>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Bieżące wyniki w turniejach!!!

K 84

kpk25

Użytkownik
satelita coinflip? ???? GL
Tak to był coinflip ????
A teraz wynik: i bardzo proszę niech mnie ktoś uszczypnie bo chyba wciąż śnię ???? ???? ????



Mój wcześniejszy rekord wygranej w turku to było lekko ponad 500$ ???? Rekord pobity o ponad 10 000$... ✅✅✅
To był mój pierwszy dzień na tym sofcie pokerowym i na tym pokerroomie ???? Wygralem 20zeta z promocji 50 free spinow od depo w poniedziałek (po obrocie miałem 120zl). Postanowiłem iść na pokera bo stwierdziłem że w kasynie szybko to przegram. ???? Zainwestowałem w coinflipy do tego highrollera jakieś 20$ (60zł) z tych 120... Wygrałem coinflipa z wpisowym 10$ (byłem 1 z 61 osób). A na końcu ta wygrana w turnieju głównym... Nie mam słów żeby to opisać jaki wczoraj miałem dzień... Taki dzień zdarza się baaaardzo rzadko.... ;);););)
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
jakubbb 29

jakubbb

Użytkownik
Gratulacje kpk25 ???? wygrana robi wrażenie... i to jakie ???? tylko teraz nie roztrwoń za łatwo pieniędzy
 
K 84

kpk25

Użytkownik
Dzieki wszystkim :razz: 33 tysiaki już na netellerze także z wypłata luz. ???? Teraz tylko trzeba tą kase dobrze spożytkować ;)
Swoją drogą nie ma to jak zamienić kilkadziesiąt złotych na kilkadziesiąt tysiecy w 7 godzin gry... Miłe uczucie ????
 
lothar 251

lothar

Użytkownik
Gratulacje jeszcze ode mnie, naprawdę wynik robi wrażenie. Kolejny przykład na to że Polacy potrafią grać w pokera tylko przez reżim nie mogą tego robić legalnie ???? ! Good Job Man
edit: swoją drogą nie wiedziałem że paradise poker teraz w sieci ongame funkcjonuje ????
 
Do góry Bottom