>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2013/2014 - 24.11-01.12.2013 - Oestersund

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zawody dopiero za 2 dni jednak ja już proponuje pograć taki zakład:

Andrea Henkel - Marie Dorin 2 1,66 bet365
ZWROT

W ubiegłym roku podczas tego biegu lepsza była Niemka bo zaliczyła 1 pudło mniej jednak to było rok temu. Patrząc na bieg w sztafecie znacznie lepiej na trasie wyglądała Dorę która była zdecydowanie szybsza. Na strzelnicy też myliła się mniej niż Niemka. Wiadomo zawody zawodom nie równe jednak ja stawiam na Dorę która podczas sztafety zaprezentowała się lepiej.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Marie Laure Brunet - Marie Dorin-Habert # 1.95 Unibet

Pojedynek wewnątrz reprezentacji Francji, pomiędzy Brunet oraz Dorin. Jak dla mnie dość wyraźną faworytką jest starsza z koleżanek z kadry czyli Dorin. W pierwszym w tym sezonie biegu drużynowym obie pobiegły dobrze, Brunet jak zazwyczaj wszystko trafiła na strzelnicy i miała czas 19:44, natomiast Dorin zaliczyła jedno pudło i mimo tego miała bardzo dobry bieg, a mianowicie 18:02. W poprzednim sezonie starsza Francuzka była w klasyfikacji łącznej biegów indywidualnych sklasyfikowana na pozycji numer 11, natomiast Brunet 20. Wiadomo w tym biegu jedno pudło to, aż minuta dodatkowo, jednak Dorin strzelecko bardzo nie odstaje od rywalki, natomiast biegowo jest o wiele lepsza, wg mnie warto.


Olena Pidhrushna - Veronika Vitkova # 1.85 Unibet

Vitkova niedzielny bieg może zaliczyć do udanych, gdyż jej zespół wygrał, a ona bardzo się do tego przyczyniła. Dwa pudła i czas 17:58, wygląda dobrze na tle innych startujących w niedziele Pań. Co do Oleny to również powinna być zadowolona, bo trzecie miejsce Ukrainy było co najmniej niespodziewane. Ukrainka jednak w porównaniu do Vitkovej wypadała słabiej, aż 5 pudeł i szczęśliwie udało się bez karnej rundy, a do tego czas 18:39, który przy tylu dobieraniach w sumie nie był taki zły. Fakt, że Vitkova na strzelnicy wypadła lepiej skłoniło mnie do zagrania w jej stronę. W poprzednim sezonie na inaugurację w Ostersund niewiele, ale lepsza była Czeszka, teraz myślę, że będzie podobnie.
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Wróżby z fusów:
STS: ⛔
Ziemniakowska-Hojnisz 1 1.6
Gwizdon - Pałka 2 1.5
Panna Magdalena w sztafecie spisała się zgodnie z planem. Teraz czeka ją druga nielubiana konkurencja - bieg długi. Zwykle warunki w Szwecji są trudne, co premiuje Kristi.
Ziemniakowska - 2 bardzo dobre wyniki w Idre, w tym historyczna wygrana. Hojnisz po drugiej stronie rzeki - słabo weszła w sezon. Biegowo Wera powinna sporo nadrobić, reszta zależy od Zbyszka. W PIBU w tym elemencie również wygrała z Moniką. No ale to były 2 sprinty.
Brunet TOP5 2.95 bwin ✅ super promocja
19/20 spokojnie powinno wystarczyć do pokrycia. A Francuzka z rzadka przy czterech strzelaniach nie wyrabia 18/20. Biegowo jest lepiej niż przed rokiem. Kurs troszkę zawyżony, u konkurencji na top3 takiego nie uświadczysz(nawiasem mówiąc w bwin też nie ????).
U mężczyzn wieszczę sezon Svendsena. Kursy na PŚ dla Araba były komiczne - 1.4 czy coś. Jak EHS wróci na dawny poziom na strzelnicy, to przegoni kumaka ;] Ale mamy sezon olimpijski, więc cuda się mogą dziać.
Na 20 km jeszcze licha oferta, ale myślałem o jakimś h2h na Morawca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Dorin - Domracheva 1 1,90 STS
Pałka
- Gwizdoń 1 1,52 STS
Dwie pary na dzisiaj. Po pierwsze Dorin która na tą chwilę biegowo nie odstaje od Darki. W tym biegu jednak, mega istotne jest strzelanie, Dorin pewnie całkowicie bezbłędna nie będzie ale 1-3 pudła to myślę maks. Darka może spokojnie kilka razy spudłować, wiadomo , że nie jest to jej najmocniejsza strona.
Druga para wydaje się mega pewna. Gwizdoń jaki koncert pokazała w niedzielę to głowa mała. Pudło goni pudło, Pałka na tym dystansie i z karną minutą za pudło na tą chwilę zdecydowanie lepsza.
Oczywiście, dzisiaj wiele może się zmienić ale wątpie, żeby po 2 dniach wszystko odwróciło się o 180 stopni.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Marie Dorin -Marie Brunet 1 1,85 Betsafe ZWROT

Typ wczesniej podany. Ja w pełni go popieram. Dorę zdecydowanie szybsza od koleżanki z reprezentacji. Na strzelnicy panie podobnie,pewnie z 1 pudło mniej zaliczy Brunet jednak biegowo na tak długim dystansie też sporo straci.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
w zakładach przedsezonowych na wyższe miejsce można poszukać czegoś ciekawego na Birnbachera, który pomimo Igrzysk priorytetowo traktuje walkę o Puchar Świata,
możliwe różne kombinacje, jakieś odpuszczania u innych a Niemiec naprawdę jest mocny i powinien ten sezon spokojnie na trzecim miejscu skończyć.
na dziś proponuję 3 typy:
Pałka - Gwizdoń 1 1.52 sts -&gt; wiadomo co było w niedzielę, ale nawet pomimo tego w biegu indywidualnym Pałka jest dużo lepsza i dziwię się jak można było w ogóle tą parę zestawić i jeszcze taki kurs, promocja.
Dorin - Soukalova 1 1.50 marathon
Brunet - Soukalova 1 1.50 marathon
obie Francuzki w niedzielę pokazały że dyspozycja naprawdę dobra, wiadomo Brunet jest fantastycznie strzela, Doriun w niedzielę w trudnych warunkach także świetnie w tym elemencie, wyżej oceniam ich szansę w tej konkurencji od pięknej Czeszki.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Marie Dorin -Marie Brunet 1 1,85 Betsafe
Typ wczesniej podany. Ja w pełni go popieram. Dorę zdecydowanie szybsza od koleżanki z reprezentacji. Na strzelnicy panie podobnie,pewnie z 1 pudło mniej zaliczy Brunet jednak biegowo na tak długim dystansie też sporo straci.
Ostersund, sztafeta mieszana, Czas biegu:
Dorin: 15:51
Brunet: 16:00
Czyli wydaje mi się, że nie jest zdecydowanie szybsza na początku sezonu ;) Co innego w tamtym sezonie, gdzie Brunet czasami człapała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Marie Laure Brunet - Marie Dorin-Habert # 1.95 Unibet
Pojedynek wewnątrz reprezentacji Francji, pomiędzy Brunet oraz Dorin. Jak dla mnie dość wyraźną faworytką jest starsza z koleżanek z kadry czyli Dorin. W pierwszym w tym sezonie biegu drużynowym obie pobiegły dobrze, Brunet jak zazwyczaj wszystko trafiła na strzelnicy i miała czas 19:44, natomiast Dorin zaliczyła jedno pudło i mimo tego miała bardzo dobry bieg, a mianowicie 18:02. W poprzednim sezonie starsza Francuzka była w klasyfikacji łącznej biegów indywidualnych sklasyfikowana na pozycji numer 11, natomiast Brunet 20. Wiadomo w tym biegu jedno pudło to, aż minuta dodatkowo, jednak Dorin strzelecko bardzo nie odstaje od rywalki, natomiast biegowo jest o wiele lepsza, wg mnie warto.
Brunet miała czas 17:44 więc nie wprowadzajcie oboje ludzi w błąd.
Ja proponuję na dziś:
STS: Berger- Henkel 1 (1,35)
W sztafecie biegowo wiadomo, że Tora była szybsza( 41 sek na 6 km). Dzisiejsze zawody rozgrywają się na dystansie 15 km, więc nawet 1-2 rundy karne powinny nie przeszkodzić Torze wygrać z Henkel. Strzelecko w sztafecie porównywalnie, w zeszłym sezonie Berger 89%, Henkel 85%.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ostersund, sztafeta mieszana, Czas biegu:
Dorin: 15:51
Brunet: 16:00
Czyli wydaje mi się, że nie jest zdecydowanie szybsza na początku sezonu ;) Co innego w tamtym sezonie, gdzie Brunet czasami człapała.
nie porównuj do siebie dwóch różnych zmian ze sztafety, to żaden wykładnik.

można też dziś coś takiego zagrać w sts-ie:

Pałka - Gwizdoń 1 1.45 (1.52) -&gt; wiadomo co było w niedzielę, ale nawet pomimo tego w biegu indywidualnym Pałka jest dużo lepsza i dziwię się jak można było w ogóle tą parę zestawić i jeszcze taki kurs, promocja.

Nowakowska - Hojnisz 1 1.60 -&gt; na początku sezonu Weronika zdecydowanie lepiej biegowo od Magdy, do tego na strzelnicy ta druga bardzo przeciętnie

Brunet - Zaitseva 1 1.40 -&gt; jak Francuzka strzela wiadomo, w niedziele biegowo mocno nie odstawała, Rosjanie widać na początku sezonu są dalecy od wysokiej formy

Dorin - Soukalova 1 1.52 -&gt; dla mnie Dorin mocno nie doceniana a to powinna być w tym roku ścisła czołówka światowa, w niedzielę w ciężkich warunkach na strzelnicy bardzo pewna, biegowo świetna dyspozycja, wyżej ją cenię w dzisiejszym biegu indywidualnym od Czeszki.

AKO: 4.94
Stawka: 250pln
EW: 1086.80pln
sts
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
nie porównuj do siebie dwóch różnych zmian ze sztafety, to żaden wykładnik.
Pierwsza i druga zmiana to wydaje mi się, że był bieg w okolicach podium ;) Chyba, że oglądaliśmy inne zawody. Zgodziłbym się, gdyby to była ostatnia zmiana i duża przewaga albo duża strata i walczenie o nic ;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Pierwsza i druga zmiana to wydaje mi się, że był bieg w okolicach podium ;) Chyba, że oglądaliśmy inne zawody. Zgodziłbym się, gdyby to była ostatnia zmiana i duża przewaga albo duża strata i walczenie o nic ;)
porównaj sobie wyniki podobnych klasowo biatonistek/biatlonistów na pierwszej i drugiej zmianie obojętnie jakich zawodów sztafetowych,
zauważ, że na pierwszej zmianie zaczynają razem biec i do pierwszego strzelania przybiegają razem, co na drugiej zmianie i każdej kolejnej nie ma miejsca.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
porównaj sobie wyniki podobnych klasowo biatonistek/biatlonistów na pierwszej i drugiej zmianie obojętnie jakich zawodów sztafetowych,
zauważ, że na pierwszej zmianie zaczynają razem biec i do pierwszego strzelania przybiegają razem, co na drugiej zmianie i każdej kolejnej nie ma miejsca.
I to że Brunet biegła na 1 zmianie i biegła razem z czołówką znaczy, że było lepsze tempo niż na 2 zmianie miała Dorin? Nie wydaje mi się. Wg Twojego rozumowania jeżeli biegną razem na 1 zmianie to biegną wolniej a tak nie jest ;) To nie ma większego znaczenia. Można nie brać pod uwagę czasu biegowego jak któraś zawali i już się nie liczą w walce o czołowe lokaty i mogą odpuścić bieg.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
I to że Brunet biegła na 1 zmianie i biegła razem z czołówką znaczy, że było lepsze tempo niż na 2 zmianie miała Dorin? Nie wydaje mi się. Wg Twojego rozumowania jeżeli biegną razem na 1 zmianie to biegną wolniej a tak nie jest ;) To nie ma większego znaczenia. Można nie brać pod uwagę czasu biegowego jak któraś zawali i już się nie liczą w walce o czołowe lokaty i mogą odpuścić bieg.
tak, ja się nie znam ????
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
w tych zawodach akurat warunki atmosferyczne miały znaczenie ogromne i tak np. na pierwszym okrążeniu zawodniczki podobne biegowe na pierwszej zmianie miały czasy o nawet pół minuty lepsze od tych z drugiej zmiany.
ale próbuję Ci ogólnie wytłumaczyć, że porównywanie czasów z różnych zmian w sztafetach nie ma sensu, to nie jest dobry wykładnik siły w biatlonie.
wracając do umiejętności biegowych.
Dorin biegowo jest lepsza od Brunet, wiadomo różne profile trasy, lżejsze cięższe ale to Dorin jest lepsza i tak dla przykładu w biegu indywidualnym w Oestersund w zeszłym roku była lepsza o półtorej minuty, a w 2011r. o niecałą minutę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
nie porównuj do siebie dwóch różnych zmian ze sztafety, to żaden wykładnik.
można też dziś coś takiego zagrać w sts-ie:
Pałka - Gwizdoń 1 1.45 (1.52) -&gt; wiadomo co było w niedzielę, ale nawet pomimo tego w biegu indywidualnym Pałka jest dużo lepsza i dziwię się jak można było w ogóle tą parę zestawić i jeszcze taki kurs, promocja.
Nowakowska - Hojnisz 1 1.60 -&gt; na początku sezonu Weronika zdecydowanie lepiej biegowo od Magdy, do tego na strzelnicy ta druga bardzo przeciętnie
Brunet - Zaitseva 1 1.40 -&gt; jak Francuzka strzela wiadomo, w niedziele biegowo mocno nie odstawała, Rosjanie widać na początku sezonu są dalecy od wysokiej formy
Dorin - Soukalova 1 1.52 -&gt; dla mnie Dorin mocno nie doceniana a to powinna być w tym roku ścisła czołówka światowa, w niedzielę w ciężkich warunkach na strzelnicy bardzo pewna, biegowo świetna dyspozycja, wyżej ją cenię w dzisiejszym biegu indywidualnym od Czeszki.
AKO: 4.94
Stawka: 250pln
EW: 1086.80pln
sts
Malin wybral 4 najlepsze H2H z oferty STSu i nie pozostaje nic innego jak podpisać się pod tym.
Pałka powinna spokojnie być wyżej od panny Magdaleny, która powinna pudłować na potege. Juz w sztafecie pokazala na co ja stac.
Nowakowska z Hojnisz została juz opisana i nie mam nic wiecej do dodania.
Francuzki wiadomo jak strzelają a w tym sezonie moze wydawac sie ze z ich biegiem jest znacznie lepiej niz w poprzednich sezonie co dotyczy sie zwlaszcza Brunet.
Nie zdziwie sie jak obie zakreca sie kolo 19/20 - 20/20 a w parach jakie zostaly zestawione powinno to wystarczyc, tym bardziej ze jest to bieg indywidualny.
BIATHLON CZAS ZACZĄĆ!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Olga Zaitseva - Gabriela Soukalova 2 1,63 Betsafe
Gram na Gabriele w tej parze, ponieważ w niedziele spisała się o wiele lepiej w &quot;mieszankach&quot;. W biegu lepsza o około 8-10 sekund. Nie mówić o strzelaniu gdzie Olga dała popis podobny do Martina ???? . Dzisiaj bieg indywidualny więc przy równym strzelaniu powinna Czeszka być wyżej, a na lepsze strzelanie Olgi puki co nic nie wskazuje . Wiadomo, że na razie pierwsze zawody za nami więc ciężko coś powiedzieć, ale w niedziele Olga wyglądała kiepsko i być może to jest tok przygotowań do Soczi. Stawiam na Gabriele.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Panowie nie zapominajcie że dzisiaj mamy 15 km a nie tak jak w niedzielę 6 km. Dla takiej Brunet to jest ogromna różnica bo ona nie jest przystosowana do bieganiach długich dystansów. Ogólnie wysnuwanie wniosków że ktoś jest w takiej formie biegowej a inny w takiej po jednych zawodach podchodzi pod herezję. Brunet broni strzelnica ale dzisiaj może sporo stracić biegowo tym bardziej że biegnie z dalekim numerem, a trasa ponoć się rozjeżdża. Na początku ma też być spokojniej na strzelnicy jeśli chodzi o wiatr.
Ciężko coś wybrać do gry ale ostatecznie gram:

Olena Pidhrushna - Dorothea Wierer 1 @ 1,42 Marathon

Olena lepsza biegowo może nawet minutę nadrobi nad Włoszką na strzelnicy też według mnie pewniejsza.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Domracheva - Makarainen
Tutaj stawiam na Białorusinkę. W sztafecie obie w zasadzie nie musiały się jakoś szczególnie starać, bo i tak ich reprezentacje walczą o złote gacie i tyle. Po 2 obie są równie mocnymi biegaczkami, ale zważając na to, że dzisiaj mocno wieje skłaniam się ku mniej chimerycznej i w moim odczuciu pewniejszej na strzelnicy Daryi.
Domracheva @1.613 Pinnacle ✅ ✅ ✅ 6-46 izzi ;)
edit: zawody przeniesione na jutro na 13:15, ale typu i tak nie zmieniam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom