>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Bwin - opinie

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja miedzy innymi przez te zamuly i zawiecy zrezygnowalem z tego buka , ladnie to nawet on i wyglada , oferta w hu hu ale stabilnosc strony tragiczna
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Z tego powodu równiez zamknołem konto u tego buka ,troche szkoda mi było bo to szczesliwy dla mnie buk był mimo iz troche lubił kantowac ????
 
ficklash 0

ficklash

Użytkownik
dokładnie zamuły straszne, blokują sesję bardzo szybko i w najmniej odpowiadającym momencie. Strasznie długa weryfikacja zakładu live ;/
Chyba nadszedł czas aby zmienić tego buka. Narazie i tak gram w stacjonarnym bo mam blisko uczelni. Bwin mnie ostatnio strasznie denerwuje...
 
travism 190

travism

Forum VIP
wie ktoś moze co sie stało z ofertą tenisa na BWIN ?? bo szukam szukam i nigdzie nie moge znalezc ???? a widze ze ladnych pare meczy jest dziś ????
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
bwin ..pierwszy dzień i juz mi zle mecz ocenili,moj zespoł wygrał a bwin się pomyliło..i teraz czekam na jakąś odpowiedz ;/ mam nadzieje że zaraz to naprawią
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja mam bardzo mile wspomnienie zwiazane z tym bukiem gdyz wykazal sie calkiem sporym uklonem w strone gracza...
Zalozylem 2 lata temu konto z Bwin, w celach obejrzenia sobie buka i jak od srodka wyglada itd itd. Po czym nigdy wiecej sie tam nie logowalem. Jakis czas temu postanowilem grac w Bwin ale przy rejestracji wyskakiwaly mi bledy, wiec zalozylem konto zmieniajac jedna literke w imieniu.
Zaczelm grac, ugralem calkiem spora kwote w ciagu tygodnia, gdy nagle podczas logowania wyskoczyl mi napis ze mam bana na konto! Zalogowalem sie na poczte i po kontakcie z supportem okazalo sie ze ban jest za to ze posiadam juz jedno konto w Bwin to sprzed dwoch lat! I jak to bukmacher ze nie odblokuja go i ze kasa powedruje wedlug regulaminu!
Po wyjasnieniach z mojej strony i telefonie na support, doszedlem do porozumienia ze kase odesla zgodnie z regulaminem, czyli maja prawo do konfiskaty wygranej jak i wkladu;/
Troszke lipa... Juz o wygrana sie nie dopytywalem zeby nie draznic niedzwiedzia ale na wkladzie mi zalezalo;)
Po 3 dniach dostalem email z supportu, ze dzis dokonali przelewu na kwote X co oznaczalo ze wyplacili mi i depozyt i wygrana z niego, a grac moge tylko na koncie sprzed 2 lat;)
Wiec z mojej strony taki plusik dla Bwin.
pozdrawiam
 
majkelo77 0

majkelo77

Użytkownik
Ja ogólnie polecam Bwin.
Duża ilość zakładów przy jednym meczu.
Dla porównania:
Manchester United - Arsenal Londyn, ilość zakładów
bwin: +196
bah (obecnie korzystam): +11
W niedalekiej przyszłości wracam na stronę bwin.com
POLECAM
 
D 5

dami21

Użytkownik
czkeam juz 10 dni od wypalty i zweryfikowanie 1 dokumetu PORPOSRU SZCZYT WSZYTSKIEGO !!!!!!! i dalej nicccc
Uprzejmie informujemy, że kopia Pana dowodu tożsamości nie została jeszcze zatwierdzona Przez Dział Finansowy. W chwili obecnej proces weryfikacji dokumentów tożsamości zajmuje około 2 tygodni.

 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja ostatnio nie polecam zdecydowanie...bo nie wypłacaja juz około tydzień na MB
A to dziwne... poniżej screen którego komentować nie trzeba chyba. 3 dni czekałem. Wypłaty na świeżo.
Tak się składa, że często robię wypłaty z kilku buków w tym z bwina to wiem jak im idzie z tym...
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Szczerze powiem, że 3 dni czekania na wypłatę za pośrednictwem MB to jest bardzo dużo czasu.

Większość buków realizuje takie wypłaty w max 24h, zdarzają się wypłaty w 1-3h.

Dodając do tego częste &#39;pomyłki&#39; - nie polecam.
 
S 0

ssnow

Użytkownik
Witam
Nie dawno zacząłem grac na bwin i mam pytanie odnośnie podatku, jak to wygląda czy ktoś mógłbym mi udzielić info ???? ?
Z góry dzięki
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam
Nie dawno zacząłem grac na bwin i mam pytanie odnośnie podatku, jak to wygląda czy ktoś mógłbym mi udzielić info ???? ?
Z góry dzięki
Nie bardzo rozumiem...
W prawie każdym buku internetowym nie płacisz podatku. Buki zastrzegają sobie, że jeśli sam chcesz płacić to możesz to robić ale sam. Oni nie pobierają podatku.
 
S 0

ssnow

Użytkownik
Ja wiem, że oni sie tym nie zajmują,ale jak to wygląda od strony prawnej, czy jest to konieczne?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja wiem, że oni sie tym nie zajmują,ale jak to wygląda od strony prawnej, czy jest to konieczne?
W dwóch zdaniach wygląda to tak...
Granie na zakładach bukmacherskich przez internet w Polsce jest nielegalne.
Opodatkowanie się ze źródeł nielegalnych wiąże się z przepadkiem zysków/ karą finansową...
Teraz sam odpowiedz sobie czy chcesz się opodatkować...
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
???????? Ten buk jest beznadziejny. Przez caly dzien nie ma nikt w nim czasu by poprawic 1 wynik który bładnie rozliczyli. Nie polecam gry u tego buka. ????????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
???????? Ten buk jest beznadziejny. Przez caly dzien nie ma nikt w nim czasu by poprawic 1 wynik który bładnie rozliczyli. Nie polecam gry u tego buka. ????????
Afera na całego...
Dziś jest sobota. Ten buk ma największą ofertę na świecie. Gra tam mnóstwo ludzi. Zanim support się zajmie Twoją sprawą to musisz jednak poczekać. Wyślij maila, napisz co jest źle, podaj link do strony gdzie jest prawidłowy wynik i jedyne co Ci zostaje to poczekać...
Jak ten buk jest taki beznadziejny to masz taką dużą konkurencję na rynku, że nie musisz u nich grać.
 
Do góry Bottom