>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BLACK JACK netent.

A 205

amindada

Użytkownik
nie wiem czy gra ktoś w clasica BJ netent, tego na 5 boxów. Ja gram sporo, ale od jakiegoś czasu dziwnie się gra - po prostu znam rezultat gry zanim &quot;polecą&quot; karty. Chodzi , o to, że jak np. robię &quot;double jedna karta&quot; , i jak moja karta pojawi się od razu, a zaraz po niej karty krupiera to na 100 % jest przegrana, natomiast jak po kliknięciu moja karta pojawia się z bardzo niewielkim opóźnieniem , to na 100% jest wygrana. Dla gracza ten ułamek sekundy jest wyczuwalny, być moze jakby ktoś z zewnątrz to śledził to by tego nie dostrzegł, ale tak po prostu jest i nie jest to mój wymysł czy złudzenie. Jak moją grę śledzi dziewczyna, to jej mówie zanim polecą karty , jest dobrze, albo np. dostaje po dabelku 20 , a krupierowi lecą karty i mówię o kur... co za złodzieje i krupierowi wyskakuje 21. Nie wiem z czego to wynika, czy gra ściąga jakięs info z serwera, ale to wg mnie świadczy o ustawieniu gry i manipulowaniu jej przebiegiem przez operatorów.
 
forin 450

forin

Użytkownik
to samo na fulltiltpoker w blackjacka ja jak gram to tez znam wynik wyczuwa sie to podczas gry jak komp jest wolniejszy to juz wogle widac golym okiem jak wolniej dobiera to znaczy ze dobierze od 17 do 21 jak szybko dobiera to znaczy ze bedzie fura tak jest na fulltiltpoker.
 
A 205

amindada

Użytkownik
ja gram głównie w netencie, i przez to nie ma takich emocji. W microgaming tego nie zauważyłem, ale tam BJ mi nie leży, krupier non stop ma figurę albo asa jako pierwszą kartę, jedyny plus w microgaming , to ze po splicie dwóch asów można dobierac, do kazdej ręki, a nie po jednej karcie jak wszędzie albo w nazeimnych kasynach. Tak samo daje się wyczuć w automatach naziemnych &quot;Black Horse&quot; gdzie mozna grać w BJ, jak przychodzi kolej na karty krupiera to po czasie odsłonięcia drugiej karty wiadomo co będzie. W Netencie remis tez ma spowolnienie jak wygrana, więc często się cieszyłem, a wyskakiwał remis, ale nigdy nie przegrana.
 
forin 450

forin

Użytkownik
ja akurat lubie grac w BJ na microgaming fajnie tez sie gra na RTG, ale najlepiej chyba jednak na FTP, najmniej lubie grac wlasnie w netent.
 
Do góry Bottom