>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Bwin - Wpłata/wypłata pieniędzy

k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Bwin.com
&lt;!--Please note that changes to this code are not permitted. Should the code be manipulated in any way, bwin.party partners reserves the right to block the account.--&gt;
&lt;a href=&#39;https://sports.bwin.com/en/sports?wm=4427522&amp;zoneId=1673126&#39; target=&#39;_blank&#39; rel=&#39;nofollow&#39;&gt;
&lt;img height=&#39;90&#39; width=&#39;728&#39; style=&#39;border:0;&#39; src=&#39;https://mediaserver.bwinpartypartners.com/renderBanner.do?zoneId=1673126&amp;t=i&amp;v=1&#39;&gt;&lt;/a&gt;​
Wpłata[/size]
Przelew bankowy
Wypłata A oto możliwości wypłaty pieniędzy:
 
T 0

thical

Użytkownik
Mam jedno pytanie po co im moje ksero dokumentu tozsamosci przy wyplacie pieniedzy i ktora strone/strony trzeba skserowac z dowodu lub z paszportu ?

Oraz czy to nie jest jakos niebezpieczne ze wysyla im sie ksero np. dowodu ?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Ksero im potrzebne do weryfikacji twoich danych

Jezeli wyslasz mailam na adres suportu to nie jest niebezpieczne

Jezeli masz papierkowy paszport to wyslasz strony z danymi zameldowania i osobistymi jezeli plastik to tylko strone ze zdjeciem
 
fortun 2

fortun

Użytkownik
No na waszym screenie widoczne jest ze min mozna wplacic np przy przelewie bankowym 1 PLN

a u mnie jest że 40 ???? To w koncu ile minimalnie musze wplacic zeby mi zaksiegowali ?

Dla niewierzących załączam screena

 
T 0

thical

Użytkownik
Wlasnie przeczytalem ten temat po uprzednim przelaniu na konto baw 25zl i natychmiast przed chwila anulowalem przelew i dolaczam sie do pytania czy min. to 40zl ?
 
T 0

thical

Użytkownik
Przelew zrobilem z mBanku i jako &quot;oczekujacy&quot; w zakladce - Historia - Operacje Zaplanowane - jest mozliwosc &quot;anuluj&quot; oczywiscie do czasu az przelew sie nie przeleje ????
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Przelew zrobilem z mBanku i jako &quot;oczekujacy&quot; w zakladce - Historia - Operacje Zaplanowane - jest mozliwosc &quot;anuluj&quot; oczywiscie do czasu az przelew sie nie przeleje ????
No ok to znaczy zle sformułowales wczesniejszy post ????
 
D 0

dario

Użytkownik
Witam.
Czy przelewając kasę z mbanku na przelewie trzeba umieścić adres właściciela konta (odbiorcy), czy wystarczy sam odbiorca i kod banku +numer konta?
 
D 0

diler-nh

Użytkownik
Mam problem z wpłatą kasy z bwin.com. Wypełniam wszystkie pola itd. a na koniec pojawia mi sie wiadomość że ze względów bezpieczeństwa nie moge wpłacić(płace kartą) i mam wybrać inny sposob wpłaty. Nie wiem ocb
 
miha13 0

miha13

Użytkownik
Nie wiem dokladnie jak to jest, ale kidys jeszcze przyed tym jak minimalna wplata przelawem byla 1 zl, to minimalna byla 60 o ile sie nie myle...

W kazdym badz razie, 60 nie mialem a grac chcialem i sprobowalem 10 zl zapodac na konto no i po jakims czase doszlo.

Bycmoze sie pomylili i mialem farta, ale historia prawdziwa. Moja teoria na to jest taka, ze nie gardza zadna kasa...

No i nie to zebym kogos namiawial na takie wplaty!!! ????

pozdro!
 
misiek_1212 10K

misiek_1212

Użytkownik
Czy przy wpalcie kasy, jest konieczny skan dowodu?? Nie wystarczy, ze beda miec dane z konta ?? Czy teraz sie cos pozmienialo ? Sa jakies ciekawe promocje? 8)
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
tyle ile placisz za przelew czylo od 50gr do 1zł czyli ogolnie zadna prowizja jak wplacasz bo twoj bank pobiera ci prowizje za przelew
 
Do góry Bottom