>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2012/2013 - Soczi - 07.03 - 10.03

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Jutro zaczynamy próbę przedolimpijską w Soczi. Zawodnicy powinni dość poważnie potraktować te zawody bo to ostatni przejazd przed IO na tej trasie. Do Rosji pojechała Hojnisz która jest zasponsorowana przez Eurosport, po raz kolejny mamy pokaz w jakim to chorym kraju żyjemy, żeby medalistka MŚ prawie nie pojechała na najważniejsze zawody bo nie ma finansów. Czuję że namieszają Rosjanie którzy wystawiają aż po 8 zawodników i zawodniczek na zawody. Reszta powinna zachować status quo.

Soczi (07.03 - 10.03)
07.03 - 12:15 Bieg indywidualny Kobiet
07.03 - 15:30 Bieg indywidualny Mężczyzn
09.03 - 13:00 Sprint Mężczyzn
09.03 - 16:00 Sprint Kobiet
10.03 - 12:30 Sztafeta Mężczyzn
10.03 - 15:30 Sztafeta Kobiet
Potrzebne linki:
http://services.biathlonresults.com/DataCenter_IBU.aspx
http://biathlon.pl/
http://www.biathlonworld.com/en/
Zapraszam do dyskusji :!:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kaisa Maakarainen - Magdalena Gwizdoń 1 @ 1,599 Pinnacle ⛔ 6-5
Bieg indywidualny więc 1 minuta za każde pudło, Gwizdoń pudłuje jak szalona, najlepiej jakby na pierwszym strzelaniu 2 razy nie trafiła wtedy odechce się nawet jej biegać i dla typu będzie świetnie. Na strzelnicy w przeciągu sezonu obie na poziomie 76% ale Kaisa ostatnio się poprawiła. Np na MŚ w NMNM w biegu indywidualnym była 8. Biegowo w tym momencie Finka jest w stanie nadrobić nawet minutę nad Gwizdoń. Jak nie zawali strzelania reprezentantka Finlandii to ma szansę na dobre miejsce, bo forma przygotowana na zawody w biegach narciarskich teraz powinna odegrać kluczową rolę bo trasa w Soczi trudna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
G 277

geryx

Użytkownik
Martin Fourcade top @1,45 unibet✅
Według mnie najlepszy w tym sezonie zawodnik w męskim biathlonie. Kurs może nie powala ale szanse że wejdzie wg mnie 100%. Biegają w Soczi a jak wiemy za rok olimpiada więc czołówka podejdzie poważnie do zawodów, bo tylko to mogłoby zagrozić typowi.
W poprzednim tygodniu na 15 km Francuz drugi, mimo że słabiej strzelał ( 3 pudła) to i tak podium sobie wybiegał. Tu mamy 20 km więc bieg będzie istotny niemniej. Pamiętam co w biegu zrobił w sztafecie na MŚ- dogonił prawie niemozliwy medal. A w biegu identycznym w N.Meście złoto z ponad 20sec przewagą (1 pudło). Jedyna, choć wątpliwa opcja to 4+ pudła -ale w to nie wierzę.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Kaisa Mäkäräinen - Miriam Gössner 1 1,55 Tobet izzi✅

Tak jak dawid.400 pisałem o Kasi i ja się z tym zgadzam. Co do Miriam to niestety ale za dużo pudłuje a i na trasie już tak wiele nie jest w stanie nadrobić nad najlepszymi biegowo w tym właśnie nad Finka. Na strzelnicy lepiej wygląda Finka i dlatego też uważam,że warto postawic na Nią w tej parze.

Tora Berger - Olga Zaitseva 2 2,85 Tobet / 2,90 Unibet weszło [3-2]✅:cool:

W tej parze według buków zdecydowaną faworytką jest Norweżka któa zdominowała cały ten sezon.Jedank tu będzie mega ważne strzelanie a w tym elemencie wydaje mi się że lepiej prezentuje się Zaitseva która u siebie napewno postara się o bardzo dobry rezultat. Na strzelnicy teoretycznie panie procentowo bardzo podobnie jednak jak można zauwazyć Tora ostatnio pudłuje więcej. Zaitseva na 4 strzelaniach ma właśnie dużą szanse o dobry wynik ponieważ 19/20 w Jej zasięgu a Tora mimo bardzo szybkiego beigu pewnie 2-3 pudła zaliczy i wtedy może być różnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radula 5,4K

radula

Użytkownik
O.Moravec - J.Fak 1 1,72 Unibet [14-22]✅

Ondrzej bardzo dobre ostatnie występy dlatego dzisiaj postawie na Niego w parze ze słabszym ostatnimi czasy Fakiem. Biegowo Czech lepszy.Na strzelnicy też wszystko przemawia za Czechem. Jeśli nie wydarzy się nic dziwnego to powinno wejsć.

Evgeny Ustyugov - Simon Fourcade 1 1,65 Unibet [20-zszedł po słabym strzelaniu po 3 strzelaniach 5pudeł!]✅

Dziwi mnie troszkę ta para no ale dobrze że jest przynajmniej można zagrać. Ustyugov u siebie na swojej trasie i to jest dla Niego niewątpliwie plus,po drugie biegowo też wygląda lepiej tym bardziej na takim dystansie to Simon &quot;spuchnie&quot; na ostatniej rundzie i straci sporo ojj sporo.Na strzelnicy panowie prezentują podobny poziom i jeśli tylko Ustyugov nie zawali strzelania to będzie dobrze.

JEST FORMA DZISIAJ 4/4✅:cool:
 
D 2

dziedziczens

Użytkownik
Darya Domracheva - Anastasiya Kuzmina 2 @2.30 Pinnacle ⛔ Doskonały występ Dari z wyśmienitym strzelaniem i niesamowitym tempem biegu. Czapki z głów
Domracheva w ostatnich występach dosyć nieregularna na strzelnicy. Biegowo prezentuje się imponująco, cóż jednak z tego, skoro 1pudło=1minuta. Kuzmina ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji. Biegowo nieco słabsza od Domrachevej, ale na strzelnicy wydaje się być pewniejsza. W Novym Mescie na tym samym dystansie zanotowała bardzo dobry wynik. Szanse w tej rywalizacji oceniam na 50/50, z minimalnym tylko wskazaniem na Kuzminę - lecz po kursie 2.30 moim zdaniem warto zagrać.
 
nalog 40

nalog

Użytkownik
Zaitseva 1-3 Unibet 2.50 ✅
Moravec 1-3 Unibet 5.75 ⛔
Oba typy ryzykowne bo Zaitseva strzela albo bardzo dobrze albo tragicznie, wydaje mi się, że Zaitseva u siebie ma spore szanse na podium, jeśli pierwsze strzelanie będzie dobre Zaitseva ma podium.
Moravec... także ma dobry % na strzelnicy a strzelanie dziś jest najważniejsze więc liczę na 19/20 Czecha na strzelnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
david295 80

david295

Użytkownik
T. Boe - F. Lindstroem T. Boe
kurs 1,50
Milenium



Dzisiaj przed nami przed ostatnie zawody biathlonowego pucharu swiata, a zarazem proba przed olimpijska, wiec bedzie to ostatnia szansa na sprawdzenie sie na trasach Sochi. W oko wpadla mi ciekawa para a mianowicie bedacy ostatnio w niezlej formie Tarjei Boe w pojedynku z Fredrikiem Lindstroem. W tej parze widzi mi sie zwyciestwo Norwega. W ostatni weekend Boe wygral sprint i byl drugi w biegu poscigowym przegrywajac tylko z Martenem Fourcade. Podczas gdy Lindstroem byl poza 10 w sprincie i 7 w biegu poscigowym. Jesli chodzi o MŚ to w biegu indywidualnym Boe mial ogromna szanse niespodziewanie zdobyc tytul MŚ lecz zawalil ostatnie strzelanie pudlujac 2 razy, Szewed byl wtedy 3, ale to glownie dzieki temu, ze Norweg na koniec sie pomylil. Boe powetowal sobie to w biegu masowym gdzie wygral. Podsumowujac Norweg ostatnio w dobrej formie i jezeli nie bedzie pudlowac na strzelnicy moze powalczyc o zwyciestwo.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Lindstroem-Landertinger 1.50 ????
Martin-Simon 1,25 ✅
Moravec-Fak 1,85 ✅
ako 3,48 betcity
Co tu duzo pisac, na papierze pieknie to wyglada. Marte i szybszy i lepszy na strzelnicy od brata, Moravec rewelacyjna forma a Fak wrecz przeciwnie, po za tym dobrze prezentuje sie wylacznie na waznych imprezach wiec dzisiaj zluzuje, Lindstroem rowny zawodnik, zawsze zakreci sie w top 10 a Landertinger ostatnio w Oslo to blamaz. W NM pudlowali tyle samo a mimo to o prawie 2min szybszy byl Szwed. Mega tripel...
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
W Soczi na 15km rewelacyjną formę biegową pokazała Daszka, ta super ciężka trasa jest bardzo pasuje. Nie widzę dla niej równorzędnej rywalki w sprincie. Nokaut jak Neuner za najlepszych lat. 1 pudło jest w stanie nadrobić nad każdą rywalką. Strzelnica jest świetnie osłonięta od wiatru, co odbija się na wysokim % większości zawodników. Dodatkowo Białorusinka praktycznie co rok na koniec sezonu łapie dobrą formę i łowi jakieś podia/wygrane. Ten sezon to w sumie dla niej rozczarowanie jeśli chodzi o punktację PŚ, a będąc w takiej formie jest w stanie podreperować sobie statystyki zwycięstw. Wystarczy już tej Tory ;)

Daria wygra sprint 1.90 w bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Miałem przed jutrzejszym typowaniem o tym pisać ale widać że Watt mnie ubiegł. Od siebie dodam wpis Weroniki na fejsie:
&quot;Wielu z Was pyta jak moje zdrówko więc z radością informuję, że lepiej, jednak start w jutrzejszym biegu na 15 km jest wykluczony. Szykuje się do sobotniego sprintu i sztafety.
Odbyłam trening na olimpijskiej trasie i szczerze mówiąc...jestem przerażona! Czegoś takiego jeszcze nie widziałam!Stadion wygląda pięknie, okolica równie urokliwa ale profil trasy delikatnie powiedziawszy baaaaardzo wymagający! Zdecydowanie najtrudniejsza biathlonowa trasa na świecie i proszę mi wierzyć to nie tylko moja opinia...&quot;
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jutro sprint mężczyzn na dobry początek i mam taką propozycje:

Björn Ferry - Simon Eder 1 1,75 Tobet Ferry 2 pudła niesamowite w biegu zdecydowanie lepszy od Edera!✅

Biegowo panowie bardzo podobnie,na strzelnicy to Szwed wydaje się być lepszy,pewniejszy,solidniejszy. Eder strzela bardzo szybko ale miewa wpadki.Nie sądzę aby był w stanie narobić runde karną ok.25sekund. Liczę na bezbłędne strzelanie Ferego a wtedy typ napewno wejdzie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Vita Semerenko - Olena Pidhrushna 1 1,80 Tobet ✅

Pojedynek dwóch Ukrainek. W normalnych okolicznościach tzn. na normalnej trasie grałbym bez niczego na Olene jednak jak widziałem bieg indywidualny i jak Ona strasznie człapała i się męczyła na tej trasie to gram przeciwko Niej. Vita biegowo wygląda tu lepiej i jest w stanie odrobić nawet 1 karną rundę. Jeśli siostra Semerenko nie spudłuje więcej niż 2razy to będzie dobrze.

Wygra : Darya Domracheva 2,00 Tobet ⛔

Jak już wcześniej koledzy napisali Domracheva wysmienicie spisuje się tutaj. Biegowo zjadła wszystkie zawodniczki i to baardzo przekonywująco! W biegu jest w stanie odrobić myślę,że nawet 2 pudła a nie sądzę aby największe Jej rywalki strzelały bezbłędnie. A Niech wygra Daria;)
dla porównania bet365 czy Unibet dają zdecydowanie mniejszy kurs
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 43,1K

person100

Użytkownik
Malyshko-Garanichev 1 @1.70
Fourcade-Shipulin 1 @1.22
obie pary z totolotka.
na temat 1 wyglada to tak, malyshko walczy o podium w generalce w tym sezonie jeszcze, wiec odpuszczac sezonu i to jeszcze u siebie nie ma mowy. strzelanie to odpowiednio ok. 2% i 4%(lezac, stojac) dla malyshki, szybciej biega, co znajdowalo potwierdzenie w ostatnich kilku startach i po prostu smiem sadzic, ze bedzie lepszy
nt. 2 pary to moge powiedziec jedynie, ze jesli martin nie odpuscil sobie juz tego sezonu, a widzielismy na 20km, co mozna o tym sadzic, to dzis powinien wszystkich zdeklasowac i wygrac, a nawet jesli mu sie to nie uda i zaliczy 1-2 karne rundy jest w stanie odrobic tyle w biegu nad shipulinem

e: nie moglo byc inaczej :)
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Björn Ferry - Simon Eder 1,95 ⛔ Tobet
Ferry w biegu indywidualnym w czwartek wysoko, bo na siódmym miejscu. Jak to zwykle u niego bywa na strzelnicy bezbłędnie, za to biegowo źle. O ile tam najważniejsza była postawa w strzelaniu to dzisiaj samo to może być za mało. Eder dobrze biega, strzela szybko i jak na takie tempo dość dokładnie. W ostatnich startach w sprincie kręci się koło pierwszej dziesiątki. Na mistrzostwach był 10., przy 13. miejscu Szweda. Eder jest w stanie odrobić w biegu pudło więcej, może nawet dwa do Ferrego.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Henrik L`Abée-Lund - Simon Fourcade 1 @ 1,67 Betsafe ✅
Norweg jest w stanie nadrobić co najmniej jedną rundę karną nad Simonem. Na ostatniej rundzie Fourcade zdechnie jak zwykle a trasy w Soczi to tortura dla takich zawodników jak Simon. Henrik wybitnym biegaczem nie jest ale jest zdecydowanie lepszy. W biegu indywidualnym miał 11 czas biegowy. Fourcade biegł i strzelał fatalnie i się wycofał. Na strzelnicy Simon 85%, Labe 83% więc dużej różnicy nie ma tym bardziej że strzelnica osłonięta przed wiatrem a i Simon potrafi pudłować jak szalony.
Tim Burke - Jean Guillaume Beatrix 1 @ 1,55 Betsafe ⛔
Tu już całkiem różnica biegowa ogromna. W indywidualnym Burek 3 czas biegowy, Batrix 16. Różnica prawie 1 minuta :!: Dzisiaj aż takiej nie będzie bo dystans krótszy ale te 40 sekund jest w stanie Burek nadrobić a to da może nawet dwie karne rundy więcej. Na strzelnicy Burek lepszy 84% a Batrix 82%. Do tego Hamerykanin załapał bardzo dobrą formę w końcówce sezonu i liczę że dzisiaj namiesza w czołówce. Jedno co mnie martwi to to że on &quot;potrafi&quot; spieprzyć masakrycznie strzelanie, ale teraz czuje że biegiem może sporo zrobić i będzie dość wolno strzelał.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Dawno nie byłem, ale może coś dodam od siebie bo koniec sezonu za pasem.
Carl Johan Bergman - Bjorn Ferry 2 1,55 Betsafe ✅
Przedwczoraj w Indywidualny przepaść między Szwedami. Ferry &quot;czysto&quot; na strzelnicy natomiast Carl jedno pudło. Wszystko na strzelnicy nie wyglądało tak żle ale w biegu to Ferry był o wiele lepszy. Różnica w biegu była około minuty. Dzisiaj sprint więc widać, że byłby spokojnie w stanie odrobić nawet dwie karne rundy. Jednak uważam, że nawet jak spudłuje coś to Berman nie będzie bezbłędny na strzelnicy. Zaskakująca jest różnica czasu na mecie między jednym a drugim, bo było to blisko koło 3 minut. Uważam, że spokojnie Mistrz Olimpijski z Vancouver w biegu pościgowym będzie dzisiaj lepszy od &quot;łysego&quot;
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tora Berger - Miriam Goessner 1 1,50 Bwin ✅
Jeszcze jeden typ na sprint, tym razem kobiet. Mistrzyni Świata z Norwegi trzecia w biegu Indywidualnym w czwartek. Tylko jedno pudło w pozycji stojącej przy sześciu Niemki mówią same za siebie ;). Co prawda Miriam biega kapitalnie, ponad 40 sekund szybciej biegła w czwartek ale dystans był ten dwa razy taki jak dzisiaj. Śmiem twierdzić, że nawet z super biegiem nie jest w stanie dzisiaj odrobić nawet jednego pudła do aktualnej Vc Mistrzyni Świata w Sprincie. Tora dzisiaj z całą pewnością będzie chciała powalczyć o zwycięstwo z Domrachevą. Do tego poziomu raczej Miriam się nie zbliży która pewnie z dwa razy spudłuje szczególnie w pozycji stojącej, a Berger z całą pewnością może strzelać dzisiaj na poziomie 10/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom