>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bonusy i brak szacunku do klienta i kłamstwa konsultanta

O 0

otwin10

Użytkownik
witam to co się dzieje na totalbet to jakaś kpina przy wpłatach około 7 tyś w ciągu 3 miesięcy prosząc o bonus chyba z 20 razy ciągle dostawałem odmowę aż w końcu jedyne co dostałem to freebet 5 zł gram od ponad 3 lat jestem aktywny konsultanci ciągle mnie spławiają najgorszy jest jest Pan Krzysztof który zachowuje się tak jak by był tam za karę w dodatku kłamie byle by spławić szybko klienta przez ostanie 7 miesięcy dokonałem wpłaty na ponad 20 tyś zł i dostałem freebety I bonusy inwidualne na kwotę 80 zł to jedyny bukmacher który mnie tak docenił dziś zamknąłem konto i jeśli nie zaproponują mi jakiegoś bonusu to już tam nie wrócę
 
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
witam to co się dzieje na totalbet to jakaś kpina przy wpłatach około 7 tyś w ciągu 3 miesięcy prosząc o bonus chyba z 20 razy ciągle dostawałem odmowę aż w końcu jedyne co dostałem to freebet 5 zł gram od ponad 3 lat jestem aktywny konsultanci ciągle mnie spławiają najgorszy jest jest Pan Krzysztof który zachowuje się tak jak by był tam za karę w dodatku kłamie byle by spławić szybko klienta przez ostanie 7 miesięcy dokonałem wpłaty na ponad 20 tyś zł i dostałem freebety I bonusy inwidualne na kwotę 80 zł to jedyny bukmacher który mnie tak docenił dziś zamknąłem konto i jeśli nie zaproponują mi jakiegoś bonusu to już tam nie wrócę
chłopie jest przynajmniej 10 ciu innych legalnych a ty skomlisz o jaki smieszny bonus na totalbecie
 
O 0

otwin10

Użytkownik
Przyzwyczaiłem się do tego buka i chciał bym dalej grać u nich Ale jeśli nic się nie zmieni będę grał gdzie indziej ja tylko wyraziłem swoją opinię co do bonusów i konsultanta bo reszta cała strona oferta itp mi się podoba
 
K 4,6K

krimer33

Użytkownik
Ale przegryw XD,
wez ziomek lepiej zaloz ta zonobijke i idz spusc wpier.dol konkubinie, zamiast chwalic sie swoim uposledzeniem intelektualnym w sieci
 
ranczo0123 489,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak bardzo trzeba nie miec godnosci czlowieka zeby zawracac gitare ludziom, ktorzy za psie pieniadze pracuja na supporcie u bukmachera i prosic sie o jakies smieszne bonusy. Jakbym tam pracowal i bym trafil na ciebie ktory mi co kilka dni katuje banie o jakiegos bonusa to chyba bym zrezygnowal z tej roboty.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ale dziwny wpis. Wszystkie promocje przecież są w jednym miejscu dostępne, wystarczy po prostu spełnić ich warunki które zazwyczaj są trochę inne niż proszenie się na czacie :D Ale jeśli grasz głównie dla promocji to rzeczywiście może lepiej jak zmienisz buka, totalbet raczej nie jest w czołówce pod tym względem.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
witam to co się dzieje na totalbet to jakaś kpina przy wpłatach około 7 tyś w ciągu 3 miesięcy prosząc o bonus chyba z 20 razy ciągle dostawałem odmowę aż w końcu jedyne co dostałem to freebet 5 zł gram od ponad 3 lat jestem aktywny konsultanci ciągle mnie spławiają najgorszy jest jest Pan Krzysztof który zachowuje się tak jak by był tam za karę w dodatku kłamie byle by spławić szybko klienta przez ostanie 7 miesięcy dokonałem wpłaty na ponad 20 tyś zł i dostałem freebety I bonusy inwidualne na kwotę 80 zł to jedyny bukmacher który mnie tak docenił dziś zamknąłem konto i jeśli nie zaproponują mi jakiegoś bonusu to już tam nie wrócę
Gosciu pociesze cię w STS byś nic nie dostał, tam to już wywalone mają na wszystko zero null 🙃
 
Do góry Bottom