>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2014/2015 - Ostersund 30.11-07.12 Inauguracja sezonu

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Ostatni typ na jutro z biathlonu.
Totolotek

M.Goesner - F.Hildebrand 2 1,60✅
V.Semerenko - M.Laukkanen 1 1,55✅

Kurs 2,18 po odjęciu podatku✅

Takie zestawienie par to dla mnie śmiech na sali. Goesner biegowo wiadomo super ale czy początek sezonu aż taki będzie? Nie sądze aby tu była jakoś wiele wstanie odrobić a na strzelnicy i tak sie posypie i tak i znowu z 4 pudła zaliczy. Hildebrand opisywana wyżej solidna na strzelnicy i to Jej wystarczy na koleżanke z reprezentacji.
Ukrainka w parze z Finka? Hmmm dziwne dziwne mimo że Semerenko nie jest jakąś mega biegaczką to przecież i tak Finka od niej lepsza nie ejst a na strzelnicy jest słabsza. Dziwne nie rozumiem tego ale ok niech będzie. Gram i polecam.
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Ostatni typ na jutro z biathlonu.
Totolotek
M.Goesner - F.Hildebrand 2 1,60
V.Semerenko - M.Laukkanen 1 1,55
Kurs 2,18 po odjęciu podatku
Takie zestawienie par to dla mnie śmiech na sali. Goesner biegowo wiadomo super ale czy początek sezonu aż taki będzie? Nie sądze aby tu była jakoś wiele wstanie odrobić a na strzelnicy i tak sie posypie i tak i znowu z 4 pudła zaliczy. Hildebrand opisywana wyżej solidna na strzelnicy i to Jej wystarczy na koleżanke z reprezentacji.
Ukrainka w parze z Finka? Hmmm dziwne dziwne mimo że Semerenko nie jest jakąś mega biegaczką to przecież i tak Finka od niej lepsza nie ejst a na strzelnicy jest słabsza. Dziwne nie rozumiem tego ale ok niech będzie. Gram i polecam.
Wcześniej w parze Vitkova - Semerenko postawiłeś na Vitkovą, teraz stawiasz po kursie 1,55 wygraną Semerenko z Laukkanen, a również w toto jest para :
Vitkova - Laukkanen - 2,00. Ciężko mi jednak stwierdzić co Laukkanen sobą prezentuje w chwili obecnej. Na mixie nieobecna a na 15 km skończyła po trzecim strzelaniu...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Każdy, kto oglądał bieg indywidualny widział, że oboje zawodnicy znajdują się w obecnej chwili na dwóch różnych biegunach. Boe śmigał po trasie, podczas gdy Fourcade po niej człapał.
Moim zdaniem mówienie że Martę Fourcade jest na przeciwnym biegunie niż młody Boe jest niedorzeczne. To że spudłował aż 4 razy na 1 strzelaniu nie oznacza że jutro będzie tak samo. A biegowo? nie ma co porównywać bo Martę traktował ten bieg treningowo. Tym bardziej że mixtach miał drugi czas biegowy, zaledwie o sekundę przegrał z Dominikiem...
Co do typu to strzelanie zadecyduje w tej parze, bo bieg żadnego nie będzie na tyle lepszy by nadrobić karną rundę, a strzela lepiej Martę pomimo ostatniej wpadki.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Moim zdaniem mówienie że Martę Fourcade jest na przeciwnym biegunie niż młody Boe jest niedorzeczne. To że spudłował aż 4 razy na 1 strzelaniu nie oznacza że jutro będzie tak samo. A biegowo? nie ma co porównywać bo Martę traktował ten bieg treningowo. Tym bardziej że mixtach miał drugi czas biegowy, zaledwie o sekundę przegrał z Dominikiem...
Co do typu to strzelanie zadecyduje w tej parze, bo bieg żadnego nie będzie na tyle lepszy by nadrobić karną rundę, a strzela lepiej Martę pomimo ostatniej wpadki.
Po pierwsze sztafety, jak i biegi ze startu wspólnego rządzą się własnymi prawami, szczególnie jeżeli chodzi o czasy biegowe. Po drugie nie chodzi mi o to, że spudłował 4 razy, bo wiadomo, że strzelcem jest bdb. Boe jest w takim gazie, że IMO jest jednak w stanie nadrobić karną rundę. Dodatkowo nie wierzę, że choroba nie odbija się na jego formie, bo tak jak mówiłem straty oprócz ostatniego kółka, gdzie totalnie odpuścił były całkiem spore i widać było, że lekko sie męczył. Czas pokaże kto miał rację. ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Fredrik Lindstrom - Jakov Fak 1 @ 1,80 Marathonbet ⛔ kpina Fak 10/10 ????
Fak w mixtach 1 karna runda i 4 pudła na 2 strzelaniach, w indywidualnym 5 pudeł na 4 strzelania. Czyli bardzo kiepsko. Lindstrom w mixtach na czysto w indywidualnym 2 pudła. Biegowo lepszy Fak ale rundy nie nadrobi na 10 km, a mając na uwadze jak wieje w Ostersund typ wydaje się jasny. Gram na pewnego Szweda na strzelnicy.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Eckhoff - Soukalova [email protected] ✅
Ktos jest niepowazny dalej wystawiac pare z Gabriela.Czeszka ma inne cele, poczatek sezonu traktuje jako przygotowania do dalszej czesci sezonu. Nie chce sie powtarzac, Czeszka sama mowila, ze jest źle przygotowana na poczatek sezonu. Norweżka Eckhoff jest solidna i bedzie spokojnie przed Soukalova, bo w obecnej formie Eckhoff ją wciaga nosem biegowo. W biegu indywidalnym 3 pudla, przy 7 Soukalovej ???? Tutaj spokojny bet na Tiril.
Nowakowska - Gwizdoń [email protected] ⛔
I znowu bet przeciwko Magdzie, ale tym razem z Weroniką. Nowakowska 11 wynik w samym biegu w indywidualnym, bardzo dobrze pobiegła, a jak i sama mowi poprawila strzelanie, co widac. 3 błedy na strzelnicy przy 4 strzelaniach wiec nie jest źle. Magda jak to Magda,zawsze na strzelnicy musi popelnic blad. Biegowo Weronika była o 1 minute lepsza od Magdy i dzisiaj w sprincie jest w stanie spokojnie odrobic co najmniej jedna karna runde, ale biorac pod uwage forme z tego sezonu nie bedzie nawet takiej potrzeby, bo Weronika nie powinna popelnic wiecej bledow na strzelnicy niz Magda.
Vitkova - Semerenko Valj [email protected] ✅
Znowu typ na Czeszke, ktora na prawde bardzo dobrze biega i jest w stanie do człapiacej Ukrainki odrobic jedna jak nie dwie karne rundy. Semerenko strasznie wolna na trasie, a w sprincie bardzo wazny bedzie bieg. Co by nie mowic Vitkova stac na bardzo dobre strzelanie, a Valj w czwartek trafil sie dzien konia i utrafia 20/20. Nie sadze, ze dzisiaj bedzie podobnie, a nawet gdyby to Vitkova ja zje w biegu.
Panowie:
Landertinger - Moravec [email protected] ⛔
Dominik w lepszej formie na poczatku sezonu. Biegowo bije na głowe Czecha, a i na strzelnicy notuje przyzwoite wyniki. Obaj panowie na podobnym poziomie strzeleckim i nie zdziwi mnie jak dzisiaj obaj ustrzelą 10/10, ale Austiak w biegu zdecydowanie wygra z Czechem.
Lindstroem - Fak [email protected] ⛔
Szwed przyzwoite wyniki. Ok, Fak biegowo troche lepiej niz Lindstroem ale na strzelnicy na poczatku tego sezonu to przepasc. Szweda stac na bezledne strzelania, a Fak w tym sezonie strzela Panu Bogu w okno. W sztafecie mieszanej pokazal juz &quot;moc&quot; biegajac karne rundy mimo 3 dobieranych pociskow, a w biegu indywidualnym kolejnych 5 pudeł, przy tylko 2 Szweda. Tutaj spokojnie Szwed bedzie przed Fakiem.
Szczurek - Pływaczyk [email protected] ✅
Troche para niespodziewana. W biegu Polaków dzieli przepasc. Szczurek jest zdecydowanie szybszy niz Pływaczyk, moze spokojnie odrobic co najmniej jedna karna runde, jednak w strzalaniu rowniez Szczurek jest lepszy, wiec nie jest w ogole skad ta para i ten kurs. Jak dla mnie pewna 1.
Jezeli mialbym gdzies szukac niespodzianki:
J.T. Boe [email protected] ⛔
Norweg jest mega szybki na trasie, pokazal to w biegu indywidualnym. Wystarczy, ze nie pogubi sie na strzelnicy, a biegowo wszystkich pogoni. Nowy &quot;pedziwiatr&quot; z Norwegii ????
źle :/
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
STS:

Domracheva ponad 8,5 celnych strzalow 1,70✅9/10
W.Nowakowska ponad 7,5 celnych strzalow 1,50✅9/10
V.Vitkova ponad 8,5 celnych strzalow 1,65✅10/10

Kurs laczny 3,70 po odjeciu podatku✅

Dasza coraz lepiej strzelecko dzisiaj dwa strzelania bieg krotki wiec 1 pudlo to maks co zrobi Bialorusinka.
Polka na strzelnicy roznie jednak wiecej niz 2 pudel nie powinna dzisiaj zanotowac. Ostatnio 17/20 wiec jak na nia dobrze. Dzisiaj margines 2 bledow a to sporo.
Vitkova poki co strzelecko troche mnie zawodzi bo stac ja na lepsze wyniki. Oby dzis to potwierdzila.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Na to czekałem. Efortunka dodała pary ze sprintu kobiet. Do poprzedniego dubla który podałem proponuję Makarainen - Soukalova - 1,2
Mamy więc:
Bjoerndalen - Eder - 1,33✅
Boe J.T - Fak - 1,3⛔
Makarainen - Soukalova - 1,2✅
ako: 2,09 - po odliczeniu podatku : 1,84 - Fajne !
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Garanichev vs Malyshko |1| kurs:1,80✅
Obaj pudłowali w indywidualnym ale Małysz przegrał z Garanichevem w biegu o ponad 3 minuty.To pokazuje jaka różnica jest pomiędzy nimi jeśli chodzi o przygotowanie biegowe na tej trasaie.Małysz jest bez formy,wszystko na to wskazuje.Evgenyi nawet notując 4 pudła uplasował w TOP 15,notując 9 czas biegu.Dziś liczę na powtórkę z rozrywki.Nawet jak obaj będą pudłować to Garanichev biegiem jest w stanie w pojedynku z Małyszem dużo zdziałać.Moim zdaniem fajny bet;)
Vitkova vs Solemdal |1| kurs:1,80✅
Kolejna fajna para.Solemdal pokazała w sztafecie mieszanej,że jest słabo przygotowana do sezonu,fatalna na strzelnicy,przeciętna biegowo.Vitkova dużo lepiej od niej strzela+w mixtach 40 sekund lepsza w biegu.Stąd nie dziwi nieobecność Solemdal w biegu indywidualnym,a Vitkova tylko potwierdziła tam,że jest w bdb formie na początku sezonu.Stawiam,więc zdecydowanie na Czeszkę.
Polecam także:

Vitkova vs Oberhofer |1| kurs:1,45
✅????
Czeszka lepsza biegowo od Włoszki,w indywidualnym zrobiła minutę.Tutaj jedną karną rundę jest w stanie odrobić.Strzelecko lepsza.Oberhofer ma bdb skuteczność w strzelaniu na leżąco jednak stójkę ma słabiutką co potwierdziła w indywidualnym notując w tej pozycji 4 pudła.Stawiam tutaj zdecydowanie na Czeszkę.
Bukmacher:Totolotek
Powodzenia;)
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Nowakowska - Gwizdoń ⛔
Nowakowska
1,50
Milenium

Obydwie mogą zrobić na strzelnicy tornado, ale to Wera lepiej strzela. Biorąc pod uwagę, że na tym etapie sezonu jest również szybsza - idę w jej kierunku.

Landertinger - Peiffer ⛔
Landertinger
1,60
Milenium

Dominik to solidny zawodnik. Biega szybciej od Niemca, na strzelaniu też się skupić potrafi. Sądzę, że nawet jak będzie miał - 1 na strzelnicy, to odrobi.

Powodzenia !
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dominik Landertinger -Tarje Boe 1 1,82 Marathon ⛔
Stawiam Dominika ze względu na krotki dystans i lepsze strzelanie po jego stronie. W indywidualnym biegu dużo lepsza dyspozycja po stronie Dominika stad typ na niego. Wiadomo początek sezonu wiec bez szaleńczy stawek ale Dominik dzisiaj powinien być znowu lepszy od Norwega.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Garanichev vs Malyshko |1| kurs:1,80

Obaj pudłowali w indywidualnym ale Małysz przegrał z Garanichevem w biegu o ponad 3 minuty.To pokazuje jaka różnica jest pomiędzy nimi jeśli chodzi o przygotowanie biegowe na tej trasaie.Małysz jest bez formy,wszystko na to wskazuje.Evgenyi nawet notując 4 pudła uplasował w TOP 15,notując 9 czas biegu.Dziś liczę na powtórkę z rozrywki.Nawet jak obaj będą pudłować to Garanichev biegiem jest w stanie w pojedynku z Małyszem dużo zdziałać.Moim zdaniem fajny bet;)
bierz pod uwagę to że tam biegali 20km a nie 10km ???? nie wiem czego musiał by się nacpac żeby na 10km nadrobić nad nim ponad 3 minuty
 
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
No cóż.. dziś dzień z tych bardzo słabych. Faworyt, młody Boe dał ciała po całej lini jeśli chodzi o strzelnicę. Nie wiem czym to było spowodowane. Może presja związana z oczekiwaniami wielu. Mniejsza, teraz czas na wyszukanie fajnych opcji z jutrzejszego biegu pościgowego.
Unibecior
Svendsen - Bjoerndalen - 1,72 - ✅ tak jak przewidywałem pomimo szybkości Bjoerndalena sprawa rozstrzygnęła się na strzelnicy, a tam lepsza postawa Svendsena. Bodaj 37 sekund różnicy. Pozdro dla napinaczy :cool:
Na początek: różnica niecałych 7 sekund na korzyść Svendsena. Ole biegowo był szybszy to nie ulega wątpliwości. Przy swoich dwóch błędach a jednym Emila tylko 7 s różnicy. Czy jutro będzie szybszy? Najprawdopodobniej tak ! Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jutro czekają panów aż 4 wizyty na strzelnicy. Svendsen jak do tej pory wyborne strzelanie 29/30. Ole 25/30. Fourcade zagrał dziś wszystkim na nosie, prezentując się z wyśmienitej strony. Będzie spora chęć rewanżu a to jest możliwe tylko i wyłącznie przy wyjściu na zero. Myślę, że w 1,72 warto wejść.
można jeszcze spróbować:
Crawford - Gwizdoń - 1,8 -✅ - gigantyczna różnica, fajny becik :razz:
Kanadyjka dziś lepsza o 4,2 sekundy. Strzelecko obie panie bardzo podobnie. Dziś po 2 błędy, na 15 km po 3 (tylko, że wtedy Crawford lepsza od Polki o około minutę!). średnia z tamtego sezonu Crawford: 79, Gwizdoń: 78. Jeśli wyjdą w strzelaniu na równo, górą będzie Kanadyjka. Coś mi jednak podszeptuje, że Magda okaże się gorsza na strzelnicy.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ole Einar Bjoerndalen - Evgeniy Garanichev 1 1,60 Marathon ✅
Ole chyba najlepiej teraz biegający zawodnik za to Rosjanin świetnie strzela. Jutro jednak cztery strzelania i jakieś wpadki powinien zaliczyć jeden i drugi. Jednak to Ole stać na odrobienie nawet 2 karnych rund. Z każdym km na pewno Rosjanin będzie wolniejszy a Ole nie będzie schodził z poziomu. Na starcie różnica tylko 11,5 sekundy mimo dwóch pudeł dzisiaj Norwega przy ani jednym Eugeniusza. Przy pierwszym strzelaniu mogą być już blisko siebie. Gram na &quot;króla&quot;!
Ondrej Moravec - Emil Hegle Svendsen 2 1,96 Marathon ✅
Gram tutaj na Emila ze względu na dystans na którym stać Emila odrobić nawet dwa pudła nad Czechem który dobrze biega ale nie tak jak Norweg. Strzelanie to jego mocna strona i tutaj wiele w rękach Emila który jeśli będzie strzelał już około 17/20 to powinien spokojnie Czecha wyprzedzić. W biegu indywidualnym przepaść w biegu była ogromna bo aż 1,15 min na korzyść Emila. Jutro na trasę wybiegnie Czech z przewagą 21 sekund, myślę, że uda się ją nadrobić i zawalczyć o podium w wykonaniu Svendsena.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Wierer vs Soukalova |1| kurs:1,35✅
Włoszka potwierdziła wczoraj,że jej występy z poprzedniego sezonu nie wzięły się z przypadku.Zajęła bdb 4 miejsce.Dobrze strzela i jest fajnie przygotowana biegowo.Gabi wczoraj znów słabo,dopiero 29 pozycja i znów pudłowała.Tym razem 3 niecielne strzały.Dorotka ruszy dzisiaj przed Czeszką na trasę o 1:20 szybciej,w dodatku może coś nadrobić biegiem.Na strzelnicy póki co też można uznać ją za solidniejszą.Moim zdaniem para jak najbardziej warta gry.

Oberhofer vs Hildebrand |2| kurs:1,60
✅
Karin opisywałem wczoraj.W sprincie skończyły na równo z tym,że Franziska miała jedną rundę więcej do przebiegnięcia.Dziś cztery strzelania,Oberhofer ma słabą stójkę i myślę,że Niemka wykaże się lepszą skutecznością na strzelnicy i zajmie wyższą lokatę.Biegowo na równo.
Bukmacher:Totolotek
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Mężczyzni:
Fourcade [email protected] ✅
Mały kurs, ale nie widze nikogo kto moze zagrozic Martinowi. Pokazał w sprincie, ze bieg indywidualny to była wpadka na 1 strzelaniu i potraktowal te zawody treningowo. Ale w sprincie pokazał moc. Bezbłedny na strzelnicy i bieg do ktorego nas przyzwyczaił, odsadził rywali niesamowicie. Jestem przekonany, ze nie odda tej prawie 30 sekundowej przewagi nad Moravcem czy Fakiem, a bedzie ja tylko powiekszał. Potem Slesingr, Garanichev,Shipulin a to dla Martina zadni rywale, a i tak juz do niego na starcie traca po 40 sekund. Dopiero EHS I OEB to zawodnicy ktorzy mogliby mu zagrozic, gdyby nie to, ze traca do Martina 50 sekund. Dla mnie Fourcade bedzie dzisiaj nie do dogonienia i mimo ,ze kurs lipny, ale przyznam, ze liczylem i tak na nizszy, majac na uwage przewage na starcie, forma biegowa oraz potwierdzenie w sprincie, ze bieg indywidualny to tylko wpadka. Jednak 88% na strzelnicy z tamtego sezonu zobowiązuje. Dla mnie izi win Martina.
E.H Svendsen over 17.5 celnych strzał[email protected] ✅
Emil strzela w tym sezonie bardzo dobrze. 20/20 w indywidualnym, wczoraj 9/10 w sprincie. Dzisiaj STS wystawia na niego handicap w postaci 2 niecelnych strzałow, dla mnie to duzo przy obecnej formie strzeleckiej Emila. Tym bardziej, ze wie, iz musi gonic i nie moze popelniac bledow na strzelnicy, bo biegowo u niego jeszcze nie jest mega dobrze, ze moze pozwolic sobie na pudla.
Kobiety:
Teja Gregorin - Magda Gwizdon [email protected] ✅
Teja strzelecko jest zdecydowanie lepsza niz Magda. Dzisiaj znowu 4 strzelania i Magda bedzie miala znowu okazje &quot;popisac&quot; sie swoim strzelaniem. Biegowo w sprincie Magda zaskoczyła in plus, jednak juz w biegu indywidualnym majac tyle samo bledow na strzelnicy co Teja przegrała z nią. Teja w sprincie bezbłedna. 86% z poprzedniego sezonu przy 76.8% Magdy wyglada solidnie. W tym sezonie niewiele sie zmienilo w strzelaniach obu zawodniczek.
Dzisiaj znowu dluzszy dystans, wiec Magda w biegu spuchnie, a i na strzelnicy dolozy swoje. Do tego 30 sekund na stracie przewagi Gregorin spokojnie powinno wystarczyc.
Vitkova - Valj Semerenko [email protected] :mins: Oj Czeszka sie nie popisala ????
Znowu na Czeszke, nie ma co sie powtarzac. Biegowo zdecydowanie lepsza niz Semerenko a i na strzelnicy Czeszka nie popelnia duzo błedow. Dłuzszy dystans dzis, wiec Vitkova znowu dolozy Ukraince z 30 sekund w samym biegu jak nie wiecej, a na starcie juz wystartuje 20 sekund przed nią. Vitkova nawet popelniajac 2 błędy wiecej na strzelnicy powinna spokojnie byc przed Semerenko.
Czeszka potrafi strzelac bardzo dobrze, poprzedni sezon to 88% przy 84.2% Semerenko, widac, ze w tym sezonie Ukrainka skupila sie nad strzelaniem, jednak zapomniała o biegu. Wg mnie pewny bet.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wczoraj typowanie na strzelnicy wyszło idealnie zobaczymy jak dzisiaj będzie:

STS:

M.Fourcade powyżej 17,5 celnych strzałów 1,40⛔
M.Slesingr powyżej 17,5 celnych strzałów 1,45⛔
V.Semerenko powyżej 17,5 celnych strzałów 1,45⛔

ako=2,58 po odjęciu podatku

Martę po wpadce w biegu indywidualnym w sprincie pokazał swoją moc. Dzisiaj bardzo duża przewaga na starcie dlatego podczas strzelania napewno będzie powoli i spokojnie się przygotowywał do każdego oddanego strzału gdyż w biegu wiele nadrabia. Tu jest margines 2 pudeł myślę,że spokojnie się w tym zmieści.
Czech naprawdę bardzo dobrze wszedł w ten sezon. W biegu indywidualnym 19/20 wczoraj w sprincie 10/10. Jeśli tylko wytrzyma presje walki &quot;bark w bark&quot; to będzie pieknie.
Ukraince nie wierzyłem od początku,że może notować tak dobre wyniki na strzelnicy no ale najpierw 20/20 pozniej 10/10 kurcze oko to Ona w tym sezonie ma dlatego korzystam i stawiam na Nią. Mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie.


V.Vitkova powyżej 17,5 celnych strzałów 1,45
W.Nowakowska powyżej 16,5 celnych strzałów 1,50⛔
E.H.Svendsen powyżej 17,5 celnych strzałów 1,40✅

Kurs 2,68 po odjęciu podatku

Drugi kuponik który zrobiłem sobie ciut bardziej ryzykowany przynajmniej ja go tak oceniam.
Vitkova wczoraj potwierdziła to co pisałem i wystrzeliła 10/10. Wczesniej 17/20. Dzisiaj mam nadzieję,że będzie bliska bezbłędnego strzelania.
Nowakowska poki co bardzo dobrze strzela 17/20 i 9/10. Dzisiaj margines 3 pudeł więc sporo. Przy obecnej formie strzeleckiej powinno być ok.
Na koniec Norweg Svendsen który zaczał sezon od 20/20 wczoraj 9/10. Strzelecko jest dobrze i dzisiaj zapewne to potwierdzi.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Nowakowska - Guzik ✅ z fartem...
Nowakowska
1,70
Milenium

Wczoraj mniej więcej na równo. Po jednym pudle i 7 sekund handi dla Wery. Ale właśnie, czy napewno 7 ? Otoż nie, bo Ci co widzieli bieg, to mają świadomość, że Wera leżała na zjeździe i straciła na tym około 30 sekund. Ma więc w mojej ocenie handi jednego pudła, a nawet dwóch, bo po pierwsze dystans dłuższy, a po drugie Kryśka człapie tutaj z każdym biegiem coraz bardziej. Na dziś Nowakowska w lepszej formie, jak nie odwali czegoś na strzelnicy ( a potrafi robić takie numery ), to powinno wejść ( z naciskiem na powinno, bpo wczorajszy dzień wyprostował chyba parę osób, a mnie napewno.)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Weronika Nowakowska-Ziemniak - Krystyna Guzik 1 @ 2,05 Marathonbet ✅ izzi 48-49

Skąd ten kurs i skąd ta para? W sprincie obie po 1 pudle przewaga na starcie 7 sekund, no ale wczoraj glebę zaliczyła Ziemniakowa i straciła na tym gdzieś 30 sekund jak nie lepiej. Gdyby nie to że to kobiety to była by pewka. Nowakowska w dobrej formie u progu sezonu, dobry bieg indywidualny i teraz też powinno być nieźle tym bardziej że Leon na strzelnicy dobrze się spisuje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tripel z STS kobiety:

Nowakowska - Guzik 1 ✅:cool::grin:
D.Wierer - G.Soukalova 1 ✅
K.Makarainen - V.Semerneko 1 ✅

ako=2,09✅

Pierwsza para opisana powyżej. Druga para i tu Włoszka na starcie ma przewagi +1:21. trzecia para Finka startuje 18s szybciej a biegowo jeszcze nadrobi dobra minute.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom