>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

BACK FAV , LAY DOG przy niekorzystnym wyniku faworyta

F 21

fraktal

Użytkownik
Zapiski robilem recznie i zapisywalem poprostu bilans dzienny.Poprostu zdarzaly sie weekendy , gdzie pewniaki wtapiali hurtowo i to dawalo pozytywny bilans.
Wogole gdzies na forum betfair ostatnio wyczytalem , ze warto zwrocic uwage na kursy lay 1.50 , wszystkich favorytow pilki noznej , bo ich kursy zwykle sa wlasnie zanizane , ale czy to ma sens to nie wiem , marza i tak pewnie pochloni profit w long runie , jak jest jakas przewaga to minimalna.
Prowadzę od kilku dni bazę danych. Na chwilę obecną mam ponad 1500 spotkań, 743 z nich to kursy poniżej 2.0 - p*k 0,93... Grając na jakikolwiek przedział w zakresie 1-2 &quot;hurtowo&quot;, wyjdą straty. Zauważyć można również , że p *k dla dowolnego przedziału ZAWSZE ma zdecydowanie większą wartość na drużyny grające u siebie. Te 1500 spotkań to nie dużo, raptem kilka dni jednak wydaje mi się że odchylenia dla większej ilości spotkań nie będą się znacznie różniły. A już na pewno utrzymana zostanie zasada ze jednak warto grać na gości niezależnie na jaki kurs się decydujemy.
Dla uściślenia dodam, że wszystkie kursy pochodzą z bet 365. Także w przypadku betfair będą one o kilka procent większe. Jeśli jednak dołożymy do nich marże to i tak będziemy systematycznie topić bankroll.
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
To ja za moją resztkę monet na BF pociągnę sobie ten temat:
0001 ✅ 0,32

0002 ✅ 0,63

0003 ✅ 0,78 (95&#39;+5 ???? )
 
Do góry Bottom