>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

ATP Tour - Wielki Szlem: US Open (30.08.2021 - 12.09.2021)

Status
Zamknięty.
S 0

sadiomane

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP US Open Debel
Godzina: 20:30
Spotkanie: Johnson/Querrey - Arevalo/Middelkoop
Typ: Arevalo/Middelkoop
Kurs: 1.78
Bukmacher: Fortuna

Przyznam, że jeszcze 3-4 sezony temu nie miałbym żadnych wątpliwości, że to Amerykanie wygrają, zwłaszcza przed własną publicznością i z pewnością to oni byli by faworytem tego pojedynku. Czasy się jednak zmieniają i Jankesi najlepsze czasy deblowe jak i również singlowe mają już za sobą, nie są już tak mocno jak kiedyś i to ich rywale są faworytem. Tym bardziej, że wygrali oni niedawno turniej w Winston-Salem właśnie przed US Open i myślę, że zwyczajnie wstydem byłoby po tym triumfie odpaść tutaj już tak wcześnie. Też Salwadorczyk z Holenderem grają ze sobą cały ten sezon i różnie bywa, ale jednak są zgrani, zaś dla Amerykanów to trzeci mecz razem w tym roku, a obydwa wcześniejsze przegrali, dlatego też dla mnie sytuacja jest tutaj jasna i będę bardzo zaskoczony jeśli uda się ten mecz Amerykanom wygrać, bo dla mnie to jednak ich dzisiejsi rywale wygrają pewnie to spotkanie.
 
Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628.jpg

W tym tygodniu w grze US Open oraz siatkarskie Mistrzostwa Europy! Odbieraj freebety 50 zł od dziś do piątku grając przez naszą aplikację! Wystarczy, że zagrasz zakład, a kolejny, darmowy na jedną ze wspomnianych imprez, znajdzie się na Twoim koncie! Ale uwaga - masz tylko jedną godzinę, aby go wykorzystać!
1. Zagraj zakład

  • Postaw zakład przez naszą aplikację za dokładnie 79 zł
  • Jeśli nie masz naszej aplikacji, możesz ją pobrać W TYM MIEJSCU
  • Na dowolny sport, ligę, wydarzenie
  • Kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami
  • Kurs minimalny pojedynczego zdarzenia - 1.40
2. Odbierz freebet
  • Otrzymasz freebet 50 zł zaraz po spełnieniu warunków
  • Możesz odebrać po jednym takim freebecie od 31.08 do 3.09
  • Freebetem grasz jak chcesz na ofertę LIVE na siatkarskie ME Mężczyzn 2021 oraz US Open
  • Pamiętaj tylko, aby zagrać nim również przez apkę!
  • Freebet pojawi się na Twoim koncie automatycznie po zagraniu zakładu!
  • UWAGA! Freebet należy wykorzystać w ciągu 1 godziny od momentu otrzymania
3. Czas trwania
  • Od 31.08, godz. 16:00 do 3.09, godz. 23:59
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet każdego dnia trwania promocji
  • W przypadku zagrania więcej kuponów dziennie, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
0b0f7b4640.png
 
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
O usuwane są nawet posty z trafnymi typami :) haha brawo administrator:) jesteś Wielki!! Forum jednak nie jest dla użytkowników oni mogą sobie czasem coś napisać forum jest przede wszytskim dla adminów żeby mogli leczyć swoje kompleksy :) taka terapia
Lądowanie człowieka na księżycu to zwykła mistyfikacja!


Corentin Moutet (+2.5s) @2.01
Myślę, że to jest do gry. Berrettini przerwa od gry po Wimbledonie i problemy z kolanem, w Cincinnati męczenie buły z Ramosem i oddany mecz z Augerem, gdzie znowu kolano zaczęło boleć i przeszkadzało w grze. USO pierwsza runda i niby 3:0 ale ciężki mecz z dwoma tajami, a Chardy to to już inwalida na wózku. Moutet to nie jakiś ogórek żeby tutaj wystawiać 1.10 na Bereta, który od dwóch miesięcy biega z problemami zdrowotnymi, do końca w sumie nie wiadomo też co mu jest, czy to tylko problemu z mięśniami czy coś poważniejszego, jednak nie mógł przez to pojechać na IO. Nawet w normalnym warunkach takie kursy to przesada, Ci młodzi zawodnicy to nie są takie pewniaki na dłuższą metę i sporo takich lokomotyw upada bo kursy mocno przesadzone.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nie rozumiem dlaczego mecz deblowy, który miał się odbyć wczoraj, rozegrali trzy punkty, został przerwany z powodu pogody i zamiast grać dzisiaj, to grają go jutro?
 
S 0

sadiomane

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA US Open Debel
Godzina: 23:00
Spotkanie: Garcia/Podoroska - Begu/Mitu
Typ: Begu/Mitu wygrają drugi set
Kurs: 1.79
Bukmacher: Fortuna

Witam. Wczorajszy mój mecz został przerwany że względu na deszcz i zostanie dokończony dziś w nocy. Nie mniej jednak właśnie dziś bez deszczu i typuję kolejny mecz z US Open. Znowu jest to mecz debla z tym, że tym razem biorę pod lupę panie. W jednym ze spotkań zmierzą się Rumunki Begu i Mitu, a ich przeciwniczkami będą Francuzka Garcia oraz Argentynka Podoroska. Kursy mamy 50 na 50 nie mniej jednak to zdecydowanie Rumunki są lepszymi deblistkami i od niedawna tak na prawdę grają ze sobą. Jak dotychczas wystąpiły w jednym turnieju u siebie w Bukareszcie w lipcu go wygrały eliminując po drodze nie takie słabe pary. Jako, że Begu z singla już odpadła, a Mitu nie startowała, tak w pełni mogą się skupić na tym meczu, co prawda ich rywalki też już odpadły, ale to są typowe singlistki i myślę, że w przebiegu meczu nie dadzą rady. O ile może ich łupem paść pierwszy set, tak myślę, że reszta spotkania będzie należeć do Rumunek. Dlatego też mój typ na to spotkanie to ich triumf w drugim secie po kursie 1.79 w Fortunie.

 
Ostatnia edycja:
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Mocarny Hubert przegrywa z dziadkiem Seppim,trzeci bardzo slaby wynik na Szlemie nie wrozy dobrze na przyszlosc.Po Rolandzie sporo osob pisalo, ze maczka mu nie pasuje a teraz co hard?Niby potencjal ma, co Wimbledon pokazal ale glowa chyba bardzo slabiutko.
Mocno rozczarowujacy wynik I tylko jeden set ugrany z zawodnikiem, ktory zaraz bedzie konczyc kariere.
Mam wrazenie, ze poziom tenisa spadl (oprocz top 5),to zawodnicy pokroju Hurkacz,De Minaura czy Garina sa polke nizej albo I dwie a mimo to sa w top 20.
 
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Mocarny Hubert przegrywa z dziadkiem Seppim,trzeci bardzo slaby wynik na Szlemie nie wrozy dobrze na przyszlosc.Po Rolandzie sporo osob pisalo, ze maczka mu nie pasuje a teraz co hard?Niby potencjal ma, co Wimbledon pokazal ale glowa chyba bardzo slabiutko.
Mocno rozczarowujacy wynik I tylko jeden set ugrany z zawodnikiem, ktory zaraz bedzie konczyc kariere.
Mam wrazenie, ze poziom tenisa spadl (oprocz top 5),to zawodnicy pokroju Hurkacz,De Minaura czy Garina sa polke nizej albo I dwie a mimo to sa w top 20.
W pełni się zgodzę z tobą co do tego, że top5 utrzymuje poziom. No, ale co zrobisz? Wygrali parę turniejów i miejsce w rankingu ciężko stracić... Czasem oglądając turniej lub nawet na tym szlemie, przychodzi taki moment w którym mówisz sobie z flustracj '' co on robi na tym miejscu w rankingu'' :)
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
W pełni się zgodzę z tobą co do tego, że top5 utrzymuje poziom. No, ale co zrobisz? Wygrali parę turniejów i miejsce w rankingu ciężko stracić... Czasem oglądając turniej lub nawet na tym szlemie, przychodzi taki moment w którym mówisz sobie z flustracj '' co on robi na tym miejscu w rankingu'' :)
No taki Thiem wygrany Szlem,w tym roku tragedia, oczywiscie rowniez kontuzje zrobily swoje ale wciaz nr 6?To jest zart jak dla mnie a te porazki z top 20 z zawodnikami z drugiej setki to ja nawet nie wiem jak to nazwac blamaz, tragedia czy jak?
Tu juz tez nie chodzi o obstawianie czy cos tylko lubie obejrzec dobry tenis a wiem ze kazdy z top 20 ma potencjal ale jak sie wlaczy I oglada to Co prezentuja to odechciewa sie ogladac tenis.
Hurkacz mega napompowany medialnie, zwlaszcza po ograniu slabego na tym etapie kariery Federera, ale nazwisko robi swoje.
Smiem twierdzic, ze Janowicz w swoim prime ogralby Hurkacza mimo, iz technicznie Hubert wiekszy talent ale determimacja I sila zdecydowanie bylaby po stronie JJ.

Zal patrzec jak HH meczy sie na tym korcie ale coz zrobic.

Iga tez pod forma, duzo musi sie nameczyc by zgarnac seta, chociazby z taka Ferro ale Kontaveit podlapala mocna forme I watpie by Swiatek dala rade.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom