>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Biathlon 2012/2013 - Hochfilzen 05.12-09.12

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP

Czy Carl Johan Bergma n powtórzy wynik sprzed roku i ponownie wygra w Hochfilzen?
Czy Marten Fourcade potwierdzi swoją dom inację i utrzyma pozycję lidera PŚ ?​

Już w piątek kolejne zawody biathlonowego Pucharu Świata, tym razem biathloniści zawitają do Austriackiego Hochfilzen. Trasa w Hochfilzen jest najtrudniejszą trasą w całym cyklu Pucharu Świata, tutaj przewaga zawodników dobrze biegających podwaja się. Sami zawodnicy mówią aby osiągnąć dobry wynik trzeba pobiec w rewelacyjnym tempie, taka Domracheva czy Svendsen/Fourcade mogą porobić ok 40s jak nie więcej przewagi nawet na trasie 7,5 i 10 km. Ten weekend spokojniejszy, zaczynamy od sprintów w piątek, w sobotę bieg na dochodzenie, a w niedzielę sztafety. W ubiegłym roku sprinty wygrywali rewelacyjny Bergman i nieobecna już Neuner. W pościgówkach Svendsen oraz Domracheva także wtedy też był koncert doskonałych biegaczy. W sztafetach dublet przed rokiem zaliczyła Norwegia i w tym może być bardzo podobnie. Z tym wyjątkiem że sztafeta kobiet będzie bardzo emocjonująca, faworytkami będą Rosjanki, ale dobre drużyny mają zarówno Niemki jak i Francuzki które w sztafetach spisują się zawsze dobrze. Do tego liczę na dobry występ Polek nawet liczę na podium, oraz Ukrainek które mają bardzo wyrównany skład. Nie liczyłbym na powtórkę z rozrywki w wykonaniu Tory Berger która zdominowała Ostersund, trasy w Hochfilzen jej nie leżą.

Hochfilzen (07.12 - 09.12 2012)
- 07.12 - Sprint mężczyzn
- 07.12 - Sprint kobiet
- 08.12 - Bieg na dochodzenie mężczyzn
- 08.12 - Bieg na dochodzenie kobiet
- 09.12 - Sztafeta mężczyzn
- 09.12 - Sztafeta kobiet

Potrzebne linki:
http://services.biathlonresults.com/DataCenter_IBU.aspx
http://biathlon.pl/
http://www.biathlonworld.com/en/

Unibet daje możliwość obstawienia kto wygra PŚ w tym roku, kursy po pierwszy zawodach zostały dość solidnie skorygowane. U panów wyraźnymi faworytami no i słusznie są Fourcade oraz Svendsen za ich zwycięstwo Unibet płaci @2,75. Jeśli ktoś lubi się pobawić to Ustiugow po @3,75 w najlepszej trójce wygląda bardzo przyzwoicie. U pań dwie faworytki tzn. Tora Berger oraz Daria Domracheva za ich wygrane Unibet płaci odpowiednio @2,25 oraz @2,50. Brunet w TOP3 po @5,50, Maakarainen w TOP3 po @ 3,25 lub Vilukhina po @2,75 to też ciekawe propozycje.
Oferta na pozostałch zawodników i zawodniczki w Unibet



Zapraszam do dyskusji odnośnie całego sezonu oraz do dyskusji dotyczącej zawodów w Austrii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Torcia miała rewelacyjny początek sezonu, ale ona często miewa takie szalone serie, jednak z czasem spada z poziomem. Rewelacyjne ma te strzelania, szczególnie w stójce, zawsze się zastanawiam jakim cudem jej to wpada ;] A gdy się coś pogorszy to ładuje 3 byki.
Tora poza TOP2 1.95 bwin ✅
Przy 10/10 to chyba nie ma zbytnio bata by wyleciała, ale jeśli pojawią się pudła, to jest to realne. A dla Norweżki Hochfilzen nie jest jakimś szczęśliwym miejscem, w PŚ nie było jej tu jeszcze na podium, a często bywały podwójne weekendy PŚ.
Myślę, że czas na wygraną Darii w sprincie, każdy się spodziewał, że to ona przejmie schedę po Nojner. A jest jeszcze świetnie biegająca Kaisa i jakiś fuks Kuzminie, Miriam, Solemdal czy innej szybkiej się może przydarzyć.
U panów, jako konsekwencję odrodzenia Austriaków, to wysoko widzę Landertingera. Mimo, że jeszcze nie biega jak te 3 sezony temu, to dawał symptomy powrotu do formy. Na TOP7 jest 3.0, ale tu raczej postawię na niego w jakimś h2h. Jeszcze się zastanawiam nad Peifferem w top5 albo top7, bo wydaje mi się, że z zawodów na zawody się rozkręca.
Z h2h wstrzymam się jeszcze do list startowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
T 21

tlenekk

Użytkownik
Biathlon stracił wybitnego zawodnika .
Trzykrotny mistrz olimpijski w biathlonie Michael Greis zakończył karierę .
Jego ostatnim startem były zawody w Ostersund.
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
Ja stawiam chyba jednak na Torę Berger. Jeśli będzie w formie tego dnia to wygra. W bwinie płacą 2.5, ale postawię w Marathonbet za 2.45 bo nie lubię bwina.
h2h
Tora Berger vs Darya Domracheva typ: Tora Berger, Pinnacle Sports 1.971
 
harvey 967

harvey

Użytkownik
Przed typowaniem trzeba zobaczyć pogodę, bo jak wiadomo to ona dość często jest w centrum uwagi podczas biathlonowych wyścigów. Dla przykładu to własnie ona przeszkodziła Bergmanowi oraz Bjoerndalenowi w uzyskaniu dobrego wyniki podczas biegu sprinterskiego w Ostersund, właśnie wtedy zaliczyli oni odpowiednio pięć i cztery pudła w drugim strzelaniu.
Pogoda na weekend w Hochfilzen !


Jak widać przez wszystkie dni zawodów pogoda powinna być dobra.​
Simon Eder - Tim Burke
Simon Eder # 1.72 Betsafe/Betsson ⛔ 27 - 22

Zarówno Eder i Burke są zawodnikami doświadczonymi. Burke właśnie w tym roku miał swoje trzydzieste urodziny, a Eder będzie je miał w przyszłym. Para dość wyrównana, ale ostatnio to zawodnik z Austrii prezentował lepszą formę. W Ostersund obydwaj zawodnicy wystąpili we wszystkich biegach pojedynczych i we wszystkich lepszy był Eder.
Bieg indywidualny:
20 EDER Simon AUT 0+1+0+1 2 53:04.8 +2:20.1
33 BURKE Tim USA 0+2+1+0 3 53:51.4 +3:06.7
Bieg sprinterski:
6 EDER Simon AUT 0+0 0 25:45.7 +35.3
18 BURKE Tim USA 0+2 2 26:02.4 +52.0
Bieg pościgowy:
11 EDER Simon AUT 0+0+0+0 0 33:41.7 +38.2
15 BURKE Tim USA 0+1+0+1 2 34:03.1 +59.6
Jak widać Simon lepiej się spisał w Ostersund. Jak dla mnie jest to zawodnik, który prezentuje się lepiej na strzelnicy, a biegowo dużo nie odstaje od Tima. Eder biegnie u siebie, czyli w Austriackim Hochfilzen. Zna tą trasę jak każdy gospodarz, przecież właśnie w tej miejscowości nie raz kadra Austrii się przygotowuje do sezonu. W ubiegłym roku program zawodów w Hochfilzen wyglądał tak samo jak i teraz (sprint, pościgowy i sztafeta). Eder i Burke rok temu również startowali i Eder był lepszy, zajął on 16 pozycję, natomiast Burke był dopiero 42. Simon świetnie strzela w tym sezonie i sądzę, że to właśnie na strzelnicy pokona Tima, który ma słabszą skuteczność zaledwie 78%, przy 86% Edera (wyniki z ubiegłego sezonu).

Christoph Sumann - Florian Graf
Florian Graf # 1.92 Betsafe/Betsson ✅ 61 = 31

Para bardzo ciekawa w której mamy spotkanie doświadczenia oraz młodości. Sumann, który jest już praktycznie starym wyjadaczem będzie się mierzył z Grafem, który wciąż ma przed sobą lata biegania. Faworyt ? Ciężko powiedzieć, jednak ja się skłaniam bardziej ku zawodnikowi z Niemiec. W Ostersund obydwaj biegali dość dobrze, jednak przynajmniej dla mnie lepiej zaprezentował się Graf. Na trzy biegi to właśnie on w dwóch był lepszy, niż Christoph. Tylko w sprincie Sumannowi udało się wskoczyć na trzecią pozycję, jednak Florian nie był dużo słabszy, bo był tuż za nim i stracił zaledwie nie całe trzy sekundy. W Szwecji Graf uzbierał w sumie 73 oczka, a Sumann 66. W ubiegłym roku w Hochfilzen obydwaj startowali w sprincie i o wiele lepiej wypadł młodszy Niemiec, zajął on 7 pozycję, a Sumann był dopiero 24. Liczę na podobną sytuację i taki rezultat w tegorocznym sprincie. Jak wspomniałem dla mnie lepiej teraz wygląda Florian i liczę na niego.

Evgeny Ustyugov - Alexis Bouef
Evgeny Ustyugov # 1.52 Unibet ✅ 5 - 9

Z pewnością Bouef zaliczył chyba jeden z najlepszych zawodów w Ostersund w całej swojej karierze. Jednak mnie Francuz mimo dobrych wyników do siebie po prostu nie przekonuje. W tej parze to właśnie w mojej opinii Ustyugov jest faworytem i to on powinien spokojnie wygrać tą parę. Wiem, że w biegach sprinterskich, może powiać na strzelnicy i może być nieciekawie, bo przecież są tutaj zaledwie dwa strzelania i nie ma za bardzo kiedy odrabiać popełnionych pudel, ale nikt nie wie komu powieje. W poprzednim sezonie w klasyfikacji sprinterskiej to właśnie Rosjanin był na pozycji 7, a Bouef dopiero 19. Na strzelnicy obydwaj spisują się podobnie w poprzednim sezonie mieli lekko ponad 80% skuteczności. Jednak tempo biegu jest ewidentnie po stronie Evgeniego, który biega bardzo szybko i jak dla mnie zalicza się do czołówki pod tym względem. W ubiegłym roku w sprincie w Hochfilzen zawodnik z Rosji zajął 5 miejsce z jednym pudłem, a Bouef był 9 z czystym kontem. Mam nadzieję, że w tym roku powtórzy to miejsce, a może i nawet powalczy o TOP3.

Erlend Øvereng Bjøntegaard - Vetle Sjåstad Christiansen
Erlend Øvereng Bjøntegaard # 1.65 Unibet ⛔ 77 : 31

Para, którą tworzy dwóch młodych zawodników z kadry Norwegii, a mianowicie 22-letni Bjøntegaard oraz 20-letni Christiansen. Zarówno dla jednego i drugiego pierwsze zawody w Pucharze Świata w Ostersund były bardzo udane. Może dla większości te nazwiska nie są znane, ale każdy z nich ma sporo sukcesów w zawodach juniorskich. Bjøntegaard to między innymi złoty medalista mistrzostw świata w biegu na dochodzenia z 2009 roku, a Christiansen w tym roku zdobył srebro na mistrzostwach świata juniorów rozgrywanych w Kontiolahti w tym takim samym biegu. W Ostersund jak wspomniałem wypadli całkiem przyzwoicie, starszy z Norwegów zdołał uzbierać w sumie 73 punkty, a najlepszym miejscem była 7 pozycja w biegu na dochodzenie. W sprincie w Szwecji również lepiej wypadł starszy z zawodników:
Bieg sprinterski:
13 BJOENTEGAARD Erlend NOR 0+1 1 25:55.3 +44.9
27 CHRISTIANSEN Vetle Sjastad NOR 1+1 2 26:29.0 +1:18.6
Sądzę, że w tych pierwszy zawodach w Hochfilzen to właśnie Bjøntegaard ma większe szanse na lepszą pozycję. Kontynuuje on dobrą formę, którą zaczął już przed początkiem pucharu świata. W tej parze to on wygląda mi na faworyta i powinien pokonać kolegę z reprezentacji.

Andreas Birnbacher - Evgeniy Garanichev
Andreas Birnbacher # 1.85 Marathonbet ✅ 1 - 45

Kolejna para w której pod względem doświadczenia Niemiecki zawodnik Birnbacher bije na głowę wciąż młodego Garanicheva. Jednak nie zawsze doświadczeniem się wygrywa zawody. Jak dla mnie pewniej mimo wszystko wygląda starszy z zawodników. Birnbacher to w tej chwili koło Peiffera najlepszy biathlonista w swojej kadrze. Dla mnie zawsze on kojarzył się z wysokim poziomem jaki prezentuje zarówno w samym biegu jak i na strzelnicy. W Ostersund obydwaj zaliczyli lepsze i gorze występy, jednak drugie miejsce Birnbachera w biegu pościgowym nie zostało nie zauważone. W poprzednim roku w sprincie w Hochfilzen Niemiec zajął dobrą 11 pozycję mimo dwóch pudeł na pierwszym strzelaniu. Garanichev miał tyle samo niecelnych strzałów jednak przybiegł na metę dopiero 30. Dla ciekawostki dodam, że Niemiec jako jedyny z całej pierwszej 20 na mecie miał, aż dwa pudła. To pokazuje jak szybko Niemiec, może odrobić niecelny strzał. Jak dla mnie para wyrównana jednak ze wskazaniem na Andeasa, który mimo wszystko bardziej do mnie przemawia, niż rywal.
Darya Domracheva - Kaisa Makarainen
Darya Domracheva # 1.42 Marathonbet ✅ 1 - 2

Darya z pewnością jest trochę podrażniona, że mimo trzech biegów nie udało się jej ani razu zdetronizować Tory Berger. Dlatego sądzę, że tutaj w Hochfilzen gdzie Norweżce zawsze się ciężko biega, zawodniczka z Białorusi będzie chciała jak najlepiej się zaprezentować. Już w pierwszym biegu sprinterskim będzie miała swoją szansę. Ja jednak wybrałem ją w parzę z wciąż prezentującą słabą formę Finką Makarainen. Dla mnie osobiście zdecydowaną faworytką w tej parze jest Domracheva. Zarówno biegowo jak i na strzelnicy w tej chwili prezentuje się lepiej. W Ostersund we wszystkich biegach, czyli indywidualnym, sprinterskim i pościgowym Darya była lepsza od Kaisy i dlatego sądzę, że i w tym sprincie wygra tą rywalizację.

Olga Vilukhina - Miriam Goessner
Olga Vilukhina # 1.60 Marathonbet ⛔ 25 - 9

Olga bardzo dobrze wypadła w biegach w Szwecji. Pokazała, że obok Zaitsevy jest w teraz najlepszą zawodniczką kadry Rosji. Na mnie osobiście obok zwycięstw Berger była ona największym pozytywnym zaskoczeniem. Wszystkie biegi zakończyła w czołówce: bieg indywidualny - 5 pozycja, bieg sprinterski - 3 oraz bieg pościgowy - 4 lokata. Nie ma co te wyniki robią wrażenie. Zaledwie 4 pudła na 50 strzelań w tych biegach, przecież jeszcze w sztafecie pobiegła na 0 (dwa razy dobierała). Widać, że jest w życiowej formie. Poziom biegowy, też bardzo dobry. Co do Goessner to oczywiście we wszystkich tych biegach była słabsza, niż zawodniczka z Rosji. Wiadomo Niemka biega bardzo szybko, jednak na strzelnicy często pudłuje. W ubiegłym sezonie zaledwie 71% na strzelnicy, a Vilukhina 84%. Niemka w to tej chwili dopiero trzecia opcja w swojej kadrze po Henekl oraz Bachmann. Jak dla mnie para bardzo pewna, bo Olga prezentuje o wiele lepszą formę. Osobiście nie widzę innej opcji jak lepsza lokata na mecie zawodniczki z Rosji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jak dla mnie jest to zawodnik, który prezentuje się lepiej, zarówno na strzelnicy jak i podczas biegu
wszystkie starty biegowo przegrał :]
Dlatego sądzę, że tutaj w Hochfilzen gdzie Norweżce zawsze się ciężko biega
ub.sezon :
10.biegowo w sprincie
4.biegowo w pościgowym
7.sprint
4.pościg
dla porównania wyniki z 1.w tym sezonie zawodów:
4.indywidualny
5.sprint
17.pościgowy (wiadomo, miała przewagę odpuściła)
Troszkę naciągane;), co oczywiście rozumiem, ale można to ładniej ubrać w słowach, np. Daria będzie niemal tradycyjnie lepsza biegowo i powinna sporo nadrabiać biegowo; Austriak dużo lepiej strzela, co w sprincie jest decydujące, z resztą tak jak ostatni typ, który jest bdb, bo Miriam swoje zrobi niczym w sławnym programie tv, biegnie, biegnie, biegnie, wszystko elegancko, a tu... ch.j, tzn.strzelnica;) itd:]
Ot, takie luźne przemyślenia.
Mimo wszystko doceniam pracę i ✅
 
R 67

route66

Użytkownik
Ja stawiam chyba jednak na Torę Berger. Jeśli będzie w formie tego dnia to wygra. W bwinie płacą 2.5, ale postawię w Marathonbet za 2.45 bo nie lubię bwina.
h2h
Tora Berger vs Darya Domracheva typ: Tora Berger, Pinnacle Sports 1.971
Trzeba mimo wszystko brac pod uwage że ona zbytnio tej trasy nie lubi ostatnie 3 lata to pozycje jak na Torę dość odległe 16.14.9
A moim okiem to będzie weekend dla Darii , ale typy dopiero jutro
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam wszystkich ponownie... Oby i ten tydzien byl udany...
Na poczatek panowie...
Shipulin-Boeuf @1.8 fortuna ⛔
Kto wystawil 50/50? Moim zdaniem zdecydowanym faworytem tej pary jest Shipulin, ktory jest lepszym strzelcem i biegaczem. Forma rowniez jest po stronie rosjanina, ktory pieknie przebil sie na pudlo w biegu na dochodzenie z 23 pozycji...
Landertinger-Lesser @1.6 fortuna ⛔
Za austriakiem przemawiaja fakty.
Lepszy na strzelnicy, szybciej biega i ma wieksze doswiadczenie. Trasa trudna, a wiec dodatkowo bonus dla dobrze biegajacyh zawodnikow. Dominik biegal juz tam kilkuktronie, gdzie zaliczyl 2 bardzo slabe wystepy miejsca powyzej 60, oraz miejsce 5 i 13.
Niemiec to niedoswiadczony zawodnik. Strzelanie do tej pory udaje mu sie jak nigdy. Spojrzec trzeba na poprzedni sezon, gdzie strzelal na poziomie 69.5%. Biegowo rowniez jest slabszy od faworyta tej pary.
Reasumujac wszystkie atuty sa po stronie austriaka i jest on zdecydowanym faworytem tej pary.
edit: Strzelnica zadecydowala
 
D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
Coś tam się będzie działo z pogodą, bo u panów czołówka w ostatniej grupie.
http://services.biathlonresults.com/Results.aspx?RaceId=BT1213SWRLCP02SMSP
u pań podobnie, zobaczymy co to będzie:
maraton:
Pałka - Ziemniak 2 2.35 ⛔ no jednak nie tym razem ;]
Wera bardzo dobrze przygotowana biegowo do sezonu, jest w stanie 1 rundę spokojnie odrobić do koleżanki. Krysia miała problemy w okresie przygotowawczym i formę ma szlifować pod MŚ. W Szwecji strzelała celnie i serię ma bardzo ładną, ale zbyt różowo mi to wygląda i jakoś nie widzę jej bezbłędnej, a każde pudło zwiększa szansę dla Nowakowskiej, której Zbyszek się w końcu wstrzeli ;) i wywalczy wysokie miejsce.
Zaitseva - Goessner 1 1.69 ⛔
Póki Miriam strzela powolutku, to nawet trafia, ale wystarczy drobne zagubienie rytmu, wiaterek i pudła się sypią. Rosjanka w tej specjalności dużo pewniejsza odkąd pracuje z Pichlerem. A biegowo nie robiłbym z niej kaleki, 2 rund Miriam raczej nie odrobi w biegu.
tobet:
Bergman - Ferry 1 1.57 ✅
Biegowo mocniejszy CJ. Ferry w tym elemencie regres w ostatnich sezonach. Bergman w pościgu pokazał, że te 5 pudeł sprzed tygodnia to był przypadek.
b365:
ciekawy zakład na czas 1 strzelania
skoro ma wiać, więc bym się tu skłaniał ku overom, może u Martę, który ma dość ślamazarny leżak.
under to u Peiffera, obok OEB i Wołkowa strzelał najszybciej w Szwecji.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Pogoda na weekend w Hochfilzen !


Jak widać przez wszystkie dni zawodów pogoda powinna być dobra.​
no jak spojrzysz na wiatr na jutro, to obraz pogody w kontekscie typowania zmienia sie o 180 stopni :razz: dlatego ja bynajmniej wstrzymuje sie z graniem za grubiej ????
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Tora Berger - Kaisa Mäkäräinen [2] 3.40 Tobet ✅
Tora Berger - Olga Zaitseva [2] 5.80 Marathonbet ⛔
Tora Berger - Olga Vilukhina [2] 5.80 Marathonbet ⛔


Ja niby podobnie jednak troche inaczej... Tora w wybornej formie w Ostersund OK, jednak kursy na UD w tych zestawieniach conajmniej smakowite.. jestem zdania ze zarowno Vilukhina jak i przede wszystkim Kaska sa w stanie biegowo rywalizowac z norwezka.. Zaitseva slabszy wystep w Ostersund.. jednak to silny top i swietna strzelczyni, takze ja w nia wierze.
- kursy wystawione sa tak jakby Tora niszczyla swoje rywalki nawet majac jedno pudlo wiecej.
Troche maraton przecenia Tore, lub niedocenia rywalek.. tak czy inaczej uwazam ze jest spora szansa ze jedno z tych zdarzen wejdzie.. a nie zdziwie sie jak wejda wszystkie..
a moze sie Tora zachlysnie lekko blaskiem Ostersund ? : )

Szczegolne licze tu na Kaske.. która milo wspomina Hochfilzen przed roku.. zajela wowczas 2 miejsce w sprincie.. w biegu wygrywajac z 16. wtedy norwezna o 12 sekund.
Vilukhina zajela 7 miejsce 0+0, a Zaitseva była 3 (1+0) biegowo wygrywajac z Tora o 21 sekund.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
ja bym zaproponował zagrac przeciwko Landentingerowi .Austryjak raz na jakis czas wyjedzie z dobrym miejscem .Zdarza mu sie owszem , buki moim zdaniem troche go przeceniły . Kurs może nie powala. rosjanin w miare pewnie w tych pierwszych startach . Wyglada niezle , chociaż wybierałem tylko z oferty bet365.Mozna poszukac lepszego kursu przeciwko austryjakowi.

Shipulin - Landertinger typ 1 kurs 1.62 bet365 ✅
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Witam ponownie....
Oby dzis byl dobry dzien...
Post bedzie systematycznie edytowany
Kaisa-Gwizdon @1.3 fortuna ✅
Obydwie slabo strzelaja. Gwizdon wiadomo gdzies pod 80 %, natomiast normalny poziom Kaisy to ponad 80 %. Dodac trzeba, ze Kaisa zdecydowanie szybsza od polki.
Reasumujac Kaisa juz na starcie ma 1 pudlo przewagi nad polka. Nie wierze, ze Kaisa znow fatalnie bedzie strzelac, co przy slabej dyspozycji Gwizdon na strzelnicy zdecydowana faworytka czyni finke.

Henkel-Gregorin @1.38 fortuna ⛔
Niemka w znakomitej formie. Biegowo poprawnie, natomiast na strzelnicy bardzo pewnie o czym swiadczy 95%. Henkel w sprintach jest przewaznie w top 10 a zatem regularnie dobrze stratuje.
Gregorin w tym sezonie przyzwoite wystepy, doswiadczona zawodniczka.
Rasumujac. Strzelnica i bieganie po stronie niemki, ktora potwierdza dobra forme, zapisujac sie w statystykach lepszym biegiem i strzelaniem w porownaniu do swojej rywalki w tej parze.

Ole-Slesingr @1.6 ✅ Ole pudlo mniej i byloby blisko podium, bez pudla bylaby wygrana...
Ole w kazdej chwili moze odpalic i walczyc o zwyciestwo. Przyzwoita jak na niego forma biegowa. Na strzelnicy poki co ruletka, ale licze ze dzis wreszcie przyceluje na 9 lub 10 i to da mu miejsce wyzej od Czecha.
Slesingr w tym sezonie biegowo calkiem niezle, natomiast na strzelnicy juz slabo.
W obecnej dyspozycji dzis nie zwojuje sprintu i zajmie miejsce poza top 20.
Potencjal zdecydowanie wiekszy u norwega, ktorego stac na zwyciestwo.


Semerenko Vita-Semerenko Valj @1.6 ✅
Vita spisuje sie w tym sezonie lepiej od blizniaczki, jest lepsza na strzelnicy, ale przede wszystkim jest lepsej formie biegowej od siostry. Jesli na strzelnicy bedzie rowno to w obecnej dyspozycji powinna przybiec do mety przez Valj.
Glazyrina-Dorin Habert @1.48 ✅
Zaczne od tego, ze sa tylko 2 strzelania. Bieg zdecydowanie na korzysc francuzki.
Na strzelnicy rosjanka radzi sobie zdecydowanie za dobrze---&gt; 94% ??!! Dzis ta statystyka sie pogorszy moim zdaniem. Po drugiej stronie Dorin, ktora jak wiadomo strzelala bardzo dobrze w zeszlym sezonie, w tym poki co ponizej oczekiwan i ponizej 80 %. Tutaj jestem zdania, ze ta statysyka sie poprawi.
Reasumujac Dorin ma przewage ponad 1 pudla na starcie a na strzelnicy licze na jej dobry wystep lub niegorszy od rywalki.

Vilukhina-Pidrhushina @1.7 ⛔
Rozumiem, ze ukrainka jest rewelacja tego sezonu, ale w mojej ocenie dlugo nie bedzie trzymac miejsca w top 10. Biegowo odrobine lepsza ukrainka poki co. Strzelnica natomiast jest po stronie rosjanki. W sprincie ostatni sezon faworytka tej pary strzelala az 91.1% przy 77.1% na przeciwnym biegunie.
Obie zawodniczki sa w swojej najlepszej formie. Doswiadczenie po stronie Oleny. Strzelnica po stronie rosjanki.

Soukalova-Dorin @1.68 ✅
Czeszka jest szybka, ale skutecznosc na strzelnicy zbyt niska, aby udanie rywalizowac w tej parze. Dorin zdecydowanie wiecej doswiadczenia i potwarzalnosci w dobrych startach co tym razem pozwoli jej wygrac ta pare.

Brunet-Glazyrina @1.55 ✅
Brunet biegowo nie powinna stracic stac ja na znacznie lepsze bieganie niz do tej pory, a na strzelnicy wg mnie zyska. Poziom Brunet w strzelaniu jest stabilny, natomiast rosjanka dluzej tak dobrze strzelac nie powinna.

Marathonbet
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Pinter - Bailey 1 typ , kurs 1.72 bet 365 ✅ na miecutko

Miałęm grac Baileya z Burkiem , lecz zmieniłem w ostatnim momencie . Co tu duzo pisać . Austryjak zdecydowanie wyzej niż Amerykanin . W tamtym roku też niezle wypdł w Hochfilzen .Jak dla mnie bardzo dobry bet.

A przeciwko Landentingerowi wreszcie zagrałem na Peiffera.
w marathonbet po 1.61
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Birnbacher - any other typ 2 kurs 1.48 9/10 marathonbet
Jak dla mnie kapitalny typ .Kurs przyzwoity . gram dosyc grubo .Jakos niechce mi sie wierzyc ze Niemiec tutaj drugi raz wygra. Mam nadzieje ze Martin go dojedzie ????
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ja sobie na dzisiejsze dochodzenie wymyśliłem takie coś...

Martin win @ 2.20 by Bet365
Blablabla - najszybciej biega i tyle. Jest w stanie dużo nadrobić biegowo.

Ferry - Volkov @ 1.57 by Bet365
Ferry lepiej biega:
Sprint 7.12. - 40 sekund szybciej
Ind. 28.11. - 30 sekund szybciej
Sprint 1.12. - 14 sekund szybciej
Doch. 2.12. - 8 sekund szybciej
Tutaj rusza 13 sekund przed Volkovem więc liczę, że zabierze się z Emilem i jego przewaga na pierwszym strzelaniu będzie wynosiła ok. 17-19 sekund, co daje spory handicap. Volkov nie jest jakimś mistrzem strzelnicy i nie wierzę, ze będzie miał wiecej niż o 2 pudła lepsze strzelanie od Szweda.

Fak - Pinter @ 2.10 by Bet365
Miałem grać w stron Faka jakieś H2H, ale przy ładnym kursie pokusze się o Pintera, który przede wszystkim lepiej biega:
Sprint 7.12. - 11 sekund szybciej
Ind. 28.11. - 10 sekund szybciej
Sprint 1.12. - 40 sekund szybciej
Doch. 2.12. - 38 sekund szybciej
Czym nadrabia Fak? Bardzo szybkim strzelaniem jak Kałasznikow...
We wczorajszym sprincie aż o 23 sekundy krócej strzelał od Pintera. I tak w każdych zawodach Fak w czołówce najszybciej strzelających, a Pinter strzela bardzo wolno, ale za to skuteczniej.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Dzien dobry....

Duzo pracy przede mna, dlatego krotko napisze dlaczego gram na zawodnikow w poszczegolnych parach
Post bedzie systematycznie edytowany

Bergman
-Boeuf @1.72 ⛔
Szwed pokazal wczoraj forme. 1 pudlo wiecej od francuza i uplasowal sie przed nim o 5 sekund. Forma strzelecka wyraznie lepsza u Bergmana, ktory juz mial wpadke w tym sezonie.
Strzelecko mniej wiecej remis, a biegowo zdecydowanie lepiej Szwed, ktory jest w czolowce biegaczy.
Emil-Peiffer @1.32 ✅
Emil ponad 40 sekund przewagi w biegu wczorajszym nad niemcem. Strzelnica zawalona z 3 pudlami . Peiffer 1 pudlo mniej i 10 sekund straty po sprincie.
Jesli Emil nie zrobi wiecej niz 2 pudel od swojego rywala to pewnie wygra w tej parze.
Henkel-Gasparin @1.3 ✅
Niemka na strzelnicy bardzo pewnie. Wczoraj 2 pudla, ale biegowo nie ustapila rywalce. Na strzelnicy przepasc na korzysc niemki a dzis az 4 strzelania. Dodatkowo Henkel ma 9 sek hcp na starcie.
Fortuna
Skardino-Semerenko Vita @1.85 ✅
Jak dlugo Skardino moze tak strzelac? Dzis bedzie 2 a moze 3 pudla.
Semerenko w dobrej formie. Biegowo bedzie lepsza. Jesli ukrainka strzeli na poziomie 18 to powinna byc przed bialorusinka.
Glazyrina-Brunet @1.61 ⛔ ehhhh szkoda
Brunet cos slabo biega, jednak na strzelnicy powinna zrobic 19 lub wiecej. Glazyrina dobrze strzela, ale licze dzis na pogorszenie sie jej wyniku procentewego w strzelaniu. Francuzka jest powtarzalna i strzela najlepiej w calej stawce. Biegowo i jedna i druga czlapie na nartach. O wszystkim zadecyduje strzelnica, choc mam wrazenie, ze nawet przy 1 pudle wiecej francuzka mialaby szanse na wygrana.
Teja-Gwizdon @1.66 ✅
Magda dobrze biega, ale strzelnica slabo. Do tej pory udawalo jej sie dobrze strzelac, jednak dzis az 4 strzelania i minimum 3 runy karne dla niej, a mzoe cos wiecej...?
Teja przyzwoicie na strzelnicy a do tego biegowo nie odstawala od Gwizdon. JEsli utrzyma dobry bieg to wygra przez lepsze strzelanie z polka.

Solemdal-Gwizdon @1.55 ✅
Norwezka zwolnila tempo biegu, kosztem strzelnicy i wyszla na tym bardzo dobrze. Oby wyciagnela wnioski z takiego rozwiazania a w przyszlosci moze walczyc o wygrane. Biegowo to bedzie 1.5 rundy dla norwezki, na strzelnicy polka moze byc lepsza nawet o 2 strzelania, lecz nawet przy takim rozwiazaniu zwyciesko powinna wyjsc z tego pojedynku faworytka.
Goessner-Gwizdon @1.7 ✅
Znow typ przeciwko polce. Miriam kiedys strzeli na poziomie 80 % co jest wynikiem do zrobienia. Polka na pewno popudluje. Biegowo to niemka ma okolo 3 rund zapasu nad polka. Nie wierze w kolejna serie pudel mlodszej rywalki.
Gwizdon-Palka @1.6 ⛔ edit oj Krysia.... az 4 pudla...
Krysia potwierdza wysoka forme. Dzis 4 strzelania co jest na plus dla niej. Biegowo wiadomo jest slabsza, ale na strzelnicy powinna dzisiaj zrobic 2 trafienia wiecej od Gwizdon co powinno wystarczyc na wygrana w tej parze.
Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
Moj typ dnia z Biathlonu uważam
spotkanie:
Olga Vilukhina - Anastasiya Kuzmina typ:2 kurs:2,00✅✅✅
tobet
Kuzmina bardzo szybko biega w tym sezonie trochę gorzej wygląda na strzelnicy w szczególności wczoraj nie poszło jej gdzie zanotował 4 karne rundy ale trzeba przyznać ze przy jej pierwszym strzelaniu nie miała najlepszych warunków.Rosjanka jak dla mnie spisuje sie ponad przeciętna nie sądziłem przed sezonem ze będzie tak dobrze sie spisywać dobrze to znaczy do wczoraj bo w dniu wczorajszym juz tak dobrze jej nie poszło i myślę ze dziś nic wielkiego nie zwojuje. tym bardziej ze Kuzmina należy do walczaków i lubi bieg na dochodzenie i kurs 2.00 na Słowaczka wygląda dość kusząco
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Krystyna Pałka, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska-Ziemniak - tak najprawdopodobniej wyglądać będzie skład reprezentacji Polski na niedzielny bieg sztafetowy 4x6km w Hochfilzen.
- Skład planowaliśmy już wcześniej. Ustaliliśmy, że pobiegną trzy najszybsze w sprincie i szósta zawodniczka, która nie pobiegła w piątek, czyli Monika Hojnisz. Mamy szeroką, wyrównaną kadrę. Taki wybór wiąże się z pewnym ryzykiem, ale sezon jest długi, chcemy spróbować różnych wariantów - tłumaczy trener Adam Kołodziejczyk.
nie rozumiem tej decyzji, była spora szansa zakręcić się o podium...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom