>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2013/2014 - Antholz-Anterselva 16.01-19.01 2014

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Rozkład jazdy:
16.01 14:30 Sprint Kobiet
17.01 14:50 Sprint Mężczyzn
18.01 11:45 Poscigowy Kobiet
18.01 14:30 Poscigowy Mężczyzn
19.01 11:15 Sztafeta Kobiet
19.11 14:15 Sztafeta Mężczyzn

Zapraszam do pisania analiz i podawania typów​
.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
D.Wierer-Skardino 2 1,83 bet365 ✅ peffka
Stawiam na Białorusinke bo zrobiła na mnie dobre wrażenie podczas ostatniego weekendu. Świetnie wyglądała na strzelnicy i jeśli tylko jutro to powtórzy to będzie pieknie. Włoszka na strzelnicy myli się częściej a 1 pudło może już przekreślić jej szanse. Ze stawka bez szaleństw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Synnoeve Solemdal – Selina Gasparin 1 1,54 Bet365 ⛔

Bieg sprinterski Pań. Solemdal w dużo wyższej formie niż na początku sezonu. Dużo lepsza biegowo chociaż na tak krótkim odcinku karnej rudny raczej nie odrobi. Obie bardzo podobnie teraz strzelają a nawet Solemdal lepiej. Widać, że budowała formę pod IO i jej się to udało. Selina wygrała dwa sprinty w tym roku ale coś się ostatnio stało ze strzelaniem. Biegowo tak jak wspomniałem lepiej Solemdal więc stawiam jutro na nią.

Olga Zaitseva – Andrea Henkel 2 1,75 Marathonbet
szkoda bo Olga takiego wyniku jak Niemka na pewno by nie zrobiła


Co tu dużo mówić ? Igrzyska blisko a Olga kompletnie bez formy i biegowej i strzeleckiej. Niemka może nie jest w super formie ale na Rosjankę powinna jej obecna dyspozycja spokojnie wystarczyć. Na chwilę obecną pod każdym aspektem lepsza jest Niemka co pokazała w ubiegły weekend. Do jej wyników Olga się nawet nie zbliżyła i jutro pewnie będzie podobnie. Stawiam na Henkel w tej parze.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Dzisiaj o 14:30 sprint kobiet:
Kuzmina - Makarainen [email protected] bet365 ✅
Kaisa poprawiła sie znacznie w strzelaniu (82.4% wyglada jak na nia dobrze).
Kuzmina ma w strzalaniu ciagle problem, tylko 78.4%.
Finka walczy o mała kryształową kule w sprincie, a dzisiaj ma bardzo dobra okazje aby powiekszyc swoja przewage nad Gasparin, ktora juz w takiej formie jak na poczatku sezonu nie jest, oraz nad Pidruszna, ktorej zabraknie w tym tygodniu.
Kaisa prezentuje po prostu lepsza w forme w ostatnich tygodniach, a sprint bardzo jej lezy. To tylko dwa strzelania, co dla Kaisy jest bardzo wazne. Ostatnie dwa biegi sprinterskie Kaisa konczyla na drugim miejscu. Dzisiaj ponownie liczę na podium Kaisy.
Biegowo w kazdym sprincie zdecydowanie lepiej niz Kuzmina, a strzelacko w aktualniej formie nie powinna miec wiecej pudeł niz Kuzmina co da jej miejsce przed nią, ktora zazwyczaj plasuje sie w drugiej dziesiątce jezeli chodzi o biegu sprinterskie.
Do dubelka dodaje:
Zaitseva - Henkel [email protected] zwrot
Opisane juz dobrze przez Torretoo.
Rosjanka zupełnie pod formą, wróciła bardzo źle strzelając i strasznie przeciętnie biegając.
Henkel równiez w jakiejs super formie nie jest, ale mozna powiedziec ze to nadal solidna biathlonistka, ktora w tej drugiej dziesiatce powinna byc. W aktualniej formie Olgi nie wroze jej niczego dobrego
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Boeuf - Soukup 1 1,71 bet365⛔

Dzisiaj stawiam na Francuza. Według mnie jest solidniejszy,pewniejszy podczas pobytu an strzelnicy. Czech miewa występy dobre ale często przeplata je z takimi słabymi jak np. ostatni sprint gdzie pudłował 2+2. Biegowo podobnie Stawiam na solidniejszego na strzelnicy.

Betsson

Landertinger - Ferry 1 1,80 ✅

Jak dla mnie bomba z której trzeba skorzystać. Widzę,że troche kurs teraz poleciał jednak i tak nadal warto uderzać w to zdarzenie! Austriak zdecydowanie lepszy na strzelnicy. Dzisiaj 2 strzelania więc 10/10 jak najbardziej w Jego zasięgu a i na tak krótkim dystansie nie sądzę aby stracił znacznie do Szweda. Ferry biegowo może i dobrze wygląda jednak strzelnica pozostawia wiele do życzenia.

Bergman - Labee Lund 1 2,05 ZWROT

Tutaj ktoś zaszalał wystawiając taki kurs. Bergmana przede wszystkim widujemy w tym sezonie w sztafecie gdzie spisuje się bardzo dobrze. Strzelanie jak i bieg na wysokim poziomie. Norweg biegowo również bardzo dobrze przygotowany jednak na strzelnicy miewa wpadki. Na chwilę obecna dla mnie ta para to 55/45 a taki kurs to ja pobieram z miłą chęcia.

Sportingbet

M.Fourcade wygra 2,30 ⛔

Nie ma Svendsena i braci Boe oraz Bergera więc 4 zawodników którzy mieli realne szanse na wygrana odpadło. W takim razie delikatnie próbuje uderzyć w stronę Francuza. Na strzelnicy pewnie bedzie powoli strzelał ale skutecznie a w biegu to wiadomo co on jest w stanie wyprawiać.

Typy na bieg pościgowy kobiet są w moim temacie a opisze je pod wieczór.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dominik Landentinger - Simon Eder 1 1,75 Marathonbet ✅
Pojedynek dwóch Austriaków. Jeden i drugi to liderzy Austrii która na IO w mojej ocenie powalczy o złoto w sztafecie Panów. Jeśli chodzi o jednego i drugiego to obaj strzelają na bardzo wysokim poziomie zresztą jak większość Austriaków. Eder zalicza więcej pudeł mimo wszystko a jest to spowodowane bardzo szybkim strzelaniem. Średnio o 10 sekund kończy strzelanie szybciej niż Dominik. Jednak Dominik dużo szybciej biega. Ostatnie wyniki przemawiają za nim te w sprincie jak i ogólnie ze wszystkich zawodów. Przed tygodniem w biegu indywidualnym Dominik był wysoko a Eder dogonił go w biegu pościgowym gdzie się poprawił jednak jego słabszą stroną jest bieg i &quot;stójka&quot;. Jutro jednak sprint w który Landentinger który wolniej strzela i bardziej się do tego przykłada powinien być wyżej.
Ole Einar Bjoerndalen – Ondrej Morawec 1 1,75 Marathonbet ⛔ oj Ole, Ole ale biegowo nadal super
Wielki Ole jest po prostu wielki. Przed tygodniem go nie było bo przygotowywał się do Igrzysk. Ole przede wszystkim jest dużo lepszy biegowo niż Czech. Na strzelnicy obaj panowie podobnie jednak czym mniej strzelań to chyba lepiej dla Ole bo to jest wiekowy zawodnik. Morawec niby wyrósł na lidera Czechów jednak do Ole mu daleko. W sprintach w tym roku nie zbliżył się nawet do wyników Bjoerndalena. Raz tylko na cztery starty był drugi a tak to pozycje w drugiej-trzeciej dziesiątce. Ole startował w sprincie trzy raz i dwa był na podium. Stawiam na Norwega.
Simon Schempp – Erik Lesser 1 1,72 Marathomnet ✅
Niemiecka para. Simon niesamowicie strzelał przed tygodniem. Na 40 strzałów indywidualnie spudłował tylko raz! Biegowo jest lepszy niż Lesser a i strzelanie ostatnio na jego korzyść. Jutro krótki dystans więc raczej odrobić karnej rundy nie odrobi ale przy równym strzelaniu nie powinien być za Lesserem. Ja stawiam na Schemppa po analizie jego ostatniej formy i wyników obu Panów w tegorocznych sprintach.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Bet365
Fredrik Lindstroem - Ondrej Moravec [email protected] ✅
Nie ma dzisiaj za duzo w tym bukmacherze, ale sprobuje pograc na Czecha. Obaj jakas zbytnio formą nie zaskakują, ale Szwed jest w bardzo słabej formie, przynajmniej strzeleckiej. 82,4% przy 86.6% Czecha wyglada blado. Jezeli skojrzymy na ostatnie zawody Szweda to jego strzelanie wygladalo nastepujaco: 4 pudła na dochodzenie, 3 w indywidualnym, w sztafecie mimo 3 dobieran zaliczył karną rundę, a jeszcze wczesniej w biegu ze staru wspolnego w Oberhofie ponownie 4 pudła.
Wydaje mi sie, ze trasa w Antholz nie jest ciezka, wystarczy popatrzec na wyniku biegu wczorajszego biegu pań. Moravec nie biega wolno, jest po prostu sredniakiem. Szwed owszem biega dobrze, ale nie na tyle aby odrobic na trasie 1 karna runde do Czecha.
Przy równym strzelaniu owszem Szwed bedzie przed Ondrejem, ale jezeli spudluje raz wiecej od Czecha to spodziewam sie, ze Czech bedzie przed nim. A to jest bardzo mozliwe patrzac na ostatnie wybryki strzeleckie Szweda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bieg pościgowy pań.
Kursy podane są takie po jakich grałem zdaje sobie sprawę że teraz są inne.

Unibet

Skardino - Romanova 1 1,90 / 2,00 w bet365! ZWROT
Wielka szkoda bo to była peffka
Nadal Białorusina jest nie doceniana. Przecież ona strzela rewelacyjnie i to już 4 konkurs z rzędu trafia 100%. Teraz będą 4 strzelania więc jej szanse jeszcze rosną względem Rosjanki.Biegowo panie prezentują się podobnie, więc tutaj strzelanie będzie decydujące i gram znowu na świetną Skardino w tym elemencie.Niby Romanova też dobrze strzela to jednak uważam,że Białorusinka jest na fali wznoszącej.


Makarainen - Preuss 1 1,75 ✅

Co tu dużo pisać. Kasia biegowo świetnie i podczas takiego dystansu myślę że 1 karną rundę jest w stanie spokojnie odrobić. Niemka ostatnio na strzelnicy się poprawiła jednak zdarzają jej się wpadki.Na starcie Niemka 12s przewagi jednak już pewnie na pierwszym strzelaniu panie będą koło siebie, Gram na bardziej doświadczoną Finke.

Brunet - Wierer 1 1,90 ✅

Tutaj ładnie poszaleli z kursem. Ok Brunet nie jest dobrą biegaczką jednak forma strzelecka powróciła i jutro 20/20 zapewne będzie. Włoszka biegowo sporo lepsza jednak po pierwsze traci na starcie 17sekund a po drugie na strzelnicy przy 20 strzałach 2-3 pudła uważam,że są nie uniknione.


Bescond - Henkel 1 2,20⛔

Dziwny ten kurs na Francuzkę. Przeciez biegowo jest zdecydowanie lepsza od Niemki.Podczas sprintu lepsza o 30sekund! Wybiega z minimalną przewagą 7sekund. Jednak to wszystko daje zapas 1 karnej rundy. Bescond może i nie zalicza się do tych najlepszych na strzelnicy ale jest solidna i jeśli się nie spali to 18/20 w jej zasiegu. Dla mnie para 50/50 a po takim kursie to gram.

Bet365

Bescond - Dunklee 1 1,33 ✅
Makarainen - Kuzmina 1 1,57 heh...⛔

AKO=2,09

Taki przyjemny dubelek jeszcze polecam. Francuzka opisana powyżej.Nie wiem jakim cudem Amerykanka podczas sprintu trafiła 10/10 jednak teraz przy 20 strzałach przynajmniej 3-4 pudła będą. Biegowo jak i na strzelnicy lepsza Bescond dodatkowo na starcie ma 11s przewagi.
Znowu gram tą parę już nie pamiętam który…I znowu na Kasie. W sprincie obie po 2 pudła biegowo lepsza Finka. Przy 4 strzelaniach stawiam na lepsza w tym elemencie Finke która się wyraźnie poprawiła natomiast Kuzmina miewa nadal odchyły od normy tak jak ostatnio:3+3+1+0. Może aż tak tragicznie nie będzie jednak kilka razy pobiegnie runde karną.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kaisa Makarainen - Franciska Preuss 1 1,72 Unibet ✅

Finka lepsza biegowo i to o wiele. Strzelanie nie było jej mocną stroną na począku sezonu ale na chwilę obecną jest już dobrze pod tym względem. Kaisa na pewno zrobiła dobrą formę pod Igrzyka i jutro powinna to udowodnić. Niemka też wylgąda poprawnie na strzelnicy jednak biegowo to nie ten poziom. Dystans jutro długi więc w razie czego Finka na pewno karną rundę odrobi. Jutro Niemka wyruszy na trasę 12 sekund szybciej niż Kaisa ale znając bieg Makarainen podczas pierwszego strzelania już mogą być obok siebie.
Martin Fourcade - Arnd Peiffer 1 1,60 Bwin ⛔ :?

Martin jutro wybiegnie o 20 sekund pożniej niż Arnd ale biegowo nadrobi to szybko. Między jednym i drugim jest różnica klas. Dzisiaj po prostu Niemcowi wyszedł bieg ale jutro cztery strzelania które mogą się skończyć wieloma pudłami. Dzisaij Martin 2 pudła, jutro już powinno być lepiej. Spokojnie jest w stanie odrobić jedno karną rundę biegowo do Arnda. Stawiam na młodszego z braci Fourcade

Bjorn Ferry - Dominik Landentinger 2 1,55 Bwin ⛔

Szwed dzisiaj bardzo dobrze jak Austriak. Jednak jak widać pudłowali tyle samo ale różnica na mecie to 20 sekund. Dlaczego bo Dominik po proszu lepiej biega. Jutro dłuższy dystans więc spokojnie jedno pudło odrobi. Bjorn raczej z każdym km powinien wolniej biec. Wcale nie musi jutro być równie skuteczny na strzelnicy. Stawiam poraz drugi w ten weekend na Dominika
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Bieg pościgowy Panów:

Bet365

Peiffer - Landertinger 2 1,62

Świetna para. Liczyłem na taką. Austriak co będe powtarzał po raz kolejny jest naprawdę w bardzo wysokiej formie. Strzelecko jak i biegowo ścisła czołówka.Dzisiaj w biegu 3 czas! Na 20 strzałów jakie jutro jest do oddania myślę że 18,19 trafi celu. Niemiec aż dziwne że dzisiaj 10/10. Jednak jutro zadanie o wiele trudniejsze i już tak kolorowo to napewno nie będzie. Biegowo lepszy Landertinger na strzelnicy rownież skuteczniejszy. Nie widze innej opcji jak wyższe miejsce Dominika Landertingera.

Betsson

Schempp - Peiffer 1 1,92

Znowu przeciwko Peifferowi jednak jak wiem,że podczas biegu będą 4 strzelania to poprostu nie widzę Niemca w czołówce. Schempp bardzo solidna firma. Biegowo panowie bardzo podobnie jednak na strzelnicy skuteczniejszy Schempp i dlatego gram na Niego.

Fak - Shipulin 1 1,72

Fak na strzelnicy nadal bardzo dobrze się spisuje dzisiaj o dziwo przytrafiło Mu sie pudło jednak jutro znowu się zakręci w granicach 20/20 co już ostatnio pokazywał. Antek solidny zawodnik jednak na strzelnicy dość często pudłuje. Biegowo panowie podobnie. Jeśli Fak będzie strzelał na poziomie 19/20 typ wejdzie spokojnie.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Kuzmina - Makarainen [email protected] bet365 ✅
Kaisa poprawiła sie znacznie w strzelaniu (82.4% wyglada jak na nia dobrze).
Kuzmina ma w strzalaniu ciagle problem, tylko 78.4%.
Finka walczy o mała kryształową kule w sprincie, a dzisiaj ma bardzo dobra okazje aby powiekszyc swoja przewage nad Gasparin, ktora juz w takiej formie jak na poczatku sezonu nie jest, oraz nad Pidruszna, ktorej zabraknie w tym tygodniu.
Kaisa prezentuje po prostu lepsza w forme w ostatnich tygodniach, a sprint bardzo jej lezy. To tylko dwa strzelania, co dla Kaisy jest bardzo wazne. Ostatnie dwa biegi sprinterskie Kaisa konczyla na drugim miejscu. Dzisiaj ponownie liczę na podium Kaisy.
Biegowo w kazdym sprincie zdecydowanie lepiej niz Kuzmina, a strzelacko w aktualniej formie nie powinna miec wiecej pudeł niz Kuzmina co da jej miejsce przed nią, ktora zazwyczaj plasuje sie w drugiej dziesiątce jezeli chodzi o biegu sprinterskie.
No i jutro bieg na dochodzenie i popieram ten sam typ.
Kuzmina - Makarainen [email protected] bet365
Te same argumenty, do tego 13 sekund przewagi na stracie, bieg po stronie Kaisy, strzelanie po stronie Kaisy. Wszystko po stronie Kaisy :cool:
Solemdal - Hildebrand [email protected] Bet365
No i drugi typ. Solemdal 21 sek przewagi na stracie nad Niemka. Na strzelnicy podobnie. % strzelcki Norweżki 85.8%, a Niemki 85.7%.
Biegowo podobnie, z lekkim wskazniem na Solemdal. Nawet jezeli Norweżka spudłowałaby raz wiecej niż Niemka to i tak powinna byc przed nią. Jednak jak widać strzelają podobnie i wydaję mi się, że przewaga przeszło 20 sekund na starcie powinna wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Pałka vs Gwizdoń |1| kurs:1,30⛔
Biathlonowa peffka tego sezonu jeśli chodzi o biegi z czterema strzelaniami.Nie będę tydzień w tydzień pisał tego samego.Wiecie przecież co się wydarzy na strzelnicy:grin ???? odatkowo Krycha rusza z przewagą 40 sekund.
Vilukhina vs Dunklee |1| kurs:1,60✅
Lubie stawiać na Olge w tym sezonie.Rzadko zawodzi i zaufam jej po raz kolejny.Biegowo panie na podobnym poziomie ale na strzelnicy...Vilukhina 93%,Dunklee 72%.I to by było raczej na tyle;)
Domracheva vs Henkel |1| kurs:1,40⛔
Ok,Henkelówna ostatnio się ruszyła,notuje coraz lepsze miejsca ale Domracheva to potwór jeśli chodzi o bieg i w sprincie mimo 2 pudeł więcej przegrała minimalnie.Daria potrafi strzelać bdb nawet w biegach z czterema strzelaniami.Myślę,że te 17,18/20 jest w stanie.Henkel 20/20 nie strzeli,a biegowo Domracheva odrobi ile będzie trzeba.Stawiam na Białorusinkę.
Preuss vs Hojnisz |1| kurs:1,25⛔
Niemka ostatnio może się podobać.Biegowo lepsza od Polki w razie czego nadrobi jedną karną rundę.Na strzelnicy dałbym pomiędzy nimi znak równości.Franziska startuje dodatkowo 30 sekund przed Moniką i nie wierze aby miała to zaprzepaścić.
Fak vs S.Fourcade |1| kurs:1,40⛔
Myślę,że tym razem można zaufać Słoweńcowi.Ostatnio zaczął notować lepsze wyniki.Na strzelnicy wygląda to na ten moment bdb.Biegowo lepszy od Francuza.Stawiam na Słoweńca.
M.Fourcade vs Hofer |1| kurs:1,50✅
Myślę,że Martę to ogarnie.Na strzelnicy jest według mnie lepszy od Włocha choć ten ogórkiem jeśli chodzi o strzelanie nie jest.Biegowo lepszy Francuz,w razie czego karną rundę nadrobi.Stawiam na Martę.
Bukmacher:STS
e:Fatalny dzień,masa dziwnych rozstrzygnięć ale czasem bywa i tak ????
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Biathlon Kobiet
Spotkanie: Bieg Pościgowy 10 km
Typ: Zwycięzca - Daria Domracheva
Kurs: 3.50
Buk: Bet-at-home
Godz. 11.45
Dziś zdecydowłlem się postawić w bardzo loteryjnej dyscyplinie jaką jest Biathlon na Darię ,która jest w niesamowitej formie biegowej. Dużo gorzej idzie jej strzelanie. Wiadomo że w biegu pościgowym trzeba strzelać 4 razy. Jednak Białorusinka w biegu jest niesamowita. W sprincie mimo dwóch pudeł zajęła trzecie miejsce tracąc zaledwie 10 sekund do zwyciężczyni Bescond. Natomiast faworyzowana dzisiaj Berger mimo jednego pudła przegrała 2 sekundy. Dla Domrachevej dziś pogoda bardzo dobra prawie bezwietrznie czyli strzelanie powinno być łatwiejsze dlatego jeżeli strzelanie będzie na przyzwoitym poziomie biegowo nikt Białorusińce nie dorówna.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A ja coś takiego wymyśliłem
Landertinger vs Peiffer ---&gt;Landertinger 1,70
Fak vs Moravec----&gt; Fak 1,47
Hoffer vs Shipulin----&gt;Hoffer 1,35
ako 3,37
Fortuna
Dubluje typ z Landertingerem zgadzam się z Radulą , Peiffer w tym roku nie spisuje się dobrze i jak to się mówi jedna jaskółka wiosny nie czyni a Landertinger w równej stabilnej formie lepszy biegowo więc myślę ,że duże szanse powodzenia ma ten typ.
W parze Fak Moravec sprawa jest całkiem prosta 15 sekund przewagi Faka na starcie w sprincie dolożył Moravcowi około 35 sekund w biegu co daje nam na trasie biegu poscigowego tyle ,że Fak może mieć 2 pudła więcej od Moravca a i tak będzie przed nim, chorwacki słoweniec poprawił się ostatnimi czasy mocno na strzelnicy więc myślę ,że więcej niż jak 3 pudła nie staną się jego udziałem a nie podejrzewam Ondreja o czyste strzelanie w biegu pościgowym
Hoffer Shipulin 55 sekund przewagi Włocha na starcie i tyle też dołożył Antonowi w biegu, obaj są na podobnym procencie strzeleckim 83,3% Hoffer 85 Shipulin Włoch biega dziś u siebie biegowo w tym roku nie spisywał się tak jak w zeszłych sezonach ale albo idealnie trafia tu ze smarami albo forma idzie w górę co by to nie było przewaga na starcie jest tak duża ,że spokojnie powinien wygrać z Shipulinem
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
19/01 11:15 Niemcy- Francja 1 1,30 Unibet
Dziś pójdziemy w jakość, czyli Niemki. W sztafecie bardzo solidne, niezależnie od składu personalnego. Troszke gorzej bywało indywidualnie, aż Henkel odpaliła tutaj w Anterselvie. Reszta zawodniczek solidnie, druga dziesiątka. Oprócz awizowanych zawodniczek jest jeszcze Preuss, czyli piąta do składu. Na jutrzejszy bieg została wstawiona słabo strzelająca Sachenbacher, ale to jest jej szansa na występ w sztafecie na IO. Francuzki bez sukcesów w sztafecie w tym sezonie. Indywidualnie również bez szału, wypaliła jednorazowo Bescond, jest człapiąca Brunet, ale jej jutro nie ma w składzie. Jest za to powracająca Dorin i nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji. Zawsze Francuzi mogą zmienić i wstawić Brunet, ale nie powinno to zmienić wyniku rywalizacji z Niemkami, które w tym sezonie w sztafecie nie schodzą z podium.
Wynik:Zwrot
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Niemcy mężczyźni TOP 3 1,50 Unibet ✅
Jak dla mnie ten kurs to kosmos! Naprawdę dzisiaj w takiej formie w takim składzie Niemcy są faworytem dzisiejszych zawodów. Kurs na Top3 po takim kursie?! Rosja i Norwegia rezerwy wystawiają. Napewno groźna będzie Austria tylko tam jest Pinter i to jest niewiadoma jak się spisze.
U Szwedów wolniej biegajacy Arwidson + słabiej strzelający Lindstroem. Francja i wolny Simon Fourcade, Boeuf nieprzewidywalny ale ostatnio bez szału a i Martę nie zawsze w sztafecie biegnie na 100%.
U Niemców biegowo słabszy Birnbacher jednak Peiffer i Schempp to wszystko z nawiązką nadrabiaja. Nie ma innej opcji jak pudło dziś dla Niemców.
Sztafety kobiet:ZWROTY ZAWODY ODWOŁANE
Bet365
Niemcy - Norwegia 2 1,66
Fajny kurs. Biegowo zdecydowanie lepsze Norwezki. Jeśli na strzelnicy Eckhoff nie zawali będzie dobrze. U Niemek nieprzewidywalna Sachenbacher. Ostatnia zmiana na korzyść Norwezek.
Unibet:
Słowacja - Ukraina 1 1,52
Białoruś - Norwegia 2 1,25
Francja - Niemcy 2 1,25
Ako= 2,38
Piękny tripelek.
Ukrainki w rezerwach natomiast Slowaczki w swoim optymalnym składzie.
Norwezki opisane wyżej. U Białorusinek Skardino i Domracheva trzymają poziom a dwie kolejne stracą i to wiele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Sztafeta pań:
Norwegia vs Białoruś |1| kurs:1,25 ZWROT
Norweżki powinny to wygrać.Białoruś ma Darie i Skardino,środkowe zmiany słabsze.Tam Norweżki powinny zrobić swoje.Biegowo to wszystkie zmiany Norwgia ma lepsze,prócz oczywiście ostatniej.Na strzelnicy ufam im trochę bardziej.
Polska vs Ukraina |1| kurs:1,30 ZWROT
Nasz optymalny skład kontra rezerwy Ukrainy?Nie ma innej opcji niż wygrana naszych.Peffka.
Niemcy vs Francja |1| kurs:1,32 ZWROT
Postawie na Niemki.Na strzelnicy dużo lepsze od swoich rywalek.Henkel w gazie.Jedyne co to trzeba uważać na to co zrobi Sachenbacher ale myślę,że dużo nie zawali i bez karnych rund się obejdzie.Biegowo może trochę stracą ale myślę,że nie na tyle aby to przegrać.
Sztafeta Mężczyzn:
Francja vs Rosja |1| kurs:1,25✅
Ruscy wychodzą rezerwami.Francja na każdej zmianie ma lepszego zawodnika.Biegowo jak i na strzelnicy powinni być lepsi.Beatrix i Fourcady wyglądali do tej pory dobrze.Myślę,ze na taki skład Rosjan to wystarczy.
Austria vs Norwegia |1| kurs:1,35⛔
Norwegia rezerwami.Austria zawsze w sztafetach była groźna.Mają wyrównaną czwórkę,na strzelnicy dużo pewniejsi od Norwegów.Biegowo stracić nie powinni.
Bukmacher:STS
 
M 6

masterek

Użytkownik
Francja - Czechy 1 1.86

Zdarzenie z niedługo rozpoczynającej się sztafety kobiet w biathlonie. Francuzki w miarę optymalnym składzie, z powracającą po długiej przerwie Dorin. Na pierwszej zmianie pobiegnie Chevalier, która nie jest najlepiej biegającą zawodniczką, ale strzela całkiem przyzwoicie a biorąc pod uwagę, że to 1 zmiana to dużo nie powinna stracić, gdyż wtedy jeszcze wszystkie trzymają się prawie razem. Po drugiej stronie Vitkova, dobra biegaczka jednak w Anterselvie bez fajerwerków na strzelnicy. Druga zmiana to wyraźna przewaga po stronie Francuzek - największa wygrana, a równocześnie przegrana tych zawodów Anais Bescond. Fenomenalny sprint, bieg pościgowy również... do ostatniego strzelania, gdzie zaprzepaściła szanse na drugą wygraną. Jestem jednak pewny, że drugi raz taki babol jej się nie przytrafi. Po drugiej stronie przeciętna Jitka Landova, która w sprincie trzymała się całkiem przyzwoicie, jednak w biegu pościgowym pokazała, że to jeszcze nie jest jej poziom i na tle innych rywalek jest tylko tłem. Trzecia zmiana to zawodniczki teoretycznie najsłabsze w obu ekipach - Boillet oraz Puskarcikova. Bardziej obiegana w dużych imprezach jest jednak ta pierwsza i również jej umiejętności strzeleckie cenię wyżej, także kolejny plusik można postawić po stronie Francji - uważam jednak, że to właśnie ta zmiana może być kluczowa dla losów sztafety. No i na ostatniej zmianie pobiegnie powracająca jak już pisałem do składu Dorin. Starałem się znaleźć jakiekolwiek zawody, w których startowała Dorin ostatnio, jednak nie udało mi się to, także pozostaje wierzyć, że to wciąż ta sama stara dobra Dorin, która będzie potrafiła się przeciwstawić fenomenalnie biegnącej Soukalovej, a jeśli nie - to, że przewaga czasowa wyrobiona przez poprzedniczki będzie wystarczająca przy poprawnym strzelaniu Dorin.
 
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Sprint kobiet :
Białoruś - Włochy 1 1,25
Wraca do składu Daria , Białoruś jak dobrze strzela to może liczyć się w top5. Mają dwie słabsze zmiany ale Skardino a szczególnie Daria są w stanie nawiązać walkę z najlepszymi. Jeżeli osatatnio bez Darii , Białorusinki były wyżej, no to dzisiaj nie widzę innej opcji. Sztafeta na zakończenie zawodów, więc Daria może dać z siebie maksa.
Polska - Rosja 1 1,85
Jedno pytanie - strzelanie ... Jeżeli żadna z naszych nie walnie karnej rundy, to dla mnie Polska powinna pokonać rezerwy Rosji. Biegowo nasze naprawdę fajnie, jedynie Pałka teraz wolniej ale Gwizdoń, Hojnisz i Nowakowska nieźle biegowo się prezentują. W ostatniej sztafecie po 2 zmianach byliśmy w czołówce, strata 20 s tylko, ale Nowakowska walnęła karną rundę i ciach babke w piach. Dzisiaj, biegowo nasze spokojnie lepsze, oby tylko nikt nie zawalił. Patrząc ogólnie po składach, to Polki mają szansę na historyczny wynik albo najlepsze osiągnięcie od bardzo dawna. Rosja,Ukraina rezerwy, Czeszki tutaj słaba forma jak na razie.
Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom