>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Awaria

G 0

goku

Użytkownik
ja przez expekt stracilem 80 zl. wybralem typy, wchodze na stronke i niestety obstawic sie nie dalo...
oczywiscie wszystko weszlo ???? a tak wogole to wie ktos kiedy expekt wraca?
niby pisza ze mozna sie dowiedziec wysylajac maila na [email protected] ale mi w kolko blad wywala. pewnie maja zapchana skrzynke.
 
D 0

djkrakers

Użytkownik
napisalem do nich maila czy wiedza kiedy mniej wiecej strona ruszy czy za godzine czy za rok... dostalem takiego maila


Witamy Serdecznie

Przepraszamy za utrudnienia zwiazane z brakiem dostepu do strony i prosimy o cierpliwosc, pracownicy dzialu technicznego staraja sie rozwiazac problem jak najszybciej, mamy nadzieje, ze wkrotce praca serwisu zostanie przywrocona do normy.
W chwili obecnej nie jestesmy jednak w stanie podac dokladnego terminu uruchomienia strony.


z tego co slyszalem kazdy dostaje identycznego maila...
 
szczpl 12

szczpl

Forum VIP
a moze to juz koniec z expektem

moze juz nigdy nie powróci

....

dobrze ze w nim nie gralem, wiec nic nie strace :twisted:
 
D 0

djkrakers

Użytkownik
raczej w to watpie... :p expekt chyba najpopularniejszy jest itd ... wiec watpie ze upadnie ???? ale jestem ciekawy co tam sie stalo ze tak dlugo nie dziala
 
D 0

djkrakers

Użytkownik
maja 500000 klientow pelno z nich ich do sadu poda jesli kasy sie nie odzyska :p chodz ja w to nie wieze ze expekt padnie to jest mało prawdopodobne
 
G 0

goku

Użytkownik
hmm... a mozliwe jest ze stracimy ta kase co mamy na kontach?
ja gram od niedawna ale jeden kolega slyszal ze jakies 1,5 roku temu byla awaria w expekcie i ludzie kase potracili. to prawda czy plotka jakas?
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
hmm... a mozliwe jest ze stracimy ta kase co mamy na kontach?
ja gram od niedawna ale jeden kolega slyszal ze jakies 1,5 roku temu byla awaria w expekcie i ludzie kase potracili. to prawda czy plotka jakas?
Kasy nikt nie potraci . A ten remanent techniczny pewnie jest zwiazany z udoskonaleniem serwisu a to co slyszales jest istna plotka. ( nawet jakby sie cos takiego stalo nikt by nie ufal temu bukowi i tej chwili by nikt nie grał)
Przestancie juz pisac posty ktore nicnie wnosza !!
dotyczy miedzy innymi:
moze zawineli interes i kasiorke Crying or Very sad
wszystko jest mozliwe, mozemy nie dozyc jutrzejszego dnia ... Razz a może expekt łączy sie z orange i dlatego chwilowo nie działa Razz
dzieki
 
Do góry Bottom