>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Betsson - stanowczo odradzam!

farson 52

farson

Użytkownik
Witam,
Chciałem wszystkich przestrzec przez korzystniem z usług ww.buka. Przed chwila po raz trzeci w ciągu trzech miesięcy zdarzyla mi sie sytuacja, gdzie dany zaklad przez ich z****** system zostal naliczony wielokrotnie za tę samą stawkę. I teraz jestem w przysłowiowej dupie, ponieważ, ani nie mam kasy już na inne bety, ani ten bet nie zostanie mi zaliczony. Nie mogę się też z nimi teraz skontaktować, bo -uwaga - BOK pracuje od 11 do 18...
Dno i żenada. Tak pokrótce można nazwać to co reprezentuje sobą ten buk. Zamykam konto i zmieniam buka.
 
farson 52

farson

Użytkownik
Od godziny próbuje się tam dobić i nic. To samo było poprzednim razem. Nie wiem, czy taka jest kolejka, czy coś u nich nie działa.
Co nie zmienia faktu, że ja już na stałe rezygnuje z ich usług.
EDIT: Ja pierdole... Sorry, ale już nie potrafię chyba już napisać niczego bez przekleństw... Udało mi się w końcu dostać na angielski czat. Przedstawiłem całą sytuację, wskazalem o które zdarzenie dokładnie chodzi... To anulowali mi 4 z 6 tych samych zakładów o które mi chodziło i dodatkowo usunęli inne z zupełnie innych zdarzeń (a które właśnie mają miejsce i by mi weszly) z którymi nie miałem problemu...
EDIT2: W końcu się udało. Po ponad dwóch godzinach. Słabo. Ciekaw jestem co mi jutro z rana napisze polski support.
 
farson 52

farson

Użytkownik
Ostatni wpis, ale nie mniej ważny. Dziś wyszedł kwiatek innego typu. Wysłałem wczoraj mejla do polskiego supportu z pytaniem (to ważne) jak wygląda procedura usunięcia konta. Przed chwilą dostałem informację, że moje konto na którym mam środki zostało zamrożone :p Po prostu głąby nie potrafią odróżnić zwykłego pytania od wniosku. Nie potrafię tego pojąć jak można być takim mentalnym kartoflem.
W chwili obecnej prostuje - znowu - sprawę a angielskim supportem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom