>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betgun - opinie

N 7

narli1989

Użytkownik
Witam,

Nie zaktualizowali godziny rozpoczecia meczu w siatke Pol vs Arg mieli 2015, rozpoczal sie o 2010, zagralem o 2014 napisalem o anulowanie kuponu a gosc mi pisze, &quot; witam, ogladalem ten mecz, godzina jest prawidłowa&quot;. To jest smieszne, wszedzie podaja 2010 ale on ogladał i jest dobra godzina. Czy to normalne? Juz napisalem do anglojezycznego supportu bo tutaj czuje ze sie nie dogadam bo ci co sa na czacie to tez pisuja na supporcie...dno i kupa mulu
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
Hej. Czy to normalne że mogę pierwsza wypłatę zrealizować dopiero po tygodniu od obruceniw bonusem? Też tak mieliście?
nie korzystałem tam od dawna z bonusów ale tak właśnie było kiedyś jak piszesz, pytanie z innej beczki - ktos wie co ma wspolnego betgun i gamblerion?
dziś dostałem potwierdzenie kuponu od gamblerion a gralem w betgun, co ciekawe na obu stronach klonach (rozniacych sie tylko logo) mozna sie zalogowac na ten sam login i haslo :grin:
 
S 265

sasa_sa

Użytkownik
Zarejestrowanie byli na Kostaryce, skąd już dawno buki się wyniosły.
Wiarygodność żadna, ale istnieją bardzo długo i chyba nikt kłopotów większych z nimi nie miał. Myślę, że bardzo dobra alternatywa dla ziemniaków w obecnej sytuacji.
 
E 0

eliot

Użytkownik
Panowie wiadomo co z betgun? Mam tam środki pieniężne a stronka nie działa :/ dodatkowo jest informacja że strona jest wykorzystywana do nielegalnego oferowania gier hazardowych. Co teraz?
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Działa obecnie bez najmniejszych problemów ale
Z dniem 31.07.2017 Sportowe Zakłady Bukmacherskie BetGun kończą swą działalność.
Prosimy o dokonywanie zleceń wypłaty środków z konta gracza nie później niż do 31.07.2017.
 
P 0

piterek126

Użytkownik
BetGun kończy swą działalność
Z dniem 31.07.2017 Sportowe Zakłady Bukmacherskie BetGun kończą swą działalność.
Prosimy o dokonywanie zleceń wypłaty środków z konta gracza nie później niż do 31.07.2017.
Dopiero dzisiaj dowiedziałem się że BetGun kończy działalność.
Mam konto z pieniędzmi. Jak mogę odzyskać kasę?
proszę o pomoc
 
Do góry Bottom