>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bezpieczeństwo transakcji

A 0

albercik

Użytkownik
Panowie widzę, że siedzicie dość mocno w tematach związanych z zakładami bukmacherskimi więc może odpowiecie na nutrujące mnie pytanie dotyczące bezpieczeństwa transakcji w zakładych Expekt. Otóż czy rzeczywiście mogę być pewien, że moje dane czy informację o ewentualnych wygranych nie zostaną podane osobą trzecim.

Napiszczcie czy rzeczywiście obstawianie meczy przez internet jest bezpieczne?

Pozdrawiam czekając z niecierpliwością na odpowiedź.
 
gracjan 0

gracjan

Użytkownik
Granie u bukmacherów w internecie jest bezpieczne, jeżeli gra się u sprawdzonych znanych firm bukmacherskich np. Expekt czy betandwin. Są one bezpieczne, ponieważ są to poważne firmy.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Oczywiscie zdazaja sie czasami koplikacje ktorych by nie bylk w naziemnym buku typu powtorne wysylanie scanu dodwodu lub histroi swojego konta gdfzie sie wplacalo kase na expekt problemy czasem z wyplata ale pzoatym ok:]
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Nierozumiem twojego pytania ???? Zagrozenie &quot;wybrania&quot; pieniedzy z twojego konta takie samo jak wczesniej. Ty poprostu zlecasz expektowi zeby wypłacil Ci kase na twoj rachunek i oni przelewaja pieniazki na twpje taki zwykly przelew ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
może mi ktoś podać stronę jakiegoś banku gdzie mogę założyć sobie konto. Oczywiście mam nadzieje ze ktoś ma takie konto w necie i korzysta z niego do wpłacania np. kaski do bukow ????
 
B 0

barnez

Użytkownik
może mi ktoś podać stronę jakiegoś banku gdzie mogę założyć sobie konto. Oczywiście mam nadzieje ze ktoś ma takie konto w necie i korzysta z niego do wpłacania np. kaski do bukow ????
troche nie rozumiem o co ci chodzi, teraz praktycznie wiekszosc bankow naziemnych ma obsluge konta przez net wiec wystarczy wybrac bank pod kątem swoich osobistych upodoban, jesli chodzi o typowo internetowy bank to bardzo dogodny jest Mbank, Ja kozystam z PKO Inteligo i z Mbanku jak na razie nie mialem zadnych problemow z wplata czy wyplata pieniedzy , jak tez z innymi operacjami. Jesli zamierzasz wplacac kase do buka ktory ma konto w polskim banku (np. Expekt) to mozesz otworzyc konto w naziemnym banku takim jak PKO, to wystarczy.
Jesli natomiast chcesz wplacac kase za granice w np. euro to polecam Mbank i e-karte wtedy nie bedziesz placil prowizji.
 
Do góry Bottom