>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Beach Soccer 2012

A 11

amauri

Użytkownik
Hiszpania - USA Typ: USA (3,80) bet365
Turniej Cancun Cup w Meksyku. Hiszpanie bez swoich największych gwiazd: Amarella, Javiera Torresa czy Juanma. Pojechało kilka solidnych zawodników i młodzież, która trener chce sprawdzić. Amerykanie w optymalnym składzie z Gilem czy Francisem. Te dwie drużyny spotkały się rok temu w Miami Cup i padł remis 3-3 lecz wtedy w Hiszpania grała podstawowym składem. W normalnych składach USA by przegrało, ale z tak osłabiona Hiszpania powinni sobie poradzić.
Meksyk - Salwador Typ: Meksyk (1,55) unibet
Niestety nie znalazłem żadnych informacji na temat powołań, lecz myśle że te dwie drużyny zagrają najmocniejszymi składami. Meksykanie grają u siebie i będa chcieli potwierdzić dominacje w CONCACAF. Rok temu w mistrzostwach tej strefy wygrali w finale własnie z Salwadorem 5-3. Tym samym te dwie drużyny awansowały do mistrzostw świata i nispodziewanie Salwador zajął w nich 4 miejsce, lecz mieli bardzo łatwa grupe. W półfinale trafili na Włochów, którzy powinni spokojnie wygrac to spotkanie, ale zagrali fatalnie i Salwador wygrał po dogrywce. Meksyk natomiast wyszedł z grupy smierci i w półfinale trafili na zwyciezce tego turnieju Rosje i musieli uznać wyższość rywala. Wiem że mecz meczowi nie równy ale Meksyk przegrał w ćwiercfinale z nimi 5-3, a Salwador poległ w półfinale 7-3. Salwador to praktycznie jeden zawodnik Frank, a Meksyk to zespoł złożony z kilku dobrych równorzędnych zawodników.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Rumunia - Polska @ 2.10 Bet365

Polska dobrze rozpoczela tegoroczna edycje EBSL. 1 Turniej w Terracina zaczelismy od niespodzianki pokonujac Włochow 7:6 ET. Wczoraj ze Szwajcaria zdecydowalismy sie na ostro wymiane ciosow przez co przegralismy 8:12. Dzisiaj przeciwnikiem Polski jest Rumunia ktora do Elity nie nalezy ale to grozny zespol. Bilans meczy z Rumunami mamy nie korzystny bo 1 wygrana i 3 porazki jednak teraz jestesmy zdecydowanie mocniejsza i liczaca sie w europie druzyna. Nie tak dawno zreszta wygralismy po raz pierwszy z nimi pokonujac ich az 6:2. Grajacym trenerem naszej reprzentacji zostal Bogusław Saganowski ktory powinien miec jeszcze lepszy wplyw na polska kadre. Rumunia to dobra druzyna ktora potrafi sprawiac niespodzianki jednak dobrego poziomu nie potrafia dlugi czas utrzymac. Sprawili niespodzianke pokonujac Szwajcarow 6:5 ale juz wczoraj tak nie blyszczeli i dostali wpierdziel z Włochami 2:8 z ktorymi my wygrailsmy. Polska jest w dobrej formie wiec powinnien byc win a kurs zajebisty ????

Terminarz i Wyniki:

EBSL TERRACINA 2012

Fri 8.06.12
10:00 – Czech Republic 7-0 Norway (Div. B)
11:15 – Hungary 3-9 Rep. of Belarus (Div. B)
12:30 – Switzerland 4-5 Romania (Div. A)
13:45 – France 5-9 Russia (Div. A)
16:15 – Portugal 6-5 (et) Spain (Div. A)
17:30 – Poland 7-6 (et) Italy (Div. A)

Sat 9.06.12
12:30 – Rep. of Belarus 5-4 Norway (Div. B)
13:45 – Czech Republic 4-3 Hungary (Div. B)
15:00 – Switzerland 12-8 Poland
16:15 – Portugal 6-3 France
17:30 – Russia 6-2 Spain
18:45 – Italy 8-2 Romania

Matches for today:

Sun 10.06.12
10:15 – Norway vs. Hungary
11:30 – Rep. of Belarus vs. Czech Republic
12:45 – Romania vs. Poland
14:00 – Spain vs. France
15:15 – Italy vs. Switzerland
16:30 –Russia vs. Portugal
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Na jutro na początek te 3 mecze (kursów poki co nie mam, ale opisze)
11:30 – England vs. Belarus (Pitch 1) Anglia bardzo słaba, pokazała to dzisiaj Szwajcaria a wczoraj Azerbejzdzan. Białoruś wygrana po dogrywce z Szwajcaria i dzisiaj wywalczony win po ciezkim boju z Azerami. Walka o 1 miejscu w grupie. Zobaczymy jaki bedzie kurs ale 1.2-1.3 biore w ciemno na Białoruś. A jak nie to bedzie trzeba kombinowac z handi.
11:30 – Germany vs. Latvia (Pitch 2) Niemcy pokazali w meczu z Polską, że potrafia powalczyć jak równy z równym. Dzisiaj co prawda przegrali z Rosjanami 6-1, jednak Rosja to inna bajka. Łotwa dostali ostre bęcki od Polaków dzisiaj, a wczoraj z Rosją 2-9. Licze podobnie na dobry kurs i granie na Niemców.
12:45 – Czech Republic vs. Estonia (Pitch 2)
Tutaj bezsprzecznym kandydatem do wygranej będą Czesi. Zobaczymy czy bukmacherzy znowu ich nie docenią i dadzą bardzo miły kurs na naszych sąsiadów. Dwie wygrane w grupie z Francją i Rumunią i Czesi spokojnie powinni ograć Estonie.
Takie trzy mecze poki co, jutro rano za pewno pojawi sie cos wiecej :smile:
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
dziś ostatni i najbardziej ciekawy dzień jeśli chodzi o mecze w fazie grupowej Beach Soccera. Postaram się co nieco opisać najciekawsze spotkania.

▶ Hiszpania - Turcja

Bardzo fajne kursy na dodatnie handi Turków. Zawiedli bardzo w pierwszym spotkaniu , przegranym w fatalnym stylu aż 1-6 z wcale nie mega mocną Holandią. Wynik ten jednak podrażnił chłopaków , którzy dziś dosłownie zlali norwegów , ogrywając ich aż 8-2. Linia i kurs wystawione przez buka są naprawdę bardzo fajnie , bo nie sądzę że Turcy przegrają w tym meczu więcej jak trzema golami.Szczególnie liczę na Tamera który zupełnie zawiódł w pierwszym meczu i dziś a grać potrafi i Ilmaila który zagrał dziś kapitalne spotakanie.

Tak więc :

Turcja +3.5 @ 1.72 || 5/10

▶ Francja - Rumunia (ML) : 2 @ 2.30

Piękny kurs , dla mnie kursy powinny być ustawione odwrotnie. Francja faworytem z Rumunią ? dobre żarty ???? , Rumunia naprawdę potrafi pograć w BS bardzo fajnie , a jeśli chodzi o Francje to już nie ta sama ekipa to kiedyś , co zresztą wszyscy podkreślają. Póki co dwa bardzo słabe mecze. Jeśli jutro zagrają podobnie nie wróże im niczego dobrego w meczu z reprezentacją Rumunii. Ja gram zdecydowanie 2

Tak więc :

Rumunia ML @ 2.30 || 6/10

▶ Portugalia - Ukraina

Kurs @ 1.60 na 1 ? ???? Dziękuje i pozdrawiam bukmacherów. Sam gram to bardzo mocno , bo nie ma co ukrywać ale różnica klas jest i to spora. Zwłaszcza że jest o co grać ???? bo wygrywając grupę B zagrają z najlepszym 3 zespołem z grup A C i D więc rywale żadni ????

Portugalia @ 1.60 || 10/10


resztę dopisze jutro :razz:
 
D 4

domo

Użytkownik
To ja dodam cos jeszcze od siebie:
Niemcy - Łotwa @ 1 (1.45) 10/10 ▶ Betclic
Ten typ gram raczej przeciwko Łotszom, którzy przyjechali tutaj drugim garniturem, bez podstawowego bramkarza Aigarsa Bondarsa, brakuje około 8 zawodników z pierwszego składu, w tym najbardziej doświadczonych Ily Afanasyeva i Dmitrija Jakowlewa.
Jeśli chodzi o zespół z Niemiec to zawsze wydawali mi sie słabi, lecz porażka tylko jedna bramką z Polską, która niedawno pokonała Włochów na ich terenie, dzieki przepieknej przewroteczce Sagana w dogrywce i która ma sameczek na przepustke do MS w Thaiti robi na mnie troche wrażenie. Zagrali oni kilka tygodni temu z spraingi z Holandia, która według mnie zrobiła duże postępy i wygrali jeden mecz 6-4, w drugim schodzili ze smutnymi minami po porażce 5-3, co i tam jest dobrym wynikiem. Grają oni tutaj dla zabawy, ponieważ związek nie nagradza ich żadną gaża, ale i tak licze na ich przekonywujące zwycięstwo.
I jeszcze diss:
▶ Portugalia - Ukraina

Kurs @ 1.60 na 1 ? ???? Dziękuje i pozdrawiam bukmacherów. Sam gram to bardzo mocno , bo nie ma co ukrywać ale różnica klas jest i to spora. Zwłaszcza że jest o co grać ???? bo wygrywając grupę B zagrają z najlepszym 3 zespołem z grup A C i D więc rywale żadni :smile:

Portugalia @ 1.60 || 10/10
10/10 ????, chyba sobie kpisz
Miesiąc temu w Kijowie, Ukraińcy pewnie wygrali z Portugalią, która grała w najmocniejszym składzie 4-2, gdzie ta różnica klas?
Do tego Ukrińcy dwa lata temu też wygrali z ta Portugalią która jest lepsza o kilka klas w eliminacjach do Mundialu we Włoszech również 4-2.
Ukraina gra piłke podobną do Rosji, czyli rozpoczęcie od bramkarza, żadnych piłek na pałe, dokładnie rozgrywają piłke, żadnej fantazji, budują bardzo wolno swoje akcje. Taka gra całkowicie nie leży Portugalczykom, którzy przed ostatnie lata zostali zdominowani przez tak grająca Rosje.
W tym meczu widze szanse 65-35 dla Portugali, ale wystarczy zły dzień Madjera, Belchior nie będzie trafiał i zrobi sie nieciekawie, do tego dochodzi bardzo dobra obrona Ukraińców i nieprzewidywalny Zborovskiy. Dla mnie Portugalia jest faworytem ale nie pewniakiem.
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Kursy się pojawiły.
Niemcy - Łotwa
Wczoraj po krótce opisałem Niemcy. Dzisiaj domo również opisał ten mecz i wydaję mi sie, że kurs na nich w granich @@1.4.-1.5 jest dość przesadzony. Niemcy powinni spokojnie ogarnąć Łotyszy.
Czechy - Estonia
No i drugi mecz ode mnie to Czesi. Rewalacja grupa. Pokonała Francje (mimo, że słabą grającą to Francje) i zawsze groźna Rumunie. To dlaczego mają sobie nie poradzić z najgorszą drużyną w grupie - Estonią ? Bukmacherzy znowu ich nie doceniaja wystawiając @1.45. Pobieram bez chwili zawahania.
Portugalia - Ukraina
Oczywiście zgadzam się co do meczu Portugali i nie opisywałem go bo byłem przekonany, że bedzie @1.1-1.2. A tutaj widzimy @1.5 i ja sie pytam jak takiego prezentu nie pobrać?
Niemcy ML + Czechy ML + Portugalia 8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 4

domo

Użytkownik
Czechy - Estonia
No i drugi mecz ode mnie to Czesi. Rewalacja grupa. Pokonała Francje (mimo, że słabą grającą to Francje) i zawsze groźna Rumunie. To dlaczego mają sobie nie poradzić z najgorszą drużyną w grupie - Estonią ? Bukmacherzy znowu ich nie doceniaja wystawiając @1.45. Pobieram bez chwili zawahania.
Czechy mają juz zapewnione pierwsze miejsce w grupie i mogą odpuścić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 4

domo

Użytkownik
▶ Francja - Rumunia (ML) : 2 @ 2.30
Piękny kurs , dla mnie kursy powinny być ustawione odwrotnie. Francja faworytem z Rumunią ? dobre żarty ???? , Rumunia naprawdę potrafi pograć w BS bardzo fajnie , a jeśli chodzi o Francje to już nie ta sama ekipa to kiedyś , co zresztą wszyscy podkreślają. Póki co dwa bardzo słabe mecze. Jeśli jutro zagrają podobnie nie wróże im niczego dobrego w meczu z reprezentacją Rumunii. Ja gram zdecydowanie 2
Tak więc :
Rumunia ML @ 2.30 || 6/10
Tu sie zgodze, kurs na Rumunów duzy, a szanse oceniam na 50-50.
Francja według mnie ma dobrych zawodników, ale cos tam nie funkcjonuje i nie są do końca drużyną.
Bramkarz na G, nie pamietam nazwiska, bardzo solidny, często piąstkuje piłki, nie stara sie ich łapać co chroni go przed jakimiś kasztanami.
Obrona jest po prostu wiekowa i to jest największy problem Francji, prawie 40 letni Edoardo i stary Samoun. Brakuje im szybkości i zwinności co na piasku jest bardzo potrzebne i czesto fauluja bo nie sa wstanie trafic w pilke. Jest też szybciutki murzynek z motorkiem w posladach, który lubi wyprowadzac pilke spod swojej bramki tylko czesto robi to w taki sposob ze spuszcza głowe i biegnie przed siebie, ogolnie fajter.
W przodzie doswiadczony Pagis, który jest chyba jakimś nieślubnym bratem Ljuboi, bo i z wygladu podobny i z gry. Jakąs technike ma, dograc potrafi, ale to nie jest zawodnik kompletny. Do tego dochodzi długonożny Mendy, ktory potrafi konkretnie uderzyć, młody Tossem, który ma świetne warunki i potrafi przyjąc pilke z rywalem na plecach i oddac strzał. Jeszcze zawodniko-trener Francois, który najlepsze lata ma za sobą. Ostatnio czytałem wywiad, w którym jakaś mądra głowa ze zwiazku francuskiego mówiła, że do TOP3 im barkuje ale moga powalczyć z pozostałymi. Po meczu z Estonią stwierdzam, że sie mylił i w tym roku w EBSL według mnie spadną do dywizji B.
Rumunia to drużyna dziwna. Potrafią grać fantastyczne mecze jak i beznadziejne. Niekwestionowanym liderem jest Maci, piłkarz kompletny, wspaniała technika, nieszablonowe zagrania, fantazja. Do tego bardzo dobry obrońca Croituru, który potrafi zdobyc bramke z każdej pozycji na boisku. Bramkarz, młody nie doswiadczony w grze nogami i w wyprowadzaniu piłki, alema dobry refleks. Do tego Luci też solidny grajek.
Te drużyny spotkały sie w styczniu w Moskwie pod balonem i tam wygrała Francja 4-2 w straciu o ostatnie miejsce, ale wtedy Rumunii mieli problem z samolotem i przylecieli 5 godziny przed drugim meczem. Personalnie Francja troche lepsza, ale Rumuni grają już w tym skałdzie pare sezonów, są zgrani i sa przede wszystkim zespołem. Ja pobrałem rano w fonbecie Rumunie po @3, a dla ostrozniejszych handi.
 
B 30

boher

Użytkownik
I jak ocenicie Panowie wyniki? Portugalia jednak przegrała po raz kolejny z Ukrainą, natomiast nasi walnęli niepokonanych od 2 lat mistrzów świata Ruskich! Forma Polaków jest mega wysoka i teraz powinien być dużo łatwiejszy mecz z Azerbejdżanem.
Czesi przegrali z cienką Estonią, natomiast Niemcy wymęczyli jednak zwycięstwo z Łotwą. Także domo idealnie wyczuł niespodzianki i trafił z Niemcami. Ciekawie zapowiada się dziś mecz Włochy - Hiszpania (rewanż za finał EURO) i Rosja - Szwajcaria. Będzie gorąco
 
C 7

cam

Użytkownik
Portugalia - Francja
Portugalia po wczorajszej porażce, gdzie nie mieli duzo miejsca na boisku, dzieki wspaniale pracujacej obronie Ukrainy dzisiaj będzie miała szanse sie wystrzelać, bo Francja jest mniej poukładana drużyną, bardzo haotyczną. Siła ofensywna zdecydowanie po stronie Portugalczyków, chyba nie trzeba nikomu przedstawiać takich zawodników jak Madjer, Belchior, Alan. Do tego dochodzi jeszcze jeden z najlepszych bramkarzy na piasku świata Graca. Francja nie ma zabardzo kim postraszyć dzisiejszych rywali, jest tak kilka dobrych zawodników, ale nie jest to ten poziom co u Portugalczyków. Myśle że po wczorajszym mecz z Ukrainą będą chcieli sie wystrzelać i potwierdzic , że są mocni.
▶ Portugalia -2,5 @ 2,025 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
G 33

green-black

Użytkownik
Hiszpania - Polska (zw) 1.35 ✅ 5-3
Udało się Naszym zawodnikom dojść do fazy grupowej i są bardzo blisko wywalczenia biletów na Tahiti. Ale dzisiaj poprzeczka idzie wyraznie w górę, w porównaniu do fazy grupowej i wczorajszego meczu z Azerbejdżanem. Polacy grają bardzo dobrze, póki co odnieśli komplet zwycięstw i szanse na awans są duże. Ale ja bym upatrywał zwycięstw raczej w kolejnym meczach, bo z Hiszpanami będzie ciężko. Już wczoraj Polacy zagrali słabiej w defensywie, w dodatku momentami sprawiali wrażenie rozkojarzonych i popełniali proste błędy. Nie wiem czy to kwestia zmęczenia turniejem czy jakichś innych czynników ale wyglądali jakby byli trochę zmęczeni... Atak wciąż mamy znakomity, to co robią Sagan czy Ziober to jest klasa światowa, do tego podoba mi się gra bramkarza, broni bardzo pewnie... Ale na Hiszpanów to może być za mało. W turniej weszli oni słabo, mieli w grupie trochę problemów ale już wczoraj pokazali się ze świetnej strony i pogonili Włochów aż 6-2. Wyższy bieg włączył Amarelle i dzisiaj Polacy będą mieć z nim trochę problemów. Do tego pobieram handi +1,5 dla Holendrów w meczu z Francją po kursie 1,65. Francuzi wczoraj zaskoczyli wszystkich i wyrzucili za burtę Portugalczyków, po kapitalnej ostatniej tercji... Ale ta ekipa wciąż nie zachwyca, tam cała gra oparta jest na Basquaisie, któremu drugi taki mecz jak wczoraj może się nie przytrafić (w co mocno wierzę ???? ). Francuzi najlepsze lata mają za sobą, to wiekowy team i nie widać świeżej krwi która by coś miała zmienić. Z kolei Holendrzy od kilku lat czynią stopniowe postępy i teraz stoją przed wielką szansą awansu na MŚ. Podoba mi się ich gra, grają bardzo ofensywnie, technicznie radzą sobie całkiem niezle i do tego potrafią mocniej grać w defensywie. Spodziewam się wyrównanego meczu i myślę, że w najgorszym razie handi +1,5 powinno wystarczyć. ///kursy pobrane z milenium
Holandia ✅ 4-4
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
niech mi ktoś powie skąd się wzieli ci Holendrzy... zupełnie o nich nie słyszałem jeśli chodzi o Beach Soccera, a tutaj wyrasta nam jedna z lepszych ekip europejskich... hmmm taki progres?
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Gdzie można wyniki meczów obejrzeć, bo nawet wujek google ma z tym problemy
http://en.wikipedia.org/wiki/2013_FIFA_Beach_Soccer_World_Cup_qualification_%28UEFA%29
Co to dzisiaj to cięzkie mecze.
Polacy powinni ograć Węgrów, i kurs zadawalający. To jedyny bet, który można pograc.
Francja - Białoruś. Francuzi na turnieju prezentują sie słabo, ale czoraj remis i przegrana po karnych z mocną drużyną Holenderską. Białoruś wczoraj dzielnie walczyła z Rosją, jednak musiała przegrac ten mecz. NO BET
Rosja - Holandia. Kolejny NO BET dla mnie. Rosjanie powinni wygrać, jeżeli chcą wyjść z grupy z 1 miejsca. Ciekaw jestem jak bardzo Holendrzy będą w stanie sie im przeciwstawić.
Hiszpania - Białoruś. Po tym co wczoraj Hiszpanie pokazali można spodziewać się, że sie rozkręcają. Najpierw remis z Portugalia, potem wygrana z Włochami a teraz wygrana z Polska. Ten mecz może przesądzić o tym kto wyjdzie z grupy. I moim zdaniem Hiszpania się zepnie i wygra ten mecz, żeby jutro nie patrzeć na wynik Polski z Ukrainą, tylko mieć pewny awans z 1 miejsca ;)
Dubelek; Polska + Hiszpania @2.52 6/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szakal1991 362

szakal1991

Użytkownik
Przeglądam właśnie kursy w Panbet bo w bet365 jeszcze nic nie ma i widze to tak:
Holandia-Białoruś
Oba zespoły jeszcze z szansami na awans więc powinno być ciekawie jeżeli już miałbym się podjąć bardziej skłaniałbym się ku Pomarańczowym ale dużo lepszą opcją over 8 @ 2.08
Polska-Ukraina
Szanse oceniam na 55-45 dla Polaków porównując wczorajsze mecze, jeżeli Sagan zagra tak jak wczoraj to jestem spokojny iż zobaczymy naszych na MŚ2013.
Nie wolno zapominać że Ukraina już w tym turnieju zrobiła niespodziankę pokonała Portugalię i wczoraj dość szczęsliwie doprowadziłą do dogrywki z Hiszpanią , preferują deff styl gry myśle że Polaką nie będzie łatwo ale jeżeli wejdziemy dobrze w mecz to go wygramy POlska @ 2,4 lub x2 @ 1,7 over 7 @ 1,75
Espana-Węgry
Węgrzy już bez szans na awans ale trzeba się godnie pożegnać,Hiszpanie również będą chcieli wygrać grupe i na luzie pewnie sobie postrzelają Amerena i spółka a po 1.20 to bez sensu więc over 8 @ 1.91
Russia-France
Nie mam zielonego pojęcia jak to ugryźć chyba 1 jak wczoraj na podbitkę po @ 1,33
Rosja już wygrała grupę ale gra przed własną publiką więc będzie chciała wygrać z kompletem punktów zadnego Hendi nie ruszam żeby nie było jak wczoraj :grin: Francja natomiast dwa razy rzuty karne do trzech razy sztuka? raczej nie !
Russia @ 1,33
over 8 @ 1,75

E:Russia już po 1,44 bet365

 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Rosja - Francja
Rosje trzeba odpuscic, bo maja pierwsze miejsce juz pewne. I nie wiem jakie beda miec podejscie. Bo jezeli zagraliby normlanie dla publicznosci to tych Francuzow powinni pyknac spkojnie i handi pokryc :wink: Jeżeli już to jakiś over ????

Polska - Ukraina
a co wczoraj Ukraina pokazala? Sam pisałeś mi na PW, że dopiero w ostatnich sekundach wyciągneli. Gdyby Depta strzelil karnego na 4-4, albo Friszkemut wolnego to też bysmy mogli powalczyc z Hiszpanami. Wczoraj po prostu Ukraina miała szczęscie. Wiadomo mecz meczowi i tak dalej, ale jednak Polacy są w stanie ograć tą Ukraine. I nie wierze, zeby mieli przegrać. Co najwyżej remis, dlatego nie gram ML tylko z podporka :wink:

Holandia - Białoruś
Wczoraj Holandia zagrała tak jak musiała bo nie mogla grac ofensywnie z Rosją bo dla nich skonczyloby sie to koszmarnie. Ale dzisiaj z Białorusią nie maja nic do stracenia juz, takze widze over.

Hiszpania - Węgry.
Nie zagram ze wzgledu na to, że chciałbym, żeby Węgry wygrały i Polska wchodzi do finału ???? A @1.20 to nie ruszam. Tez stawiam over
 
G 33

green-black

Użytkownik
Rosjanie po 1.33 ? Raczej nie warto... Awans już mają pewny, szczerze mówiąc nie zachwycają na tym turnieju a do tego Francuzi mają o co grać, bo walczą o awans... To co wyprawia w Moskwie Basquaise to jest klasa sama w sobie i coś czuję, że tutaj może się skończyć niespodzianką. Osobiście skłaniam się do grania over, linia 7,5 gola powinna być spokojnie pokryta bo obie drużyny mają dobry atak, Rosjanie nie grają o nic więc mogą sobie pozwolić na bardziej efektowną niż efektywną grę... Najciekawiej zapowiada się mecz Polaków z Ukrainą, skłaniam się ku naszej reprezentacji bo w Moskwie Nasi pokazali się póki co z bardzo dobrej strony. Owszem, Ukraińcy są mocni i też sobie dobrze radzą na tym turnieju ale chyba mimo wszystko jesteśmy jeden krok przed nimi. Mecz o wszystko, szansa jest duża i w tej formie żal byłoby nie awansować do MŚ. Dla bezpieczeństwa stawiam po niższym kursie (1.85), ale dające większe bezpieczeństwo zwycięstwo naszych (z ew. dogrywką). Aha i jeszcze handi +1,5 dla Naszych, po 1.35, może nie pewniak ale powinno dość spokojnie wejść. Do tego Holendrzy powinni stuknąć Białorusinów, mają kapitalnego bramkarza, mocną obronę i jeśli nie opadną z sił tak jak z Francją w ostatniej tercji to zwycięstwo w 3 tercjach mają w kieszeni. Białoruś już bez szans na awans, jednak wejście do tej fazy eliminacji to był póki co szczyt ich możliwości.
Rosja - Francja over8,5 1.85
Polska(zw) - Ukraina 1.85
Polska (+1,5) - Ukraina 1.33
Holandia - Białoruś 1.85
 
femefatale 85

femefatale

Użytkownik
Dziś już ostatni dzień Beach Soccer , a jak wiadomo w ostatni dzień jest zawsze najwięcej niespodzianek
Dlatego ja dziś gram Hiszpanie którzy nie są bez szans a kurs 5.40 jest warty ryzyka i tak samo Holandia 3.70. Proponuję zagrać oba mecze płaską stawką a nawet jak jeden wejdzie to już będziemy na plusie .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 33

tyler

Użytkownik
Na szybkości, bo za chwile mecz. Bukmacherzy powariowali z kursami na Estonie. Jedynie ogranięty Panbet, który na codzień wystawia kursy na ligi beach soccera w różnych krajach widzi ten mecz dość równo, a w innych bukach zdecydowanym faworytem jest Anglia.
Anglia jeśli chodzi o beach soccera jest słaba, praktycznie bez większych sukcesów i tradycji. Wczoraj wygrali z amatorami z Andory 4-3 po bardzo wyrównanym meczu, grają tutaj w dodatki bez jednego z podstawoowcyh zawodników Mitcha Daya. W eliminacjach do MS w Thaiti przegrali wszystko dość wygraźnie, rok temu to EBSL też nic nie wygrali, słabiaki.
Estonia natomiast ma bardzo fajnie funkcjonującą lige w swoim kraju, grają dużo sparingów z innymi krajami, w ostatnim przegrali 3-1 i 5-4 ze Szwajcarami, co nie jest złym wynikiem. Do tego porażka wczoraj z bardzo silną Ukrainą 6-4, gdzie niby Ukraińcy mieli kontrole nad wszystkim, ale czasami mieli przewage tylko jednej bramki i było nerwowo.
Unibet oferuje kurs 4 za zwycięstwo Estoni co jest naprawde sporym value, chodź to jest piasek i może sie wszystko zdażyć, dla ostrożniejszych DNB a nawet X2, po nienajgorszym kursie w okolicach 2.50.
Drugiego meczu nie ruszam, Hiszapnia wczoraj bardzo bardzo słaby mecz i są blisko nie zakwalifikowania się do Superpucharu, chodź grają u siebie ze Szwajcarią, która wygrała wczoraj bez Dejna Stankovica z Portugalią co było sporą niespodzianką, lecz tam stawiają na beach soccer i szkolenie, maja bardzo silna lige, wiec beda mieli nastepcow. Miałem wrażenie, że Hiszpana sie nie chciało wczoraj ale i tak wygrali w karnych i muszą szukać punktów, potencjał mają i może dzisiaj odpalą.
Ostatni mecz to według mnie gładkie zwyciestwo Portugali z Polakami. Portugalia tutaj bez Belchiora, lecz z Madjerem, który powoli przejdzie na emeryture i zajmie sie promowaniem tego sportu, bo jest coraz słabszy o czym moglismy sie przekonać wczoraj gdzie nie strzelil żadnej bramki. Polska bez Sagana, który razem z Iwanem działają na ławce. Polacy nie mają kim postraszyć, jest kilka dobrych zawodnikow, jest kolektyw, ale mysle ze na Portugalczyków, którzy też potrzebują punktów to nie wystarczy. Kursy w okolicach 1.50 wyglądają całkiem dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Do góry Bottom