>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Betclic Wpłaty/ Wypłaty pieniędzy

dindek 41

dindek

Użytkownik
Szanowni, prośba o pomoc dla słabującego na umyśle, czyli mnie, i przy okazji o humanitarne potraktowanie, w końcu nie zakładam kolejnego niepotrzebnego wątku, tylko piszę tutaj.

Założyłem konto na Fortunie, po czym dotarło do mnie, że 12% podatku i różnice w kursach w porównaniu do zagranicznych wynoszące nawet kilkadziesiąt groszy to jednak robienie z siebie frajera i pogarszanie swojej i tak marnej sytuacji –€“ marnej i ze względu na własną nieskuteczność, i ze względu na to, że buk zawsze ma przewagę.

No i chcę zacząć grać zagranicznych, bez podatku i z ludzkimi kursami. Proszę o poprowadzenie za rąsię w temacie wpłat i wypłat, ewentualnie w kwestii wybrania odpowiedniego buka.

1. Mam fobię przed podawaniem w internetach pinów, srinów i innych danych dotyczących mojego konta bankowego, bo boję się, że mnie bandyty i inne hakery pozbawią pieniędzy. Czy da się wpłacać bez podawania?
2. Widzę, że u niektórych (b365), jak wpłaci się przez np. paysafecard, to i wypłacać się już nie da inną metodą (?)
3. Do Skrilla się zapaliłem, po czym przeczytałem, że coś pobierają przy wypłatach i co rok płaci się chyba 10 euro. Jak ktoś obraca tysiakami, to pewnie mu bez różnicy, ale ja próbuję zebrać na lizaki i ŻADNE opłaty czy prowizje mnie nie interesują.
4. Konto bankowe mam w PeKaO (ten z żubrem dawniej). Nie wiem, czy to coś zmienia.

Jak wpłacać i wypłacać po uwzględnieniu powyższych punktów? Tak punkt po punkcie. No wpłacanie wydaje się proste, bo nawet dla bojących się inwalidów technologicznych pozostaje chociażby poczta, paysafecard czy inne takie, a jak z wypłacaniem –€“ czy to może lecieć od razu od buka na konto w banku? Czy będą prowizje? Czy musi być pośrednik?

Oczywiście zważywszy na moją skuteczność sytuującą się w okolicach 0% nie powinienem martwić się o wypłaty, ale nadzieja matką głupich.

---

Tak, czytałem już bliskie tematy i to niemało, ale jeszcze jestem zielony. Taka sytuacja.
zaloz sobie skrilla wyrob karte ????
 
hyperdyne-sys 54

hyperdyne-sys

Użytkownik
Ok, między bukiem a Skrillem, jak rozumiem opłat nie ma, a jak jest, gdy wybieram kasę przy pomocy tej karty? Z jakich bankomatów można? Jest jakaś roczna opłata?
 
C 0

czarus

Użytkownik
Cześć,
Czy wypłaty od buka bezpośrednio na konto bankowe jest bezpieczne? Nie chodzi mi o kwoty rzędu 10k, tylko jakieś 1000 zł miesięcznie?

Czy nawet gdyby było to 50 zł miesięcznie to i tak lepiej założyć konto na Skrill i przelewy robić bezpośrednio ze Skrilla na moje konto bankowe?
 
janusz_tracz 5,8K

janusz_tracz

Użytkownik
jezeli juz chcesz byc super bezpiecznym to zaloz sobie skrilla i wyplacaj z bankomatu raz na jakis czas, a tak poza tym to radzę przerzucić się na legalne polskie firmy, z tymi zagranicznymi coraz wiecej problemow, przynajmniej jak wygrasz wieksza kase nie bedziesz drżał o kasę i nie będziesz musiał się poniżać przy weryfikacji konta..
 
M 78

michal89216

Użytkownik
jezeli juz chcesz byc super bezpiecznym to zaloz sobie skrilla i wyplacaj z bankomatu raz na jakis czas, a tak poza tym to radzę przerzucić się na legalne polskie firmy, z tymi zagranicznymi coraz wiecej problemow, przynajmniej jak wygrasz wieksza kase nie bedziesz drżał o kasę i nie będziesz musiał się poniżać przy weryfikacji konta..
Tylko u &quot;legalnych&quot; ta większa wygrana z automatu jest mniejszą wygraną.
 
A 45

as1996

Użytkownik
Założyłam konto -&gt; wpłaciłam przez przelewy24, okazuje się, że pieniądze dotrą dopiero w poniedziałek... Co to za zwyczaje? Parodia.
 
G 0

gracz8585

Użytkownik
Konto mam zweryfikowane,do tego VIP i wypłaty normalnie dochodzily.Od 22 marca nie mogę wypłacic pieniędzy. Każda wypłata jaką zlecam oczekuje. Ostatnio dużo wygrywalem w jednej z gier. Dowiedzialem się na czacie, że dział kasyna sprawdza moją aktywnośc. Nie wiem tylko co mozna sprawdzac tydzień, skoro nie wygralem w pokera ani ruletkę, tylko wygrałem kilka razy duże sumy w grze Starburst. Czy chcą mnie oszukac i nie wypłacic? Dochodzą wam wypłaty z tego buka?
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
masz forBET legalnie i bez podatku, korzystaj.. ;)
Z podatkiem tylko póki co branym przez firmę na siebie, na pewno długo tak nie będzie. Na dodatek przy zakładach nie ako lub ako z małym kursem biorą tylko połowę podatku na siebie.
Zrozumcie, że tylko rezygnując na jakiś czas z gdy w &quot;legalnych&quot; jest jakaś niewielka szansa, że coś w nowelizacji ustawy się zmieni i wrócą do nas porządne firmy na choć trochę lepszych zasadach grania niż aktualnie.
 
hajczos 37

hajczos

Użytkownik
Wpłaciłem 2 stówki na cashback, zrobiłem z tego ponad 5 stówek i wypłata anulowana na konto skrill można tylko na konto bankowe także troche lipa ????
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Jak długo czekaliscie na wyplate? Wczoraj o 6 rano zleciłem wypłate na konto bankowe i do teraz pieniedzy jeszcze nie ma. Jest to moja pierwsza wyplata. Konto zweryfikowane bylo juz wczesniej.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie wiem co jest, ale widze ze cofneli mi ta wypłate bo kasa jest z powrotem na koncie. Ale porażka. Musze poszukac innego buka co ma podobną oferte i uciekać od nich. Moze cos polskiego sie znajdzie.
 
P 0

pawelek123

Użytkownik
Witam.
Potrzebuję pomocy, a mianowicie zrobiłem depozyt z konta bankowego i udało mi się wygrać sporą sumę. Założyłem konto na skrill lecz podczas zlecenia wypłaty na skrill dostaję odpowiedź: Uprzejmie informuję, iż ostatnia wypłata została anulowana, ponieważ zgodnie z regulaminem metoda wypłaty jest uzależniona od dotychczasowych sposobów zasilenia konta.
Ktoś pomoże?
 
L 15

lukasz_dyn

Użytkownik
Witam.
Potrzebuję pomocy, a mianowicie zrobiłem depozyt z konta bankowego i udało mi się wygrać sporą sumę. Założyłem konto na skrill lecz podczas zlecenia wypłaty na skrill dostaję odpowiedź: Uprzejmie informuję, iż ostatnia wypłata została anulowana, ponieważ zgodnie z regulaminem metoda wypłaty jest uzależniona od dotychczasowych sposobów zasilenia konta.
Ktoś pomoże?
Nikt Ci tu nie pomoże. Ja bym wypłacił przed lipcem wszystko i omijał tę firmę.
 
Do góry Bottom