>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betgun - opinie

marcin_4don 22

marcin_4don

Użytkownik
Polecam tego buka przede wszystkim początkującym graczom. Sam zaczynałem na Betgun i nie powiem złego słowa. Nie ma zakładów live ani żadnych gier co wg mnie jest plusem dla zaczynających przygodę z bukmacherką. Oferta oczywiście nie tak szeroka jak na bwin czy bet365 ale za to naprawdę dobre kursy w większości zakładów. Czas rozliczania kuponów bez większych zarzutów, wypłaty na konto bankowe bezproblemowe. Co prawda nie dorobiłem się na nich jakichś wielkich pieniędzy (największa wypłata bodajże 600 zł z depozytu 100 zł) ale nie chcieli żadnych dokumentów. Teraz mając większe doświadczenie gram na bet365 (ze względu na szeroką ofertę tenisową i zakłady live), ale mam spory sentyment do Betgun.
 
8 0

88mario

Użytkownik
Nie polecam buka Betgun !!!! Oszusci i złodzieje !!
Zagrałem kupon na ktorym były pozycje z IO z konkursu pchniecia kula Majewski - Whiting 1, Majewski - Armstrong 1. Miałem świadomość, że w wiekszosci bukow tych zdarzen nie zagram na jednym kuponie bo tak nie mozna ( tlumacza sie, że to sie wypiera. Nie wiem czym bo to, że typuje wygrana Majewskiego z Whitingiem to nie znaczy, że wygra tez z Armstrongiem). Oczywiscie jak wiadomo zakład mi wszedl, najpierw wyplacili cała kwote ale pozniej loguje sie po 2 godzinach i widze, że mam na koncie mniejsze srodki. Patrze a za jedna pozycje mam zwrot i zabrane pieniadze.
Na livechacie czlowiek mi zarzucil, że z premedytacja wykorzystuje bląd. Ciekawe czy dostałbym zwrot jakby jedna z tych pozycji nie weszla ? Jestem pewny, że zrobiliby mi kupon przegrany bo kase najlatwiej ukraść ale wyplacić to juz trudno.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Ja wpłacałem tylko raz od nich i kasa na MB bliska kwocie z trzema zerami weszła mi na konto MB kilka minut po 9 rano.
Wypłatę zlecałem dzień wcześniej w późnych godzinach wieczornych.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
betgun to najwieksi ZŁODZIEJE.Ludzie oni nie mają zadnego organu nadzoru od 2010 roku.Mogą w kazdej chwili wam zamknac konto i nie wypłacic środków .Wystarczy wygrać na opóżnionym buku na samych szurach i konto zamknięte.Moim trzem kolego, zamkneli konta jak tylko chcieli wypłacic wiekszą kwotę.Mi zabrali 1900 na koncie gdzie raz byłem na miesci i poprosiłem kolesie zeby mi cos zagrał za 100 zł kilka miesiecy temu.Teraz jak wygrałem u nich 1900 to napisali ze mam 2 konta .
NIE GRAJCIE W BETGUN
SPRAWDZIE SOBIE ŻE TEN BUK RZEKOMO ZAŁOZONY NA KOSTARYCE NIE MA OGRANU NADZORU!!!!!!!!!!!!!
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
betgun to najwieksi ZŁODZIEJE.Ludzie oni nie mają zadnego organu nadzoru od 2010 roku.Mogą w kazdej chwili wam zamknac konto i nie wypłacic środków .Wystarczy wygrać na opóżnionym buku na samych szurach i konto zamknięte.Moim trzem kolego, zamkneli konta jak tylko chcieli wypłacic wiekszą kwotę.Mi zabrali 1900 na koncie gdzie raz byłem na miesci i poprosiłem kolesie zeby mi cos zagrał za 100 zł kilka miesiecy temu.Teraz jak wygrałem u nich 1900 to napisali ze mam 2 konta .
NIE GRAJCIE W BETGUN
SPRAWDZIE SOBIE ŻE TEN BUK RZEKOMO ZAŁOZONY NA KOSTARYCE NIE MA OGRANU NADZORU!!!!!!!!!!!!!
wpierw bys dostal jakies limity albo cos, sam ostatnio galem pre surebetow i tak wyszlo ze wszystko weszlo na betgunie (tez skorzystalem z tego ze dosc pozno obnizaja linie/kursy) i problemow zadnnych nie mialem. co prawda surebety to nie byly po pare tys zl a miescila sie stawka w 1 tys, wczoraj wyplacilem 6 stow bez zadnych problemow.
wg mnie musiales cos rpzeskrobac, bo jeszcze nigdy nie spotkalem sie zeby buk ot tak sobie konto komus zamykał.. jak juz to limity w koncu po co oni maja komus konto zamykac skoro moga zlimitowac, a znam osoby ktore wlasnie takie limity na betgunie dostaly, a nie ze od razu im konto pozamykali.
@
o widze kolega dostal juz bana, az z ciekawosci zagadam do adminow, moze wiedza cos wiecej na temat tego usera ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
o widze kolega dostal juz bana, az z ciekawosci zagadam do adminow, moze wiedza cos wiecej na temat tego usera
Kolega dostał bana bo treść tego posta wklejał jakby oszalał w każdym temacie na forum (Typy Dnia, Kupony itd.). Jeśli ktoś chce się pożalić całemu światu to niech da reklamę w CNN, Fox News czy EuroNews. Na forum ma być porządek i po to są określone działy i tematy aby pisać w nich merytorycznie. A nie spamowanie w każdym temacie na forum.

--------------
Odnosząc się do problemu betgun i zamykania kont.
No cóż... ten bukmacher akurat mocno pilnuje aby ludzie nie zakładali multikont, nie było żadnych powiązań między kontami.
Dla mnie peFFka 9.9/10, że MarasSpec miał powiązania z innymi kontami w betgun. Skoro kolega ma na forum powiązania z innymi kontami to pewnie te same praktyki uskutecznia w firmach bukmacherskich.
Tyle, że na forum są inne konsekwencje powiązań niż w firmach bukmacherskich - tutaj nie traci się pieniędzy.
Podstawowa zasada: nie kombinuj z bukmacherami to będziesz miał mniej problemów.
 
B 3

biplan

Użytkownik
Osobiście nie polecam osobom grającym za większe stawki, u nikogo się nie spotkałem z tak szybkim nakładaniem limitów 500-200-100-50-20 można wyrobić w 5-10 kuponów. Kontakt z supportem mailowym to czekanie minimum 24h (zaaaaaa długo), livechat mało kompetentny, nie raz czytałem &quot;przypuszczam&quot; ... sorry nie tędy droga, najlepsze jest zgrywanie głupa &quot;nie wiem o czym pan pisze&quot; ???? kiedy ja go magluję o limity, stawki, max wygraną, stwarzają masę problemów, w mojej opinii buk przyjął złą strategię wobec stawek i szybkości nakładania limitów, bo (co najlepsze) łatwo go ograć biorąc pod uwagę, że sam buk niejako nie ma jak odrobić straconych wygranych.
 
twein 12

twein

Użytkownik
Ok to moja opinia. Buk beznadziejny. Piszecie, że dla poczatkujących...nawet nie można wycofac środków które się wpłaciło bo jak się okazuje pobierają 10 procent wpłaty. Jakie było moje zdziwienie, gdy po wypłącie 400 zł które wpłąciłem dzień wcześniej, otrzymałem 360 zł (40 zł na ulicy nie leży). Support beznadziejny, nasuwa się określenie chamski. Sam pracowałem w jednym supporcie i ich zachowanie jest karygodne.
 
L 12

lobusiak

Użytkownik
Ja tam nie powiem złego słowa, jeśli chodzi o grę na małe stawki. Wpłaciłem tam tylko końcówkę jaką miałem na mb, tj 19zł, tak na spróbowanie, mimo wielu negatywnych opinii jakie czytałem na temat BetGun, skusiły mnie nie najgorsze kursy na handi i u/o w NBA. W ciągu tygodnia miałem 180zł. Wtedy już bardziej się niepokoiłem czy mi wypłacą. Zgrałem do 150, próba wypłaty ale komunikat kazał mi czekać do 17go, wtedy dopiera będzie możliwa wyplata. No i dziś o 16tej zleciłem wypłatę na MB i przed chwilą przyszła. Nawet nie chcieli dowodu, żadnej weryfikacji nie miałem.
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
Ok to moja opinia. Buk beznadziejny. Piszecie, że dla poczatkujących...nawet nie można wycofac środków które się wpłaciło bo jak się okazuje pobierają 10 procent wpłaty. Jakie było moje zdziwienie, gdy po wypłącie 400 zł które wpłąciłem dzień wcześniej, otrzymałem 360 zł (40 zł na ulicy nie leży). Support beznadziejny, nasuwa się określenie chamski. Sam pracowałem w jednym supporcie i ich zachowanie jest karygodne.
przypuszczam ze w innych bukach w ogole bys nie mogl wyplacic, tylko kazaliby obracać ;)
 
G 3

gachu

Użytkownik
Witam. Gra ktos jeszcze u tego bukmachera? Kiedys miałem tam konto, ale nie zweryfikowane. Teraz chciałbym coś wpłacić do nich, tylko nie wiem, czy warto.
A po drugie, jak chciałem zweryfikowac konto, to live chat odpisał mi, że tylko gdy zlecę wypłate. Troche lipa, bo jak wpłace własna kase, a potem założmy nie nie zweryfikuja mi konta, to kasa moze przepasc. Czy moze sie myle? Dzieki
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
unique- 32

unique-

Użytkownik
Według mojej opinii są bardzo w porządku. Jeśli nie robisz jakiś wałków na koncie to weryfikacja będzie czystą formalnością. Konto mam u nich od 5 lat.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Witam. Gra ktos jeszcze u tego bukmachera? Kiedys miałem tam konto, ale nie zweryfikowane. Teraz chciałbym coś wpłacić do nich, tylko nie wiem, czy warto.
A po drugie, jak chciałem zweryfikowac konto, to live chat odpisał mi, że tylko gdy zlecę wypłate. Troche lipa, bo jak wpłace własna kase, a potem założmy nie nie zweryfikuja mi konta, to kasa moze przepasc. Czy moze sie myle? Dzieki
Gram z 2,3 razy w m-cu.Rzadko z uwagi na ubogą ilość zdarzeń w ofercie.
Żadnych problemów nie miałem z Betgun.
Wypłacałem do tej pory kilka zaledwie razy na MB.Kwoty 500-700 zł,kasa zawsze po 9 rano nastepnego dnia była księgowana na moim rachunku.
 
Do góry Bottom