>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biegi narciarskie - sezon 2019/2020 - temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
Nie Aronku , prosze nie rań moich umiejętności :)

Wiem , że jestem dowalającym się zgredem - ale nie jestem aż tak nie kumatym żeby mylić mass starty ze startami co 30 sek :) 

Mozna mnie nie lubić - ale zarzucanie mi aż takich błedów to .....a little bobas :) 

Aron bo to dobra opcja komuinkacji - tez widzisz, że lista startowa lekko zmalała i value 1-6 , 1-10 rosnie ??
grałem Stadlober-Carl..........ale Carl nie ma itd itd 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
cytat z dnia 7 marca 2020 00:13 przez tyrion77+Jeszcze szybko odnośnie Fridy ....żeby nie było, ze tylko wrzuciłem foto i ...tyle


Frida zawsze zaczyna mega mocno a potem słabnie na dystansie - inna bajka zupełnie z Ebbą - ona zachowuje siły na końcówki , więc jesli po 5/10 km ktoś będzie widział, że Frida zaczyna mocno a potem Ebba kontratakuje ..warto all in grać :0 pozdro 
Ostrzegałeś? No to twój wpis z wczoraj. Frida zaczęła mocno i mocno też skończyła. Niestety Ebbie troszkę brakło sił.
 
A 34,3K

ar0nek

Użytkownik
cytat z dnia 7 marca 2020 00:13 przez tyrion77+Jeszcze szybko odnośnie Fridy ....żeby nie było, ze tylko wrzuciłem foto i ...tyle


Frida zawsze zaczyna mega mocno a potem słabnie na dystansie - inna bajka zupełnie z Ebbą - ona zachowuje siły na końcówki , więc jesli po 5/10 km ktoś będzie widział, że Frida zaczyna mocno a potem Ebba kontratakuje ..warto all in grać :0 pozdro 
Bylo zupełnie odwrotnie. Ciekawe ilu poszlo za Twoja radą i zagrało all in
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 7 marca 2020 13:56 przez ar0nek

Bylo zupełnie odwrotnie. Ciekawe ilu poszlo za Twoja radą i zagrało all in
Masz 100% racji , Fridka zaskoczyła mega na końcówce - moja pomyłka , mój błąd , sypie głowę popiołem :)))

ale co do Fridy, że może zaskoczyć troszeczkę ..tak tyci, tyci miałem racje :))) ale taka mini mini , fart 
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Nepryaeva - Stadlober 2 2.10 STS 2 sekundy 😫 cały bieg był z przewagą, wydawałoby się bezpieczną, ale ostatnie dwa kilometry się posypało wszystko

Bieg indywidualny na 10km stylem dowolnym. Nepryaeva ma więcej w nogach i rękach, po sobotnich sprintach. Austriaczka zakończyła udział na eliminacjach, ale sprint nigdy nie był jej mocną stroną. Za to biegi na dystansach już tak. W Ruce w biegu na dochodzenie startowała minutę później, niż Rosjanka, a na mecie zameldowała się tylko pół minuty później. Podobnie sytuacja wyglądała w roku ubiegłym. I także w roku ubiegłym tu w Davos Stadlober była wyraźnie lepsza w biegu indywidualnym. Liczę, że historia się powtórzy 😀
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +127
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Nepryaeva - Stadlober 2 2.10 STS

Bieg indywidualny na 10km stylem dowolnym. Nepryaeva ma więcej w nogach i rękach, po sobotnich sprintach. Austriaczka zakończyła udział na eliminacjach, ale sprint nigdy nie był jej mocną stroną. Za to biegi na dystansach już tak. W Ruce w biegu na dochodzenie startowała minutę później, niż Rosjanka, a na mecie zameldowała się tylko pół minuty później. Podobnie sytuacja wyglądała w roku ubiegłym. I także w roku ubiegłym tu w Davos Stadlober była wyraźnie lepsza w biegu indywidualnym. Liczę, że historia się powtórzy 😀


Popieram jak najbardziej typ kolegi 🙂 a co bys powiedział na zwycięstwo Melnichenko gdzie w dowolnym czuje się piekielnie mocny co pokazał właśnie też w Ruce odrabiając do Bolshunova 45sekund a kurs na KZ 6.5 w Fortunie co myślisz o tym?
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Bolshunov, to Bolshunov 😀 Nie oglądałem. Nie wiem jak tam bieg wyglądał. Być może doszedł Klaebo i później było trochę czarowania przed metą, żeby zachować sił na finisz. Spróbować można za nie dużą stawkę z ewentualnie opcja ostrożniejsza 1-3.
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Rosjanie mają jakies nowe koksy . Norwegowie tydzień temu zarzucili doping Sorinie. Wjalbe nie broniła się nawet zbytnio . Odpowiedziała tylko, że nie ma odpowiedzi na głupie pytania , ale jak ogladałem rosjankę 2 tyg temu to samo dokładnie myslałem . Jednak sami rosjanie mówią, że własciwa forma ma przyjśc dopiero na początek przyszłego roku - czyli pierwszy szczyt formy ruskich jest na TDS budowany .

Razymowa-Henig 1 1,6
(ruskie, UB czy nasze naziemne) to wygląda najlepiej - przed dwoma tyg +23sek czeszka , wcześniej na ostatnie bodaj 5 biegów frikiem przegrała tylko raz. Henig lepsza zdecydowanie w klasyku niż dowolnym do tego startuje trochę za mocno i słabnie na tych dłuższych biegach często w końcówkach
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
tedddy2060 7,4K

tedddy2060

Użytkownik
Nepryaeva - Stadlober 2 2.10 STS

Bieg indywidualny na 10km stylem dowolnym. Nepryaeva ma więcej w nogach i rękach, po sobotnich sprintach. Austriaczka zakończyła udział na eliminacjach, ale sprint nigdy nie był jej mocną stroną. Za to biegi na dystansach już tak. W Ruce w biegu na dochodzenie startowała minutę później, niż Rosjanka, a na mecie zameldowała się tylko pół minuty później. Podobnie sytuacja wyglądała w roku ubiegłym. I także w roku ubiegłym tu w Davos Stadlober była wyraźnie lepsza w biegu indywidualnym. Liczę, że historia się powtórzy 😀
Oczywiście kurs spadł na @1,85 na Stadlober a po chwili tą parę wycofali całkowicie z STS!! Szkoda słów
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Śnieg jak widać non stop pada - małe lekkie zawodniczki będa miały łatwiej niż duże i cięzkie - więc live :

Claudel-Kern 1 1,67 1.25 przewagi kosmos

szkoda tej Stadlober ...też trochę jej miałem grrrr - a było tak slicznie :(

Po norwegach szwedzi także zarzucili ruskim koksy w szczególności pani Sorinie , więc ruscy teraz ją trochę schowają a wyniki będa kręcić Neprayeva i Belorukowa
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
No cóż, ten weekend, to dla mnie jakieś przekleństwo. Albo coś nie wchodzi dosłownie o włos, albo jako jedyna pozycja na kuponie. Chyba czas na przerwę 🤔
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
U panów Rosjanie nie mieli za bardzo z kim walczyć , bo jednak zarówno Szwajcarzy czy Francja to poziom niżej ale pierwsze 4 miejsca plus 9,10,11 a był De Fabiani, Musgrave, Cologna , Magnific , Young ......

Patrząc na to, że pierwszy docelowy szczyt formy u nich to TDS to zero wątpliwości, że odkryli jakąś nowość bo wszyscy mają podobną wysoką formę - nikt mocno nie odstaje. Dodając to , że Skandynawia odpuszcza ten sezon i wybiera sobie zawody gdzie będą startować może sie zakończyć rokiem Rosjan
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Nepryaeva 1-6 1.50Dno i metr mułu. Dopiero 16 miejsce
Bolshunov - Melnichenko 1 1.45
AKO: 2.18 betx


W ekipie rosyjskiej forma miała przyjść na TdS, więc trzeba zaufać tym informacjom. Nepryaeva już w Davos dobrze się zaprezentowała gdzie bieg odbywał się techniką dowolną. Dzisiaj klasyk, czyli ten który Rosjance bardziej odpowiada. W szóstce według mnie będzie spokojnie. Poza tym próbuję parę Faehndrich - Lampic 2 1.86 . Są to typowe sprinterki, jednak Słowenka na dystansach już nie raz zaskakiwała.

U panów para, która według mnie powinna wejść na miękko. W stylu dowolnym bym się zastanawiał, ale w klasyku nie widzę innej mozliwości. Nawet jeśli Bolshunov oszczędzałby się, to na finiszu i tak ogarnie sprawę.
 
Ostatnia edycja:
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Melnichenko - Musgrave 1 1.70 sts 21-20, ale strata pół minuty. Brytyjczyk pobiegł słabo, ale co Rosjanin umarł w drugiej części, to dla mnie duże zaskoczenie in minus.
Bieg na dochodzenie stylem dowolnym, czyli Rosjanin będzie odrabiał. Na starcie traci raptem 14 sekund. Powinien je bez problemu odrobić, a w drugiej części trasy jeszcze dołożyć. Musgrave nie bardzo ma kogo się trzymać, by tą przewagę utrzymać. W odstępie kilku sekund od niego startują zawodnicy, którzy bardziej specjalizują się w klasyku. Dla Brytyjczyka nie będzie konia pociągowego.

Diggins - Brennan 2 2.15 sts 1-2, dzisiaj na minus. Brennan nie dała rady koleżance z reprezentacji na ostatnim kilometrze.
U kobiet będzie bardzo ciekawie. Brennan startuje 7 sekund za Diggins. Jednak dwie sekundy przed nią rusza Karlsson. Spodziewam się scenariusza, że we dwie dość szybko dojdą Diggins i następnie we trójkę będą próbowały dogonić Svahn. Można by rzec, że mamy tu same rasowe sprinterki. Jednak Brennan w tym sezonie bardzo dobrze biega dystanse stylem dowolnym i liczę na to, że będzie próbowała nieco szybciej urwać rywalki. A jeśli nie, to typ też nie jest bez szans, bo sprinterką też jest bardzo dobrą.
 
Ostatnia edycja:
daminho 278

daminho

Użytkownik
Musgrave nie bardzo ma kogo się trzymać, by tą przewagę utrzymać. W odstępie kilku sekund od niego startują zawodnicy, którzy bardziej specjalizują się w klasyku. Dla Brytyjczyka nie będzie konia pociągowego.
Hej, bez urazy ale to co piszesz to jest głupota.
Przed Brytyjczykiem startuje wybitny zawodnik od stylu dowolnego Manificat, który wczoraj znajomicie pobiegł klasyk i dziś powinien być bardzo groźny. Spitsov to także zawodnik, który zdecydowanie lepiej czuje się i biega stylem łyżwowym. Drugi Rosjanin Belov, także ostatnimi czasy większość swoich najlepszych miejsc wykręcił łyżwą. Musgrave ma bardzo dobry układ, żeby wykręcić dziś fajny czas, bo i jego forma w tym roku jest bardzo solidna. Typu nie neguje, ale uważam, go za trudny. Życzę powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom