>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

betsson nie dla pań

olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Zarejestrowałam się, wygrałam, kasy jednak raczej nie otrzymam, konta mojego nie mogę zweryfikować. Wysłałam skany dokumentów i okazało się że nie mogą być skany TYLKO ZDJĘCIA! Ok, wysłałam zdjęcia oczywiście zła widoczność i tak po 30-tej próbie okazuje się że nic z tego. Mam dość tej firmy nie chcę mieć już nic wspólnego z nimi, odradzam panią jakikolwiek kontakt z nimi. Szkoda tylko pieniędzy i zmarnowanego czasu. Widać Betsson nie dla pań, czysta dyskryminacja!
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Zarejestrowałam się, wygrałam, kasy jednak raczej nie otrzymam, konta mojego nie mogę zweryfikować. Wysłałam skany dokumentów i okazało się że nie mogą być skany TYLKO ZDJĘCIA! Ok, wysłałam zdjęcia oczywiście zła widoczność i tak po 30-tej próbie okazuje się że nic z tego. Mam dość tej firmy nie chcę mieć już nic wspólnego z nimi, odradzam panią jakikolwiek kontakt z nimi. Szkoda tylko pieniędzy i zmarnowanego czasu. Widać Betsson nie dla pań, czysta dyskryminacja!
Moj kolega tez mial taki problem dam ci dobra rade wyslij te zdjecia innego dnia bedzie inny konsultant i Ci zaakceptuje najlepiej kolo polnocy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zarejestrowałam się, wygrałam, kasy jednak raczej nie otrzymam, konta mojego nie mogę zweryfikować. Wysłałam skany dokumentów i okazało się że nie mogą być skany TYLKO ZDJĘCIA! Ok, wysłałam zdjęcia oczywiście zła widoczność i tak po 30-tej próbie okazuje się że nic z tego. Mam dość tej firmy nie chcę mieć już nic wspólnego z nimi, odradzam panią jakikolwiek kontakt z nimi. Szkoda tylko pieniędzy i zmarnowanego czasu. Widać Betsson nie dla pań, czysta dyskryminacja!
Opisz więcej szczegółów jesteś jedynym domownikiem który gra w Betsson, czy korzystałaś z jakiś bonusów itd. Może uda nam się jakoś Ci Pomóc. Pierwszą rzeczą jaka jest zrób tak jak kolega niżej opisał, dodatkowo zrób Screen tego że to wysłałaś. Jeśli to nie pomoże spróbuj za pośrednictwem linii telefonicznej porozmawiać z nimi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Jestem jedynym domownikiem który korzysta ze stron internetowych bukmacherów. Nie ma opcji jakiegokolwiek podejrzenia o mutikonta, jestem osobą poważną i żałosne jest dla mnie kombinowanie w celu wyłudzenia marnego bonusu. Wpłaciłam na Betsson tylko 200 zł aby zobaczyć jak to u nich jest z grą, opinie były dość pozytywne tu na forum dlatego się zdecydowałam. Gra przebiegała dość dobrze, zakłady szybko rozliczane, dobra oferta wszystko wydawało się ok. Z 200 zł zrobiło się 1560 zł. Postanowiłam wypłacić 1500 zł celem sprawdzenia właśnie czy bukmacher robi tak szybko wypłaty jak to tu opisane na forum. Celem dokonania wypłaty miałam zweryfikowć konto. Prosta sprawa, wysyłam skan dowodu, moje zdziwienie było ogromne jak się okazało że skany nie są przyjmowane. Jakim cudem pytam skoro na ich stronie właśnie poleca się wysłanie skanów dowodów osobistych? Wysłałam więc wielokrotnie zdjęcie dowodu osobistego, żadne zdjęcie nie przeszło pozytywnej weryfikacji bo niby zła jakość. Zupełna bzdura! Najbardziej co mnie dziwi to ewidentne kłamstwo w sprawie skanu dokument, przecież wiem dobrze że skany przyjmują.

edit 1
Nie wiem czy to magia forum, ale przed chwilą moja tożsamość została zweryfikowana pozytywnie. Teraz zobaczę co z przelewem czy dalej będą jakieś trudności czy nie.
 
Do góry Bottom