>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

betfair - trading - kilka pytań

M 0

maxx1337

Użytkownik
mam jeszcze takie pytanie:
koles sobie zalozyl nowe konto na betfair i wpisal moj kod referencyjny, wplacil 15euro, jest napisane ze bonus dostanie 35euro jak obroci swoja kwota na 35euro, i teraz tak, czy wystarczy aby zagral 3 razy za 15euro po stawce 1.01?
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Chyba tak ale nie jestem pewien. Ja swój bonus obróciłem dzięki tradingowi(a raczej otwieraniu i zamykaniu pozycji na tym samym kursie albo z małą stratą, miałem obrót około 150 Euro...początki:-D) i już następnego dnia kasa była na koncie.
 
G 6

gfc

Użytkownik
Maxx-iu ja tez dopiero co zaczynam z gielda betfair. Moj sposob jest bardzo prosty, wybieram sobie kilka meczow tak jak bym je gral u normalnego bukmachera, oczywiscie analizuje dokladnie kazdy z nich i gram BACK na faworyta, spodziewam sie ze to on strzeli pierwszy bramke i po bramce daje LAY na faworyta i roznica kursu bardzo czesto jest wieksza od 0,2. Jezeli juz gram u/o 2,5 to analizuje i wybieram tam gdzie duzo bramek pada, przed meczem gram na BACK over, gdy pada pierwsza bramka to gram LAY, jezeli bramka pada szybko to wyczekuje na druga bramke i wtedy roznica kursow jest oczywiscie wieksza co przeklada sie na zarobek. Nie musze chyba pisac ze mecze te nalezy sledzic na zywo by miec przeglad sytuacji na boisku.

Zaden to pewnie super system ale ja jako poczatkujacy na gieldzie, podczas uczenia sie 9/10 spotkan ktore gralem wyszlem na plus. Przedtem gralem 1,5 roku u normalnych bukow gdzie analiza to podstawa do sukcesu, bo tam nie mozna skontrowac.
 
F 0

fruwak

Użytkownik
mam jeszcze takie pytanie:
koles sobie zalozyl nowe konto na betfair i wpisal moj kod referencyjny, wplacil 15euro, jest napisane ze bonus dostanie 35euro jak obroci swoja kwota na 35euro, i teraz tak, czy wystarczy aby zagral 3 razy za 15euro po stawce 1.01?
tak moze tak zrobic - moze postawic back/lay obojetnie byle bylo obrocone 30 czy tam 35 euro z tym ze dodam ze w miare niegrzecznie by bylo wyplacic od razu pieniazki w stosunku do ichniej firmy ;) ladnie by o nas swiadczylo co najmniej jeden obrot - takie jest moje zdanie ^_^
 
Do góry Bottom