>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

antyszczewa 0

antyszczewa

Użytkownik
A ma ktoś konto dbNET w deutsche banku? ????

Otwarcie i prowadzenie konta osobistego - 0 zł
Wypłata gotówki we wszystkich bankomatach na całym świecie - 0 zł
Przelewy krajowe przez Internet - 0 zł*
Wydanie karty VISA Electron - 0 zł,
Obsługa karty VISA Electron 0 zł (w przypadku wykonywania minimum 1 transakcji miesięcznie)
Dostęp do konta 24 h na dobę przez Internet (db easyNet) i telefon (Teleserwis)
Niezawodna obsługa oraz bezpieczeństwo zagwarantowane certyfikatami
W pakiecie konto oszczędnościowe z wyższym oprocentowaniem w stosunku do oferty standardowej
Atrakcyjnie oprocentowane lokaty, dodatkowo o 0,25% wyżej w stosunku do lokaty tradycyjnej
*nie dotyczy przelewów SORBNET
czy haczyk w postaci * oznacza, że przy 1 wypłacie z bankomatu karta jest za 0zł?

ed; I niech mi ktos powie co z tym mBankiem.... czy wszystko jest total free?
Bo potrzebuje konta, tak tylko zeby bylo ;). Wpłat robił nie będe(bynajmniej pensji miesiecznej), wyplat w bankomatach tez nie. Wszystko online.... ktoś coś poradzi? Dzięki.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Mam kilka pytań dotyczących konta w Inteligo i powiązanej z nim karty debetowej Visa.
- czy używanie tej karty jest bezpieczne?
Załóżmy, że ktoś zna numer karty i dane osobowe oraz ten 3-cyfrowy kod. Może wtedy wyczyścić całe konto powiązane z tą kartą?
- czy środki wypłacone na kartę są blokowane? na 7 dni?
- opłata miesięczna za kartę wynosi 0 zł, jeśli w poprzednim miesiącu dokonało się transakcji na sumę przynajmniej 100 zł. Czy w tą kwotę wlicza się wpłaty do bukmacherów lub moneybookers? A wypłaty na kartę (zwroty) ?
- czy przy wpłatach kartą w obcej walucie są dodatkowe koszty przewalutowania? ile procent? przy wypłatach tak samo?
 
kalolina 15

kalolina

Użytkownik
przejrzyj dobrze regulamin, niby wszystko za darmo ale jednak
np w wbk masz sms po 0,20 z potwierdzeniem itp (pierwsze 5 w miesiącu za darmo)
i 3zł na miesiąc jeśli nie wypłacasz kartą a masz ją aktywną
tu jeśli zgubisz kartę to 3 razy wpisujesz złe hasło i konto zablokowane więc nie trzeba im płacić za ubezpieczenie i się zbytnio martwić
w mbanku po kilku miesiącach okazało się że regulamin się zmienił i muszę jakąś tam kwotę w miesiącu obrócić chyba że chce im płacić 5zł na miesiąc
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Znalazłem takie konto internetowe Getin Online ( Konto swobodne ) i faktycznie wszystko jest na darmo , nawet za kartę nie ma miesięcznych opłat
  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wydanie i prowadzenie karty płatniczej
  • 0 zł za wszystkie przelewy przez Internet
  • 0 zł za wpłaty w oddziałach Getin Banku

http://getinonline.pl/egetin/doc/tabela_oplat_i_prowizji_konto_swobodne.pdf
Opłata roczna za wydanie i obsługę karty głównej - 0 PLN
Opłata roczna za wydanie i obsługę karty dodatkowej - 0 PLN
http://getinonline.pl/egetin/doc/tabela_oplat_i_prowizji_karta_get.pdf
Czy jest w tym jakiś haczyk :?: :?
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Nie ma, jak założysz konto skarbonkowe (jest lepsze i też wszystko za zero zł) w getinonline to za każdą transakcję wykonaną kartą na min. 100 zł oraz za wpływ na konto min. 1000 zł (tylko raz w miesiącu) dostajesz złotówkę do skarbonki. Z kasą z tej skarbonki możesz zrobić co chcesz.
Jest jeszcze opcja założenia tych kont z nagrodami, ale wtedy są już wymagania (wpływy, ilość transakcji itp.) lepiej sobie załóż bez nagród.
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Nie ma, jak założysz konto skarbonkowe (jest lepsze i też wszystko za zero zł) w getinonline to za każdą transakcję wykonaną kartą na min. 100 zł oraz za wpływ na konto min. 1000 zł (tylko raz w miesiącu) dostajesz złotówkę do skarbonki. Z kasą z tej skarbonki możesz zrobić co chcesz.
Jest jeszcze opcja założenia tych kont z nagrodami, ale wtedy są już wymagania (wpływy, ilość transakcji itp.) lepiej sobie załóż bez nagród.
Nie o to mi chodziło i nie jestem idiotą aby mi przepisywać to samo.
Chodziło mi raczej , o coś w tym stylu
http://www.forum-bankowe.pl/tematy27/getin-bank-konto-e-getin-opinie-oceny-pytania-vt1963,30.htm
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Widać czytasz tylko nie to co trzeba. Musisz odróżnić konta prowadzone przez getinonline a getinbank jako placówki naziemne (e-getin). Ale cóż jesteś mądrzejszy...
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
omg , przestań spamowć i nie wypowiadaj się na temat na który nie masz pojęcia i nie masz nic wspólnego. Pytanie było do potencjalnych posiadaczy konta a nie do cwaniaków.
Widać czytasz tylko nie to co trzeba. Musisz odróżnić konta prowadzone przez getinonline a getinbank jako placówki naziemne (e-getin). Ale cóż jesteś mądrzejszy...
Getin bank i getin online podlegają pod Getin Noble Bank ????
Ale cóż domyśl się co to może znaczyć ..
 
R 2

robsonikk

Użytkownik
Człowieku najpierw się pytasz o konto swobodne w getinonline a potem piszesz wrzucasz link na temat starego getinu.
Spamować nie muszę, bo nie jestem związany zawodowo z bankowością.
Getin bank i getin online podlegają pod Getin Noble Bank
I jeszcze dwa banki i kilka spółek. To tyle z mojej strony.
 
D 30

dadycool

Użytkownik
Witajcie.
Mam pytanie chce założyć drugie konto (pierwsze mam w mbanku) potrzebne mi do obslugi zakładów tj przelewy od bukmachera od moneybookers ale nie potrzebuje karty. Czy jest bank który nie wystawia karty i nie pobiera prowizji za prowadzenie konta? pewnie nie ma ale czy ktorys jest najtanszy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cassapian 108

cassapian

Użytkownik
Witajcie.
Mam pytanie chce założyć drugie konto (pierwsze mam w mbanku) potrzebne mi do obslugi zakładów tj przelewy od bukmachera od moneybookers ale nie potrzebuje karty. Czy jest bank który nie wystawia karty i nie pobiera prowizji za prowadzenie konta? pewnie nie ma ale czy ktorys jest najtanszy?
jeśli ci nie potrzebna karta to po prostu ja zablokuj i unieważnij
 
lanski 700

lanski

Użytkownik
Banko Pko BP ma konto dla młodych darmowe bez karty ale tylko do 26 roku życia no i trzeba się uczyć lub być absolwentem co najmniej szkoły policealnej.
 
sylar18 1

sylar18

Użytkownik
Volkswagen Bank - Konto e-Direct
Witam,
czy posiada ktoś (posiadał) konto e-direct w Volkswagen Banku i mógłby wyrazić swoją opinię ?
pozdr
 
T 0

tomasz_ka

Użytkownik
ja posiadałem kiedyś konto direct ale w ing i niestety musze je odradzić Wam... To było jedno wielkie nieporozumienie, z kosztami i oplatami, ciągle jakieś zmiany telefony. Do tego problem z obsługą, kolejki ciągłe w tym banku i przed bankomatami. A potem żeby zamknąć rachunek też wielką łaskę zrobili szkoda słów.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Od siebie polecam mBank. Mam od 3 lat i zero problemów z bankiem i przelewami do bukmacherów, jak i wypłatami. Wszystkie tranzakcje wykonuję bez problemu 24h 7 dni w tygodniu. Nigdy nie miałem żadnego problemu przy płatnościach kartą. Nigdy nie miałem żadnego problemu z wypłatami z bankomatów. Opłaty to jeśli chcemy mieć możliwość wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce, to 5zł miesięcznie. Jeśli wystarczą nam bodajże e-card, bzwbk, cash for you to 2zł miesięcznie jeśli nie zapłacimy kartą w miesiącu łącznie na 100zł. Jeśli zapłacimy kartą łącznie na 100zł to nic nie płacimy. Acha przelewy też są za 0zł :)
 
P 0

pilkarz1

Użytkownik
Jak wpłacić kasę na swoje e-konto w mbanku, u mnie brak wplatomatów mbanku? Opłata jest 5zl plus 2zł czyli razem 7zł tak?
 
zakladowa 825

zakladowa

Użytkownik
Jak wpłacić kasę na swoje e-konto w mbanku, u mnie brak wplatomatów mbanku? Opłata jest 5zl plus 2zł czyli razem 7zł tak?
na poczcie lub w innym banku (symboliczna oplata)
5 zl to tylko w przypadku jesli aktywujesz sobie opcje wyplaty we wszystkich bankomatach, jesli jej nie aktywujesz mozesz wyplacac m.in w sieciach euronet, cash4u .
2 zl to miesieczna oplata za karte - w przypadku gdy nie wykonasz nia operacji za 100 zl w ciagu miesiaca
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Też nie mam wpłatomatu w swoim mieście. Przy wpłacie idziesz do jakiegokolwiek banku, punktu wpłat (np. żabka) lub na pocztę. Musisz poszukać najtańszej opcji. Jeszcze co do wypłat z bankomatów. Jeśli nie masz aktywnej opcji &quot;wypłaty ze wszystkich bankomatów&quot;, to w nagłym wypadku też pobierzesz kasę z obcego bankomatu. Tylko wtedy pobiera prowizję za wypłatę 5zł. Podsumowując płacisz miesięcznie:
-bez opcji &quot;wypłaty ze wszystkich atm&quot; 2zł jeśli w sklepach nie zapłacisz kartą łącznie na 100zł. Bankomaty bez prowizji e-card, bzwbk, cash4you, euronet. W pozostałych bankomatach pojedyncza dodatkowa opłata za wypłatę 5zł.
-bez opcji &quot;wypłaty ze wszystkich atm&quot; 0zł jeśli w sklepach zapłacisz kartą łącznie na 100zł. Bankomaty tak samo jak wyżej.
- 5zł z opcją &quot;wypłaty ze wszystkich atm&quot;. Żadnych dodatkowych opłat i warunków. Wypłacamy bez prowizji ze wszystkich bankomatów w kraju.
 
Do góry Bottom