>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

CasiNETo freerolle

R 0

r00t3k

Użytkownik
tez grałem w tym turku napisałem maila do nich z pretensją ciekawe czy odpiszą jak wyłączyli byłem 6 po tych 40 minutach i koło 250 osób tylko, na 80 płatnych. denerwujące to było. Nie rozumiem jak tak można sobie anulować turniej w czasie gry...
coś im się musi pierniczyć soft, bo ja w takich przerwanych turkach grałem już kilka razy.. najlepsze jest to, że najczęściej się to zdarza właśnie w tym turku o 500, rzadziej w tych o 200..
moja teoria spiskowa to źle zabezpieczona platforma i ataki na serwery ludzi, którzy za wcześnie odpadli (ewentualnie konkurencja)..
bo grając w innych godzinach jeszcze nigdy nie miałem takiej zwiechy ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
coś im się musi pierniczyć soft, bo ja w takich przerwanych turkach grałem już kilka razy.. najlepsze jest to, że najczęściej się to zdarza właśnie w tym turku o 500, rzadziej w tych o 200..
moja teoria spiskowa to źle zabezpieczona platforma i ataki na serwery ludzi, którzy za wcześnie odpadli (ewentualnie konkurencja)..
bo grając w innych godzinach jeszcze nigdy nie miałem takiej zwiechy ;)
właśnie gram o 500$ i niestety rozłącza co jakiś czas ... ale dodam że o inne stawki &quot;np. 200$&quot; także ni z tego ni z owego nagle pojawia się status &quot;sitting out&quot; ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
takze gram i wszystko dziala zero jakis problemow
napisz jak ci pójdzie, bo ja mam 74 miejsce na 750 i wpadło 1.95$ heh :-D
ale piszę to nie dla spamu, ale dlatego żeby napisać że takich ryb w życiu nie widziałem, ja na ręce JJ człeń nie wiem co, w końcu 2 się sprawdziło i jeden miał parę króli ze stołu, drugi z kolej miał 10 na ręce i coś jeszcze, i wyszło 1010KK łącznie mu, oczywiście bym wygrał, a na stole było aż 10K $ ... :kwasny4565: nie chcę być rybą, ale na następny raz muszę ostrzej grać, bo grałem chyba ze 3 raz i zawsze jestem w 100 ... sądzę że jak troszkę poblefuję to lepiej na tym wyjdę :spokodfhgfh:
 
K 12

karauak

Użytkownik
Kase dopisuja jak turniej sie skonczy !
I nie kumam waszych problemow z softem ja tam gram tydzien wygralem pare razy (praktycznie co turniej koncze na platnych miejscach) i nic mi sie nie wiesza ani nie sitautuje mnie
Zastanawiam sie tylko ile zabieraja % za wyplate mam narazie 150 $
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Kase dopisuja jak turniej sie skonczy !

I nie kumam waszych problemow z softem ja tam gram tydzien wygralem pare razy (praktycznie co turniej koncze na platnych miejscach) i nic mi sie nie wiesza ani nie sitautuje mnie

Zastanawiam sie tylko ile zabieraja % za wyplate mam narazie 150 $
właśnie, to jest ciekawe, bo też kończę na płatnych miejscach tak jak piszę, a tak wysoko bo się boję ryb :-D ale w końcu zacznę grać ostrzej i dlatego chciałbym wiedzieć ile wynoszą opłaty za wypłaty, jeśli ktoś się o tym dowie albo wie, to niech tu napisze !
 
R 0

r00t3k

Użytkownik
właśnie, to jest ciekawe, bo też kończę na płatnych miejscach tak jak piszę, a tak wysoko bo się boję ryb :-D ale w końcu zacznę grać ostrzej i dlatego chciałbym wiedzieć ile wynoszą opłaty za wypłaty, jeśli ktoś się o tym dowie albo wie, to niech tu napisze !
Wystarczyło przeczytać kilka postów wcześniej ;)

Tylko i wyłacznie na konto .Czeka sie około 2 tygodni,ale wypacaja bez probemów . Za 2 wyplate w miesiacu pobrali mi 20$ :kwasny4565: . Minimum to chyba 50 . Fajnie sie Wegrow wnerwia,ktorych tam cala masa :-D
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
dzieki bardzo za info o tym pokerroomie , wczoraj 3 miejsce z pula 500 $ i 29$wpadło , dzisiaj pierwsze i 75$ , poziom graczy rzeczywiscie mizerny , z softem nie miałem najmniejszych problemów jak tu niektórzy mieli , , zleciłem wypłate 104 $ i zobaczymy ile sie czeka , w mailu z potwierdzeniem napisali ze 48 h , zobaczymy...
 
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
Wie ktoś moze jak przetransferowac kase z pokera na zakłady?
ponawiam pytanie? można tam grac za kase z pokera u buka?
i tzreba sie weryfikowac pzred wyplata?

nie ma akiej opcji ale widze jest możliwośc transferu $$$ inemu uzytkownikowi.niechce ktoś dokupić dolców po dobrym kursie ? ;) bysmy sie jakos dogadali na moneyboekrs
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
najbardziej oszukany pokerroom w jakim grałem podam tylko jeden z przykładów:
ja we freerollach bardzo dużo razy trafiam podobnymi kartami w strita, i wcale się takiemu tokowi gry nie dziwię, sam dziś grałem o 50$ o 10 i miałem na ręce KK a gość 88 i oczywiście na stół siadło 8 10 10 także rozumie twój ból :-D
 
damon85 0

damon85

Użytkownik
ale jeśli ktoś podbija a potem sprawdza all in z 8h 5s (w ogóle śmiech co za fish) to podejrzewam że wiedział co będzie i chociaż był to jakiś freeroll zgłosiłem to do supportu bo przez takie zagrania straciłem na tym pokerroomie kolo 50$ na stołach cashowych
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Własnie podejzane to jest... ja tez grałem dzis w freerolu i miałem na rece 88 na stole nic nie było i koles weszedł all in a miał dame i jupka i oczywiscie na stole wpadła jedna dama i 9 i 6 i przegrałem... a koles miał pare dam :/ zal.pl
 
K 12

karauak

Użytkownik
Matko ! piszecie tu takie zale jakby to byla wasza pierwsza gra we freerollach ---&gt; przeciez wiadomo ze tam ludzie graja all in z niczym bo to tylko freeroll nie ryzykuja wlasnej kasy ! watpie zeby podobne all iny wchodzily w gre przy prawdziwej puli 1000 $
 
Do góry Bottom