>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Brazylia 2024 (Serie A & Copa do Brasil)

makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa do Brasil
Godzina: 00:00
Spotkanie: Fortaleza - Vasco
Typ: Fortaleza
Kurs: 1.80
Bukmacher: lvbet
Post w dziale:
Analiza:
Pierwsze spotkanie 1/16 finału gdzie zdecydowanym faworytem jest Fortaleza. Fortaleza powinna sobie tutaj bez problemów poradzić moim zdaniem. Mają dobrą formę, szczególnie w Copa Sudamericana, gdzie wygrali do tej pory wszystkie 3 mecze w grupie. Przed ligą brazylijską Serie A, przegrali finał rozgrywek stanowych z Cearą po remisie w pierwszym meczu u siebie i przegranej w karnych w drugim meczu. Poza tym forma jest dobra, gdyż wygrali jedno spotkanie w Serie A z Sao Paulo na wyjeździe po kursie około 4 2-1. Niestety nie udało im się wygrać dwóch kolejnych meczy u siebie, które zremisowali obydwa 1-1, ale trzeba powiedzieć że z drużynami o wiele lepszymi niż Vasco czyli Cruzeiro i Bragantino. Vasco w ostatnim meczu dało anty popis jak nie należy grać i przegrali u siebie będąc faworytem (1.60) z Ciricumą az 0-4. Tak więc mają 4 porażki z 5 ostatnich meczy.

Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa do Brasil
Godzina: 00:30
Spotkanie: Aguaia De Maraba - Sao Paulo
Typ: Sao Paulo
Kurs: 1.42
Bukmacher: betclic
Post w dziale:
Analiza:
Aguaia De Maraba to drużyna z Serie D, więc jaka mowa tutaj o mierzeniu się z pierwszoligową drużyną, tym bardziej jeżeli oni nawet w swojej lidze nie potrafią sobie dobrze radzić. Ostatnie 5 meczy to bilans 1-1-3. Mecz inauguracyjny Serie D przegrali na wyjeździe z River Pi 1-2. Sao Paulo dosyć średnio rozpoczęli seon Serie A, przegrywając dwa pierwsze mecze, najpierw u siebie z Fortalezą, gdzie byli faworytem (1.90) 1-2 i na wyjeździe z Flamengo 1-2. Następnie wygrali z beniaminkiem Atletico Go na wyjeździe 3-0 i zremisowali u siebie z Palmeiras. Myślę że nie trzeba tutaj więcej słów i spotkanie z łatwością wygrają goście, gdyż różnica klas obydwu zespołów jest tutaj duża.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1110
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
05.05
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia Serie A
Godzina: 00:30
Spotkanie: Cruzeiro - Internacional
mecz przełożony
Typ: remis
Kurs: 3.10
Bukmacher: superbet

Post w dziale:
Analiza:
Internacional będzie jeszcze miał mecz 2.05 z Juventude w Copa do Brasil u siebie. Cruzeiro nie gra w tygodniu. Obie drużyny mają jednakowy bilans w nowym sezonie 2-1-1. Cruzeiro bilans bramowy ma 7-7 a Internacional 4-3. W ostatnich 10 meczach h2h to Internacional jest górą 5-4-1, a w 2023 roku doszło do remisu kiedy Internacional grał u siebie i do wygranej gdy Internacional grał na wyjeździe. Myslę, że będzie ciężko tutaj wskazać faworyta, według bukmacherów są nimi gospodarze ale bilans h2h wskazuje raczej na gości, innymi słowy nie wygra tutaj nikt i spotkanie zakończy się podziałem punktów.
 
Ostatnia edycja:
jozzy22 586,4K

jozzy22

Użytkownik
Serie B

Amazonas - Santos

Typ: 2(-1.5). Kurs: 2.80.

STS

Spròbuje pojechać egzotyką. Zaglądnijmy do 2 ligii w Brazylii bo tu gra Santos który zapewne chce powrócić do najlepszych. Szczerze to trochę zastanawiają mnie tak wysokie kursy ale cóż ... Może to i lepiej bo zapowiada się fajny zysk ?! Ekipy gospodarzy nie kojarzę kompletnie. Widać też że sobie słabo poczynają więc dziś czeka ich zapewne kolejne porażka. Pytanie tylko jakim stosunkiem bramek?! Ja liczę że handu wejdzie a jak będzie zobaczymy

Wynik: 1:0
 
Ostatnia edycja:
makaveli23 189,3K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Copa do Brasil
Godzina: 02:30
Spotkanie: Vasco - Fortaleza
Typ: remis
Kurs: 3.25
Bukmacher: superbet
Post w dziale:
Analiza:
Jest to rewanż w pierwszym meczu padł remis 0-0, gdzie przewidywałem wygraną Fortalezy, jednak nie udało im sie wygrać u siebie po kursie 1.6. Teraz już mamy kursy wyrównane i myślę że dojdzie do kolejnego remisu. Fortaleza ostatnio lubi remisować 3-6-1 to bilans z ostatnich 10 meczy. Fortaleza na wyjazdach w roku 2024 ma bilans 4-7-3, biorąc pod uwagę wszystkie mecze w regulaminowym czasie gry. Vasco u siebie w tym roku gra dobrze i ma bilans we wszystkich meczach 7-3-1. Biorąc pod uwagę formę obydwu zespołów z ostatnich 5 czy nawet 10 meczy widzimy że nie jest ona zbyt dobra dlatego myślę że remis pogodzi tutaj oba zespoły.
 
Do góry Bottom