>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BestBet24

bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Otwieram panel dyskusyjny na temat BestBet24. Jakie są wasze opinie i wrażenia?


Moje pierwsze wrażenie i to na plus, to gra bez podatku. Nie wiem jeszcze czy to promocja czasowa czy nie, ewentualnie nadrobią
kursami.

1616255476231.png
 
Ostatnia edycja:
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Mają licencje od maja 2019 roku a nic praktycznie nie działa na tej stronie i nie pobierają podatku ?? To jakaś firma kogucik czy coś ?
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
'Jako BestBet Sp. z o. o. zamierzamy otworzyć 82 punkty ajencyjne na urządzanie zakładów offline pod marką BestBet24 – Bukmacher! Równocześnie uruchomiona zostanie strona www oraz aplikacja mobilna.

Wyróżnikiem na tle konkurencji będzie zaproponowanie klientom w punkcie ajencyjnym min. 5 wysokiej jakości terminali do urządzania zakładów online oraz szerokiej oferty zakładów na gry wirtualne. Oprócz powyższego punkty bukmacherskie oferować będą przekąski i napoje, w tym napoje alkoholowe.

Dzięki współpracy z międzynarodowymi liderami na rynku zakładów bukmacherskich, terminale oraz responsywna strona www i aplikacja mobilna stanowić będą jedne z najbardziej nowoczesnych i zaawansowanych rozwiązań dostępnych na polskim rynku.'

to fajne moze byc, ale chyba tylko tym chca sie wyroznic...

edit; na date otrzymania licencji bym nie patrzyl. wiele bukow ma date 2 lata wstecz w stosunku do rozpoczecia dzialalnosci.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
W sumie jestem zaskoczony, bo myślałem, że przycisną byle tylko otworzyć przed euro a tu nic; także chyba bez nowych buków lokalnie na euro
 
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
aronek mozna wiedziec jaka stawka?
widze klon paru bukow zagranicznych co maja limit 50 e na wszystko
Ciekawe jak tutaj ze stawkami
 
R 16

rufinic

Użytkownik
A ktoś z Was zlecał juz u nich wypłatę? Ile czekaliście na jej przetworzenie i wpływ na konto?

Ja od wczoraj mam oczekujące wypłaty i sie zastanawiam, ile to u nich trwa.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Buk wystartowal w srode, dzisiaj piatek i juz wyplaty robicie😲 Jakos tak dziwnie mi sie wydaje. Ja wplacam kase do buka, i gram dopuki nie dostane limitu albo do jakos do konca miesiaca. Wtedy widze ile ugralem w danym okresie. No ale kazdy ma jakis tam swoj sposob. Co do samego buka to strona ok. Wszystko czytelne i smiga bez zarzutu. Czy naprawde nasze buki nie moga takiej zrobic???? Oferta jak dla mnie srednia niestety. Live sporo meczy ktore mnie interesuja albo zablokowane albo brak w ofercie.
 
psychol32 445,9K

psychol32

Użytkownik
Buk wystartowal w srode, dzisiaj piatek i juz wyplaty robicie😲 Jakos tak dziwnie mi sie wydaje. Ja wplacam kase do buka, i gram dopuki nie dostane limitu albo do jakos do konca miesiaca. Wtedy widze ile ugralem w danym okresie. No ale kazdy ma jakis tam swoj sposob. Co do samego buka to strona ok. Wszystko czytelne i smiga bez zarzutu. Czy naprawde nasze buki nie moga takiej zrobic???? Oferta jak dla mnie srednia niestety. Live sporo meczy ktore mnie interesuja albo zablokowane albo brak w ofercie.
Ja zawsze robię wypłatę po podwojeniu / potrojeniu depozytu żeby sprawdzić czy buk wypłacalny.
 
Do góry Bottom