>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bułgaria 2017/18

vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Zapraszam do dyskusji, oraz analizy meczów wszystkich lig bułgarskich w sezonie 17/18.
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Botiv Plovdiv - Cherno More
Dla mnie kompletnie niezrozumiałe wystawienie kursów przez Fortune. Goście w tym sezonie są głównym konkurentem Lugodoretsa w walce o mistrzowski tytuł w Bułgarii. Sezon rozpoczęli znakomicie - 3 zwycięstwa i 2 remisy z bilansem bramek 8:2 . W każdym z tych meczów strzelali choćby jedną bramkę. Botiv natomiast na papierze jest godnym rywalem dla Czerno Morca, ale na pewno nie w tym sezonie. Z klubu odszedł praktycznie cały szkielet, klub zmaga się z problemami finansowymi i ma to odzwierciedlenie w wynikach zespołu. W czterech spotkaniach tego sezonu wygrali tylko raz i to z równie słabą Slavią Sofia. Oprócz tego jeden remis i dwie porażki. Dzisiaj na pewno zespołem dyktującym warunki gry będzie zespół gości i to oni w moim odczuciu są faworytem do zwycięstwa. Na pewno za mniejszą stawkę warto zainwestować jakiś &quot;grosz&quot; w czyste zwycięstwo Czerno Morca @ 3,15 (Fortuna). Sam w singlu gram remis = zwrot w kierunku gości @ 2,21 (Fortuna). Do dubla warto też dołożyć typ, że Cherno Morec strzeli bramkę w meczu po @ 1,35
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Botiv Plovdiv - Cherno More

Dla mnie kompletnie niezrozumiałe wystawienie kursów przez Fortune. Goście w tym sezonie są głównym konkurentem Lugodoretsa w walce o mistrzowski tytuł w Bułgarii. Sezon rozpoczęli znakomicie - 3 zwycięstwa i 2 remisy z bilansem bramek 8:2 . W każdym z tych meczów strzelali choćby jedną bramkę. Botiv natomiast na papierze jest godnym rywalem dla Czerno Morca, ale na pewno nie w tym sezonie. Z klubu odszedł praktycznie cały szkielet, klub zmaga się z problemami finansowymi i ma to odzwierciedlenie w wynikach zespołu. W czterech spotkaniach tego sezonu wygrali tylko raz i to z równie słabą Slavią Sofia. Oprócz tego jeden remis i dwie porażki. Dzisiaj na pewno zespołem dyktującym warunki gry będzie zespół gości i to oni w moim odczuciu są faworytem do zwycięstwa. Na pewno za mniejszą stawkę warto zainwestować jakiś &quot;grosz&quot; w czyste zwycięstwo Czerno Morca @ 3,15 (Fortuna)✅✅✅. Sam w singlu gram remis = zwrot w kierunku gości @ 2,21 (Fortuna)✅✅✅. Do dubla warto też dołożyć typ, że Cherno Morec strzeli bramkę w meczu po @ 1,35✅✅✅
Wszystkie siedzą ????
 
lusy_b 69K

lusy_b

Znawca - Snooker
Znalazłem w typach dnia propozycję, która zachęciła mnie do komentarza. Podaję link do tego typu:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-6-11-2017-poniedzialek.149060/page-2
Mój komentarz:
1) obie drużyny są mocno underowe, Pirin to najbardziej underowa drużyna w tej lidze (1,79 gola/mecz). Z 14 rozegranych meczy każdej ekipy, Septemvri nie zdobył bramki 7 razy, Pirin 6 razy.
2) Septemvri ma niezłe rezultaty wyjazdowe, ale u siebie wygrał tylko raz, z kompletnym outsiderem Witoszą i to zaledwie 1:0. U siebie w 7 meczach zdobył 3 bramki!.
3) Pirin w 7 meczach wyjazdowych ma bilans bramkowy 4:4.
4) Pirin 5 razy zanotował remis 0:0.
Wydaje mi się, że tych kilka danych każe mocno wątpić w zasadność podanego typu: zwycięstwo gospodarzy i co najmniej 2 bramki w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
CSKA Sofia - Botev Plovdiv
Botev + 2
@1.70
Uni✅✅

Gospodarze do tego spotkania przystąpią bez swojego najlepszego zawodnika, a zarazem najlepszego strzelca ligi - Fernando Karanga. Robi im robotę. Z 35 goli zdobytych przez zespół, Fernando pokonywał bramkarzy rywali 13 razy. Dziś przyjdzie zmierzyć się z niewygodnym przeciwnikiem i bez największej gwiazdy. Mimo, że Botev dużo traci, to wiedzą jak się strzela. Przyjezdnych stać na urwanie punktów CSKA i nie zdziwi mnie remis, ale na jakiś pogrom ze strony gospodarzy nie ma co liczyć.
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria - A PFG
Godz: 14:00
Spotkanie: Pirin - Etar 1924
Typ: Pirin
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na 18 kolejkę ligową bułgarskiej A PFG.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Hristo Botev Stadium zmierzą się ze sobą miejscowy Pirin Blagoevgrad a w gości przyjedzie zespół Etar 1924 Veliko Tarnovo.
Pirin w tym sezonie ligowym w swoich 17 meczach zdobył 16 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej natomiast Etar 1924 plasuje się na 12 pozycji w tabeli bułgarskiej A PFG zdobywając 15 oczek w swoich 17 spotkaniach tego sezonu.
Gospodarze na swoim terenie zwycięstwo, 2 remisy oraz 5 przegranych i bilans bramek 8-10 zaś goście na wyjazdach wygrana, 4 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 4-11.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy ostatnio wygrali na wyjeździe z Cherno more i to na wyjeździe co może sugerować zwyżkę formy gdyż dostali rywala grającego na wyjazdach jak Lokomotiv Plovdiv którego Pirin pokonał u siebie aż 5:0 i czas przełamać się na swoim terenie a goście na wyjazdach grają słabo i ostatnio seria 3 porażek ligowych z rzędu w delegacjach co nie wygląda przed tym spotkaniem zbyt dobrze dla gości do tego ich stracone na wyjazdach 11 goli i moim zdaniem gospodarze wykorzystają w tym spotkaniu problemy w obronie gości i wygrają może nawet minimalnie ale komplet 3 ligowych oczek pozostanie przy zespole Pirin Blagoevgrad.
✅ 3:2
 
M 0

mikkac

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Bułgaria - A PFG
Godz: 16-30
Spotkanie: Ludogorec- Dunav Ruse
Typ: liczba bramek HA poniżej 3
Kurs: 1,82
Bukmacher: unibet

Dzień dobry.
Spotkanie pierwszej ligii bułgarskiej gdzie wg bukmacherów zdecydowanym faworytem jest Ludogorec.
Pozycja w tabeli i ostatnio uzyskane wyniki utwierdzają w przekonaniu że to prawda.
Jest tylko jedno ale: Ludogorec w czwartek czyli za 3 dni gra bardzo ważny mecz w LE z Hoffenheim o wyjście z grupy . To jest dla nich teraz najważniejsze, dlatego dzisiaj nie wystąpią w najsilniejszym składzie. W lidze mają 2 pkt straty do Cska Sofia, a to jest do odrobienia. Sądzę że ten mecz wygrają ale jak najmniejszym nakładem sił np 1-0. DunaV jest na przedostatnim miejscu w tabeli ze słabą skutecznością w strzelaniu bramek 11 w 18 meczach. Dlatego tak bezpiecznie stawiam ilość bramek.
2-0 ✅
 
Do góry Bottom