>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

bingogala10$ (nie galabingo)

bulwa 0

bulwa

Użytkownik
ja mam poczte gmail i żaden mail mi nie doszedł ;/

aktywowałem konto ale nadal 0$ po kliknięciu claim 10$
były jakieś problemy, bonus dopisany ręcznie ✅
 
T 0

twister80

Użytkownik
odpisali: Please note that as per the Terms and Conditions of BingoGala, only funded accounts can make a withdrawal request ..a więc depozyt jak najbardziej potrzebny
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
heh ugrałem 50$ i z bonusa jest w cash ???? , wcześniej 60$ do wypłaty w vegas regal. Jakiś dzień świstaka dziś mam.
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Trafiłem 12 $ w BINGO potem troche na Spinach weszło z 20 $ dobiłem do 50 na BJ i niewiem co dalej ?
Ktoś już cos wie na temat tej firmy czy bedzie trzeba depozyt itp ?
 
B 202

-bp-

Użytkownik
zagadaj na czacie
Zleciłem 50 na Netellera mam niby czekac do 48 h zanim zniknie flota z konta
A co potem zobaczymy ... ????

Kasa znikła i dostałem taką wiadomość na skrzynke w tym Bingo

Cashout of $50.05 has been processed successfully. According to the site bonus policy the corresponding amount of $0.00 is also removed from your account.
 
B 202

-bp-

Użytkownik
Panowie, co polecacie zeby w miare gladko dobic z tych 10 do 50$
Ja kupiłem sobie 10 kart bingo za 1 $ a w miedzy czasie grałem sobie w sloty z lewej na dole ... grajac w sloty wpadło mi bingo 12 $ i na slotach tez cos ze miałem 20 $ ... jesli cos ci wpadnie w bingu albo w slotach to potem mozesz grac w BJ za ta kase i tak jakos powolutku udało mi sie dobic do 50$
 
Do góry Bottom