>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BANK... Jaki wybrać? Pytania, sugestie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
@pele69

Bank pobiera 5zł, tylko wtedy, gdy na koncie jest mniej niż 100zł

Możesz zamknąć rachunek główny. Taka operacja wiążę się z miesięcznym wypowiedzeniem.
 
waterhead 0

waterhead

Użytkownik
Jezeli nie mam 18 lat mam izzykonto w mbanku i chce zalozyc konto w BAH-u to czy jest mozliwosc ze oni sie polapia ze jestem niepelnoletni? Czytalem ze problemy sa wtedy gdy dane konta internetowego i konta na BAH-u sie nie pokrywaja. Tu takiej sytuacji nie ma wiec pytam sie czy moge grac wiedzac ze do niczego sie nie przyczepia? Jesli nie, powiedzcie dlaczego.
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
niewiem kiedy proszą, ale jak poproszą to co wtedy. Nie lepiej na rodziców zrobić konto na BAH i przelewać poprzez Moneybokers. Dane z MB nie muszą sie zgadzac z podanymi u buka ;)
 
waterhead 0

waterhead

Użytkownik
zakladam konto na MB przelewam kase z mojego konta na konto u buka i potem ewentualnie z konta u buka na MB i z tamtad na moje konto w mbanku ? wszystko sie zgadza?
 
R 0

.robert

Użytkownik
ekonto :wink:

Otwarcie i prowadzenie rachunku 0zł
Przelew mbank 0zł
Przelew dowolny do innego banku (Internet) 0,50 zł
Wydawanie karty Visa Electron do rachunku 0zł - prowadzenie 0zł
Wydanie eKarty do rachunku 25zł - prowadzenie 25zł za rok

Wpłatomaty, dzieki nim możesz wpłacić pieniądze na swoje konto, które znajda się na twoim koncie po 15 minutach. (podobne do zwyklego bankomatu tylko tutaj wplacasz a nie wyplacasz)

Bankomaty bez prowizji: euronet jeszcze jakies :] inne bankomaty pobierają prowizję 5zł

Visa Electron - zastosowanie: bankomaty, sklepy (np. płacimy karta w TESCO :p lub podejmujemy pieniadze z bankomatu)

eKarta - zastosowanie: transakcje Internetowe, telefoniczne, korespondencyjne (np. uzupelnienie swojego konta u internetowego bukmachera)

Dla mnie bomba :wink:
 
novo 203

novo

Użytkownik
Bankomaty bez prowizji: EuroNet, BZ WBK i Cash4You.
Zgadzam się, że Mbank i Ekonto to najlepszy wybór. ????
 
_martini_ 0

_martini_

Użytkownik
ja posiadam konto w PEKAO SA i nie narzekam.

Oplata za prowadzenie konta to 4 zl, za przelewy zewnetrzne 0,50 gr.


a jesli chodzi o mBank...to karte Vise daja za darmo ale trzeba wykupic jakies ubezpieczenie w wysokosci 1,7zl miesiecznie tak???
 
Do góry Bottom