>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Betsson - weryfikacja konta pokerowego.

malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Witam.
Wygrałem w turnieju buy-in prawie 600zł, zleciłem od razu wypłatę całej sumy co by nie kusiło pograć dalej :grin:. Wchodze rano na konto i widze że kasa jest spowrotem na koncie podstawowym. Myślę o co kaman? Spróbowałem jeszcze raz zlecić wypłatę - ta sama sytuacja. Piszę do supportu, człowiek dość mało poinformowany (może dopiero zaczął tam pracować, luz) odpowiedział mi że dokumenty się zgadzają itd itd. Ale moje konto POKEROWE jest w trakcie weryfikacji i mam czekać 7 dni. Dziwne bo naprawde nieraz grywałem tam w pokera za swoje pieniądze i nie było najmniejszych problemów z wypłatą. Do 2 dni od zlecenia wypłaty pieniądze miałem na swoim koncie bankowym.
Dziwne? Czy nie? Raczej podejrzane i typowe &quot;granie na zwłokę&quot;.
No nic, pozostaje mi tylko czekać na weryfikejszyn.
Miał ktoś styczność może z podobną sytuacją jak moja?
Pozdrawiam ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W pokerze można robić różne przekręty jak chociażby chip dumping więc nic dziwnego że dokładnie prześwietlają konta przed wypłatami.
E:
Poszukaj sobie w Google ja Cię to interesuje, to tylko przykład dlaczego dokładnie weryfikują konta pokerowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
Myślę że przy chip dumpingu gdyby Cię o niego podejrzewali od razu zablokowali by Ci konto miałem tak kiedyś co prawda nie w betsson ale na tym samym poker roomie.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
O żadnych tego typu oszustwach w mojej sytuacji nie ma mowy, bo zawsze gram sam. Najbardziej mnie martwi te 7 dni na ich weryfikacje. Trochę długo...
@ alkoterror - Również kazali ci czekać w podobnej sytuacji 7 dni? Czy trwało to krócej?
 
alkoterror 1,4K

alkoterror

Użytkownik
O żadnych tego typu oszustwach w mojej sytuacji nie ma mowy, bo zawsze gram sam. Najbardziej mnie martwi te 7 dni na ich weryfikacje. Trochę długo...
@ alkoterror - Również kazali ci czekać w podobnej sytuacji 7 dni? Czy trwało to krócej?
Po prostu go zablokowali i to dość szybko. Już po zablokowaniu dostałem info na email o tym. Także wydaje mi się że u Ciebie będzie chodzić o coś innego. W każdym razie chip dumpingiem się nie martw.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Weryfikacja w kazdej firmie moze trwac do 14 dni zgodnie z przepisami LGA.

Zobacz na koncie czy nie masz jakiegos dokumentu doslac .To co pisza na LC w takich przypadkach nie ma wiekszego znaczenia.Jesli wszystko masz zatwierdzone to nic wiecej nie zrobisz i pozostaje czekac.Betsson to powazna firma wiec nie masz o co sie martwic
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
Dzisiaj wieczorem dostałem maila, że moje konto zostało zweryfikowane i mogę już zlecić wypłatę.
To tak dla tych co będą mieli podobną sytuacje w przyszłości z betssonem.
Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom