>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon - Oberhof [6.01-10.01]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
W dniach od 6.01 do 10.01 w &#39;światowej Mekce biathlonu&#39; czyli Oberhofie odbędą się:

6-7.01 Sztafety K i M
8-9.01 Sprinty K i M
10.01 Bieg masowy [ze startu wspólnego] K i M


Moje propozycje na sztafetę panów:

Norwegia - Rosja
W składzie Norwegów Ole, Emil, Halvard i prawdopodobnie młoda nadzieja Tarjei Bo, który błysnął w Pokljuce. Rosjanie podobnie jak rywale z pary h2h ciągle szukają odpowiedniego zawodnika do uzupełnienia trio Tcherezow-Ustiugow-Tchoudov. Tym razem padło na młodego Szipulina. Także, Szipulin i Bo mogą być niepewni w sztafecie, ale wierzę w Norwega :wink: Ole i Emil powinni być lepsi od Ustiugowa i ostatnio słabo strzelającego Tchoudowa, a &#39;wieczny student&#39; Halvard o ile będzie gorszy od Tcherezowa to raczej niewiele. Norwegowie powalczą o zwycięstwo :wink: Rosjanie jak dla mnie co najwyżej 3 lokata.

Austria - Francja
Eder-Landertinger-Sumann żelazne trio + zamiast Mesotitscha będący w lepszej formie Pinter. Ogólnie wyrównany skład i to właśnie jest ich największa broń. Do tego bardzo mocni biegowo. Francuzi Jay czy Defrasne biegowo będą tracili. Ewentualna katastrofa na strzelnicy w wykonaniu Austriaków powinna zaprzepaścić ten typ, ale wierzę, że będzie dobrze i powalczą oni o zwyciestwo z Norwegami i ew. Niemcami, którzy dla mnie jutro mogą być wysoko.

Ukraina - Szwecja
No dobra, przyznam... dziwny typ, po stosunkowo niezbyt opłacalnym kursie, ale nie widzę innej opcji. Szwedzi bez Jonsona, Bergmanna i wreszcie Ferry&#39;ego. A przynajmniej nie ma ich w awizowanych składach i z tego co wiem nie ma ich ogólnie w Oberhofie. Ukraińcy polegli w sztafecie w Hochfilzen gdzie biegali aż 7 karnych rund ???? Wtedy wszystko położył im Pryma [5 karnych], którego tym razem zastąpi młody Semenov. To tak... Szwedzi z Lindstromem, który całkiem całkiem biega i może coś z niego będzie. Ale Ekholm, Nillson czy bodajże pierwszy raz startujacy w PŚ Armgren? To zawodnicy z odległych pozycji. Ukraińcy... Sednev - jeden z lepszych strzelców, wpadki nie powinno być. Bieg słby, ale do Lindstroma stracic nie powinien. Semenov.... trochę niewiadoma, ale młody dobrze biegał w Pokljuce, nadzieja biathlonu na Ukrainie. Derkach stary wyga, od Ekholma powinien byc lepszy no i pewny punkt Deryzemlya &#39;świeżakowi&#39; Armgrenowi na ostatniej zmianie sporo powinien dołożyć.


z Tobet
Norwegia - Rosja | 1 - 1,57 ✅
Austria - Francja | 1 - 1,40 ⛔
Ukraina - Szwecja | 1 - 1,40 ✅

jako AKO: 3,08
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na jutro tylko jeden typ do tej pory ????
Ukraina - Szwecja 1 1.62 betsson (1.68 do niedawna w tobecie, obecnie 1.40, tyle samo w unibecie) ✅
Szwedzi bez Bergamana i Ferry&#39;ego, także wystąpią w składzie: Lindstrom, Nilsson, Ekholm i Armgren, natomiast Ukraińcy: Sednev, Semenov, Derkach, Deryzemlya.
Zdaje sobie sprawę z tego że w zeszłym roku Szwedzi też w oberhofie wystapili osłabieni a poradzili sobie z Ukraińcami bez problemu, jednak inaczej wygląda to teraz niż. Wtedy u Szwedów wystapili doświadczeni Jonsson i Brink, dziś mamy juniorów: Lindstroma i Armgrena, którzy od Ukraińskiego juniora Semenova prezentują się słabiej, Lindstrom to jeszcze w miare zblizony poziom do Semenova ale Armgren to zupełna niewiadoma. Nilsson i Ekholm są raczej solidni w sztafecie, ale bez przesady obaj w stójce potrafia popsuć, w 3 kolejnych sezonach pierwszy z nich ma 60-kilka % a drugi 70-kilka % więc szału nie ma. Sednev to bardzo przyzwoity strzelec, zwłaszcza w pozycji leżacej pewny, ale i w stójce bez tragedii, do tego bardzo doświadczony Deryzemlya, o którego występ również się nie boję, największa niewiadoma to dla mnie najstarszy z nich Derkach. Biorąc to wszystko pod uwagę uważam że Ukraińcy powinni poradzić sobie z tak osłabionymi Szwedami.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Niemcy - Francja Head To Head Shooting Only 2 1.65 ✅
Skład Niemców: Stephan, Greis, Peiffer, Schempp, no cóż ja tu widzę niewielkie szanse na walke o podium, raczej miejsce 5 jest do nich dzisiaj przypisane, mało realne by koledzy Greisa w jednym czasie zaliczyli zawody życia, raczej spodziewam się po nich podobnych nerwowych ruchów na strzelnicy jak te wczorajsze Bachmann. A Francuzi swoim równym składem, Jay (świetny strzelec, słabszy biegacz), Defrasne (co najwyżej po 1 pudle na każdej strzelnicy, to jego średnia, biegacz nieco lepszy od rodaka, no i bardzo równi bracia Fourcade, o takich zawodnikach do sztafety marzy pewnie każdy trener reprezentacji)
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Norway - France ( Biathlon - Mężczyźni - Relay - 4 x 7,5 km Relay - Oberhof
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Tobet
Przeglądając ofertę natknąłem się na ten ciekawy pojedynek w którym kurs wydaje mi się nieco zawyżony więc grzechem było by tego nie zagrać
W dotychczasowych 2 biegach sztafetowych w tym sezonie Francuzi plasowali się odpowiednio na 1 i 4 miejscu natomiast Norwegowie zajęli 2 i 5 miejsce a wiec tym samym to Francuzi byli dwukrotnie lepsi .W awizowanych składach wygląda na to ,że Francuzi wystawia swój najlepszy skład natomiast Norwegowie poza swoimi gwiazdami Bjoerndalenem i Svendsenem , solidnym Hanevoldem wystawią również mało do tej pory znanego Tarjei Boe co może znacznie wpłynąć na wynik norweskiej ekipy która już nie raz zawiodła swoich kibiców w biegu sztafetowym.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Norway - France ( Biathlon - Mężczyźni - Relay - 4 x 7,5 km Relay - Oberhof
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: Tobet
Przeglądając ofertę natknąłem się na ten ciekawy pojedynek w którym kurs wydaje mi się nieco zawyżony więc grzechem było by tego nie zagrać
W dotychczasowych 2 biegach sztafetowych w tym sezonie Francuzi plasowali się odpowiednio na 1 i 4 miejscu natomiast Norwegowie zajęli 2 i 5 miejsce a wiec tym samym to Francuzi byli dwukrotnie lepsi .W awizowanych składach wygląda na to ,że Francuzi wystawia swój najlepszy skład natomiast Norwegowie poza swoimi gwiazdami Bjoerndalenem i Svendsenem , solidnym Hanevoldem wystawią również mało do tej pory znanego Tarjei Boe co może znacznie wpłynąć na wynik norweskiej ekipy która już nie raz zawiodła swoich kibiców w biegu sztafetowym.
jakieś argumenty... ?!
ogromnym plusem dla Norwegów jest fakt że nie muszą wystawiać słabych strzelców, jakich mają pełno, Boe może i slabszy biegowo ale bynajmniej stabilniejszy na strzelnicy, do tego ostatnio gdy zajmowali 5 miejsce nie było Bjoerndalena, Francuzi z pierwszych dwóch zmian, zwałszcza Jay mizerni biegowo
nie grałbym tego ;)
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
no rzeczywiście Norwedzy byli dziś lepsi ,ale Francuzi też pokazali się z dobrej strony. Wraz z ekipami Niemiec , Austrii i Rosji powalczą o podium w Vancouver;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
.C.Oloffson - H.Jonsson
Obie panie z bardzo dobrej strony pokazały się w sztafecie. Biegowo trochę mocniejsza Oloffson, ale w sprintach bardziej cenię sobie skuteczność na strzelnicy Helenki.

M-L.Brunet - O.Medvedtseva
Świetny występ Brunet podczas pierwszej zmiany w sztafecie, ale Medvedtseva to doświadczona zawodniczka i właśnie w takich konkurencjach jak sprint ma największe szanse na osiąganie sukcesów. W tym sezonie już zajmowała wysokie lokaty zarówno w Ostersund i Hochfilzen. Ogólnie w każdym z biegów sprinterskich była lepsza od Brunet. Mimo, że w sztafecie Rosjanka miała słabszy wynik od Brunet, to jest w stanie mieć lepszy wynik biegu, a że strzelają z podobną skutecznością to widzę value w typie na Olgę.

Vita Semerenko - Valj Semerenko
Niby Vita pewniejsza na strzelnicy, ale Valj najwidoczniej bardzo lubi starty w Oberhofie gdzie w ubiegłych latach była odpowiednio 7 i 15 w sprincie. Valj lepiej biega i jest w stanie być lepsza od swojej siostry nawet przy jednym pudle więcej. Obie szybkie na strzelnicy, ale z racji iż Valj biega trasę o te kilkanaście sekund lepiej, a jest na nią dobry kurs typuję, że będzie lepsza. Typ może zostać kompletnie popsuty przez słabe pierwsze strzelanie Valj.


z Tobet:

A.C.Oloffson - H.Jonsson | 2 - 1,80 ✅
M-L.Brunet - O.Medvedtseva | 2 - 2,10 ⛔
Vita Semerenko - Valj Semerenko | 2 - 2,05 ✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Zgadzam się co do typu na Jonsson, powinna spokojnie dać sobie radę z Oloffson. Strzelecko zdecydowanie lepsza. Nie zdziwiłoby mnie jutro 10/10. A Oloffson lubi czasem popudłować.
Swoją drogą polecam zakład:

Helenka 5 trafionych na 1 strzelaniu
1.75
bwin

Co do Brunet, to ja widzę ją jutro na w miarę wysokim miejscu, bardzo solidna zawodniczka, w tym sezonie pokazuje się z bardzo dobrej strony, w sztafecie bardzo dobry występ, forma jest. Co prawda ja stawiałem ją w innej parze:
Brunet - Beck 1.90
bet365
ale z Twoim typem TBM, na Olgę to się nie zgodzę.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
M-L.Brunet - O.Medvedtseva
Świetny występ Brunet podczas pierwszej zmiany w sztafecie, ale Medvedtseva to doświadczona zawodniczka i właśnie w takich konkurencjach jak sprint ma największe szanse na osiąganie sukcesów. W tym sezonie już zajmowała wysokie lokaty zarówno w Ostersund i Hochfilzen. Ogólnie w każdym z biegów sprinterskich była lepsza od Brunet. Mimo, że w sztafecie Rosjanka miała słabszy wynik od Brunet, to jest w stanie mieć lepszy wynik biegu, a że strzelają z podobną skutecznością to widzę value w typie na Olgę.

M-L.Brunet - O.Medvedtseva | 2 - 2,10
zdecydowanie odradzam grać Rsoajnkę, warto zagrać... ale Francuzkę. 40 sekund w sztafecie byla lepsza, 20 sekund zarobiła w biegu, a kolejne 20 strzelnicy (Brunet 10/10, Medvedtseva 10/11)...
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na razie wymyśliłem tyle :p
Być może za bardzo sugeruje się wynikami środowej sztafety, ja jednak mam nadzieję że nie. Rosjanki wygrały, ale sam przebieg sztafety nie przebiegał tak jak sobie wyobrażałem, Bogali, która miła przyzwoicie strzelić miała 5 doładowań, a Medvedtseva, która należy do przeciętnych biegaczek pobiegła poniżej i tak niezbyt wysokich oczekiwań, dojdzie do tego kolejne 1,5km, może być dla niej nieciekawie, za to to co zrobiła Boulygina, chodzi oczywiście o jej bezbłędne strzelanie zaskoczyło chyba każdego, jej ostatnie występy to było pasmo gigantycznych pomyłek strzeleckich w kolejnych zawodach, a tu taka niespodzianka, to ona tak naprawdę dała zwycięstwo Rosjankom. Zawodniczki gospodarzy powinny nawet i we 3 zameldować się w pierwszej dziesiątce, biegowo u siebie nigdy problemów nie miały, powinno być naprawdę dobrze dzisiaj...
Henkel - Medvedtseva 1.35 bwin 6/10 ⛔ . Niemka startuje u siebie, a to dla nich zawsze dodatkowa mobilizacja. Henkel najlepszy wynik w środowej sztafecie, 1min i 20 sekund lepiej od Olgi, choć ta miała tylko jedno niecelne trafienie więcej, nie trzeba typu chyba bardziej rekomendowac ????
Bogali Titovets - Hauswald 2.00 betway/betsafe 2.5/10 ✅ . Ja nie widzę w tej parze faworytki w osobie Rosjanki. w sztafecie lepsza była Niemka o 35 sekund. 3 dobierane pociski Bogali w pozycji leżącej i 2 w stójce, pokazuje że strzelcko chyba nie jest najlepiej. Hauswald w leżącej problemów raczej nie miewa, wiadomo że w stójce na zero nie strzeli ale jest lepsza biegowo, Rosjanka tez raczej pudłować będzie. Do tego startuje u siebie, po takim kursie warto spróbować
Medvedtseva - Bogali Tistovets - Hauswald 2.85 betway 1.5/10 ✅ . Te same argumenty co wyżej.
Brunet - Medvedtseva 1 1.65 tobet 2.5/10 ✅ Francuzka bardzo stabilna na strzelnicy, czasem w stójce miewa problemy, ale liczę dzisiaj co najwyzej na jedną rundę karną, Rosjanka strasznie męczyła się na tej trasie, biegowo straciła 20 sekund do Francuzki, wolniej strzelała.
Henkel 1-3 2.65 unibet 2/10. ⛔ Zdaję sobie sprawę że jest sporo rywalek, 2 Szwedki, Berger, Domracheva, Sleptsova, rodaczki i kilka innych ale po tym co pokazała w sztafecie musi być stawiana jako jedna z głównych faworytek do podium, nawet jeden błąd na strzelnicy nie powinien jej w tym przeszkodzić.

no niestety z pogodą się nie wygra, dziś takie warunki że wszystkie typy były loterią, Henkel w strzelaniu w stójce 0/5...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jednak pomyliłem się co do pary Brunet - Olga, gratuluję trafnych typów panowie ;) Jutro sprint mężczyzn... póki co myślę, że ujrzymy Tomka Sikorę w dobrej dyspozycji. Poza tym mocni mogą być Niemcy np. Peiffer, Greis, Stephan. Oczywiście niesamowity Ole oraz młodszy aspirant Svendsen. Słabsze lokaty moim zdaniem mogą zając Austriacy i np. Burke ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Się pochwalę znalazłem jedną mega peFFę, z nie za dużym kursem, ale nie widzę opcji, żeby nie weszło.
Emil Hegle Svendsen Top 7 1.40
bwin
No po prostu musiałaby się stać katastrofa, żeby to nie weszło, naprawdę nie widzę szans na top 7 bez Emila.

Więcej typów jutro rano może zarzucę.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Svendsenowi pomogły dodatkowe treningi i opuszczenie zawodów w Pokljuce. Strzelecko bardziej ustabilizowany od Landertingera.
Eder jak i Simon Fourcade bardzo szybko strzelają, ale mimo wszystko pewniejszy jest Francuz, ktory dodatkowo wraz z kolejnymi startami poprawia swoją dyspozycję biegową [obecnie lepszy od Edera o kilkanascie sekund na trasie].
Martin Fourcade bardzo dobry strzelec, który potrafi sobie radzić także i na trasie. Burke sensacyjny lider PŚ, ale moim zdaniem jego kres już nadszedł. Burke będzie biegał karne rundy w Oberhofie :wink:


z Tobet:

Emil Hegle Svendsen - Dominik Landertinger | 1 - 1,52 ✅
Simon Eder - Simon Fourcade | 2 - 1,70 ✅
Martin Fourcade - Tim Burke | 1 - 1,70 ⛔
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Na Hegle bardzo dobry typ. Moim zdaniem można spokojnie grać na to, że będzie na podium dziś.
Co do Edera nie byłbym taki pewien, dla mnie no bet. Ale Martin już spokojnie powinien z Burkiem sobie poradzić.
D. Landertinger - I. Tcherezov 1.50
bwin
No tu myślę wielkich wątpliwości nie ma. Dominik nawet jak popudłuje to nadrobi ro Ivana w biegu, a ostatnio strzela nieźle więc nie sądzę, żeby był za Ivanem.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Z tym, że jak będzie taka pogoda jak wczoraj, to może być różnie, bo było troche loteryjnie.
pierwszy raz od dłuższego czasu widziałem, że zawodnik/zawodniczka pudłuje na jednym strzelaniu 5razy.
silny wiatr i mgła może dzisiaj być również główną przeszkodą.
Bjoerndalen wg mnie dzisiaj wygra. Strzela niesamowicie szybko, jak z automatu i nawet z jednym pudłem wg mnie bedzie potrafił odrobić strate do wiekszosci zawodników, którzy strzelaliby celnie.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Z Emilem Top 7 trafiłem, ale co do Dominika to się grubo przeliczyłem. Niestety.
Na jutro powiem szczerze po tym co dziś widziałem nie widzę zbyt wiele dobrych typów.
Co do pań, to myślę, że wysoko będzie Helenka Jonsson. Ona myślę mimo nienajlepszych warunków powinna sobie poradzić, ale dla mnie kurs na Top 3 w okolicach 1.60 ciut za niski, żeby stawiać gdy panują tam takie warunki. Ciekawa para w bwin:

M.L. Brunet
- Valj Semerenko 1.65 ✅
Francuzka od jakiegoś czasu dobra forma, fajnie się prezentuje. Jest niezłą strzelczynią, co ważne, biega nawet nieźle. Także myślę, że Ukrainkę spokojnie powinna wyprzedzić.
A co do panów, to można zagrać:
Emil Hegle Svendsen Top 5 1.60
bwin
Poza tym nie widzę raczej nic wartego grania, może jeszcze jutro coś znajdę.

Edit: Helenki nie stawiałem, ale miałem rację, że będzie wysoko xD
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Dziś pogoda w Oberhofie z tego co widze na web camerach ina stronach średnia ale chyba nie taka tragiczna najpierw bieg pań i na tym się skupie jest pare fajnych typów


Na początek para Jonsson vs Wilhelm tutaj typuje liderke PŚ dlaczego?? Ponieważ jest pewniejsza w sprincie 1 błąd na strzelnicy dla porównania 2 jej rywalka w Sztafecie tez tylko jeden bład przed wrczoraj szyszy czas biegu od Niemki Pojedynek trudny do typownia trzeba miec na uwadze to że Niemka jest u siebie w Oberhofie i nie biegła w Sztafecie.. Tutaj typuje Jonsson po kursie 1.444 kurs mały więc dla ryzykantów polecam.


Lepszy kurs i ciekawsza para to para Szwedzko-Rosyjska czyli Olofsson z Domrachevą tutaj typuje Szwedkę po kursie 1.70 Szwedka w sztafecie 0 błedów na strzelnicy Rosjanka 1 W sprincie 3 błędy Olofsson ale Domracheva jeden więcej bo 4 Ale patrząc na czas biegowy obydwu zawodniczek lepsza o ponad 20sek w sprincie była Oloffson wliczając rundy karne Myślę tutaj jej pewne zwycięstwo w tej parze a kurs fajny..


Sleptsova v Bogaliy typ:1 po kursie 1.416 mały kurs ale pewny wg. mnie Rosjanka słabiej biega ale dziś sa 4 strzelania i na tym nadobi nad rywalką któa i tak jest słabsza biegowo od niej a na strzelnicy widac różnicę na KILOMETR

Jeszcze jeden typ ciekawy Berger vs Beck Niemce nie idzie wogóle tutaj za kadym razem błędy na strzelnicy bardzo słaby bieg Berger w Sprincie o wiele szybsza od rywalki mimo też 3 pudeł Kurs 1.75 godny uwagi.


MOJE TYPY:

1.Jonsson vs Wilhelm 1.444

2.Olofsson z Domracheva 1.70

3.Sleptsova v Bogaliy 1.416

4.Berger vs Beck 1.75

5.Medvedtseva v Brunet 1.85

6.Hausvald-Henkel 1.90
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom