>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP US Open - Kwalifikacje (22.08.2023 - 25.08.2023)

Status
Zamknięty.
adik1992 427,5K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ostatnia edycja:
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Dzikie karty na US Open 2023:

Drabinka główna mężczyzn:
John Isner, Alex Michelsen, Michael Mmoh, Steve Johnson, Ethan Quinn, Learner Tien, Benjamin Bonzi, Rinky Hijikata.

Eliminacje mężczyzn: Brandon Holt, Zachary Svajda, Trevor Svajda, Patrick Kypson, Eliot Spizzirri, Tristan Boyer, Aidan Mayo, Martin Damm, Darwin Blanch.
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Rodionov-Kypson 2 @2.7

Tutaj bedzie taki ryzykowny typ z bardziej zachowawcza stawka. Patrick Kypson na pierwszy rzut oka to tenisista bez wynikow, ale on ma za soba debiut juz w turnieju glownym US Open 2017, gdzie otrzymal dzika karte dzieki temu, ze wygral turniej USTA 18 i byl topowym juniorem wtedy. Pozniej zaginal i nie ma duzych wynikow, ale w tym seoznie cos troche drgnelo. Przede wszystkim Kypson zagral tez w tym roku w turnieju glownym French Open, poniewaz tez wywlaczyl sobie dziak karte wygrywajac ja dzieki serii turniejow eliminacyjnych w USA. Meczu na samym French Open nie wygral, przegrywajac z Albotem, ale miesiac pozniej w czerwcu wygral swoj pierwszy tytul challangerowy w kolumbijskim Medellin.

Obecnie ma za soba kilka fajnych meczow w amerykanskich challangerach. W Cary byl ostatnio w polfinale, gdzie przegral juz z bedacym w dobrej formie Moreno de Alboranem, ale tez docenilbym jego mecz z kanadyjskiego Granby, gdzie spotkal sie z Kokkinakisem - 3 bardzo wyrowane sety i nawet Kypson prowadzil w deciderze przelamaniem, a ogladalem tego ostatniego seta z ciekawosci. Ja wiem, ze Kokkinakis przegral tam od razu w nastepnej rundzie z niejakim Trotterem, ale Kokkinakis pojechal na ten challanger na przetarcie i w planie mial bardzo napiety harmonogram starty w duzo wazniejszych turniejach i to przetarcie sobie zrobil wlasnie z Kypsonem i jestem w stanie zalozyc, ze go to zadowolilo pasujac dalej w turnieju.

Rodionov to oczywiscie duzo bardziej uznany zawodnik, ktory czasem pokaze sie z lepszej strony, chociaz tez nie robi tego regularnie. Cos jednak czuje, ze Austriak moze miec problemy. Rodionov po Wimbledonie gral tylko cegle i nie zaliczyl zadengo wystepu na kortach twardych. Wydaje mi sie, ze Kypson moze go tu zaskoczyc, wiec zagram tak na Amerykanina. Wydaje mi sie on progresowac w tym roku i mysle, ze jest w stanie ograc wieksze nazwiska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3487
Tenis by Dawid 977,8K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Cazaux vs. Bergs
Pierwsza runda kwalifikacji do ostatniego turnieju wielkoszlemowego w tym roku czyli US Open. W normalnych okolicznościach raczej w ogóle nie ruszałbym tego spotkania, ale tutaj zaryzykuję mimo, że kurs jest dość niski, a tendencja spadkowa, co akurat jest dość optymistyczne. Dlaczego aż tak wyraźnie faworyzowany jest Francuz? Powód jest prosty: kontuzja Belga sprzed miesiąca w szwajcarskim Zug, gdzie uraz mu tak, że nie mógł normalnie odbijać piłki, szczególnie z bekhendu. Od tego momentu nie grał, więc ciężko spodziewać się cudów i jego postawa jest sporą niewiadomą. Ponadto warto dodać, że Bergs często w kwalifikacjach potrafił zawodzić, myślę, że głównie ze względów mentalnych. Cazaux w ostatnim czasie może nie grał znakomicie, ale wyniki miał solidne i jemu wypada ten mecz wygrać. Nie będę zagłębiać się tutaj w aspekty stricte tenisowe, bo Bergs ma prawo zrobić sobie przewagę serwisem, ale wcale nie musi. Jestem ciekaw jak będzie wyglądał na dystansie, a może rola underdoga akurat będzie mu sprzyjać? Ja wolę ten mecz obejrzeć i nie ryzykować niczym w jego kierunku, skoro nawet w rytmie potrafił grać bardzo nierówno. Francuz w ostatnim czasie grał sporo na betonie. Jeśli chodzi o Zizou to ostatni mecz na podobnej nawierzchni rozegrał w marcu. Jak widać typ oparty głównie na wadach u rywala, a kurs raczej nie ma w sobie value, ale oferta jest tak trudna, że bardzo ciężko wybrać coś z mocnymi argumentami.

👉 Cazaux wygra @1,45 (forBET) ✅

Jeśli ktoś nie obejrzał to polecam analizę spotkań kwalifikacji do US Open TUTAJ

Moje analizy znajdziesz także TUTAJ!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +508
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dougaz - Lavagno

Trochę na przeczucie to zagram, ale widzę tu potencjał i mam nadzieje, że się ostro nie przejadę. Lavagno gra praktycznie tylko na clayu, na hardzie ma zagrane jakieś 10 spotkań z czego wszystkie to kwalifikacje do ITF, 0 meczów w głównych drabinkach turniejów jakiejkolwiek rangi. Niewątpliwie jest to spory problem, natomiast szansy upatruje w tym, że jest to zawodnik grający agresywnie, z mocnym forehandem, leworęczny co moim zdaniem powinno dosyć dobrze działać na hardzie. Kolejnym aspektem przemawiającym za Wlochem jest jego przeciwnik, oczywiście, Dougaz ma dużo większe ogranie na hardzie, natomiast w ostatnim czasie miał kłopoty ze zdrowiem, narzekał na problemy z łokciem, mimo tego grał, żeby zrobić ranking na kwalifikacje do US Open, udało się, na początku sierpnia kreczował i od tego momentu nie grał, wiec jego dyspozycja jest sporą niewiadomą. Mimo małego doświadczenia Włocha na tej nawierzchni uważam, że ze swoim stylem gry powinien sobie radzić na hardzie i ma szanse na zwycięstwo w tym pojedynku, przeciwnik na pewno w zasięgu, tym bardziej, że jego zdrowie to niewiadoma.

Lavagno @ 2.60 Betclic
 
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
Gojo-A.Andreev [email protected]

Gojo to zawodnik bardziej ograny w glownym tourze. Na pewno dobrze czuje sie w Stanach, ma za soba kariere uniwersytecka, widec powaznego tenisa nauczyl sie wlasnie tam. Oczywiscie jego ogromna zaleta jest jego bardzo mocne podanie. Trudna ta sekcja drabinki, bo w nastepnej rundzie ktos z pary Machac-Anderson, ale Gojo tez wysoko roztsawiony w kealifkajach, wiec nawet przegrywajac potencjalne iw nastepnej rundzie bedzie meic jeszcze jakas szanse zostac lucky loserem. Takiego zaowdniak powinien jednak ograc i zameldwac sie tej decydujacej rundzie.

Dougaz-Moreno d. A. 2 @1.3

Amerykanin hiszpanskiego pochodzenia ostatnio w bardzo dobrej formie. Ostatnio m.in. final challangera w Cary, ale ogolnie Moreno gra na tym poziomie challangeorwym regularnei na wysokim poziomie. Wydaje mi sie, ze nie zaiedzie i dotrze do tej ostatniej rundy elimiancji.
 
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Patrick Kypson v Juncheng Shang
Kypson kurs 3.60 superbet

Hm lubię Shanga dał już kilka razy w tym sezonie zarobić bendąc dogiem a dzisiaj jest w pozycji faworyta i bardzo słusznie ale moim zdaniem ten kurs na przeciwnika przesadzony.Owszem Shang się wyrobił , na Garossie miał 2:0 z Varilasem ostatnio mocno powalczył z Nishikorim , tenisowo Chińczyk mocny progres ale mętalnie tu jeszcze trzeba popracować.Wydaje mi się że w tym meczu bliżej do 50/50 i powinno być na styku.
Co prawda Kypsona dość dawno nie oglądałem ale patrząć w bilans wciąż dobrze sobie radzi w Chelengerach najczęsciej tych Amerykańskich , wygrał też chelengerra w Columbi na cleyu .A na hardzie ostatnio Hong , Wu Tung Lin i bardzo zacięty , wyrównany mecz z Kokinaikisem przegrany w deciderze.
Jest też jeden mecz między nimi z 2020 więc 20 letni Kypson i 17 letni Shang wygany przez Kypsona 2:0 6:3 6:4 i sporo przełamań
bo 5:3
Hm wydaje mi się że 3.60 na Kypsoma to dosyc atrakcyjna propozycja do spróbowania , i chyba szanse że coś wyżej pojawi się na Livie
Kypson z Kokinajkisem wygrał drugiego seta po Tajbreku i nawet miał 2:4 prowadzenie w deciderze ( trochę martwi że skończyło się 6:4 !!!!!), a wynik 2:0 w poprzedniej rundzie
z Rodionovem też raczej dobrze rokuje .Powinien tu z Shangiem minimum powalczyć.No zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
arass1 239,8K

arass1

Użytkownik
Losowanie drabinek turniejowych singli odbędzie się w czwartek (24 sierpnia) o godz. 18.00 czasu polskiego. Natomiast drabinki deblowe zostaną rozlosowane w piątek (25 sierpnia) o godz. 18.00.

Zamieszczam tutaj, ponieważ nie pojawił się jeszcze temat dotyczący turnieju głównego US Open.
 
Otrzymane punkty reputacji: +629
dx2 237,3K

dx2

Użytkownik
J.Shang-Virtanen 1 @1.45

Shang w tym roku duzy progres. Juz na AO pokazla sie z bardz odobrej strony przechodzac kwalifikajce i wygrywajac mecz. Chinczyk idzie ta sama sciezka co Kei Nishikori, rowniez mieszka na Florydzie, trenuje w akademii Bolleterriego, a jego trenerem jest byly dlugoletni trener Nishikori'ego Dante Bottini. Shang wydaje mi sie lepszym tenisista, podpreperowal swoje zdrowie, wiec wyglada na sluszego faworyta. Virtanen w tym roku niemrawy, na pewno duzo lepiej serwuje od rywala, ale regularnosc i dyspozycja to juz po stronei Shanga.
Obydwoje nie sa rozstawieni, wiec tu kalkulacja jest prosta, chcesz byc w drabince glownej to wygrywasz, wiec licze na Shanga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +145
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Thiago Seyboth Wild v Zdenek Kolar Wynik 6:3 6:2 Brazylijczyk bez podejścia
Kolar Kurs 2.50
Kolar 2.1 Kurs 4.70
I tu znowu spróbuję trochę pod prąd.
Brazylijczyk tutaj faworytem i nawet się z tym zgodzę.Złapał trochę pc w tym roku na Garossie, pokonał Medvedeva i zaszedł daleko ale w koncowce meczu z Nishioką juz sie prąd w baterich skonczył.Hm Kolar to taka trochę "czeska versia "Nishioki :)
Moze trafił swòj na swego?
Niby dwòch ziemniakòw ale to nie do konca prawda.Seyboth wygrał juz raz US Open 2018 w finale z Musettim , co prawda juniorskie ale zawsze.Dobry występ w Grodzisku w ubiegłym roku , przegrana z Janowiczem 6:4 6:4 wielkiej ujmy nie przynosi , ale od tego czasu nic na hardzie nie grał. I to wydaje mi sie trochę nie powazne i moze zrobic tu ròznicę.
Kolar moze nie jest mocny na hardzie ale na pewno nie jest słaby! Grac potrafi ma trochę finałow na hardzie w Chellengerach , niezły bilans a w nim sporo pokonanych mocnych graczy ,
Ikel , Zhang w ubiegłym roku odpadł w pierwszej rundzie z kwalifikacji do US Open z Machacem 2:1 po wyrownanym spotkaniu.Ja widziałem mecz kwalifikacyjny na Wimbledonie z Poullle i Kolar nizej pewnej jakosci nie schodzi.
A gra na hardzie przez cały sezon na hali i na powietrzu.Tu wydaje mi się warto probowac cos w stronę doga ,
Brazylijczyk to talęt ale nie wystarczy trenowac trzeba tez grać!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1205
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Kevin Anderson v Tomas Machac
25 Aug 22:15 E chyba czas wziąźć przykład z Isnera i przejść na emeryturę
Anderson 2.37
Anderson i powyżej 19.5 gema 3.30
williamhill


Tutaj ryzykownie bo Anderson wrócił do grania po długiej przerwie , calkiem dobrze mu poszlo w Newport na trawie , potem przegrał w pierwszej rundzie w Waszyngtonie z Thomsonem ale 2:! i po zaciętym meczu.To dla Kevina schyłek kariery i wypadało by się zameldować w drabince głownego turnirju.
Machac to bardzo rzetelny tenisista chociaż klasy B , ostatnio przegrał w Grodzisku Mazowieckim z Denis Yevseyev 'em ranking 270
ale jest dobry na hardzie , miewa wyśmienite mecze w tym roku grał nawet Tajbreka w Deciderze z Djokovicem , ale widziałem też mecz bez podejścia do Struffa.
Anderson miał kiesyś z Novakiem 2:0 na Wimbledonie co prawda dawno ale zawsze.
Tutaj klasyczne starcie Mega serwis i drewno , kontra tenisista mocny w wymianach.
Hm kursy troszkę od wczoraj na Andersona poszły w górę , no to na przekór delikatnie spróbuję .
Powinien być dobry mecz.Oczywiscie jeśli pogoda pozwoli
hm stawka .... raczej delikatnie 2/10 coś tędy
 
Ostatnia edycja:
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Spizzirri 3,05
Spizzirri gra z Navą, a więc dwa podobne potencjały. Ja nawet śmiem sądzić, że w tej chwili większy potencjał ma właśnie Spizzirri. Dwóch Amerykanów prawdopodobnie zagranicznego pochodzenia. Będzie ciekawie na trybunach. A zatem i jeden i drugi będzie tym bardziej chciał się wykazać. A kto ma więcej mocy przerobowej jak nie underdog? Szanse obu oceniam mniej więcej po równo, także kurs na Spizzirriego to spore value. Publiczność z Little Italy na pewno mu pomoże. Żeby nie uznać, że analiza jest niepoprawna powtórzę, że większą moc wynikającą z underdogowania i niedoszacowania szans ze względu na odległy ranking oraz ogólnie po grze sądząc ma Amerykanin włoskiego pochodzenia, Spizzirri. Ale oczywiście w sporcie różnie bywa. Do tego to ostatnia runda kwalifikacji do US Open. Tam już niektórzy wiedzą po wynikach patrząc, kto zostaje lucky loserem, a kto musi się dalej starać. Oby mecz był na pełnej. Szanse są, bo Spizzirri ma mniej do stracenia chociażby. No, zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom