>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betfair - stary temat zbiorczy

Status
Zamknięty.
luniu 20

luniu

Użytkownik
Po jakim czasie otrzymuje się ten bonus 20 funtów. Bo przy rejestracji podałem ten kod polecaj i zarabiaj ??
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
To może ktoś napiszę krótki preview do tego traidingu, skoro to taki dobry sposób. :&gt; Ja osobiście polecam BetFair, choć trochę trzeba się nagimnastykować, by mieć GB, konta australijskie i brytyjskie aktywne, etc. to jednak potem nie mogę im niczego zarzucić. A oferta zarówno life jak i normalna jak dla mnie czym chata bogata.
 
kiboll 0

kiboll

Użytkownik
spoko ta stronka.

wlasnie zalozylem sobie tam konto, wpisalem KOD POLECAJ I ZARABIAJ od androlo z opisu. jak z niego skorzystac ? i jaka jest minimalna wplata na ich konto ?
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
Ja mam pytanie odnosnie kodu promocyjnego PSPO30 a wiec po wydaniu zakładu lub zakładow za łaczna sume 30 euro betfair dodaje do konta drugie tyle. Jest to cytat z regulaminu: &quot;Wpłacona kwota 30 EUR może być wykorzystana tylko i wyłącznie do obstawiania dalszych zakładów na stronie www.betfair.com&quot; czy to oznacza ze przy wyplacie nie bedzie mozna wyplacic tych 30 euro? Prosze o odpowiedz osoby ktore korzystaly z tego kody i pozniej wyplacały.
Z góry dzieki za odpowiedz
Pozdrawiam
 
F 0

filweb

Forum VIP
witam
mam parę pytań do osób, które już na Betfair działają.
1) jaki jest limit minimalny na zakład pojedynczy?
2) czy Bfair jest na serio taki &quot;zaj******&quot; jak się reklamuje? Koncepcja wydaje mi się bardzo ciekawa, ale zastanawia mnie np dlaczego nikt z VIP-ow na tym forum tam nie gra?
pozdrawiam
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1) 4 €
2) Czy VIPy są wyznacznikiem tego co najlepsze? Są inne osoby na forum nie będące w Vipach grające na betfair. Gra i systematyczne zyski na BF to gra live. Nie każdy ma czas ciągle siedzieć przy kompie i grać...
Poza tym oferta na BF jest nastawiona na pewne dyscypliny. Oferta dla przykładu na siatkówkę jest marna... Chodzi o handicapy itp.
Pozdr.
 
typper 2

typper

Użytkownik
Bo kursy zmieniają się na bieżąco i np. w tenisie można tak złapać SB lub na over/under i takie temu podobne. Dwa - sam wystawiasz kurs i jest szansa, że ktoś go w trakcie &quot;kupi&quot;, jak na giełdzie ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom