>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour - Madryt (26.04.2023 - 07.05.2023)

Status
Zamknięty.
jaroslav_ 370,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Quentin Halys - Roberto Bautista-Agut
Quentin Halys wygra seta @ 1.40
TOTALBET

Halys zajmujący 66. miejsce na świecie, w kwietniu dotarł do półfinału turnieju ATP 250 w Estoril, gdzie przegrał nieznacznie z świetnie spisującym się Casperem Ruudem w trzecim secie tiebreaka. W tym samym turnieju udało mu się pokonać dzisiejszego rywala 7-6 7-5. Wydaje mi się, że obecna forma Francuza będzie wystarczająca na ugranie seta z 35 letnim Hipszanem, który szczyt formy ma już raczej za sobą. W dobrych warunkach, Halys, który świetnie serwuje, jest wystarczająco dobry, aby pokonać Bautistę Aguta ponownie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1133
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Alcaraz -5.5 (1.66) fortuna

Dla mnie nie ma innej opcji. Ruusuvouri to cienizna w tym sezonie niezamowita, nie zagrał chyba jednego dobrego spotkania, moze nie licząc Davis Cupa. Poza tym to nie jego nawierzchnia, on gra tylko na hardach i to nawet nie to w tym sezonie. Alcaraz pisałem już jest dla mnie faworytem tegorocznego French open i najlepszym zawodnikiem świata obecnie bez względu na nawierzchnie (może na trawie Djoko jest lepszy) to terminator który jeśli tylko chce to gromi swoich rywali a jeśli mu sie nie chce to ewentualnie odda im pare gemów dla zabawy. W ostatnim finałowym spotkaniu z Tsitsipasem był niesamowity, rozgromił Greka w trymiga tak jak w poprzedniej rundzie Evansa który myślę, że jest właśnie na poziomie takiego Fina z tego sezonu i nie widze tutaj szans na załapanie sie na gre zawodnika który z mączką ma tyle wspólnego co i Kyrgios i regularnie dostaje tutaj baty od słabych zawodników. Alcaraz to maszyna z returnu, bh i fhndu gra kosy z każdej części boiska, doskonale biega, gra kapitalne drop shoty, błyskawicznie mija rywali którzy wybierają się do siatki cóż nawet jak gra się 100% swoich możliwości jak Tstsipas ostatnio to i tak dostaje się baty i to szybkie. Fin to pewnie jakieś dwa poziomy niżej niż Tsitsipas więc nie ugra tutaj więcej niż kilka gemów.

Auger Aliassime (1.61) fortuna


Okey Auger miał ostatnio przerwe ale 1.61? z Lajovicem? nie widze zupełnie Serba na tak szybkiej nawierzchni, tutaj nie ma czasu na głębokie zamachy i Auger będzie miał mase szans na błyskawiczne kończenie akcji serwisami, jak i spychaniem Lajovica do defensywy. Buki jak zwykle po powrotach zawodników dają bardzo zawyżone kursy i tak jest i w tym przypadku, ale Auger to półka wyżej od Lajovica który może i wygrał sobie tą 250tke (po tym jak Djoko puścił mu mecz i Rublev zagrał dramat w finale) ale nie jest to zawodnik który będzie ogrywał na tak szybkich kortach tak silnych fizycznie młodych i już pokazujących w tym sezonie, że forma jest zawodników. Bo Auger mnie mocno przekonywał w meczu z Alcarazem, ale tam no cóż trafił na zawodnika wybitnego, tutaj ma raczej niespełnionego...

Oprócz tego Rublev + Chaczanow + Hurkacz + Rune = 2.40 fortuna ✅

Gasquet to już emeryt, zdechnie po maksymalnie jednym secie nie będzie miał wiele okazji do przełamania Hurkacza który pokazał kawał kapitalnej gry ostatnio. Rusek również ma przeciwnika do ogrania bez jednej nogi, Monteiro widziałem w tym sezonie na Davis cupie...męczył się z anonimowymi Chinolami, nic więcej nie pokazał w tym sezonie jest zawodnikiem do szybkeiego rozstrzelana na tak szybkiej mączce podobnie jak i Wawrinka który był już jedną noga za burtą z Cressym w pierwszej rundzie, a tutaj ma zwycięsce Monte Carlo który grał sobie sparing w tej Banja Luce stworzonej przez Djokovica który sam olał ten turniej to świadczy o prestiżu tego turnieju, cóż tutaj gra stworzona pod Rubleva szybkie kosy z forhendu załatwią sprawe, Wawrinka nie ma gry obronnej i szybko będzie spychany do defensywy, jak zagra jeden bardzo intensywny set w kolejnych już będzie oddychał rękawami...mówimy o zawodniku podchodzącym pod 40tke także Rublev musi sobie tutaj radzić z takimi byłymi mistrzami bez problemu, z calym szacunkiem ale to nie jest kort dla Wawrinki on potrzebuje bardzo dużych wybiegów jak na Roland Garrosie i ustawiania się do defensywnych uderzeń i ogromnych zamachów jakie robi do bhndowych zagrań, tutaj do takich zamachów nie ma czasu, trzeba grać szybko i błyskawicznie się bronić a gra obronna u Szwajcara nigdy nie była czymś mocnym. Bublik? już i tak sprawił niespodzianke ogrywając ziemniaka z ktorym był dogiem, ale cóż tutaj ma przeciwko sobie zawodnika który ma być top 3 w przysżłości i już to pokazuje, nie wierze w żadne sensacje i błyskawicznie go Rune odprawi do domu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +625
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Hurkacz za te 1,25 powinien wejść. Zastanawia mnie czy nie pogra do decidera. Ostatnio trochę muli mu ten jego silnik. Gasquet na pewno powalczy. Może być trzysetówka, no ale bez przesady, żeby padła tu następna niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
S 28,3K

sobolekk

Użytkownik
A tak już panowie kontynuując temat to w takim razie jak wytłumaczyć kurs 2.10 na linie under 7.5 przelaman w meczu peguli i polki skoro był tak mega niski kurs na pegule? To pomyłka buka? Wiem że po fakcie ale nie to że się chwale teraz czy cos tylko się tak zastanawiam . Jeżeli admini uznaje to za spam to można usunąć
 
Tenis by Dawid 949,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
van de Zandschulp vs. Karatsev
Spotkanie o III rundę turnieju na madryckiej cegle pomiędzy zawodnikami, którzy dopiero co mierzyli się ze sobą w ramach turnieju w Monachium, gdzie zdecydowanie lepszy okazał się Holender, lecz tu warto podkreślić, że ten turniej szczególnie mu leży, a w ostatnich dwóch edycjach osiągał finał. Można rzec, że tylko finał, ponieważ w ubiegłym roku kreczował już na początku meczu, a tym razem zmarnował kilka piłek mistrzowskich i oddał przewagę podwójnego przełamania, przegrywając ponownie z Rune, co musiało go bardzo mocno zaboleć. To był jego ostatni mecz, od którego minął prawie tydzień i nasuwa się pytanie jak zniósł ten wynik i czy nie będzie to piętnować na jego kolejne występy. Obawiam się, że może, gdyż Botic nigdy nie należał do silnych mentalnie graczy i będzie to niewątpliwie sprawdzian. Z jednej strony dobra forma, a z drugiej tyle negatywnych emocji. Ponadto Karatsev będzie miał rachunki do wyrównania, a z doświadczenia wiem, że szybki rematch zazwyczaj kończy się zgoła innym wynikiem, więc totalnie mnie nie zdziwi jak Rosjanin podejmie rękawice. Ponadto na jego plus działa fakt, że zagrał już w Madrycie trzy spotkania i wszystkie pewnie wygrał. Do tego byli to gracze nie byle jacy - Brancaccio, Struff oraz Djere i z żadnym z nich nie stracił seta. Oczywiście Karatsev gra bardzo nierówno i daleko mu jeszcze do formy, którą prezentował kilka sezonów temu, ale tutaj widzimy pozytywne akcenty, które być może zwiastują zwyżkę formy. Jego przewagą będzie to, że solidnie zaznajomił się z kortami i urosła pewność siebie, czego nie można powiedzieć o Boticu. Zapewne będzie to dla niego najtrudniejszy sprawdzian tutaj, lecz on tutaj jest underdogiem, więc tylko może, a nic nie musi, szczególnie po ostatnim ich meczu. Mam nadzieję, że Aslan wyciągnął wnioski i urwie chociaż seta. Alternatywną opcją jest over gemowy (np. 19,5), jeśli ktoś nie bardzo wierzy w Rosjanina i bliżej mu do Holendra.

👉 Karatsev wygra seta @1,64 (forBET) ✅

Typy bez analizy:
👉 Fritz vs. O'Connell powyżej 3,5 przełamań @1,53 forBET ❌
👉 Shevchenko vs. Lehecka powyżej 4,5 przełamań @1,8 forBET ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +791
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Nie mogę się z tym zgodzić, Karatsev gra od początku sezonu i jeszcze kapke wcześniej na granicy zawodnika spoza pierwszej setki rankingu, Van de Zandschulp może i grał ostatnio turniej, ale tutaj wiele powodów do wysiłku nie będzie miał, tu jest tak szybko że Dimitrov z fatalnym Barrere nie ugrał brejk pointa przez cały mecz co jest po prostu jak na skale zawodnika z którym gra anomalią i jakimś niesmiesznym żartem, reszta typów które podałem wczoraj weszły (ale też stykowo) opórcz oczywiście Alcaraza który nie wiem zaspał na ten mecz, czy to po prostu będzie taki grajek któremu robienie handicapów to coś na co ma sporą wyjebke, a może podobnie jak Nadalowi nie będzie leżał mu ten wybitnie szybki kort. Tu już nawet nie chodzi o nawierzchnie, ale o to że jest to stadion bardzo wysoko położony nad poziomem morza i te piłki po prostu zapier...ją z prędkością strusia pędziwiatra nawet grane przez takie tuzy jak Carballes Baena (zero brejk pointów cały mecz dla Goffina w pierwszej rundzie, potem Dima cały mecz bez brejk pointa w meczu no z gościem którego lano po 6:0 w setach i to ostatnio regularnie) więc jest naprawdę speed i nie można tutaj grać na ludzi bez dobrego serwisu oraz forehendu którym sobie ustawią rywala jak będą chcieli taki fh ma na pewno Holender więc dla mnie:

Van De Zandschulp (1.42) fortuna

i jeszcze spróbujmy

Thiem +3.5 (2.26) fortuna

Thiem wraca pomału do swojej dyspozycji, obaj zawodnicy w dzisiejszym meczu mają mega ultra słaby defense, słaby return a bardzo dobre pierwsze podanie. Więc nie zdziwi mnie kolejne spotkanie bez dużej ilości przełamań. Jeśli Thiem z tygodnia na tydzień, z turnieju na turniej jest coraz lepszy to +3.5 może w Madrycie już ogarnie z takim rywalem, który no co by nie mówić pasuje mu na ten moment na tym turnieju. Zobaczymy jak będzie ale nie gramy tu już 1.20 tylko solidny duży kurs i nawet jak nie wejdzie to myślę, że stykowo. Oboje mi do gry na tej mączce nie pasują, ale kursy zachęcają niesamowicie grać Austriaka bo są ewidentnie zaniżone na Greka który przecież też formą nie świecił jakąś niesamowitą

Ja dałem jeszcze Lehecka (1.39) + Shapovalov (1.37) + Fritz (1.29) + Tiafoe (1.64) = 4.03

Celujemy na zawodników ulta ofensywnych bo Madrit przyjmuje takich w swe obięcia niczym babcia dawno nie widzianego wnuczka i trzyma ich długo :LOL: także to musi wystarczyć bo nie mam już czasu na głębszą analize, do tej pory gra na ofensywnych zawodników na pewno była opłacalna a na pewno już było w niej value. Wczoraj mój błąd z Alcarazem, cóż nie ten turniej ;)
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 370,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Felix Auger Aliassime - Dusan Lajovic
Dusan Lajovic wygra seta @ 1.47
TOTALBET

Gram tutaj w stronę Dusana Lajovica, który obecnie notuje świetne wyniki na kortach ziemnych (w tym sezonie 16 wygranych spotkań z 22), przyjeżdżając do Madrytu prosto po wygranym turnieju ATP w Bośni, gdzie pokazał się z świetnej strony ogrywając Djokovica czy Rubleva. W ciągu kilku miesięcy Dusan stopniowo nabierał rozpędu. W Madrycie Dusan nie pokazał zmęczenia po turnieju w Bośni, nie pozostawiając najmniejszych szans swojemu rywalowi Jasonowi Kublerowi, popełniając zaledwie dziesięć niewymuszonych błędów. Dusan podtrzymuje swój świetny serw i konsekwentny w przebijaniu piłki tenis. Po drugiej stronie siatki 22-letni Kanadyjczyk Auger-Aliassime, który ma za sobą przeciętne wejście w 2023 rok, w którym wygrał tylko 12 ze swoich 19 meczów przed debiutem w europejskim sezonie na kortach ziemnych. Felix nie grał od miesiąca, a w tym sezonie nie postawił jeszcze stopy na mączce. Liczę na to, że Dusan Lajovic jest w gazie, spotka się dzisiaj z jeszcze nieogranym Felixem i wyrwie przynajmniej seta w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1219
F 3,1K

fizheuer-zieheuer

Użytkownik
A moim zdaniem analiza, że Karatsev ugra seta, jak najbardziej sensowna i również idę w tym kierunku. Rosjanin zdaje się wracać do dobrej dyspozycji, szybkie korty w Madrycie pasują do jego ultraofensywnej gry oraz będzie spragniony rewanżu za tęgie lanie w Monachium. Podzielam również obserwację, że zwykle szybki rematch przynosi całkiem odmienny wynik, więc nie sugerowałbym się za bardzo tym 6-2, 6-0 sprzed 9 dni. W dodatku Van De Zandschulp w Monachium miał turniej konia, w finale Holgera Rune na linach i 4 piłki mistrzowskie, a i tak wszystko spartolił. Chokejob roku. Po takiej porażce spodziewałbym się, że Holender zupełnie stracił rezon.


Baez vs Giron - Giron wygra seta @1,57

Trochę bez przekonania, bo to bardziej typ przeciwko Baezowi niż za Gironem. Baez ewidentnie jest pod formą od turnieju w Estoril, przegrał w Monte Carlo z Draperem w dwóch setach, przegrał w Monachium z Otte w dwóch setach, a z kolei Giron grał nieźle (jak na siebie) w Monachium (oglądałem go w meczu z Baeną) i w przekonującym stylu ograł w pierwszej rundzie w Madrycie Borgesa. Warto podkreślić, że Giron w spotkaniu z Borgesem serwował bardzo dobrze, wygrywając 26/27 piłek po swoim pierwszym podaniu, natomiast Argentyńczyk, przy swoich 170cm wzrostu, raczej nie będzie mógł postraszyć serwisem :) . Moim zdaniem Giron przy obecnej dyspozycji Baeza powinien ugrać seta, a może i mecz. Kursy nadmiernie faworyzują Argentyńczyka i może na wolniejszej mączce, np. w Rzymie, bym się z nimi zgodził.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis Madryt
godzina 17.45+
D,Schapovalov - Z.Zhang
Typ Zhang
kurs 2.95
forbet
Zagram też Zhang i over 19.5 gema po kursie 3,7w Williamhill
analiza:
Chińczyk ma o dziwo dobry bilans na cleyu.Co prawda w duzej większości amerykańska mączka i przeciwnicy drugi garnitur ale jest i kilka rodzynków.Pablo Cuevas , Steve Johnson , Wolf , Galan dwa zwycięstwa na europejskim cleyu z włochem Cecchinato grozźnym na mączce.Denis Schapovalov wydaje się jescze trudniejszym zadaniem , ale Denis potrafi mieć dużą ampitudę wyników i dyzpozycji dnia.
W ubiegłym roku przegrał tutaj w Madrycie z Murrayem a troszkę pózniej w Rzymie dośc gładko pokonał Nadala.
Chińczyk jest bardziej stabilny i przy dobrej dyspozycji serwisowej może tu powalczyć w mojej opini.Bardzo podobał mi się jego dwa mecze w tym roku w Indian Wells.Jeśli zagra w podobnej jakości to nie jest bez szans.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2058
S 28,3K

sobolekk

Użytkownik
Lajo 1.60
Ze struffem wygra lajtowo . Dla mnie to nowy król mączki i dojdzie tutaj conajmniej do półfinału a i ma szansę wygrać kolejny turniej. Mam nadzieję że sceptyków już lajo przekonał .
 
Tenis by Dawid 949,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Dziś tylko tyle i to bez analizy. Nieco szerzej w wątku WTA.

➡ Alcaraz powyżej 3,5 przełamań @1,8 (vs. Dimitrov) forBET ✅
➡ Grenier powyżej 0,5 przełamań @1,5 (vs. Zverev) forBET ❌

Jak ktoś zajrzy do bukmachera wyżej i wejdzie w dział tenis oraz turnieje pokazowe to zobaczy coś ciekawego. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +888
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Lajo 1.60
Ze struffem wygra lajtowo . Dla mnie to nowy król mączki i dojdzie tutaj conajmniej do półfinału a i ma szansę wygrać kolejny turniej. Mam nadzieję że sceptyków już lajo przekonał .
lajovic ma 32 lata i nigdy nie przeszedł 4 rundy Roland Garros, tak dla uzupełnienia tylko jakby ktoś wszedł i pomyślał, że on ma coś wspólnego z nowością i ma szanse wygrać Mastersa, gdzie przez całą kariere nie ugrał ani jednego i zaliczył w zasadzie tylko jeden finał który przegrał z Fogninim w Monte Carlo. Struff też nic większego nie prezentuje ani nigdy nie prezentował więc no cóż pewnie takie 50/50 będzie

król mączki to Rafa Nadal i cieszy jego powrót, który już zapowiedział jego wujek Toni Nadal. Być może na Rzym a na pewno już na RG :D Cieszy to buzie bo to naprawdę fantastyczny zawodnik i być może jedna z ostatnich jego szans na obejrzenie na nawierzchni ziemnej.
Fantastycznie też pograł Thiem, oczywiście jak na klase rywala i tego co prezentował po kontuzji, która go zniszczyła i zepchnęła z pozycji pierwszej trójki rankingu gdzie w dalekie odchłanie 50tych miejsc i bolało oglądanie takiego Thiema, wczoraj już bardzo fajny tenis i jest to myślę na jak najlepszej drodze do tego aby wrócić. Być może na RG będzie pewny do gry z tymi niżej klasykowanymi zawodnikami
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Alcaraz - Dymitrov
Dymitrov wygra pierwszego seta
Kurs 4.5
Tutaj bardzo delikatna stawka!!!!!!
W h2h 1:0 dla Carlosa , jesienią w Paryżu na dywaniku Bułgar ugrała ledwie 3 gemy , na pewno chciałb się zrewanżować.
Alcaraza mocno postraszył Russovori w poprzedniejbrundzie , powiedział bym nawet że Hiszpan się psim swędem prześlizgnęła.
Co do poprzedniego meczu Dimitrova z Barerre ma mieszane uczucia.Mecz był bardzo na styku i bez przełamań.Grigor nie wykorzystał chyba 6ciu brejkpointow ale za to też nie dał się przełamać i wygrał dwa Tajbreki a Barerre postawił twarde warunki.
Miałem chęć zagrać Dimitrov +1.5 seta po kursie3.00 ale ostatecznie zdecyduję 1się na pierwszego seta po sporo lepszym kursie.
W następnej rundzie na najprawdopodobniej Zverev który wraca do formy z pechowego półfinału Garossa 2022.tez będzie groźny.
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 370,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Matteo Arnaldi - Jaume Antoni Munar Clar
Matteo Arnaldi wygra seta @ 1.30

Młody Włoch Matteo Arnaldi wydaje się być w świetnej formie w tym sezonie (22 wygrane z 34 spotkań, w tym aż 12 z nich na kortach ceglanych), zwłaszcza na kortach ceglanych. Wczoraj udało mu się pokonać dobrze dysponowanego Ruuda. Agresywny i pewny siebie w swoich zagraniach Włoch nie powinien dać się łatwo złamać miejscowemu Hiszpanowi i rozegrać spotkanie jak równy z równym. Munar natomiast w obecnym sezonie notuje 10 zwycięstw w 22 spotkaniach, przy czym wszystkie odniósł na mączce pokonując raczej niezbyt wymagających przeciwników - tak naprawdę wygrywał raczej ze słabszymi od siebie przeciwnikami, odpadając za każdym razem gdy pojawił się ktoś kto potrafił przeciwstawić się jego pasywnej, defensywnej grze i łatwo go kończąc. Zdaje sobie sprawę, że Munar będzie miał za sobą świetny doping kibiców, ale liczę też, że młody Arnaldi jest w gazie i wyrwie chociażby seta.

Hubert Hurkacz - Borna Coric
Hubert Hurkacz wygrana @ 1.53

Nasz rodak wczoraj się nie popisał grając z prawie emerytowanym już Gaquetem. Coric to świetny zawodnik, niemniej mam wrażenie, że jego kariera trochę w ostatnim czasie wyhamowała. Liczę w tym spotkaniu na wszechstronność Huberta, jego umiejętność rozgrywania spotkania na każdej nawierzchni oraz świetny serwis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +888
G 12,1K

gracz83

Użytkownik
Hurkacz - Coric
Typ: 2
Kurs : 2.65
Fortuna

Na wstępie chciałbym powrócić do fajnej, zabawnej analizy, chodzi o typ na Linette: rozumiem że młoda Rosjanka to talent ale to nadal gówniara, spore value na Linette, coś w tym rodzaju, zabawne to było, nie chodzi o treść tylko długość analizy, pewność że wygra Polka, no ale trzeba kibicować naszym, przynajmniej sercem😀, ale powróćmy już do meczu Hubiego, ja rozumiem że ma świetny serwis i niezłą forme ale dlaczego taka różnica kursów?przecież tak na marginesie w h2h jest 2- 1 dla Corica, i to jeden z meczy wygrany na ziemi co prawda na styku po 3 setach ale wygrany w Monte Carlo, gdy obaj mieli po 22 lata, ktoś napisał że Chorwat nie jest w formie, zgadza się w pewnym sensie tak, ale pamiętacie jak ruszył z formą w Cincinnatti w 2022 gdzie od pierwszej rundy pokonywał pokolei Musettiego, Nadala, Bautiste, Augera , Norriego, by w finale pójść na całość i ograć gładko Tsitsipasa, wydaję mi się że (szczególnie po meczu 1 rundy ) zepnie się, skoncentruje, nie odpuści tej rangi turnieju, nawierzchnia jak wiemy nie jest za wolna i to również będzie mu sprzyjało choć Hubertowi także, ale jednak ziemia jest najgorsza opcja dla niego i wszyscy o tym wiemy jak sie na niej męczy, szczegolnie na wolniejszych kortach, tu mamy szybsze i pewnie przez to buki troche daja takie kursy, ja myślę że Coric zacznie grać, może się myle ale raczej nie pokonywał gładko poprzednika by przegrać i wracać do domu po 2 rundzie, pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +447
F 3,1K

fizheuer-zieheuer

Użytkownik
Hurkacz vs Coric - powyżej 23,5 gemów @1,95

Krótka analiza, bo zaraz mecz: kto ogląda Hurkacza w tym sezonie, ten wie, że Hubert zapomniał, co to znaczy łatwo wygrywać, niezależnie od klasy przeciwnika. Dziś życzę mu oczywiście zwycięstwa, jednak spodziewam się trzech setów i przynajmniej jednego tie-breaka. Wszystkie mecze rozegrane przez Hurkacza w tym sezonie na cegle (ostatnie pięć meczów Hurkacza) to były trzysetówki z co najmniej jednym tie-breakiem.
 
Tenis by Dawid 949,1K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Lajovic vs. Struff
Spotkanie o IV rundę turnieju w Madrycie, które zapowiada się bardzo ciekawie z kilku względów. Na początek warto zaznaczyć, iż Lajovic jest w życiowej formie lub przynajmniej w takiej, gdy osiągał finał mastersa w Monte Carlo. Ostatnio zwyciężył w Banja Luce pokonując m.in. Djokovicia, Kecmanovicia i Rubleva. Minęło zaledwie kilka dni i już wygrywa w Madrycie, lecz zagrał dopiero dwa razy. Ograł Kublera i po trzech długich setach Augera-Aliassime. Ciekaw jestem jak wygląda jego forma fizyczna, ponieważ ostatni czas ma dość intensywny, choć to samo można powiedzieć o Struffie, który wszedł do turnieju jako LL po porażce z Karatsevem. W turnieju głównym zagrał jednak na wysokim poziomie ogrywając Sonego i Sheltona czyli dobrych zawodników, szczególnie Włoch, bo Amerykanin dopiero się cegły uczy, lecz ugrywa już pierwsze skalpy i niewątpliwie to ogromny talent. Korty w Madrycie na pewno są dobre dla takich zawodników jak Niemiec czyli ofensywnie usposobionych, gdzie serwis jest dużym handicapem. Jan gra już dobrze od Monte Carlo, lecz u niego problem jest taki, że potrafi przejść obok meczu będąc wyraźnym faworytem i najlepiej czuje się jako underdog. Tutaj właśnie mamy taką sytuację i jeśli Struff zagra na swoim poziomie z poprzednich spotkań i będzie mądrze obijać bekhend Lajovicia to jestem dobrej myśli. Nie chcę nic odbierać Kublerowi i FAA, ale nie są to zawodnicy będący w optymalnej formie. Na koniec warto przytoczyć pojedynki bezpośrednie tych panów, gdyż spotkali się trzy razy i wszystkie trwały na pełnym dystansie i padły łupem Struffa. Jednak żaden z nich nie odbył się na mączce. Alternatywną opcją jest over gemowy, gdyż nie wydaje się, że mecz będzie jednostronny, lecz patrząc na H2H istnieje obawa, że w końcu seria się zakończy.

👉 Struff wygra seta @1,5 (forBET) ✅

Typy bez analizy:
➡ Minaur vs. Karatev powyżej 19,5 gemów @1,48 forBET ✅
➡ Rublev/Khachanov wygrają seta @1,51 (vs. Mektic/Pavic) ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nie tylko Andreeva jest w życiówce, ale też Szewczenko, jak się okazuje. Ja się skupię na Zapacie Mirallesie, który gra dobre zawody i powinien sie uporać ze swoim dzisiejszym rywalem na cacy. Zapata Miralles ok. 1,50. Safiullin nie jest na tyle mocny, by zagrozić Hiszpanowi.
 
jaroslav_ 370,2K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Roman Safiullin - Bernabe Zapata Miralles
Bernabe Zapata Miralles wygrana @ 1.51
TOTALBET

Stawiam tutaj na tak zwanego gospodarza. Widać to we wszystkich meczach w których udział biorą Hiszpanie, że trybuny to ich dodatkowy atut na tym turnieju. Mączka to nawierzchnia Hiszpana i pomimo, że większość uprzednich lat spędził więcej czasu na kortach rangi Challenger to nieraz pokonywał na niej dobrej klasy zawodników. Roman Safiullin, sprawił w sobotę jedną z niespodzianek turnieju, pokonując 14-go Tommy'ego Paula oraz Nicolasa Jarry'ego w trzech setach i może być znacznie lepszy niż sugeruje jego obecny ranking. Niemniej, przewaga własnego boiska i znaczne większe doświadczenie na mączce moim zdaniem faworyzuje tutaj Zapatę Mirallesa. Ponadto trzeba podkreślić, ze Hiszpan pokonał w ostatnim meczu dobrze dysponowanego Evansa 6-3, 6-2, wykonując przy tym sześć asów i nie popełniając żadnych podwójnych błędów, wygrywając 83% punktów przy pierwszym serwisie i 78% przy drugim. Liczę tutaj na gospodarza i wsparcie z trybun.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +263
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom