>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Austria EBEL - Erste Bank Eishockey Liga - 2012/2013

Status
Zamknięty.
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Olimpija Ljubljana - Vienna Capitals -&gt; Vienna win 60&#39; [1.90][Unibet] ✅
Myślę że warto na inaugurację ligi EBEL zainwestować w drużynę ze stolicy z Austrii. Przemawiają za tym po pierwsze mocne wzmocnienia dokonane w czasie wakacji. Bramkarz Zaba z niewielkim ale jednak doświadczeniem z NHL. Poza tym bardzo solidny napastnik Josh Soares, który w Szwecji czy też w niemieckiej DEL potrafił miewać sezony over 50 punktów.
W Olimpii raczej szału nie było, utrzymanie trzonu drużyny i podkradanie graczy wymarłym już niestety Jesienicom. Półfinał z zeszłego sezonu raczej się już Ljubljanie nie powtórzy - a już na starcie ligi będzie ciężko.
Capitals świetnie radzą sobie w zaskakującym dobrym poziomem European Trophy. Cztery ostatnie mecze to cztery wygrane i padały przed &quot;Stołecznymi&quot; tak uznane marki jak Linköping, KalPa, JYP czy Slovan. Trudno więc pomyśleć żeby zatrzymała ich Olimpija, która w towarzyskich spotkaniach przegrywała nawet z węgierskim outsiderem SAPA Fehérvar.
Gdyby nie był to pierwszy mecz ligowy pocisnąłbym nawet handi, tak to po prostu wygrana w czasie regulaminowym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
odi 2,3K

odi

Forum VIP
KHL Medvescak Zagrzeb - Red Bull EC Salzburg --&gt; Salzburg wygra lub zremisuje [1.68][Bet365] ✅
Wielcy faworyci i pierwsze kolejki - historia stara jak świat, a i tak zawsze powtarzalna i zawsze &quot;sensacyjna&quot;. Przekonaliśmy się o tym niedawno na przykładzie Polskiej Ligi Hokeja, kiedy w piątek mistrz z Sanoka poległ w starciu z beniaminkiem z Katowic. W Austrii także mieli swoją edycje tego swego rodzaju sportowego &quot;eventu&quot;. Wielki faworyt całego sezonu naszpikowany hokeistami nieprzeciętnymi (jak na EBEL) Red Bull poległ z czeskim zespołem Znojmo. Teraz pora na pierwsze punkty dla faworytów.
Podstawy do zdobywania samych zwycięstw dają Salzburgowi przede wszystkim wzmocnienia. Całe grono Kanadyjczyków sprowadzonych z mocnych lig europejskich (także z AHL i lig amerykańskich) oraz perełka transferowa w ogóle w skali Europy czyli Alex Auld który w NHL rozegrał sporo meczów i niektóre na naprawdę bardzo dobrym poziomie.
U rywali z Zagrzebia wzmocnień ogromnych nie było, co nie znaczy że to zła ekipa. Wręcz przeciwnie jest to klub który może czasami namieszać, ale moim zdaniem po pierwszym wygranym meczu z podobnej klasy SAPA Fehervar nieco opadną silne motywacje na pobicie faworyta. Kursy są przeszacowane, nie wykluczam meczu zaciętego, jednak zdrowo oceniając sytuacje Salzburg ma wszystko by tutaj nie przegrać - włączając w to czołowego napastnika Medvescaka z ubiegłego sezonu (Ryan Kinasewich zmienił barwy klubowe w te wakacje). Widać więc wyraźnie jaki jest kierunek w Austrii na dzień dzisiejszy, wybijamy się w Zagrzebiu i idziemy do wyższej półki czyli Salzburga i jutro lód powinien to udowodnić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 7K

juanroman08

Forum VIP
HC Innsbruck vs Dornbirner EC


Pojedynek beniaminków, gospodarze w zeszłym sezonie wygrali rywalizację play off o wejście do najwyższej ligi, natomiast goście przegrali w półfinale właśnie z HC. Jak na razie starcie z inną rzeczywistością znieśli lepiej zawodnicy z Innsbrucka którzy przegrali w Grazu z tamtejszą drużyną 3:2, natomiast Dornbirner poległo w Villach aż 6:0
Z pewnością dzisiejszy mecz jest szansą dla jednych jak i drugich na łatwiejsze punkty, jednak te pierwsze mecze oraz to co działo się w półfinale PO w tamtym sezonie pomiędzy tymi drużynami, skłania mnie tu bardziej na opcję w stronę gospodarzy. Porażki w pierwszej kolejce obie drużyny poniosły z przeciętniakami a nawet można powiedzieć więcej z jednymi z najsłabszych ekip w tamtym sezonie Erste Bank Eishockey Ligi. Dla mnie kluczowym faktem jest jednak rywalizacja w PO pomiędzy obiema drużynami, wygrana seria przez gospodarzy 3:1, różnica w bramkach to 20-10 i praktycznie poza pierwszym meczem przegranym, w pozostałych totalna dominacja. Wracając jeszcze do pierwszego meczu to Innsbruck można powiedzieć że dał sobie wyrwać wygraną ponieważ po 2 tercji prowadzili 2:1, bardzo dobrze spisał się nowy nabytek Francis Lemieux który zdobył obie bramki. Odnośnie nabytków i ubytków to trzeba zwrócić uwagę że goście dość hurtowo wymienili dużą część składu, nie wiadomym jest co się stało z najlepszym graczem Buldogów z zeszłego sezonu, czyli mowa o Sean Selmser (59 punktów), który nie grał w pierwszym meczu, a i w ubytkach próżno szukać jego nazwiska. Ogółem goście chyba będą mieli jeszcze jakiś czas problem ze zgraniem tak dużej ilości graczy, a i nowy bramkarz DesRochers niekoniecznie musi być lepszym rozwiązaniem od Enzenhofera, ale to już nie mój problem, ja dziś polecam grać gospodarzy ponieważ kadrowo jak i poziom umiejętności wychodzi na ich korzyść.

HC Innsbruck win 60&#39; / 1.74 Pinnacle ⛔
HC Innsbruck (-1) / 2.03 Pinnacle ⛔

over 6.0 / 1.81 Pinnacle ✅
e: Porażka po dogrywce 5:6 (5:5) szkoda tej 3 tercji gdzie dali sobie wbić tą jedną bramkę, która miała później duży wpływ na wynik końcowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
:hokej: HC TWK Innsbruck (reg. 60) - Dornbirner EC | 1,75 ▶
6/10 Tobet

A ja spróbuje zagrać w tym spotkaniu na gospodarzy. Przegrali oni swój pierwszy mecz w ERSTE BANK LIGA, ale była to minimalna porażka - 2:3 z drużyna z Grazu - czyli wieloletnim wyjadaczem tej ligi. Niestety Dornbirn po swoim pierwszym meczu sprawił wrażenie małych dzieci zagubionych we mgle. Porażka 0-6 u siebie obrazuje, że ekipę czeka jeszcze mnóstwo pracy aby jako tako prezentować się w lidze. Widać, ze róznica pomiędzy klasą National a EBEL jest dość duża, na razie z nadrobieniem poziomu ekipa Dornbirn ma problem i widać to po wynikach. Mam tu na mysli także spotkania towarzyskie, z których nie wygrali żadnego meczu, grając tylko ze średniej klasy drużynami niemieckimi. Mecze przedsezonowe doskonale pokazują, że drużyna na razie nie radzi sobie z grą.
Inaczej wyglada to u druzyny z Innsbrucka. Mimo iż beniaminek to lepiej zaaklimatyzował się do gry na wysokim poziomie. Mimo iz przegrali swój pierwszy mecz, to porażka nie pokazuje, że odbiegaja poziomem od pozostałych drużyn. Spotkania przedsezonowe nie wypadły najgorzej i dlatego upatruję tutaj faworyta w spotkaniu z Dornbirn. Goście nie wygrali spotkania od marca, przegrywając sromotnie 3 ostatnie pojedynki o mistzostwo ligi National. Myślę, że psychologiczna przewaga leży po drużynie z Innsbrucka, dochodzi do tego poziom gry - uważam że dużo lepszy w danym momencie u gospodarzy, oraz własna hala. Typuje zatem zwycięstwo Innsbrucka po niezłym kursie
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
odi 2,3K

odi

Forum VIP
EC Dornbirn - EHC Linz -&gt; over 6 goals [1.83][Pinnacle] ✅
Na austriackiej EBEL jeszcze się w tym sezonie nie zawiodłem i tym razem mam nadzieje trafić ze swoimi domysłami. Beniaminek Dornbirn zgarnął w ostatniej kolejce swoje pierwsze punkty, jest się z czego cieszyć i z pewnością da im to jako taką pewność siebie - a to się przyda bo już dziś przyjeżdżają goście z Linz.
Jeden z faworytów do wygrania ligi zespół Czarnych Skrzydeł EHC to ekipa przygotowana do grania w play-off, chociaż międzysezon nie należał szczególnie do nich (troszkę osłabiona kadra w porównaniu z zeszłym rokiem). To zachowano w większości najlepszych i jest pełna stabilizacja - co więcej pozwala im to strzelać masę bramek jak ostatnio 7:3 z Olimpija czy w meczach towarzyskich.
Kolejnym aspektem przemawiającym za wysokim overem (na tradycyjne 5,5 buki wystawiły kurs tylko 1,50) jest tragiczna obrona i bramkarze dzisiejszych gospodarzy. Nawet wygrywając ostatnio z Innsbruckiem stracili 5 goli, a to nie jedyny taki przypadek bo przecież w pierwszej kolejce 6:0 ogolił ich Villacher. Powiem tylko że obie te ekipy w ataku nie potrafią nawet połowy tego co może zrobić Linz ...
Nie czarujmy się Dorbirn będzie tracił wiele bramek bo grając każde dotychczasowe spotkanie na 7 obrońców - tylko dwóch z nich było w tej drużynie w poprzednim sezonie ... reszta to zaciąg który ma powoli zgrywać się ze sobą, a w tym roku walczyć o utrzymanie.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja tylko dodam od siebie opcję na mecz który opisał Odi, ponieważ wydaje mi się to dość atrakcyjny typ, który można śmiało atakować. Linz over 3.5 bramki w meczu. Właściwie wszystko już zostało powiedziane, ale ja tylko zwrócę uwagę iż poziom obu drużyn to niebo a ziemia, Dornbirnen za nim osiągnie przyzwoity pułap będzie musiał znieść kilka klęsk w tej lidze. Jedynym atutem tej drużyny dziś jest to że grają u siebie, ale dla gości chyba to nie robi żadnej różnicy i taki pułap jak 4 bramki to tak +/- najpóźniej końcówka 2 tercji powinno być po &quot;robocie&quot; ;)

Linz over 3.5 / 1.70 MarathonBet
/ 1.65 Expekt ✅
 
mateo1111 154

mateo1111

Użytkownik
:hokej: EV Vienna Capitals - HC TWK Innsbruck die Haie @ 1.20
:hokej: EC VSV - HDD Olimpija Ljubljana @ 1.30


CIężkospodziewać się tutaj jakiegoś innego wyniku niżwygrana gospodarzy. Zarówno EC VSV jak i EV Vienna Capitals bardzo dobrze rozpoczeli ten sezon i idą od zwycięstwa do zwycięstwa. Do tego robią to bardzo pewnie i bez większych problemów. Oba zespoły niewątpliwie mają za cel poprawienie wyniku z poprzedniego sezonu. Nieco trudniejsze zadanie czeka tutaj EC VSV ponieważ ekipa HDD Olimpija Ljubljana w poprzednim sezonie radziła bardzo dobrze jednak widać, że na początku tego sezonu o powtórzenie tego wyniku będzie bardzo ciężko. Jednak wierzę w klasę gospodarzy i ich zwycięstwo podczas tego spotkania. W składzie EV Vienna Capitals bardzo dobrze sobie radzą François Fortier, Benoît Gratton , André Lakos, Philippe Lakos oraz Zdenek Blatny, którzy ciągną grę tego zespołu i nie raz powinni tutaj zagrozić dla defensywy gości. A można być pewnym, że nie jeden z nich tutaj strzeli bramkę. Oba zespoły mają korzyste bilanse ze swoimi rywalami i w dodatku grają u siebie więc liczy się tylko zwycięstwo.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
HC Znojmo - EHC LIWEST Black Wings Linz
Znojmo póki co jest rewelacją ligi. Skazywany na walkę o utrzymanie zespół na starcie ligi ograł głównych kandydatów do tytułu - Salzburg 3:1 i KAC Klagenfurt 5:0. Zdarzyła się wpadka u siebie z słabiutką Albą ale później znowu zwycięstwo w Ljubljanie. Na przeciw Linz który start rozgrywek zalicza średnio udany a na koncie już porażki z Klagenfurtem i VSV. Słabo spisuje się obrona Linzu, słaba Ljubljana wbiła im 3 bramki i to na wyjeździe, 3 gole wbił Dornbirn, który prowadząc 3:0 zdołał ten mecz przegrać, w końcu 5 goli znów u siebie wbił im VSV. H2H korzystne dla zawodników Znojma, którzy wygrali oba rozegrane u siebie mecze z Linzem kolejno 7:5 i 4:2. Znojmo zatrzymało trzon zespołu w postaci Puchera i Havlika, zostoał w bramce młody Kacetl, a przed nim solidni obrońcy Stach i Boruta. Zespół się nie osłabił a wzmocnienia w postaci Kima Stromberga czy Ondreja Fiali dużo już wnoszą. Generalnie wygląda to dość solidnie. W Liznu po za Justinem Kellerem również udało się najważniejszych zawodników zatrzymać, wzmocniono skład Brettem Engelhardtem. Kontuzjowany jest Danny Irmen a to ważny zawodnik. Faworyetm niby goście ale Znojmo jest w formie, pokazuje duże możliwości w ofensywie, jest to całkiem składne i dużo bardziej do mnie przemawia obecna forma gospodarzy.
HC Znojmo 2,85 gamebookers ✅ 3:2
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam. Jutro w EBEL pojedynek Olimpija Ljubljana - Sapa Fehervar w którym upatruję wygraną gospodarzy. Odkąd trenerem Olimpiji został Bojan Zajc zespół w 4 meczach zdobył 5pkt. gdzie w wcześniejszych 6 meczach mieli 1 zwycięstwo. Zespól pożegnał się z Simon Fergusonem ale to w sumie żadne osłabienie a pozyskali Kevin DeVergilio najlepiej punktujący gracz zeszłego sezonu w lidze włoskiej, ale jego występ jutro jest niepewny. W meczach H2H jest remis ale częściej wygrywali gospodarze spotkań.Liczę na pierwszą wygraną w domu zespołu Ljubljany bo ich gra wygląda coraz lepiej.

Olimpija Ljubljana - Sapa Fehervar - typ: 1 OT ✅
kurs: 1,70
Bwin

oraz
Olimpija Ljubljana - Sapa Fehervar - typ 1 ✅
kurs: 2,15
Bwin

Olimpija Ljubljana - Sapa Fehervar - typ: Olimpija Ljubljana over 2,5 ✅
kurs: 1,45
Bwin
????
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Kursy tego meczu lecą w dół bardzo więc warto szybko łapać bo w południe w czwartek było 1,80 na Zagrzeb kiedy robiłem analizy.A lecą bo drużyna gości czyli Znojmo ma szpital w zespole poza nieobecnymi od jakiegoś czasu zawodnikami takimi jak Adam Havlik, Ales Sova i Jiri Beroun nie zagrają prawdopodobnie jutro Peter Pucher, Juraj Roznik,oraz nowy nabytek Bryan Bickell który noc spędził w szpitalu z gorączką. I zespól będzie posiłkował się juniorami bo na 3 piątki się nie da grać na takim poziomie.Dodatkowym argumentem jest H2H 7-1 na korzyść gospodarzy!!!
Medvescak Zagrzeb - HC Znojmo- typ: 1 ✅
kurs: 1,57
Bwin
oraz
Medvescak Zagrzeb - HC Znojmo - ty: 1 (0-1,5) ⛔ w ostatniej minucie ????
kurs:1,95
Bwin
 
A 97

analyst

Użytkownik
Witam. Jutro w EBEL pojedynek Olimpija Ljubljana - Sapa Fehervar w którym upatruję wygraną gospodarzy. Odkąd trenerem Olimpiji został Bojan Zajc zespół w 4 meczach zdobył 5pkt. gdzie w wcześniejszych 6 meczach mieli 1 zwycięstwo. Zespól pożegnał się z Simon Fergusonem ale to w sumie żadne osłabienie a pozyskali Kevin DeVergilio najlepiej punktujący gracz zeszłego sezonu w lidze włoskiej, ale jego występ jutro jest niepewny. W meczach H2H jest remis ale częściej wygrywali gospodarze spotkań.Liczę na pierwszą wygraną w domu zespołu Ljubljany bo ich gra wygląda coraz lepiej.

Olimpija Ljubljana - Sapa Fehervar - typ: 1 OT
kurs: 1,70
Bwin

oraz
Olimpija Ljubljana - Sapa Fehervar - typ 1
kurs: 2,15
Bwin

Olimpija Ljubljana - Sapa Fehervar - typ: Olimpija Ljubljana over 2,5
kurs: 1,45
Bwin
Tabela+forma+ostatni mecz, to wszystko wskazuje na gości. Patrząc na kursy to mamy spore value.

Olimpija Ljubljana - Alba Volan X2 @1,65

Radzę jeszcze poczekać bo gimnazjum gra hurtowo 1 i kursy pójdą w górę na gości.
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Medvesciak Zagrzeb- Znojmo H (0-2,5)
1,43
Bet365
Dzis odbędzie się 11 kolejka Austriackie EBEl w której gospodarze z Zagrzebia podejmować będą drużynę z Czech. kursy według mnie sa zdecydowanie przewyzszone na druzyne gospodarzy oba zespoły znajdują sie w podobnej formie w tabeli nieznacznie przeważa drużyna gosci. Medvesciak u siebie niespodziewanie pokonał Vienne 4-1 co bylo spora niespodzianką a także BW linz 3-1 goscie na wyjazdach także nie grzesza forma wygrali 3 z 4 meczy na wyjazdach ulegli jedynie zdecydowanemu liderowi ligi Villach uwazam ze w tym meczu gospodarze wcale nie sa zdecydowanym fawortytem i wcale nie musza tego wygrać mysle ze H 2,5 dla gosci pokryje się ze spokojem
 
wojta_sz 6

wojta_sz

Użytkownik
Do Czeski w Znojmo zabraknie 6 graczy ;)
Z tego co sie orientuje jedni z lepszych. Dokładnych nazwisk i statystyk nie znam. (nie za bardzo chciało mi się szukać ???? )
Moim zdaniem kompletnie odwrotny typ powinien być. Pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Do Czeski w Znojmo zabraknie 6 graczy ;)
Z tego co sie orientuje jedni z lepszych. Dokładnych nazwisk i statystyk nie znam. (nie za bardzo chciało mi się szukać ???? )
Moim zdaniem kompletnie odwrotny typ powinien być. Pzdr.
Masz rację...podałem ich 2 posty wyżej
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Tabela+forma+ostatni mecz, to wszystko wskazuje na gości. Patrząc na kursy to mamy spore value.

Olimpija Ljubljana - Alba Volan X2 @1,65

Radzę jeszcze poczekać bo gimnazjum gra hurtowo 1 i kursy pójdą w górę na gości.
Siadło 100% ???? ...jak ja chodziłem do szkoły to gimnazjum nie było ;) Pozdrawiam i powodzenia w następnych typach.
 
tomasj69 163

tomasj69

Użytkownik
Witam. Dzisiaj w EBEL upatruję ponownej wygranej Olipimpiji Ljubljana tym razem z Dornbirner. Trener gospodarzy zadebiutował właśnie z tym zespołem na wyjeździe i uległ 4-5 ale mając drużynę kilka dni ciężko było coś poskładać,ale w następnych meczach było już lepiej jak już wyżej opisywałem poza porażką z Salzburgiem choć prowadzili po 2 tercjach 3-1. Dzisiaj natomiast przyjeżdza kiepsko grający na wyjazdach Dornbirner i nie widzę innej opcji jak wygrana przy obecnej formie obu drużyn.
Olimpija Ljubljana - Dornbirner -typ:1
kurs:1,85⛔
bwin
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
HC Orli Znojmo vs VSV Vilach ⛔⛔⛔ 8-4 zdarza się :-(
Typ:VSV Vilach wygra (ML OT)
1,50

Bet365
Mecz 13 kolejki(oby nie pechowa) austriackiej ligi hokeja.
Gospodarze czyli piąta drużyna obecnych rozgrywek zagra z liderem.
Gracze Znojmo bilans 6-6 ostatnio nie powalają na nogi swoim wynikami. Trzy ostatnie mecze u siebie to trzy porażki. Widać jakiś dołek i nie wierzę w to,aby zdołali się z niego wygrzebać w tym właśnie meczu.
Drużyna Vilach gra fenomenalnie,bilans 11-1. Mecze wyjazdowe grają wyśmienicie 6 wygranych i ani jednej porażki.
Obrona spisuję się doskonale,w 12 meczach straciła 26 bramek(najmniej z całej ligi)
Goście powinni spokojnie wygrać ten mecz w regulaminowym czasie,a na wszelki wypadek biorę pod uwagę wygraną w dogrywce.
Pewność: 8/10
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Znojmo Orli - Red Bull Salzburg

Salzburg czeka dziś wyjazd do przygranicznego Znojma. O tym jak ciężki jest to teren przekonał się nie dawno lider Villacher SV, który po 6 kolejnych zwycięstwach na wyjazdach doznał druzgocącej klęski w czeskiej hali przegrywając aż 4:8. Najlepsza defensywa w lidze przed tym meczem a wywieźli bagaż 8 bramek, to świadczy o potencjale w ofensywie Znojma. Znojmo u siebie dużo strzela ale też dużo traci, ostatnio przytrafiła się seria 3 kolejnych porażek w tym z Grazem i Ljubljaną, czyli zespołami które były w zasięgu. Salzburg nie licząc ekipy z Insburcka którą leje każdy jest najgorszym zespołem jesli chodzi o zdobycz pkt na wyjeździe. Kuleje gra w ofensywie, nie licząc meczu z Albą której wbili 9 bramek to bilans 14:21 w 5 spotkaniach wygląda beznadziejnie. Alba nie wytrzymała 3 tercji przegrywając ją 0:6! Gospodarze bez Petera Puchera i Alesa Sovy, większe osłabienia w zespole przyjezdnych, gdzie nie zagrają Daniel Welser, Manuel Latusa i młody Johannes Bischofberger. Ciekaw jestem czy dziś swojego premierowego gola strzeli Bryan Bickell pozyskany z Chicago Blackhawks. Największe zagrożenie pod bramką gości będzie pewnie z strony młodego Richarda Jaruska, ale jest też paru zawodników którzy są w stanie dołożyć jakieś trafienie. Do Ondreja Kacetla w bramce myślę, że nie można mieć większych zastrzeżeń, broni co może, nie jego wina że koledzy z defensywy pozwalają rywalom stwarzać sytuacje pod swoją bramką. Inaczej sprawa ma się z bramkarzami Salzburga, tutaj i młody Luka Gracnar i doświadczony Alex Auld zawodzą. Zespół naszpikowany gwiazdami jak na warunki ligi oczywiście, mający w składzie Ryana Kinasewicha, Ryana Duncana czy Justina Kellera, którzy w poprzednim sezonie stanowili o sile swoich zespołów po prostu zawodzi. Są ofensywnie ustawieni, obrońcy dostają dużo zadań ofensywnych, Matthias Trattnig, Ross Lupaschuk czy Dominique Heinrich fajnie punktują ale i przez ich zapędy w ofensywie bramkarze mają dużo pracy a że nie są to jacyś specjaliści w swoim fachu to Salzburg ma już na koncie 7 porażek. Ostatnie 2 spotkania w Znojmie kończyły się zwycięstwami Znojma 3:1 i 4:2, w tym sezonie w Salzburgu wygrali Czesi, a jakże, 3:1. Ofensywa gospodarzy wygląda świetnie, w ostatnim meczu aż 6 zawodników wpisywało się na listę strzelców, dziś takie pogromu może nie będzie ale i tak spodziewam się pewnego zwycięstwa gospodarzy.

Znojmo -1 3,10 bet365
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,AUSTRIA: EBEL
Spotkanie: O. Ljubljana - Innsbruck ✅✅✅
TYP: over 7.5
KURS: 2,75
BUK: Bet365

Analiza:
Po długich poszukiwaniach w końcu wybrałem typ na dziś.Jest nim typ na over az 7,5 czyli zawodnicy muszą strzelić aż osiem bramek w sumie.Dużo? Być może ale w tej lidze jest możliwe gdyż tu strzelają bardzo wiele bramek.Zespoły te zajmują odpowiednio dziesiąte i ostatnie dwunaste miejsce.Goście wygrali zaledwie jedno spotkanie co przy gospodarzach jest marnym pocieszeniem.Olimpia wygrała aż pięć spotkań bezpośrednio.Dziś także jest faworytem tego spotkania i tylko jest pytanie ile im strzelą bramek bo grą defensywną goście nie zachwycają.Łącznie stracili już 67 bramek.Trafili 30 więc też potrafią atakowac i zawsze coś tam ustrzelić .Dziś myślę że oba zespoły się rozstrzelają .Ostatnie spotkanie między tymi drużynami zakończyło sie wynikiem z dorobkiem ośmiu bramek.Dziś mam nadzieję że będzie podobnie.Gospodarze od dwóch spotkań nie zakończyli wyniku z overem 5,5.grali te spotkania na wyjeździe wieć być może dlatego.Goście natomiast grają w kratkę z przewagą wyników over w meczu.Dziś Olimpia powinna się rozstrzelać i zaaplikowac gościom z 5-6 bramek.Goście z pewnością łatwo skóry nie sprzedadzą i także coś powinni utrafić (2-3).Kurs jest dobry na over i warty zaryzykownia. Dla Ljubljany jak nie dziś to kiedy.Mają dziś wyborną szansę przed własnymi kibicami i własną taflą pokazać że u siebie są bardzo mocni i dla takich słabeuszy potrafią nastrzelać full bramek.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom