>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

BJ online - znany wynik gry zanim pojawią się karty

A 205

amindada

Użytkownik
Mam pytanie bo może jest ktoś , kto się zna na informatyce i wytłumaczy mi czemu prawie na każdym sofcie podczas gry w BJ znam wynik gry zanim pojawią się karty krupiera!!?? Netnet, microgaming, betsoft, mi sie wydaje, ze świadczy to o tym, że gra jest ustawiona, odbiera to w sumie emocje z gry bo człowiek skupia się na ułamku sekundy i dalej nie musi śledzić kart krupiera a zna wynik. Po prostu jak robie &quot;pas&quot; i przychodzi kolej ze krupier odsłania kartę i ewentualnie dobiera następne to zasada jest taka, że jak odsłoni kartę z opóźnieniem dosłownie 0,5 sekundy to się wygrywa lub remisuje, a jak karty lecą od razu po naciśnięciu &quot;pas&quot; to zawsze się przegrywa. Wczoraj miałem na 1 boksie 100zł, na drugim 100zł , a krupier &quot;7&quot; . I jak zrobiłem pas i pas i zobaczyłem, że od razu lecą karty to mnie krew zalała i oczywiście 21. Albo jak robię zakład i moje karty idą z opóźnieneim to mam BJ. Zna się tu ktoś na tym???
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Nie wiem za bardzo w czym tu jest problem, mają porobione pewne warunki w programie że jeżeli występuje taka i taka sytuacja to ma być tak. Prosta sprawa, nie będę pisał jak ma wyglądać ten program bo po co pisać ten kod, ale rzecz jest banalna.
 
Do góry Bottom