>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Biathlon sezon 2020/2021

Status
Zamknięty.
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Tak patrzę w te cyferki i zastanawiam się co dzisiaj zagrać ze sztafety kobiecej 🤔 Póki co przemyślenia na luźno bez kursów.

Rzuciła mi się w oczy para Czechy - Szwajcaria. Jedne i drugie pudłują na strzelnicy na potęgę, wczoraj także. W ubiegłym tygodniu Czeszki 7 rund karnych, Szwajcarki 3, a różnica czasową wyniosła nieco ponad 30s. Myślę, że dzisiaj nie będzie aż takiej różnicy na strzelnicy, co spowoduje, że Czeszki wyjdą zwycięsko z tej pary.

No i Norweżki po ubiegłotygodniowej wpadce na strzelnicy też powinny dzisiaj bardziej zmobilizowane.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Czeszki na 3 i 4 zmianie bardzo słabe strzelczynie

Białoruś - Włochy w iforbet 1 1.83 dla mnie ok. ta młoda włoszka na L i Sanfilippo forma mizerna, wyglądaja b.słabo. Białorusinki są równiejsze a czołowe włoszki obecnie wiele lepsze nie są od Alimbakiewej i Kryuko.
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Analiza sztafety kobiet z Kontiolahti
KONTIOLAHTI - WOMEN 4X6KM RELAY

Course time - czas samego biegu
Dwie francuzki były najlepsze na swoich zmianach
U Norweżek Knotten bardzo słabo pobiegła (16. czas na zmianie)
Eckhoff już chyba ogarnęła temat i drugiego blamażu nie będzie. Liczę też na jej 60 ptk jutro.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
...
Post automatycznie złączony:

Białoruś pod warunkiem, że nie zawalą strzelnicy jak w ubiegłym tygodniu. Bo biegowo to powinny lekko ponad minutę zrobić nad Włoszkami.
dobrych kilka lat śledze biathlon i warunki w Kontiolahti gdzie przy zlych warunkach słaba strzelczyni może praktycznie nic nie trafic nijak ma sie do Hochfilzen. tu nikt nie bedzie 7 rund biegał

dużo bardziej mnie interesuje ogólna wiedza na temat kto co prezentuje i wynik ze sprintu tu niż niezbyt miarodajne wyniki z Kontiolahti.

są równiejsze, lepsze. dla mnie Białoruś będzie wyżej
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Tak patrzę w te cyferki i zastanawiam się co dzisiaj zagrać ze sztafety kobiecej 🤔 Póki co przemyślenia na luźno bez kursów.

Rzuciła mi się w oczy para Czechy - Szwajcaria. Jedne i drugie pudłują na strzelnicy na potęgę, wczoraj także. W ubiegłym tygodniu Czeszki 7 rund karnych, Szwajcarki 3, a różnica czasową wyniosła nieco ponad 30s. Myślę, że dzisiaj nie będzie aż takiej różnicy na strzelnicy, co spowoduje, że Czeszki wyjdą zwycięsko z tej pary.

No i Norweżki po ubiegłotygodniowej wpadce na strzelnicy też powinny dzisiaj bardziej zmobilizowane.
Miałem to samo i tylko to mi padło w AKO 3
Charvatova dała popis w 8 strzelaniu
 
P 6

parzych

Użytkownik
Witam wszystkich. Ja dzisiaj będę próbował zagrać nieco odważniej. Mianowicie gram WIN Eckhoff oraz w sztafecie mężczyzn zagram Francuzów w parze z Norwegami. Eckhoff świetnie prezentuje się w Austrii. Jeśli chodzi o mężczyzn na tą chwilę zespół Francuzów wydaje się być bardziej wyrównany. Powodzenia


Eckhoff T.
klas. końcowa
5.25
V


Norwegia - Francja
kto lepszy?
2.25
2

AKO = 11,81
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Jeśli ktoś chce grać przeciwko Norwegom to ja wolałbym zagrać ktokolwiek inny po kursie 2 , mniejszy kurs ale za to mamy całą stawkę a tak tylko ograniczamy się do Francuzów.
Poza tym nie jestem przekonany czy znów nie będzie powtórki z Kontiolahti gdzie któryś z czwórki sobie postrzela/pobiega a reszta będzie się starała jakoś to nadrobić -- jakkolwiek dziwnie to zabrzmi w kontekście historii Biatlonu (Lars Berger, Andersen) ale Norwegowie są bardziej stabilni na strzelnicy :)

Co do biegu Pań wszystko jest możliwe skoro ponad 20 zawodniczek mieści się w 10 !!! Amazing...
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Z Tiril jest taki problem że ona zawsze była słabą strzelczynią, w Kontiolahti dokonała cudu mając 20/20 -- w zeszłym sezonie już była poprawa ale ona niestety kręciła się wokół 75% skuteczności więc bardzo mizernie
 
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Jest "świeża w kroku" jak to kiedyś powiedział jeden z komentatorów o innej zawodnicze w innym sporcie.
Niech ćwiczy strzelanie, a wierzę w jej TOP 3
 
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Szwecja - Rosja 1 1.55 1-4
Czechy - Ukraina 1 1.40 5- 13

Ako: 2.17 Dziś bardzo łatwo i bez zagrożenia 💪


W zeszłym tygodniu obie ekipy bardzo udany występ ,zero pudel , Szwedzi 10 dobieran ,Rosjanie 7 - przewaga pół minuty na korzyść Szwedów
Tutaj może być podobnie tym bardziej że w sprintach lepiej się prezentowali Szwedzi.

Druga para - Czesi przy podobnym strzelaniu zmiażdżyli tydzień temu Ukraińców o blisko 1.5 minuty , tutaj też o wiele lepsze występy. Jakkolwiek zakończy się rezultat tej pary nie rozumiem kto to ze sobą zestawił ???
W Forbecie Czechy - Blr jest po 1.35 a Białoruś jest sporo wyżej stawiana od Ukrainy więc jakby mieli taką parę wystawić to musieliby płacić z 1.15 ;)
 
Ostatnia edycja:
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Jeśli ktoś chce grać przeciwko Norwegom to ja wolałbym zagrać ktokolwiek inny po kursie 2 , mniejszy kurs ale za to mamy całą stawkę a tak tylko ograniczamy się do Francuzów.
Poza tym nie jestem przekonany czy znów nie będzie powtórki z Kontiolahti gdzie któryś z czwórki sobie postrzela/pobiega a reszta będzie się starała jakoś to nadrobić -- jakkolwiek dziwnie to zabrzmi w kontekście historii Biatlonu (Lars Berger, Andersen) ale Norwegowie są bardziej stabilni na strzelnicy :)

Co do biegu Pań wszystko jest możliwe skoro ponad 20 zawodniczek mieści się w 10 !!! Amazing...
i jak powiedziałem tak się stało, Jacquelin staje się powoli największym grabarzem Francji -- podobnie jak w Kontiolahti znów niemiłosiernie pudłował :))
 
maniek81 352,6K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
J. T. Boe - pozostali 2 1.55 STS

Norweg od początku sezonu jeszcze nie jest w takiej dyspozycji biegowej do jakiej nas przyzwyczaił. Ze strzelaniem też jakoś rewelacyjnie nie jest. Trafiają się pudła. Nawet w ostatniej sztafecie karną rundę zaliczył. Uważam, że typ ma duże szanse powodzenia i do dubla jak znalazł.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Betclic przed zawodami w zakładce Zwycięzcy ma kursy na sezon (win, top3 i topy)
Jednak to były chyba kursy na dane zawody
Sam się dzisiaj nadziałem na to, bo zamiast na sezon to zagrałem na sprinty w tym tygodniu
Mam dzisiaj T.Boe na podium (2,75) i jutro win H.Oberg (6,50) ...:cautious:

J. T. Boe - pozostali 2 1.55 STS
Zakładasz że nawet jak coś spudłuje to ktoś może go wyprzedzić w samym biegu?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom