>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Arkusz kalkulacyjny vCalc

D 0

dpzs

Użytkownik
dobra robota, czekałem na tą aktualizację, zwłaszcza na &quot;Finanse&quot;. Czy możemy jeszcze uzupełnić &quot;Finanse&quot; o salda u poszczególnych bukmacherów tj. środki dostępne + srodki w trakcie gry = środki łącznie. Myślę, że warto mieć obraz pieniędzy w moim przypadku u 18 buków.
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Bardzo fajna opcja z tymi finansami. Fajnie jakby z czasem tę opcję rozbudować albo nawet stworzyć oddzielny arkusz. Jeśli ktoś gra u wielu bukmacherów (np. surebetowcy) liczba łączna wpłat i wypłat może przekroczyć 200.
Dzięki za arkusz, świetna robota.
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Bardzo dobra robota. Przejrzysty i bardzo przydatny do prowadzenia statystyk. Niestety mam jeden problem. Skopiowałem historię z poprzedniej wersji programu ale nie wyświetla się zawartość w arkuszu &quot;statystyki&quot;. Gdy skopiowałem ten arkusz również to niestety nie aktualizują się one na bieżąco. Może ktoś mi podpowiedzieć jak zrobić żeby było ok.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Bardzo dobra robota. Przejrzysty i bardzo przydatny do prowadzenia statystyk. Niestety mam jeden problem. Skopiowałem historię z poprzedniej wersji programu ale nie wyświetla się zawartość w arkuszu &quot;statystyki&quot;. Gdy skopiowałem ten arkusz również to niestety nie aktualizują się one na bieżąco. Może ktoś mi podpowiedzieć jak zrobić żeby było ok.
Rozumiem, że skopiowałeś dane z poszczególnych miesięcy? Opis jak to zrobić jest w arkuszu &quot;Wstęp&quot;, w sekcji &quot;Najczęściej zadawane pytania&quot; (5 pytanie). Należy kopiować tylko dane; kopiowanie całych arkuszy spowoduje błędy.
Jeśli mimo to nadal źle wyświetlają Ci się statystyki, przejdź do karty &quot;Formuły&quot;, a następnie w sekcji &quot;Obliczanie&quot; kliknij na przycisk &quot;Oblicz teraz&quot;.
Bardzo fajna opcja z tymi finansami. Fajnie jakby z czasem tę opcję rozbudować albo nawet stworzyć oddzielny arkusz. Jeśli ktoś gra u wielu bukmacherów (np. surebetowcy) liczba łączna wpłat i wypłat może przekroczyć 200.
Dzięki za arkusz, świetna robota.
Mnie osobiście arkusz &quot;Finanse&quot; w obecnej formie zupełnie wystarcza. Co masz na myśli pisząc o rozbudowie? Jakieś konkretne propozycje? Pomyślimy ???? Te 200 wierszy można łatwo rozbudować kopiując całe wiersze poniżej, pamiętając jednak o poprawieniu formuł w arkuszu.
dobra robota, czekałem na tą aktualizację, zwłaszcza na &quot;Finanse&quot;. Czy możemy jeszcze uzupełnić &quot;Finanse&quot; o salda u poszczególnych bukmacherów tj. środki dostępne + srodki w trakcie gry = środki łącznie. Myślę, że warto mieć obraz pieniędzy w moim przypadku u 18 buków.
Na razie nie będę dodawał tego, bo to ledwie jedna kolumna. Jak będzie więcej propozycji odnośnie tego arkusza (na czym mi zależy), to pomyślimy o jego modyfikacji.
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Dzięki za pomoc, już sobie poradziłem ???? ale niestety mam kolejny problem ????
W &quot;Finansach&quot; wpisałem kwotę w rubrykę wpłaty, następnie wkleiłem historię z dwóch ostatnich miesięcy i kwota się nie aktualizuje. Co zrobić by to poprawić?
 
V 256

vernix

Użytkownik
Dzięki za pomoc, już sobie poradziłem ???? ale niestety mam kolejny problem ????
W &quot;Finansach&quot; wpisałem kwotę w rubrykę wpłaty, następnie wkleiłem historię z dwóch ostatnich miesięcy i kwota się nie aktualizuje. Co zrobić by to poprawić?
Ale jak to wkleiłeś? Arkusz &quot;Finanse&quot; dodałem dopiero teraz. Nie jest on powiązany z innymi arkuszami, w tym miesięcznymi. Dane dodane do arkuszy miesięcznych nie mają wpływu na to co jest wyświetlane w arkuszu &quot;Finanse&quot;.
 
J 4

jawor5

Użytkownik
Wpisałem kwotę w Finansach z datą z 1 lipca, a następnie wkleiłem historię gry z dwóch miesięcy (czyli kupony od 1 lipca do dziś). Myślałem, że kwota z Finansów będzie się aktualizować wraz zyskiem lub stratą z gry.
 
T 0

thorid

Użytkownik
Świetny arkusz wszystko ma swoje ręce i nogi zdecydowanie ładniejszy i praktyczniejszy od mojego ???? ale ... ja gram tylko i wyłącznie na płatnych typach, zmodyfikowałem trochę twój arkusz zamiast dyscyplin wprowadziłem sobie typerów jedyne czego mi jeszcze brakuje to pełna lista kuponów u jednego typera. tzn wybieram z listy typera u was dyscyplina i z góry na dół mam po kolei kupony puszczone tylko u danego typera. (taka statystyka była by bardzo pomocna przy wyborach stawek). Kombinuje kombinuje i nie mogę tego zrobić macie jakiś pomysł jak to zrobić ??
 
w0jtek 199

w0jtek

Użytkownik
Świetny arkusz wszystko ma swoje ręce i nogi zdecydowanie ładniejszy i praktyczniejszy od mojego ???? ale ... ja gram tylko i wyłącznie na płatnych typach, zmodyfikowałem trochę twój arkusz zamiast dyscyplin wprowadziłem sobie typerów jedyne czego mi jeszcze brakuje to pełna lista kuponów u jednego typera. tzn wybieram z listy typera u was dyscyplina i z góry na dół mam po kolei kupony puszczone tylko u danego typera. (taka statystyka była by bardzo pomocna przy wyborach stawek). Kombinuje kombinuje i nie mogę tego zrobić macie jakiś pomysł jak to zrobić ??
jest to do zrobienia, po prostu tworzysz sobie z boku tabelkę ze statmi i tam filtrację kuponów by zliczały tylko od danego typera. Jeśli chcesz konkretne formułki to możesz ściągnąć arkusz stworzony przez MacieqLeo (na forum znajdziesz) i tam takie formułki powinieneś znaleźć. On filtrował kupony dla każdego buka oddzielnie, Ty możesz to użyć do własnych potrzeb
 
A 0

arturq66

Użytkownik
Hej, bardzo fajny arkusz.
Mam jednak pytanie: Czasem stawiam mecze &quot;wzięte&quot; z tego forum i fajnie by było jak można by dodać gdzieś tam opcje np mój typ i typ z forum. Wiesz o co mi chodzi. Jak by dzięki temu liczyło skąd mam większe zyski (albo straty) to by było super. Da się coś takiego tam dodać? Chyba że jest tylko nie widzę nigdzie ;)
Pozdrawiam
 
V 256

vernix

Użytkownik
Hej, bardzo fajny arkusz.
Mam jednak pytanie: Czasem stawiam mecze &quot;wzięte&quot; z tego forum i fajnie by było jak można by dodać gdzieś tam opcje np mój typ i typ z forum. Wiesz o co mi chodzi. Jak by dzięki temu liczyło skąd mam większe zyski (albo straty) to by było super. Da się coś takiego tam dodać? Chyba że jest tylko nie widzę nigdzie ;)
Pozdrawiam
Cześć. Możesz zamienić listę bukmacherów lub dyscypliny sportowe w arkuszu Opcje i wpisać np. &quot;typy z forum&quot; i &quot;własne typy&quot;. Ewentualnie możesz np. typy pobierane z forum oznaczać jako Live [TAK] i wtedy w arkuszu Statystyki, w sekcji dot. zakładów In-play będziesz miał widoczne odpowiednie statystyki.
 
A 7

alpridz

Użytkownik
Witaj,
czy nadal pracujesz nad arkuszem ? Muszę powiedzieć, że pracuję na nim od początku, gdy wstawiłeś na forum (inne niż to tutaj) i sporo uporządkował w mojej grze. Przed tym programem to miałem dość proste statystyki zrobione w Excelu i w większości opierały się na podstawowych definicjach. Ale mam też jeszcze jedno pytanko. Myślę, że związane z pierwszym.
Czy jest możliwość by dodać, właśnie coś takiego że zaznaczamy od kogo gramy typ ? Współpracuję z dość wieloma typerami i u kilku mam subskrypcję. Oczywiście oni sami prowadzą swoje statystyki i jak się określa z góry swoje widełki do gry to dość łatwo wszystko wyliczyć, ale jakbym miał wszystko w Calcu, to już w ogóle super by było.
Pozdrawiam i jestem pod wrażeniem programu.
????
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
V 256

vernix

Użytkownik
Witaj,
czy nadal pracujesz nad arkuszem ? Muszę powiedzieć, że pracuję na nim od początku, gdy wstawiłeś na forum (inne niż to tutaj) i sporo uporządkował w mojej grze. Przed tym programem to miałem dość proste statystyki zrobione w Excelu i w większości opierały się na podstawowych definicjach. Ale mam też jeszcze jedno pytanko. Myślę, że związane z pierwszym.
Czy jest możliwość by dodać, właśnie coś takiego że zaznaczamy od kogo gramy typ ? Współpracuję z dość wieloma typerami i u kilku mam subskrypcję. Oczywiście oni sami prowadzą swoje statystyki i jak się określa z góry swoje widełki do gry to dość łatwo wszystko wyliczyć, ale jakbym miał wszystko w Calcu, to już w ogóle super by było.
Pozdrawiam i jestem pod wrażeniem programu.
????
Witam, obecnie nie pracuję nad arkuszem ze względu na brak wolnego czasu. Powoli robię sobie dopiero listę tego co zamierzam dodać/zmienić w następnej wersji. Twoją propozycję uwzględnię i dodam, bo jakiś większy wysiłek to nie będzie (kolumna będzie na wzór &quot;bukmacher&quot; i &quot;dyscypliny&quot; z możliwością swobodnej edycji listy rozwijanej), którą przecież zawsze będzie można schować ????
Z tym, że przymierzam się do stworzenia dwóch oddzielnych arkuszy - jednego prostego bazującego na poprzedniej wersji z drobnymi poprawkami i drugiej, którego podstawą będzie obecna wersja. W tej zaawansowanej zamierzam dodać kilka wykresów (obrazujących przebieg naszej gry w określonym czasie) i rozbudowanych statystyk z uwzględnieniem dat oraz liczby typów (np. statystyki z ostatnich 7, 10, 14 dni czy statystyki po 10, 20, 30 typach itp.). Ta wersja będzie dedykowana graczom, którzy stawiają wiele typów w miesiącu i potrzebują &quot;mikro&quot; statystyk. Ale to na razie luźne przemyślenia, trudno mi powiedzieć kiedy i czy w ogóle zostaną zrealizowane.
I tu po raz kolejny ponawiam prośbę, aby swoje propozycje dot. rozwoju arkusza zgłaszać w temacie lub na PW.
Chcę, żeby kolejna aktualizacja coś porządnego wniosła, więc mija się z celem dodawanie tylko 1-2 zmian. Twoją propozycję, jak i dpzs oraz jawor5 dot. arkusza &quot;Finanse&quot; uwzględnię przy następnej aktualizacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
p47ryk 0

p47ryk

Użytkownik
Czy można jeszcze skądś pobrać Twój kalkulator vCalc 2.0? Link w Twoim opisie już nie działa, odsyła do strony głównej.
Odkopuję, gdyż nie mam możliwości napisania PW.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Czy można jeszcze skądś pobrać Twój kalkulator vCalc 2.0? Link w Twoim opisie już nie działa, odsyła do strony głównej.
Odkopuję, gdyż nie mam możliwości napisania PW.
Faktycznie coś się stało z linkiem. Forum go podmieniło, bo arkusz cały czas jest dostępny. Wrzucam w &quot;CODE&quot;, żeby coś znowu się nie podmieniło.
http://hostuje.net/file.php?id=ee72794768ebb201e1282e63b4a0f50a
EDIT: link w pierwszym poście tematu jest nadal aktualny, tylko coś z moją sygnaturą było nie tak.
 
Do góry Bottom