>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Autka z Niemiec

lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Czy ktoś orientuję się mniej więcej jak cenowo chodzą Audi a3,a6 i mazda6 ?
Jeśli chodzi o rocznik to takie 10cio letnie mnie interesują ????
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Jeśli chodzi o A3 1.9 diesel to do 3k € dałoby radę z niedużym przebiegiem, A6 to samochody z większymi silnikami, mocniejszymi a co za tym idzie więcej palącymi osobiście nie polecam A6 ceny tutaj są bardzo zróżnicowane od 4k wzwyż. Natomiast 10 letnia Mazda szósteczka do 5 tyś ojro znalazłby ;) jak chcesz wiedzieć coś więcej wal na PW
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
Ogólnie Ci napiszę, bo sam szukam mazdy 3. Auta z niemiec będą o ok 10% droższe niż &quot;podobne&quot; wystawione w Polsce, aczkolwiek masz tą gwarancję, że
nie są kręcone i duża większość była w 100% serwisowana w ASO. Kupująć w Polsce mazdę ( ok 90% ) to auta po wypadkach albo kręcone, z audi zapewnie jest podobnie.

pozdr,
 
B 4

bongo84

Użytkownik
Ogólnie Ci napiszę, bo sam szukam mazdy 3. Auta z niemiec będą o ok 10% droższe niż &quot;podobne&quot; wystawione w Polsce, aczkolwiek masz tą gwarancję, że
nie są kręcone i duża większość była w 100% serwisowana w ASO. Kupująć w Polsce mazdę ( ok 90% ) to auta po wypadkach albo kręcone, z audi zapewnie jest podobnie.

pozdr,
zalezy jeszcze od kogo kupujesz w niemczech. Jesli chodzi o prywatne osoby to jest pewniej, aczkolwiek tez nie do konca. A z komisami to jest juz roznie - tak jak i w polsce.
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
zalezy jeszcze od kogo kupujesz w niemczech. Jesli chodzi o prywatne osoby to jest pewniej, aczkolwiek tez nie do konca. A z komisami to jest juz roznie - tak jak i w polsce.
jasne, zgadzam się !

na pewno nie kupie auta z komisu ( komis zawsze swoje musi zarobić )

szukam auta albo od pierwszego właściciela, albo salonowe ( oczywiście salon też musi zarobić więc takie auta automatycznie są delikatnie droższe, tyle, że wiesz, iż są na 100% sprawdzone i często z gwarancją kilkumiesięczną ).

pozdr,
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
jasne, zgadzam się !

na pewno nie kupie auta z komisu ( komis zawsze swoje musi zarobić )

szukam auta albo od pierwszego właściciela, albo salonowe ( oczywiście salon też musi zarobić więc takie auta automatycznie są delikatnie droższe, tyle, że wiesz, iż są na 100% sprawdzone i często z gwarancją kilkumiesięczną ).

pozdr,

z tym ze z salonu masz na 100% sprawdzone sie nie moge zgodzic, nigdy nie mozesz miec pewnosci, w salonach tez wala w ch...
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
jak ja kupowałem sprzęta w komisie, to miałem od komisu telefon do poprzedniego właściciela
to jest chyba najlepsze, wtedy można wypytać tegoż człowieka o co chodzi w tym samochodzie
oczywiście jeżeli nie jest to człowiek wcześniej poinstruowany
ogólnie rzecz biorąc komis musi zarobić, ale trzeba wziąc pod uwagę że ludzie często dają w komis taniej niż np. na aukcji, więc nawet z zarobkiem komisu może wyjść na to samo .. a komis może dać garancję na auto (pewnie lipna ale zawsze), no i jakieś tam inne przywileje
więc komis ok, ale pewne warunki musi spelniać
co do sprzedaży używanych w salonach, to równiez bez kontaktu z poprzednim właścicielem można się pewnie naciąć .. zwłaszcza amerykańskie czy t.p. - salony potrafia oszukiwać dokładnie tak samo jak komisy, a nawet pewnie lepiej, zależy tez od tym kim jest właściciel owego salonu
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Powiem wam że najlepiej jak kupuje się prosto od właściciela wtedy o wiele taniej sprzedają swoje graty :p chodziłem po komisach to ceny były różne ale ja tam nic sobie nie wybrałem ????
 
C 0

canton

Użytkownik
Ogłoszenia lokalne trzeba śledzić, kartki na parkingach, na szybach. W Niemczech taka sama loteria jak i u nas, na dobre egzemplarze tez czekają nabywcy.
 
F 0

freaxu

Użytkownik
Pozwolicie, że podepnę się pod temat. Sądzicie, że suzuki vitara, wersja z lat 90, bedzie w miare dostepna w niemczech? Zastanawiam się czy wszystkiego już nie wykupiliśmy stamtąd ????
 
swiniaku 0

swiniaku

Użytkownik
Auto z Nemiec które przejechało 400 k KM kondycyjnie jest porównywalne do samochodu z Polski z przebiegiem 100 k KM. Przekraczając granicę taki samochód ma już magiczne 178 000km bo Polak nie kupi z przebiegiem ponad 200.
 
Do góry Bottom