>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Biathlon 2012/2013 - Pokljuka 13.12-16.12

Status
Zamknięty.
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Po tym co Żenia odwala na 4 strzelaniach, to ja go sobie odpuszczam...
betcity:
Gwizdoń TOP10 6.0 ⛔ liczyć że Gwizdoń nie zawali sztafety albo się wstrzeli ????
ale sam pomysł typu na TOP10 w masówce dobry, kursy fajne trzeba przetestować ;]
Trochę szalone, bo 4 strzelania dla Magdy są zwykle zabójcze, ale bieg ma wciąż na poziomie TOP10 i jeśli nie będzie jakoś przesadnie pudłować, to jest to do wyrobienia. Jeśli liczyć w tej kwestii na Polkę, to chyba tylko Gwizdoń, bo Krysia rozregulowana i ciężko liczyć na 19/20.
Myślałem też nad Brunet top10, ale przy tym co ona biega, 1 pudło i typu nie ma.
Bimber-Fak 1 1.70 ✅ uff
Biegi ramię w ramię to raczej nie jest domena Faka, po wygranej w sprincie wczoraj się całkiem rozregulował. Stawiam tu na Niemca, któremu zwykle masówki wychodzą bardzo dobrze(czerwony numer).
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
PHP:
Bjoerndalen - Fak typ 2 kurs 1.83 marathon✅

Jakos nie jestem zwolenniikiem Faka , ale wczorajszy jego słaby wystep podniusł na niego kursy .Panowie wczoraj poprostu sie spalił przed własna publicznoscia . Sprint rewelacja , poscigówka masakra .Dzis nie bedzie masakry . Widziałem że Dawid celujesz dzis w&quot;&#39; króla&quot; Norweskiego,Jednak jakos mnie nie przekonuje , chociaż zgodze sie ze ktores zawody wystrzeli, oby jeszcze nie te . Fak jak bedzie spokojnie strzelał to w biegu da rade .Widze fajny bet.



Fak win kurs 17
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Birnbacher - Małyshko 1 za 1,6 w Millenium ✅ ✅ nokaut ...

Niemiec uwielbia bieg masowy i sądzę , że dziś powalczy o pudło. Po falstarcie w sprincie ( ale co w takim razie napisać o rosjaninie ) w pościgówce już było lepiej. Niemiec w zeszłym sezonie uwielbiał te niedzielne wyścigi i broni małej kuli. Dla mnie dziś pobiegnie na maxa i wybije ten argumen rosjaninowi z rąk.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Mam taki pytanie czy orientuje sie ktoś na jakim kanale na zywo można obejrzeć dzisiejszy bieg masowy kobiet?Eurosport z tego co wiem nie transmituje na żywo jaki i również ZDF
Prawdopodobnie o 15 na eurosport 2 ma być transmisja na żywo z biegu pań , mimo że nie ma w oficjalnym programie . Tak podali dwaj panowie komentatorzy z dueciku tzn Tomasz i Krzysztof , wczoraj też miało tak być ale wskoczyła spóźniona transmisja ze zjazdu i biathlon był tylko z poślizgiem.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Najlepsza z trójki Polek ( Pałka, Gwizdoń, Cyl ) za 2,35 Krysia Pałka w Milenium. ✅✅

Bardzo przyjemny kurs na Kryśkę. Agnieszkę odstawiam na bok ( może niesłusznie ), ale pomimo fajnej formy jest chyba jeszcze krok za Magdaleną i Kryśką. Pobieram w stronę Kryśki z prostego powodu - 3 bieg w ciągu 3 dni, jest młodsza, Magdalena musi mieć już w nogach całą Pokljukę. Forma na bardzo podobnym poziomie, dziś zdecyduja detale i ja widzę właśnie w zmęczeniu Gwizdoniowej szansę Pałki. Kurs apetyczny - warto spróbować !
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Krystyna Pałka - Magdalena Gwizdoń 2 @ 1,95 Bwin ⛔ 7-26 to postrzelała Gwizdoń ????
Polska Gossner podejrzewam że znowu zrobi czas na poziomie TAP6, strzelanie wiadomo u Magdy nie jest kolorowe, ale może się zepnie. Nad Kristi zrobi gdzieś ok 50 sekund w samym biegu, co przy dobrych wiatrach da dwie rundy karne więcej. Na strzelnicy Krystyna jest lepsza ale ostatnio nie ma kompletnie regularności i wątpię że ustrzeli dzisiaj choćby nawet 18/20, a Gwizdoń te 16/20 powinna strzelić. Biegowo przepaść i w tym upatruję szansy na Gwizdoń.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Miriam Gossner - Kaisa Makarainen 1 @ 1,719 Pinnacle ✅ 2-14
Na papierze ten typ wygląda rewelacyjnie, dlaczego? Głupio to zabrzmi i dość śmiesznie ale Miriam zjada na strzelnicy Kasię :grin: Zdanie to brzmi jak jakiś niewiarygodny fakt ale tak jest, Gossner pomimo tego że pudłuje jak nienormalna to strzela lepiej niż Makarainen więc coś się dzieje. Do tego biegowo Gossner jest przynajmniej jeden poziom wyżej niż pozostałe zawodniczki, no może Daria Domracheva może się z nią równać. Wczoraj pomimo 5 pudeł i tak wygrała, biegiem miażdżąc rywalki biegiem, nad Kaisą biegowo może zrobić jedną rundę więcej. Na strzelnicy Miriam 74%, Makarainen 70%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Soukalova -Dorin typ 1 kurs 2.08 . marathonbet✅


Bac może złapie zadyszke , oby nie .OObie narazie swietnie strzelaja:,ale Czeszka owiele lepiej biega od Francuzki
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Nic dwa razy się nie zdarza misiek!

Tu jest stream i każdy może zajrzeć w program czy jest transmisja czy nie ????
http://eurovision.digotel.com/ibu/index.html
Racja , ale daleko nie było do kursu 17 .Tak czy inaczej ty ustrzeliłeś ????

i tak ten weekend bardzo dbry zarobkowo .

Pare obserwacji

Fak jednak w formie , Martin lekka zadyszka ,Bjoerndalen dalej przecietnie (czekam na jego wystrzał) , Birnbacher pozamiatał swoja konkurencjI. Ustugov u Ruskich bardzo solidny .

Panie
Berger po dwoch gorszych zawodach , pokazuje że to przypadek .
Goessner cisnie ładnie .
Soukalova , chyba jej najlepszy weekend w karierze , ciesze sie bo dała zarobic , cos przeczucie mi pomogło .
Makarainen dalej pudłuje na potege
Domracheva jednak słaba forma
Polki tego weekendu nie zalicza do wybitnych . Gwizdoń jednak pogratulujemy 6 miejsca w sprincie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom