>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Biathlon 2012/2013 - Pokljuka 13.12-16.12

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie spodziewałem się zwycięstwa Berger, ale byłem pewny, że pokona Finkę, a tu taka niemiła niespodzianka ???? Na papierze wygląda to tj miało być: Kaisa często pudłowała (1,3), więc dziwię się, że Tora mimo 2 pudeł nie zdołała zająć wyższej pozycji, a przegrała bodajże o 9 sekund, co świadczy o słabej dyspozycji biegowej- szkoda ????
tak :]
Pobiegła słabo nie dlatego że jest w słabej formie biegowej, bo w ciągu 5 dni kapitalnej formy biegowej nie można stracić! ale dlatego że cała drużyna Norweska nie trafiła ze smarami dobranymi do tej temperatury powietrza i wilgotności. To cały, jakże banalny powód, biegi narciarskie tudzież biathlon to nie tylko dyspozycja zawodnika ale też praca serwismenów.
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Jutro ma dość mocno wiać i może być kolejna niespodzianka, dlatego wolę pograć na faworytów, niż szukać czegoś.

Jakov Fak - Jean Guillaume Beatrix
Jakov Fak # 1.30 Betsson


W tej parze murowanym zdaje się faworytem być Fak. Ostatnio notuje bardzo dobre wyniki. W Hochfilzen trzeci w sprincie oraz wygrał bieg pościgowy. Tutaj w Pokljuce w pierwszym biegu sprinterskim, również zwycięstwo widać, że Słoweniec jest w formie. Do tego wszystkiego startuje na swojej trasie, bo przecież jest członkiem klubu SD Pokljuka i z pewnością będzie chciał pokusić się o kolejne zwycięstwo. Co do rywala to spokojnie o klasę niżej, a może i nawet dwie. Beatrix to może być uzupełnienie sztafety Francji, ale o pierwszoplanowej roli nie ma co nawet myśleć. Już na starcie Fak będzie miał prawie 20 sekund przewagi. Do tego wszystkiego Fak strzela lepiej i celniej, w poprzednim sezonie skuteczność na poziomie 84%, natomiast Francuz zaledwie 78%. Będę mocno i to bardzo zdziwiony jak na mecie Fak będzie niżej sklasyfikowany, niż Beatrix.


Andreas Birnbacher - Christoph Sumann
Andreas Birnbacher # 1.50 Betsson


Binbacher to w mojej ocenie ciągle pierwszy zawodnik w zespole Niemiec. Tylko jak to już u niego bywa lepsze zawody przeplata z tymi gorszymi. Ostatnio w Hochfilzen pobiegł w sprincie rewelacyjnie i wygrał, w pościgowym też nie było źle i piąta lokata. Tutaj w Pokljuce w sprincie dał trochę plamę, bo z trzema pudłami uplasował się dopiero na miejscu 40. Sumann zawodów w Hochfilzen nie może zaliczyć do udanych w sprincie był dopiero 61 i nie zdołał się zakwalifikować do biegu pościgowego. We czwartkowym sprincie był 26 z jednym pudłem, więc biegowo słabiej i to sporo od Niemca. Na starcie Binbacher będzie miał 16 sekund straty do Austriaka, jednak trzeba pamiętać, że są aż cztery strzelania i będzie gdzie odrabiać. Biegowo teraz lepszy Niemiec, na strzelnicy w ubiegłym sezonie 86% do 83%, też dla Andreasa, dlatego spodziewam się, że szybko odrobi stratę i spokojnie wygra tą parę.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Emil Hegle Svendsen - Martin Fourcade 2 2,09 Tobet [1-3]⛔

Po takim kursie postanowiłęm zagrac na Francuza.Na trase wyruszy 5,5s po Emilu. Dzisiaj ze smarami już nie powinni mieć najlepsi problemów dlatego biegowo powinni wyglądać bardzo podobnie. Co do strzelania to bywa to różnie. Martę podczas sprintu było widać jak wielką wage przykłada do strzelania spędził tam bardzo dużo czasu ale za to 10/10 i sądzę że dzisiaj będzie chciał podobnie powoli ale skutecznie. Emil strzela szybko ale częściej zdarzają Mu się występy na poziomie kilku pudeł niż strzelanie bezbłędne albo 19/20. Dziś strzelnica będzie bardzo ważna i oby na korzyść Francuza. Podobno warunki mają być nie najlepsze ale zobaczymy jak to będzie.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Miriam Gössner - Andrea Henkel 1 1,72 Tobet [1-7]✅

Dzisiaj aż 20 strzałów musza oddac zawodniczki co według mnie jest na nie korzyść Miriam której na strzelnicy wiedzie się różnie chociaż i tak w tym roku jest postęp.Henkel na trasę wyruszy 32s później więc jest to duża strata patrząc na to jaką formę biegową prezentuję młodsza Jej koleżanka.W biegu Gossner jest w stanie odrobić śmieć twierdzić 2 karne rundy do tego taka przewaga więc mi tu wychodzi jakieś 16/20 u Miriam i liczę że Henkel z 2 razy też spudłuje a wtedy będzie izzi.

Magdalena Gwizdoń - Selina Gasparin 1 1,62 Tobet [12-21]✅

Jeśli Madzia będzie spokojnie strzelała to o typ jestem spokojnu. Jedynie co może spowodować że lepsza będzie Gasparin to pudłowanie na strzelnicy Polki.

Miriam Gössner - Gabriela Soukalova 1 1,85 Tobet [1-2]✅

Kolejny typ na młoda Niemkę. Tym razem ze zwycieżynią biegu sprinterskiego. Niemka rusza 2s później więc do strzelnicy juz dobiega szybciej.W biegu Miriam jest w stanie nadrobić jakieś 40s więc 2 pudła.Czeszka na strzelnicy również nie zachwyca i aż dziwne że podczas sprintu wystrzelała 10/10. Dzisiaj tak nie będzie a przy takim samym strzelaniu to Niemka napewno dobiegnie szybciej do mety.

Andrea Henkel - Marie Dorin-Habert 1 1,50 Tobet [3-7]⛔

I znowu na Niemke. Tym razem stawiam ze Andrea zanotuje lepszy wynik od Marii Dorę.Na trasę wybiegają rowno. Na strzelnicy panie dość podobnie jednak biegowo lepiej prezentuje się Henkel i dlatego też stawiam na Nią.Podczas sprintu Henkel zaliczyła 2 pudła przy bezbłędnym strzelaniu Dorę a na mecie zanotowały taki sam wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Burke - Ustyugov [email protected]
Moim zdaniem kurs zbyt wysoki. W sprincie Burke 4 bez pudła 15 sekund straty do zwycięzcy bez pudla natomiast Rosjanin rowniez bez pudła lecz 37 sekund straty do Faka. Bardzo slaby bieg Rosjanina albo słabsza forma albo smary. Jednak formę chyba szykuje na druga część sezonu . Amerykanin to dobry zawodnik chociaż początek sezonu slaby moim zdaniem jednak dzisiaj duża szansa na pokonanie Ustyugova. Biegowo zdaje się być lepszy dodatkowo na starcie 22 sekundy przewagi.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Burke - Ustyugov [email protected]
Moim zdaniem kurs zbyt wysoki. W sprincie Burke 4 bez pudła 15 sekund straty do zwycięzcy bez pudla natomiast Rosjanin rowniez bez pudła lecz 37 sekund straty do Faka. Bardzo slaby bieg Rosjanina albo słabsza forma albo smary. Jednak formę chyba szykuje na druga część sezonu . Amerykanin to dobry zawodnik chociaż początek sezonu slaby moim zdaniem jednak dzisiaj duża szansa na pokonanie Ustyugova. Biegowo zdaje się być lepszy dodatkowo na starcie 22 sekundy przewagi.
Dziś jest 4 strzelania , dwa leżąc , dwa stojąc.Zobacz jak strzela Rosjanin a jak jankes.Stawiam co najmniej na 3-4 pudła Burke.22 sekundy powinny być zniwelowane po pierwszym strzelaniu.Nawet jak obaj strzela 5/5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Emil Hegle Svendsen - Martin Fourcade 2 @ 2,09 Tobet ⛔ 1-2
Nie ma czasu na głębokie analizy bo za chwilę ruszają. Na pierwszym strzelaniu będą już razem bo te 5 sekund straty Mertena to nic. Dzisiaj wieje więc strzelanie zadecyduje a w tym aspekcie Martę zjada Svendsena na początku sezonu. Martę 90% na strzelnicy Emil 83% więc różnica spora. Na moje oko powinno być tu po @1,85 więc te @ 2,09 to vajułe. ALLEZ ALLEZ MARTĘ FOURCADE!!!!
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dziś jest 4 strzelania , dwa leżąc , dwa stojąc.Zobacz jak strzela Rosjanin a jak jankes.Stawiam co najmniej na 3-4 pudła Burke.22 sekundy powinny być zniwelowane po pierwszym strzelaniu.Nawet jak obaj strzela 5/5.
Rzeczywiście kolosalna różnica W Hochfilzen w sprincie
Rosjanin bez pudła Amerykanin 1 pudło w pościgowym Rosjanin 3 pudła Amerykanin 4 pudła kolosalna różnica.
zresztą bieg za parę minut zobaczymy kto ma rację!
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Dawid /jednak dziś /fourcade .Jak Svendsen walnie tylko 2 karne to wygra dzis tak sadze .
gratki ostatnio za Faka ????
Fak - Beatrix typ 1 kurs 1.38 maraton
Ustugov -Bjoerndalen typ 1 kurs 1.42 maraton

nie jestem zwolennikiem małych kursów ale n9ic innego nie znalazłem . Fak jak wiemy wszyscy co prezentuje ostatnio .Beatrix cos nadzwyczaj dobrze pobiegł .Dzis tego nie powtorzy .
Ustugow bardzo solidnie strzela , w biegu nie rozpieszcza .Lecz przewaga na starce okolo 35 sekund. . Powinno styknac
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Rzeczywiście kolosalna różnica W Hochfilzen w sprincie
Rosjanin bez pudła Amerykanin 1 pudło w pościgowym Rosjanin 3 pudła Amerykanin 4 pudła kolosalna różnica.
zresztą bieg za parę minut zobaczymy kto ma rację!
Ja tam Twojego typu nie kwestionuję bo każdy ma prawo do swojego typu i wypowiedzi. Ale argumenty które podałeś nijak mają się do rzeczywistości. &quot;Ustiugow szykuje formę na drugą część sezonu&quot; nie mam pojęcia skąd takie poglądy skoro Ustiugow rozpoczął ten sezon najlepiej w swojej dotychczasowej karierze. Słaby bieg? hmmm nie powiedziałbym ,może wielkim specjalistą od biegu nie jest ale na pewno nie jest gorszy niż Burke. Strzelnica 92%-84% w stronę Ustiugowa więc kolega który Cię cytuje ma rację co do argumentów. Co do typu jak pisałem nie kwestionuję, ale rzeczywiście taki kurs to jest value.
Dawid /jednak dziś /fourcade .Jak Svendsen walnie tylko 2 karne to wygra dzis tak sadze . gratki ostatnio za Faka
Dzięki, nie takie asy z rękawa się wyciągało :razz:
Co do Fourcade to przy równym strzelaniu może przegrać minimalnie, ale coś czuję że Emilio będzie pudłował jak Lars Berger ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Zwycięzca biegu na dochodzenie kobiet? Tora Berger @ 34,00 Sportingbet ⛔ 9

Tora ma tylko 1:19 straty przy 20/20 a ma na to spore szanse wygra. Dzisiaj Svendsen pokazał że serwismeni Norwegi wykonali kawał dobrej roboty i narty są doskonale przygotowane. Tora nie takie cuda wyprawiała.
Olga Vilukhina - Ekaterina Yourlova 1 @ 1,55 Marathonbet ✅ 10-16
Vilukhina lepsza biegowo od Yourlowej, na strzelnicy też wydaje mi się że jest pewniejsza, startuje 2 sekundy wcześniej więc jadą razem :razz: Vilukhina to pewniejsza zawodniczka i dlatego też na nią zagram.
 
A 26

arka-gdynia-82724

Użytkownik
Mam taki pytanie czy orientuje sie ktoś na jakim kanale na zywo można obejrzeć dzisiejszy bieg masowy kobiet?Eurosport z tego co wiem nie transmituje na żywo jaki i również ZDF
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jakov Fak - Ole Einar Bjørndalen 1 1,80 Tobet [2-12]✅

To co wczoraj zrobił Fak to jest przesada.Wykorzystał już limit tylu pudeł na cały sezon. Dzisiaj nowe zawody wszyscy startują razem i każdy ma takie same szanse. Fak biegowo wyglada bardzo dobrze i jeśli wystrzeli w granicach 17/20 to jestem pewien ze pokona Norwega który te 2-3 pudła na strzelnicy też zaliczy,kurs zachęca do pogrania.

Simon Schempp - Eric Lesser 1 1,95 Tobet [17-24]✅

Jeśli znowu Simon wystrzeli tak jak wczoraj 20/20 to jestem spokojny o ten typ. Lesset biega szybko jednak na strzelnicy wiedzie Mu sie różnie.Schempp wydaje się być bardziej ustabilizowany na strzelnicy i tu widzę Jego szanse.

Evgeniy Garanichev - Ole Einar Bjørndalen 1 1,72 Tobet [8-12]✅

Tutaj bardzo fajny kurs jak i para. Rosjanin bardzo dobry w tym sezonie.Na strzelnicy spisuje się dobrze napewno nie gorzej niż Bjerndalen. Biegowo uważa,że jest w stanie wygrac z doświadczonym Norwegiem dlatego polecam!

3/3:cool:✅
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Panie:
Goessner M.-Makarainen K. [email protected] STS ✅
Miriam - taaa. To co wczoraj robiła na trasie biegu pościgowego wszyscy wiemy. Bieg niesamowity. Dzisiaj bieg ze startu wspólnego. Z pewnościa te dwie panie będą najlepiej biegające z całej stawki i wszystko powinno rozstrzygnąć się na strzelnicy. Kaisa w Pokljuce strzela tragicznie. W sprincie 4 pudła w 2 strzelaniach (Miriam 2). Wczoraj w 4 strzelaniach aż 7! pudeł (Miriam 5 dla przypomnienia). Widać, że obie lubią pudłować. Jednak przy równej ilości błędów wygraną biegiem na swoją korzyść w tym pojedynku H2H przechyli Gossner. Bardzo ważnym aspektem będzie również przygotowanie psychiczne. Kaisie w Pokljuce nie idzie ( dalekie miejsca 22,19) a Miriam biega bardzo dobrze (2,1). Dzisiaj liczę, że jak i w poprzednich biegach Kaisa będzie pudłowała więcej od Niemki i sprawa będzie prosta.
Soukalova G.-Semerenko Vita [email protected] ✅
Przypadek, że Czeszka oddając 30 strzałów trafiła wszystkie? Oczywiście, ze nie. Jest tutaj bardzo dobrze przygotowana. Ukarinka widać, ma problemy strzelając w pozycji stojącej (wczoraj przydarzyły jej się 3 błedy), chociaż w sprincie pudłowała w pozycji leżącej. Jeżeli chodzi o bieganie to panie biegają podobnie, jednak z lekkim wskazaniem na Soukalovą. Wszystko rozegra się na strzelnicy a tutaj jestem spokojny. Czeszka pewnie znowu zakręci się kolo 20/20, a Vita cos popudłuje.
Przy takiej samej ilości błędow, Czeszka powinna być przed Ukrainką.
Panowie:
Ustyugov E.-Bjorndalen O.E. [email protected] ✅
Rosjanin wczoraj nie wytrzymał nerwowo. Gdyby nie popełnił trzech pudeł w ostatnim strzelaniu z pewnościa walczyłby o wygraną, ba on by ją miał w kieszeni. Ole Einar to już legenda. Nie wiedzie mu się najlepiej. To nie ten sam Norweg. Na strzelnicy ma straszne problemy. Pudłuje jak najęty. Biegowo również juz nie jest wyrózniającym sie zawodnikiem w stawce. Dzisiaj Rosjanin powienien zakręcić się kolo TOP6. Dobrze strzela a do tego biega solidnie. Nie widzie innego rozwiązania w tej parze.
Garanichev E.-Slesingr M. [email protected]✅
Rosjanin wczoraj pobiegł bardzo dobrze. Z 14 miejsca zdołał awansować na 4 lokatę. Strzelał solidnie, popełnił tylko 2 pudła. To samo można powiedzieć o jego przeciwnku w tej patrze - Slesingrze. Jednak bieg zdecydowanie na korzyść Rosjanina. I w sprincie i w biegu na dochodzenie pokazał, że jest w zdecydowanie lepszej formie biegowej niż Czech. Jak widać strzelają podobnie i wszystko rozegra się na trasie, a tutaj bezsprzecznie lepszy będzie Garanichev.
4/4 ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Mówisz bieg masowy myślisz Ole Einar Bjorndalen.
Ole Einar Björndalen - Erik Lesser 1 @ 1,70 Bah ✅ 12-24
Ole lepiej biega od Erika, może nie jest to znaczna przewaga w stronę Ole, ale jakby się zabrał w biegu za dobrymi biegaczami to utrzyma ich tempo i jest w stanie zrobić nawet jedną karną rundę nad Lesserem. Na strzelnicy mają równe statystyki po 81% więc szału nie ma. Ale z tego względu że masowy=Bjorndalen to myślę sobie że król Ole będzie wolniej strzelał i dzisiaj uplasuje się na podium, bo wygra Szipulin.
Jakov Fak - Anton Szipulin 2 @ 1,95 Betsafe ⛔ 2-22
Lubię Faka ale jest za duża podnieta na niego, bo wygrał sprint. Bieg masowy to najlepsza konkurencja dla Szipulina. Zazwyczaj w masówkach ma bardzo dobre wyniki. Biegowo ciężko tutaj wskazać kto jest lepszy, może delikatną przewagę, teoretycznie oczywiście, ma Fak, ale Szypa nie raz pokazywał doskonały bieg ze swojej strony. On lubi długie dystanse gdzie są 4 strzelania. Na strzelnicy lepszy jest Anton i dzisiaj Fak co najmniej raz więcej spudłuje.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Mówisz bieg masowy myślisz Ole Einar Bjorndalen.
Ole Einar Björndalen - Erik Lesser 1 @ 1,70 Bah
Ole lepiej biega od Erika, może nie jest to znaczna przewaga w stronę Ole, ale jakby się zabrał w biegu za dobrymi biegaczami to utrzyma ich tempo i jest w stanie zrobić nawet jedną karną rundę nad Lesserem. Na strzelnicy mają równe statystyki po 81% więc szału nie ma. Ale z tego względu że masowy=Bjorndalen to myślę sobie że król Ole będzie wolniej strzelał i dzisiaj uplasuje się na podium, bo wygra Szipulin.
Jakov Fak - Anton Szipulin 2 @ 1,95 Betsafe
Lubię Faka ale jest za duża podnieta na niego, bo wygrał sprint. Bieg masowy to najlepsza konkurencja dla Szipulina. Zazwyczaj w masówkach ma bardzo dobre wyniki. Biegowo ciężko tutaj wskazać kto jest lepszy, może delikatną przewagę, teoretycznie oczywiście, ma Fak, ale Szypa nie raz pokazywał doskonały bieg ze swojej strony. On lubi długie dystanse gdzie są 4 strzelania. Na strzelnicy lepszy jest Anton i dzisiaj Fak co najmniej raz więcej spudłuje.
Może dwa lata temu gdy O.E biegał w biegach masowych można było w ciemno na niego stawiać. Niestety teraz to już nie to samo, takie jest moje zdanie.
To calkiem inny biathlonista, ma problemy z strzelaniem i już nie biega tak szybko, zresztą pisałem o tym w analizie.
A co do Rosjanina. Zastanawia mnie co było przyczyną aż 7 karnych pudeł w sprincie. Bo wiadomo biegowo to Rosjnian klasa, ale co stało się na strzelnicy, przecież % strzelania ma bardzo dobry. Masz jakieś info na ten temat?
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Może dwa lata temu gdy O.E biegał w biegach masowych można było w ciemno na niego stawiać. Niestety teraz to już nie to samo, takie jest moje zdanie.
To calkiem inny biathlonista, ma problemy z strzelaniem i już nie biega tak szybko, zresztą pisałem o tym w analizie.
A co do Rosjanina. Zastanawia mnie co było przyczyną aż 7 karnych pudeł w sprincie. Bo wiadomo biegowo to Rosjnian klasa, ale co stało się na strzelnicy, przecież % strzelania ma bardzo dobry. Masz jakieś info na ten temat?
Pierdzielisz Ole dzisiaj na podium ;)
Co do Szypy miał problemy z karabinkiem takie oficjalne info widziałem na Ruskich stronach, więc chyba to prawda bo nawet Lars Berger nie potrafi zrobić aż 7 pudeł na 10 strzałów :cool:
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Olga Zaitseva - Gabriela Soukalova 2 1,60 Tobet

Spróbuje dzisiaj zagrac na ta niesamowitą Czeszkę. Strzela perfekcyjnie i jesli to utrzyma to dzisiaj znowu podium. Rosjanka spisuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań.W tamtym sezonie Zaitseva była jedną z pewniej strzelających zawodniczek w tym już tak nie jest i miewa wpadki.Biegowo panie wyglądają podobnie z lekkim wskazaniem mimo wszystko na Soukalova. Warto pograc.

Olena Pidhrushna - Kaisa Mäkäräinen 1 1,75

Tutaj przede wszystkim chodzi o strzelnicę na której Ukrainka potrafi wystrzelić 20/20 co w przypadku Finki i Jej strzelania w tym tyg jest to niemożliwe! Tyle co popełnia błędów to szok.W biegu wiadomo Kasia lepsza od Oleny jednak mówię podejrzewam ze na strzelnicy będzie różnica 3-4 a może i więcej pudeł ze strony Makarainen i typ wchodzi na luzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom