>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP&WTA w TV i internecie

rafi_widzew 335

rafi_widzew

Użytkownik
RG się skończył, powiedzcie Pany jakie teraz będą transmisję.

Londyn ATP będzie pokazywany na Eurosporcie tak? Wimbledonu nie będą pokazywać. Jak z innymi stacjami? Sportklub i Polsaty Sportowe.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Halooo Wimbledon...Ten turniej będzie pokazywać PS i PSExtra. Swoją drogą, ktoś wie co się stało z kanałem Super Tennis ? Zniknął z Polsatu Cyfrowego albo zmienili kanał, a ja go nie potrafię odnaleźć.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
jaka stacjaa bedzie transmitowac mecze z Halle?


christopher48 // Niemiecki SPORT1 (dawny DSF) pokazuje ten turniej.
 
T 13

txc

Użytkownik
Czy tylko mnie draznia relacje Polsatu, na czele z tą pseudo kementatorką? Generalnie wszyscy sa mocno do d..., ale ona osiegnela w tym mistrzostwo.
Pytanko do orientujacych sie w temacie. Czy sa w ogole jakies widoki na to, ze Eurosport bedzie mial kiedykolwiek Wimbledon?
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
WTA nie przedłużyła umowy z paneuropejskim Eurosportem i chce teraz sprzedawać prawa stacjom w poszczególnych krajach.
Może to oznaczać, że każdy turniej pokaże inna telewizja, niekoniecznie otwarta, a niektórych nie zobaczymy w ogóle. Eurosport zachował prawa do trzech Szlemów, które transmituje od lat - Australian Open, Rolanda Garrosa i US Open.

sport.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
montanelli 51

montanelli

Użytkownik
Ja oglądam na polsat sport news, ale powinno być również na polsat sport extra, jeżeli ktoś posiada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie , ale polsat sport news chamsko wczoraj zagral po 3 setach meczu wrzucil siatkowke(malo ciekawy mecz skry i na dodatek oczywscie byla to powtorka) a podal info ze mecz jurka jest na polsacie sport ktory dla wiekszosci byl niedostepny. Moje pytanie brzmi : czym bylo to spowodowane, myslicie ze specjalnie to zrobili poniewaz gral polak i na dodatek byl to dla wielu z nas ciekawy pojedynek. drugie pytanie brzmi czy dzis tez tak postapia i poleca w kulki. w programie telewizyjnym PSNews na dzis zaplanowana jest transmisja tego meczu, oby znow tak nie postapili jak wczoraj.
 
mnetzimny 10

mnetzimny

Użytkownik
W najbliższych dniach na polskich stacjach nic nie będzie live , nie licząc Eurosportu i ATP w Dausze .
Jedynie na nie kodowanych kanale Supertennis jutro idzie Hopman Cup (live) , do tego od 3 stycznia będą pokazywać ćwierćfinał Brisbane (live) aż do finału .
Kanał idzie w SD zarówno jak i w HD
Poniżej parametry tego kanału w HD
Hot Bird 13B 12475.00 H 89 HB8 Europe DVB-S2 8PSK 29900 3/4
Służę pomocą w ustawieniu tego kanału

Od 14 stycznia na Eurosporcie Australian Open
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
http://www.sport.pl/celebrities/1,83535,13185924,Tenis__Transmisje_z_meczow_Radwanskiej_w_tym_roku.html

Polska telewizja publiczna wykupiła prawa do transmisji tegorocznych meczów Agnieszki Radwańskiej w zawodach WTA Tour - twierdzi tenisowy serwis Tenis.net.pl. W zeszłym roku mecze z tego cyklu transmitował Eurosport.

Serwis Tenis.net.pl twierdzi, że oprócz meczów najlepszej polskiej tenisistki w cyklu WTA Tour TVP pokaże jeszcze jej spotkania z turniejów wielkoszlemowych Australian Open, Roland Garros i US Open. Prawa do meczów z Wimbledonu ma Polsat Sport.

TVP pokazała już mecze Radwańskiej z turnieju WTA Sydney. Polscy kibice mogli obejrzeć półfinał i finał, który Polka wygrała z Dominiką Cibulkovą 6:0, 6:0.

- Niezmiernie cieszymy się z tego, że udało nam się nabyć prawa do transmisji półfinałów i finału turnieju w Sydney. Ale to nie koniec. Cały czas negocjujemy prawa do całego cyklu WTA, oczywiście oprócz turniejów wielkoszlemowych - powiedział Marian Kubalica, zastępca dyrektora do spraw obsługi wydarzeń sportowych Telewizji Polskiej.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Eurosport nie będzie pokazywał od poniedziałku WTA w Paryżu niestety, czy ktoś wie czy turniej będzie pokazywany gdzieś live w telewizji czy w internecie?

Andre@
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Eurosport nie będzie pokazywał od poniedziałku WTA w Paryżu niestety, czy ktoś wie czy turniej będzie pokazywany gdzieś live w telewizji czy w internecie?


Andre@
Ja się przypadkiem natknąłem na Twitterze na informację że będzie pokazywany na angielskim Eurosporcie. A że będą streamy to oczywistość.
 
Do góry Bottom