>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

British Elite League

Status
Zamknięty.
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
▶ Swindon vs Eastbourne 1[1.20] ✅ (55-38)

Składy na mecz:

Swindon Robins
1. Leigh Adams
2. Mads Korneliussen
3. Sebastian Ułamek - ZZ
4. Charlie Gjedde
5. Lee Richardson
6. Andrew Moore
7. Tomasz Chrzanowski

Eastbourne Eagles
1. Nicki Pedersen
2. Stefan Andersson
3. David Norris
4. Dean Barker
5. Davey Watt – ZZ
6. Cameron Woodward
7. Lewis Bridger

Zwyciezca moze byc tylko jeden. Bardzo silny sklad i do tego jazda u siebie. Co ciekawe Adams pojedzie pewnie 6 razy i zapowiada sie niezla walka z Nickim.
Kurs 1.20 nie powala ale to zawsze 20%.

▶ Nicki Pedersen (Eas) - Over/Under Points Więcej niż 11,5 [1.68] ✅ 1. Nicki Pedersen 17 (3,2,6!,3,3)

Niesamowita forma na poczatku sezonu. Robi komplety jak nigdy. Zapewne pojedzie tez 6 razy wiec z overem nie powinien miec problemu.

Kolejne ciekawe spotkanie:

▶ Ipswich vs Wolverhampton 2[2.05] ⛔ (49-43)

Gospodarze &quot;nie jada&quot; jak narazie. Mysle ze z wyrownana druzyna jaka sa Wolves beda mieli duzy problem. Licze na spora zdobycz Karlsona, Hamilla i Lindgrena.

Ipswich Witches
1. Adam Shields - gość
2. Kim Jansson
3. Chris Louis
4. Marcin Rempała
5. Robert Miśkowiak
6. Zbigniew Suchecki
7. Tobias Kroner

Wolverhampton Wolves
1. Peter Karlsson
2. David Howe
3. Billy Hamill
4. Theo Pijper
5. Fredrik Lindgren
6. Carl Wilkinson
7. Magnus Karlsson

Typ ryzykowny wiec bardziej dla zabawy ????
pozdro
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Västervik - Hammarby

Ekipa gospodarzy nie zwykła przegrywać spotkań na własnym torze . Skład się niemal nie zmienił w stosunku do lat ubiegłych . W drużynie jeźdzą tacy zawodnicy jak Tomasz Gollob , Bjarne Pedersen , Sebastian Ułamek , Chris Harris czy Niels K.Iversen . Gości poza parą Duńczyków ( Jesperem Brunem Jensenem i Nickim Pedersenem ) prezentują się średnio . Z tego co wiem to dodatkowo goście będą osłabieni brakiem Scotta Nichollsa za którego zastosują ZZ . Według mnie na inaugurację sezonu jeden z faworytów do zdobycia głównej nagordy dziś pokona zespół Hammarby . Warto by się też zastanowić nad overem 14 Nickiego Pedersena , ale sam osobiście tego nie zagram , bo liderzy gospodarzy bardzo dobrze czują się na tym torze ...
Mój typ : Västervik win @ 1.35 ( duża stawka ) ✅


Rospiggarna - Smederna


Roztrzygnięcie tego spotkania może być bardzo różne . Z jednej strony ekipa z Hallstavik bardzo dobrze jeździ na swoim torze i mimo , że brakuje tam oprócz Grega Hancocka wielkich nazwisk to potrafi wygrywać na swoim torze z każdym . Goście z kolei to chyba jedna z najsłabszych ekip tego sezonu , ale w składzie ma bardzo dobrego na torach szwedzkich Wiesława Jagusia . Według mnie linia na tego zawodnika jest bardzo niska . 10 pkt powinien on przekroczyć , bo spodziewam się że pojedzie aż 6 razy . Dodatkowo można do jakiegoś kuponu dorzucić Rosspigarnę , bo sądzę że nie będzie miało problemów z ekipą z Eskilstuny jadąca w tym składzie .

Moje typy : Rospiggarna 1.20 ( duża stawka ) ✅ oraz W.Jaguś over 10 za 1.60 ( średnia stawka ) ✅


Piraterna - Masarna Avesta


To spotkanie radzę odpuścić , bo nie wiadomo na co stać w tym sezonie drużyny z Motali i Avesty . Gospodarze teoretycznie mają lepszy skład , ale nie wiadomo czy niektórzy nie potraktują jej nieco ulgowo przed dwoma kolejkami w Polsce . Możnaby spróbować ewentualnie za małą stawkę over Ryana , ale sądzę że w innych meczach są lepsze propozycje .

Kaparna - Elit Vetlanda


Ekipa z Goeteborga powraca po rocznej przerwie do Elitserien. Niestety włodarza klubu nie udało się pozyskać wartościowych zawodników . Dość powiedzieć , że liderem tej ekipy mają byc weteran Chris Louis oraz Polacy : Paluch , Hlib , Szombierski i Dobrucki ... Goście w składzie mają dwóch zawodników z GP ( Holta , Hampel ) oraz Lee Richardsona . Faworyt jest z góry znany . Wiadomo to pierwsza kolejka , więc nie odważe się na grę z handi . Myślę , jednak że Rafał Dobrucki który tor w Goeteborgu zna jak własną kieszeń może pokusić się o dobry wynik w tym spotkaniu ...

Mój typ: Vetlanda za 1.10 ( duża stawka ) ✅ oraz R.Dobrucki over 9 @ 2.00 ✅


Dackarna Malilla - Indianerna Kumla


NIe ma chyba co się rozpisywać nad tym meczem . Gospodarze to według mnie najsilniejsza ekipa ligi . Co prawda dziś nie wystąpi Andreas Jonsson , ale zastosują za niego ZZ co na swoim torze powinno dać podobny efekt . Goście mają słaby skład. Według mnie warto zagrać nawet tak duży handicap .

Mój typ: Dackarna - 15.5 za 1.80 ✅
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Buk: Bwin

Reading vs Eastbourne 1[1.10] ✅ [54:38] //Nicki 17, dlugo dlugo nic wiec sam meczu nie mogl wygrac
Oxford vs Lakeside 1[1.40] ⛔ [39:53] //Christian Hefenbrock 14+1, Adam Shields 15. :wowsdf:
Wolverhampton vs Coventry 1[1.10] ⛔ [43:49] // Hamill sie wylozyl i juz nie jechal :sad:

generalnie kocham niespodzianki ????

Reading:
Travis McGowan z/z wiec Hancock, Kolodziej, Zagar powini jechac po biegu wiecej. Nicki swoim kompletem meczu nie wygra ????


Oxford: sklad na dzis.
Eric Andersson,
Freddie Eriksson,
Jesper B Jensen
Steve Johnston
Piotr Protasiewicz,
Joe Screen (gosc)
Lubos Tomicek.

W miare wyrownany zespol i powinien kazdy punktowac. Ten czynnik powinien zagwarantowac gospodarzom zwyciestwo.

WOLVERHAMPTON:
Peter Karlsson, David Howe, Billy Hamill, Fredrik Lindgren i juz powinno byc 45 punktow ???? biorac pod uwage ze nie pojedzie Nicholls za ktorego bedzie z/z. Jedynie co duzo punktow zrobic moze to Chris Harris.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
z moich zrodel wynika ze mecz oxfordu odwolany polecam dzisiaj

hariss wiecej niz 11 pkt stawka 3j.
 
Z 0

zkz-zg

Użytkownik
Buk: BWin

Masarna - Dackarna
Typ: Dackarna [1.45] ✅ [46:50]

Hammarby - Piraterna
Typ: Hammarby [1.30] ⛔ [48:48] ????

Vetlanda - Vastervik
Typ: Vetlanda [1.25] ⛔ [44:52]

Indianerna - Rospiggarna
Typ: Indianerna [1.30] ⛔ [45:51]

Dackarna - nesamowicie silny sklad. Szkoda ze nie jedzie Jonsson ale sadze ze i bez niego powinni sobie poradzic. W ekipie gospodarzy opor beda stawiac Lindbaeck i Adams. Mysle ze to za malo. (pewnie Adams bedzie jechal 6 razy)

Hammarby - Nicki znow pokaze szkole. Gapa i Jensen ladnie sie prezentuja. Jablonski i Kylmaekorpi powinni dorzucic brakujace oczka. Spotkanie bedzie zaciete bo goscie maja tez silny sklad.

Vetlanda - Hit kolejki. Nie zabraknie samego Crumpa. Hampel, Lee, Holta, Skora. Ale oni maja pake!

Indianerna - Solidna druzyna. Mam nadzieje ze PePe poprowadzi ja do zwyciestwa. Zorro, Ferian i Kai sa w dobrej formie. Byleby Okonpojechal na poziomie.
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
polecam takei cos rozne kursy w 2 bukach


bwin
Coventry - Swindon
Ilość punktów zdobyta przez Leigha Adamsa (Swi) - Typ: Więcej niż 12,5
Usuń
2.10

expekt
Coventry - Swindon
Adams, Leigh (Swi) Total Points
powyzej 12 punktow 1.68
1.68
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Unibet
Reading - Arena Essex (0-9) 1 - 1,50


Moim zdaniem Hancock + Zagar + Davidson + McGowan są zdecydowanie lepszymi żużlowcami od zawodników Arena Essex, która będzie liczyłą dziś przede wszystkim na Kasprzaka, Kylmakorpiego i Shieldsa... Według mnie zapowiada się wysoka wygrana gospodarzy tego meczu, kto wie.. może nawet w granicach 12-14 punktowa ;)
 
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
dzisiaj odbeda sie 3 mecze o to sklady :

RELACja na sportowychfaktach.pl

Swindon Robins – Lakeside Hammers (godz. 20:30)

Swindon Robins
1. Leigh Adams
2. Mads Korneliussen
3. Sebastian Ułamek
4. Charlie Gjedde
5. Lee Richardson
6. Andrew Moore
7. Tomasz Chrzanowski

Lakeside Hammers
1. Joonas Kylmaekorpi
2. Henning Bager
3. Krzysztof Kasprzak
4. Christian Hefenbrock
5. Adam Shields
6. Leigh Lanham
7. Michał Rajkowski

Ipswich Witches – Reading Bulldogs (godz. 20:30)

Ipswich Witches
1. Rory Schlein
2. Kim Jansson
3. Chris Louis
4. Zbigniew Suchecki
5. Robert Miśkowiak
6. Marcin Rempała
7. Tobias Kroner

Reading Bulldogs
1. Greg Hancock
2. Jonas Davidsson
3. Mark Lemon
4. Travis McGowan
5. Matej Zagar
6. Andy Smith
7. Cory Gathercole

Peterborough Panthers – Belle Vue Aces (godz. 20:30)

Peterborough Panthers
1. Hans Andersen
2. Lukas Dryml
3. Niels Kristian Iversen
4. Piotr Świderski
5. Kenneth Bjerre
6. Daniel King
7. Richard Hall

Belle Vue Aces
1. Simon Stead
2. James Wright
3. Joe Screen
4. Kai Laukkanen
5. Kevin Doolan
6. Ryan Fisher
7. Adam Skórnicki

Z CIEKAWOSTEK :Sensacyjną wiadomość podała oficjalna strona Oxford Cheetahs. Z niewiadomych przyczyn jeden z liderów &quot;Gepardów&quot; - Jesper B. Jensen (na zdjęciu) opuścił drużynę. Przez 28 dni Oxford może w miejsce Duńczyka ściągać gości. Z kolei &quot;JBJ&quot; w tym okresie nie może się związać z innym brytyjskim klubem. DZIEKI UPRZEJMOSCI FAKTOW

TYPY KOLO 19.30 PODAM
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sam aktualnie nie mam kasy w BWIN , ale z ich oferty znalazłem takie oto propozycje , które chyba wieczorkiem zagram :

  1. D. Howe/L. Richardson - Typ: David Howe (Wol) Kurs: 1.45 7/10
  2. J. Screen/C. Louis Typ: Joe Screen (BEL) Kurs: 1.60 7/10
  3. C. Harris/S. Stead - Typ: Chris Harris (Cov) Kurs: 1.40 7/10
  4. E. Kennett/L. Richardson - Typ: Edward Kennett (Ple) Kurs: 1.72 5/10
  5. Zwycięzca turnieju - Typ: David Howe (Wol) Kurs: 6.00 2/10


Dawid Howe jedzie na swoim torze i według mnie powalczy o mistrzostwo . Na pewno faworytem jest Scott Nichols i Chris Harris , ale niespodziankę może sprawić właśnie zawodnik Wolves . Richardson sądzę , że nie ma motywacji by walczyć w Mistrzostwach Anglii , tak jak zwykle zadowoli się pewnie miejscem w pierwszej szóstce , dlatego myślę , ze zarówno Dawid jak i młody i nieopierzony Eddy powinni sobie z nim poradzić. Do Steada z tego sezonu nie mam przekonania , i sądzę że Bomber nie będzie miał problemów. Na koniec para weteranów , gdzie Joe Screen bardzo lubi jeździć na torze Wilków . Notuje tu dobre rezultaty , w przeciwieństwie do Chrisa .

 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Scott Nichol wydaję mi się być jedynym faworytem Mistrzostw WB. Jedynym zawodnikiem wg mego uznania, który może mu zagroźić jest Chris Bomer Harris.
Wydaję mi się również, mimo temu że David Howe jedzie u siebie można spróbować zagrać na Lee Richardsona, który moim zdaniem wystąpi w dniu dzisiejszym w finale.
Grając single na turniej można zagrać za więcej na jednym na Nicholsa, a na drugim na Harrisa i zysk gwarantowany w 90%.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Szkoda , że forum nie działało bo nie byłem w stanie przedstawić mojego typu dni , czyli
Typ dnia : Chris Harris Mistrzem Wielkiej Brytanii na żużlu 2007 Kurs : 3.20 Stawka : 8/10 &lt;plus&gt;
. Szkoda , na innym forum podałem i weszło dość łatwo . Może chociaż ktoś po opisie z gg się skapnął ;-) Tak czy siak zawody dość jednostronne . Fantastyczna jazda i dominacja Howe i Harrisa . Bardzo dobra też jazda Kenneta i Nicholsa . Ta czwórka była zdecydowanie najlepsza i zasłużenie walczyła w finale . Ogólnie zawody bardzo przewidywalne i dobrze , bo teraz liczę $ a z tego co wiem to na livebecie też było dużo trafiania .
Pzdr.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Typ główny : Lakeside Hammers - Coventry Typ: Coventry Kurs: 2.25 ⛔
Typ dodatkowy : Poole - Ipswich Typ: Poole - 31.0 Pts Kurs: 1.85 ✅

Jak zobaczyłem kurs na Coventry to tak jak z Piraterną się ucieszyłem i zagrałem ???? Nie wiem czym buki się tutaj kierują . OK zawodnicy Młotów jeżdżą nieźle u siebie , dziś dodatkowo pomoże im w zastępstwie Kasprzaka Peter Karlsson , ale no Boga przeciwnikiem jest Coventry z Nicholsem , Harrisem , Allenem i Schleinem . Mecz będzie zacięty tego jestem pewien . Bees bardzo lubią jeździć na owalu Lakeside i powinni pokonać gospodarzy , którzy osłabieni brakiem Kaspera oraz nie do końca sprawnymi Bagerem i Kylmakoerpim nie są według mnie faworytami .

Drugi typ na rozpędzonych Piratów ( ponownie Piraci $ ? ) . Co prawda niedługo GP , więc nie wiadomo czy Bjarne i Jason lekko nie odpuszczą , ale Poole u siebie pokonywało wyżej lepsze ekipy od Czarownic . Liderzy gości Howe , Louis , Miśkowiak będą mieli problemy z rezerwowymi gospodarzy to co dopiero liderami. Handicap wysoki , ale jeśli Poole potraktują to spotkanie poważnie to jeszcze z lekką nawiązką go pokonają .

 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Spotkanie : Swindon Robins - Wolverhampton Wolves ( Richardson - Lindgren)
Typ: Fredrik LIndgren
Kurs: 2.06 ✅
Buk: Expekt
Z tego co wyczytałem to goście skorzystać mają RR za Hamila . Ale nawet jeśli tego nie zrobią to warto to zagrać . Lee Richardson jeździ przeciętnie jak na swoje możliwości ( pewnie zrobi coś koło 7-8 pkt ) i zazwyczaj po 4 biegi . Freddie tor w Swindon bardzo lubi i notuje tam bardzo dobre wyniki . Za bardzo też nie widać rywala do biegu 15 , bo Howe czy Karlsson co prawda jeżdżą nieźle ale jednak jadą w jednej parze i potracą punkty . Myślę , że młody i ambitny Szwed może zrobić tutaj nawet i dwucyfrówkę
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
[center:c81e711132]11 Czerwca odbędą się 3 spotkania :


Mecz na szczycie : Poole Pirates - Swindon Robins (+ `9)

Składy: goście - gospodarze:
1.Crump - Adams
2.Swist - Korneliussen
3.B.Pedersen - Ułamek
4.Kennett - Gjedde
5.Boyce - Richardson
6.Batchelor - Chrzanowski
7.Doyle - Moore

Pozostałe spotkania :

Wolverhampton Wolves - Reading Bulldogs ( prawdopobny handi + 19 )
1.P.Karlsson - Hancock
2.Howe - McGowan
3.Hamill - Lemon
4.M.Karlson - Davidsson
5.Lindgren - RR za Zagara
6.Lawson - Smith
7.Kenneth - Simota/Morris


Belle Vue Aces - Lakeside Hammers
( prawdopodobny handi + 10 )
1.Lindback - Shields
2.Doolan - Bager
3.Harris(g)-Kasprzak
4.Wright - Hefenbrock
5. Screen - Kylmakorpi
6. Fisher - Lanham
7. Skornicki - Hurry
[/center:c81e711132]

Najwięcej zmian u gości z Manchesteru , gdzie debiutuje jutro czarnoskóry Szwed Antonio Lindback oraz Simona Steada zastąpi nowo mianowany Mistrz Wielkiej Brytanii - Chris Harris . Warto dodać , że goście wystąpią w optymalnym składzie , co zdarza im się po raz pierwszy od paru tygodni . Oczy wszystkich jednak będą skierowane na Poole , gdzie pojedynek rozegrają ekipy z mistrzowskimi aspiracjami - rozpędzone Poole z bardzo wyrównaną ekipą ze Swindon . Mecz do obejrzenia w Polsat Sport o 20.30 !
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

  • Handicapy wytypowałem niemal idealnie . Teraz trudniejsza część , czyli wytypowanie zwycięzców owych handi .
  • Belle Vue - Lakeside Hammers
    handicap
    1 (-7.5) 1.80
  • Typ dodatkowy
    Kasprzak, Krzysztof (Lak) Total Points
    poniżej 10.5 puntos 1.95
  • Wolverhampton - Reading
    handicap
    1 (-15.0)


Gospodarze pojadą z nowym nabytkiem Antonio Lindbackiem , który na agrafce Asów spisuje się wyśmienicie . Dodatkowo przeciętnego Steada zastąpi Mistrz Anglii Chris Harris . Według mnie gospodarze nie powinni mieć problemów z odniesieniem przekonującego zwycięstwa . Goście w tym sezonie już raz jechali z bardzo przeciętnymi wówczas Asami i przegrali 46-47 ale mecz życia odjechał Adams Shields ( zdobywca 19 pkt ) . Dziś raczej tego nie powtórzy . Dodatkowo wtedy mogli zastępować Kylmakorpiego . Dziś Fin powraca do składu i paradoksalnie nie jest to zbyt dobra wiadomość , bo nie prezentuje w tym sezonie wysokiej formy . Kasprzak też na tym torze nie prezentuje się rewelacyjnie . Dlatego też warto spróbować typ , że Kasper nie przekroczy 10.5 pkt .Według mnie gospodarze dziś przerwą fatalną passę i zaczną się przesuwać w górę tabeli .
W drugim meczu jest pewien wysokiej wygranej Wilków . Reading przyjedzie osłabione brakiem Janusza Kołodzieja , Mateja Zagara za którego będzie stosowane ZZ oraz Sama Simoty. Zadebiutuje za to , a właściwie ponownie założy plastron Buldogów Andy Smith . Mimo wszystko nawet para rezerwowych jest słabsza od pary gospodarzy. O reszcie lepiej nie pisać . Hancock przeżywa widoczny kryzys . Mówi się , że nawet zakończy sezon na Wyspach tym meczem . Mc Gowan powraca po kontuzji , Jonas raczej myślami na jutrzejszej kolejce w Szwecji . A Wilki ? Są niezwykle silne na własnym torze . Dość powiedzieć , że aż 4 zawodników ma średnią na własnym torze ponad 2.0 . Myślę , że dojdzie w tym meczu do pogromu ...


  • Jeszcze troszkę typów dodatkowych :
  • Hancock, Greg (Rea) T
    Total Points
    poniżej 14.5 punktów 1.90
  • Kasprzak, Krzysztof (Lak)
    Total Points
    poniżej 10.5 punktów 1.95
  • H2H Handicap
    Pedersen, Bjarne (Ple) -1
    Ułamek, Sebastian (Swi) 1.50


Tak jak pisałem Kasper nie przepada za tym torem . Ma dość trudny rozkład biegów , bo zmierzy się dwukrotnie z Harrisem , raz z Lindbackiem . Dodatkowo pewnie jeszcze w biegu 15 . Ciężko mu będzie o 11 pkt .
W parze h2h Ułamek z Pedersenem . Seba dość przeciętnie jeździ na torze w Poole , w przeciwieństwie do Bjarne który na tamtym torze jeździ rewelacyjnie ( średnia 10.00 ) . Co prawda Duńczyk jedzie w parze z Kennetem także pewnie potraci punkty na bonusach , ale zapewne pojedzie 5 razy i te 11 pkt przywiezie . Wątpie , by Ułamek zrobił ich 9 ...
Na koniec Greg , który też nie przepada za agrafką Monmore Green . Pojedzie co prawda aż 6 razy zapewne , ale i tak nie wierzę , by zdobył aż 15 pkt . W zeszłych sezonach zdobywał co prawda 2 * 14 , ale wydaje mi się że teraz gospodarze są jeszcze silniejsi u siebie a Greg jak wspomniałem notuje jakąś dziwną obniżkę formy ...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
[center:c8b1c1fb7a]

  • Dziś dwa spotkania :
  • Ipswich Witches - Coventry Bees
  • Swindon Robins - Peterbourgh Panters

Witches - Bees

1. David Howe (G) - Scott Nicholls
2. Kim Jansson - Billy Janniro
3. Chris Louis - Rory Schlein
4. Zibi Suchecki - Steve Johnston
5. Robert Miskowiak - Chris Harris
6. Marcin Rempala - Olly Allen
7. Tobi Kroner - Martin Smolinski


Robins - Panthers

1. Leigh Adams - Hans Andersen
2. Mads Korneliussen - Lukas Dryml
3. Sebastian Ulamek - Niels Kristian Iversen
4. Charlie Gjedde - Piotr Swiderski
5. Lee Richardson - Kenneth Bjerre
6. Andrew Moore - Daniel King
7. Tomasz Chrzanowski - Richard Hall[/center:c8b1c1fb7a]

W ekipie Coventry zadebiutuje dziś Steve Johnston . W barwach Panter zabraknie Hansa Andersena , za którego goście będą stosować RR , tak samo jak za Madsa .
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ipswich - Coventry( 3-Drogowy HCP 7-0 ) Typ: 2 Kurs: 1.95

Pojedynek jednej z najsłabszych ekip ligi Ipswich z pretendentem do tytułu . Gospodarze jednak na swoim torze jeżdżą bardzo dobrze ( wygrali ostatnich 5 meczów u siebie ! ) . Ale na Coventry to dużo za mało . Scott Nicholls wychował się na torze Wiedźm . Chris Harris jeździ tam również bardzo dobrze . To samo Rory Schlein , a jakby tego było mało to dziś w barwach gości zadebiutuje Steve Johnston też lubiący jeździć na tym torze . Nawet rezerwowi wydają się być silniejsi .Gospodarze na pewno powalczą ale 8 pkt przewagi Bees wydaje się być mi pewne .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom