>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

British Open 2022 (26.09-2.10.2022)

Status
Zamknięty.
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
British Open 2022
26 września - 2 października 2022


W ubiegłym sezonie reaktywowano turniej British Open po blisko 20 latach. Teraz to już pełnoprawny turniej w kalendarzu snookerowym, a tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26 września - 2 października 2022 roku w Marshall Arena w angielskim Milton Keynes. Pula nagród wynosi 470,000 funtów z czego zwycięzca zgarnie 100,000 funtów. Obrońcą tytułu sprzed roku jest Mark Williams, który w finale ograł Gary'ego Wilsona.


Format turnieju zakłada, że w turnieju głównym zagra 128 zawodników, czyli wszyscy członkowie zawodowego touru, którzy zgłoszą się do turnieju zaś wolne miejsca w drabince uzupełnione będą amatorami. Co unikalne w tej drabince to fakt, że losowanie jest totalnie randomowe, nie bazujące na kolejności w rankingu, co sprawia że zestawiania mogą być bardzo zaskakujące. Wszystkie mecze od 1. do 4. rundy włącznie w formacie do 4 wygranych frejmów (best-of-7), ćwierćfinały to mecze do 5 wygranych frejmów (best-of-9), półfinały gramy do 6 wygranych frejmów (best-of-11), zaś finał to już pełny dystans do 10 wygranych partii (best-of-19) podzielony na 2 sesje. Szczegóły pod poniższymi linkami.

Kwalifikacje do British Open 2022 odbędą się w dniach 9-14 sierpnia w Robin Park Arena and Sports Centre w angielskim Wigan. Wszystkie mecze kwalifikacji w formacie do 4 wygranych frejmów (best-of-7). Szczegóły pod poniższymi linkami.

Format turnieju głównego
Drabinka turnieju głównego
Livescore


Nie masz konta na BETFAN? Nic straconego!
Możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na BETFAN.pl lub klikając w baner i odbierz bonus

1000x200 (1).png

Zapraszam do dyskusji
i podawania swoich typów z analizami
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
W snookera grają a nassz Psotnik nam się leni.:)
Mnie wczoraj wszedł Selt i Cleckers z handi 1.5 i Pengfai.
Liang Wembo - Dean Young
Dystans do 4 frejmow.
Young + 3.5 kurs 1.33
Young +2.5 kurs 2.1
Williamhill.com
O Wembo nie trzeba nic pisać a Young
młody 20 letni Szkocki wilk.
20 lat 89 pozycja w rankingu 2 krotny mistrz Szkocji do lat 21 wychowanek
renomowanego Locarno Snooker Club w Edinburgu do tego okularnik i wygląda inteligętnie.Kiedyś że dwa lata temu widziałem jakieś ładne podejście 50+ w jego wykonaniu .
Zaglądam w bilans a tam przegrana z Bingamem 5:3 .Analiza powierzchowna ale skoro zrobił 3 frejmy z Bingamem na dystansie do 5 frejmow to może dzie zrobi 2.Wembo ma tes to do siebie że potrafi przespać początek meczu jak gra z ogórkami. Screenshot_20220811-092151_William Hill.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +618
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
W snookera grają a nassz Psotnik nam się leni.:)
Mnie wczoraj wszedł Selt i Cleckers z handi 1.5 i Pengfai.
Liang Wembo - Dean Young
Dystans do 4 frejmow.
Young + 3.5 kurs 1.33
Young +2.5 kurs 2.1
Williamhill.com
O Wembo nie trzeba nic pisać a Young
młody 20 letni Szkocki wilk.
20 lat 89 pozycja w rankingu 2 krotny mistrz Szkocji do lat 21 wychowanek
renomowanego Locarno Snooker Club w Edinburgu do tego okularnik i wygląda inteligętnie.Kiedyś że dwa lata temu widziałem jakieś ładne podejście 50+ w jego wykonaniu .
Zaglądam w bilans a tam przegrana z Bingamem 5:3 .Analiza powierzchowna ale skoro zrobił 3 frejmy z Bingamem na dystansie do 5 frejmow to może dzie zrobi 2.Wembo ma tes to do siebie że potrafi przespać początek meczu jak gra z ogórkami. Pokaż załącznik 20470
Nie tyle się lenię, co po prostu nie lubię tych letnich turniejów, bo tam forma to wielka loteria plus krótkie formaty meczów. Ale jak wchodzą ci dogi, a to chyba najrozsądniejsze do grania, to dawaj tutaj typy. Widzę że nawet babki ogrywają byłych mistrzów świata, więc nic tylko typować. Po to jest ten temat.
 
Ostatnia edycja:
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
McGill A. - Yize W.
(dzisiaj, godz. 14)

Typ: 1
Stawka: 6/10
Kurs: 1.63 (LV BET)

[wynik - 4:1]


Na papierze McGilla czeka ciężka przeprawa, Yize ma bowiem bardzo dobry początek sezonu, choć w ostatnim spotkaniu nieoczekiwanie poległ w starciu z Astleyem - nie należy jednak poczytywać tego za "zadyszkę", i bynajmniej nie z uwagi na tę porażkę obieram dziś kurs na Szkota. Czynię to z tego względu, że snookerowy warsztat McGilla pozwala na ujarzmienie ultra-ofensywnych zapędów Chińczyka. McGill, bazując na dojrzałości, równowadze oraz zbilansowaniu taktyki i punktowania, powinien wrócić z tarczą z tej konfrontacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1505
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Istotne info: w tym roku formaty zostały wydłużone; póki co (do czwartej rundy włącznie) - gra się toczyć będzie do czterech wygranych frejmów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +549
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Istotne info: w tym roku formaty zostały wydłużone; póki co (do czwartej rundy włącznie) - gra się toczyć będzie do czterech wygranych frejmów.
Racja, już zmieniłem we wprowadzającym poście.
Rounds 1, 2, 3 and 4 are best of 7 frames, Quarter Finals best of 9 frames, Semi Finals best of 11 frames, Final best of 19 frames.

 
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Grace D. - Si X.
(dzisiaj, godz. 11)

Typ: 1
Stawka: 7/10
Kurs: 1.62 (STS)

[wynik: 2:4]


Grace bardzo dobrze wszedł w ten sezon: na sześć spotkań (CLS nie liczę) pięciokrotnie wychodził zwycięsko, i to nie z byle kim (m.in. White, Page, Peifan), ulegając tylko po zaciętym boju Carterowi. Chińczyk prezentuje się przeciętnie, na ten moment zgoła nic nie wskazuje, by mógł przeciwstawić Anglikowi poważne argumenty. Dyspozycja oraz snookerowy warsztat każą poczynić inwestycję na rzecz Grace'a.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Jianbo - Burns
(dziś, godz. 16)

Typ: 1
Stawka: 8/10
Kurs: 1.73 (STS)

[wynik: 4:1]


Nie zniechęcany się powyżej nietrafionym spotkaniem, lecimy z tematem. Bez emocji, na sztywno - bez niepotrzebnej dozy odegrania się, czysto sportowo. Burns jedną nogą w tourze, drugą - poza. A Jianbo - uzdolniony, umie rozłożyć akcenty między defensywą a punktowaniem. Ostatnio Chińczyk przedzie nie na miarę swoich możliwości, lecz potencjałem góruje nad Burnsem pod każdym aspektem. Kurs na Azjatę - przedni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +676
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czemu ten dział zdycha, nikt tu nie pisze?
Akurat mam teraz osobistych spraw na głowie, więc trochę mniejsza aktywność. Ale mam nadzieję, że jak jesień snookerowa się wdroży to ja też się wdrożę. Poza tym, co do działu to umówmy się, nie jest to sport mainstreamowy i chyba dobrze:) Ale fakt, przyda się go trochę ozywić.
 
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Hamilton - O'Connor
(Dziś, 22,)

Typ: 1.
Stawka: 7/10
Kurs: 1.72 (STS
)


[wynik: 4:3]


Hamilton go bierze. Przecież stylem gry Anthony go wykończy. Tak będzie. Konor trafił najgorzej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
psotnick 873,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ben Woollaston - Jak Jones
Zwycięzca: Ben Woollaston @ 1.79 4-1
Handicap frejmowy: Ben Woollaston (-1.5) @ 2.36
Betfan

Myślę, ze Woollaston jest dziś dobrym betem. W ostatnich tygodniach seria 3 wygranych (Cahill, Day, Williams), wszystko wysokie wygrane w dobrym stylu. Zwłaszcza wczorajsze pewne zwycięstwo z Markiem Williamsem mogło zrobić wrażenie. Raz trudnym czyszczeniem wykradł frejma, kilka razy dobrze trzymał faworyta w taktycznym sosie. Generalnie Woollaston to taki gracz, który więcej umie niż zwykle sprzedaje i pokazuje jego ranking. Ale jak ma dzień, czy tydzień to potrafi ograć najlepszych. Jones w gronie najlepszych nie jest, ma swoje atuty, miał tez swoje momenty w poprzednich sezonach, ale aktualnie to raczej szuka formy niż ją pokazuje. W 1 rundzie męczarnie z Zhangiem (4-3), a w sierpniu 2 wtopy z Milkinsem (2-5) i Ningiem (3-4). Myślę, że aktualna forma zdecydowanie na korzyść Anglika i to jego widzę jako wygranego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1598
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Akurat mam teraz osobistych spraw na głowie, więc trochę mniejsza aktywność. Ale mam nadzieję, że jak jesień snookerowa się wdroży to ja też się wdrożę. Poza tym, co do działu to umówmy się, nie jest to sport mainstreamowy i chyba dobrze:) Ale fakt, przyda się go trochę ozywić.
Robisz robotę (ja też, sprawdźcie mnie, mam świetną średnią albo medianę typów).

Oby ten dział zaczął żyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +728
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Typ ogólny.

Zwycięzca turnieju: Zhao Xintong.
Kurs: 8.25 (STS)
Stawka: 4/10

Ni cholery nie widzę nikogo, kto mógłby Xintontga w tym turnieju poskromić. Owszem, jakaś niespodzianka może się zdarzyć, niemniej - na ten moment nikt mu w tym turnieju nie dorównuje dyspozycją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom