>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Argentyna Super League - Typy, Dyskusja, Newsy, Zakłady Długoterminowe

O 322,5K

ogon_w44

Typer
dyscyplina: piłka nożna Argentyna puchar ligi
godzina: 01:30
spotkanie: Velez Sarsfield vs Atletico Tucumán
typ: powyżej 1.5 gola w pierwszej połowie
kurs: 4.00
bukmacher: Superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-zakłady-długoterminowe.157559/post-7218610
Analiza:

Dobra spróbuję pojść za ciosem z tą egzotyka skoro poprzedni typ się udał.
W zasadzie to żadne statystyki nie przemawiają tu za moim typem, dlatego nie będę ich nawet przytaczał. Mój typ skierowany jest w głównej mierze przeczuciem że będzie to otwarte spotkanie.
Goście do tej pory w 7 meczach tylko 4 bramki strzelone i mysle, że w końcu zaczną grać odważniej w ofensywie bo w tabeli są w dolnych rejonach . Przeciwnik jest do ukucia bo to sąsiad z tabeli .
Myślę , że obie ekipy tu wyjdą po 3 punkty i już od pierwszej połowy będzie wymiana ciosów.
Powiem tak, szansę na trafienie tego typu są jeśli pierwsza bramka padnie szybko a ja na to liczę. Na pewno kurs na to zachęca .
 
Otrzymane punkty reputacji: +968
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Argentyna, Copa de la liga Profesional
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Belgrano – Boca Juniors
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 3.05
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Argentyńskie rozgrywki to zdecydowanie nie jest raj dla spotkań overoywch ale można trafić świetne kursy i na to dziś właśnie liczę. Gospodarze jeszcze w tych rozgrywkach nie przegrali, dziś grają o fotel lidera, do tego potrzebują zwycięstwa i nie jest rzecz niemożliwa bo są po prostu w formie a już na pewno w domu grają pewnie a kibice dziś tylko pomogą bo na takie mecze jak z Boca zawsze jest mobilizacja, w trzech meczach w domu strzelili 6 bramek i to jest świetny wynik. Boca ma finał Copa Libertadores ogrywając Palmerias cztery dni po rzutach karnych, to był mega intensywny czas dla tej ekipy bo wcześniej wielkie derby z River Plate przegrane 0:2, ma prawo być ekipę zmęczoną, ale mogą już skupić się na lidze bo trzeba tutaj wiele poprawić, potencjał jak zwykle ta ekipa ma ogromny w tej kadrze, spodziewam się że będą tutaj odważni, ofensywni bo trzeba zmazać plamę po przegranych derbach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +968
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaArgentyna, Copa de la liga Profesional
Godzinna: 01:00
Spotkanie: Belgrano – Boca Juniors
Typ: over 2.5 kartki w pierwszej połowie
Kurs: 3.00
Bukmacher: superbet
Post w dziale: https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-zakłady-długoterminowe.157559/post-7218786
Analiza:


Egzotyki ciąg dalszy . Jak trzeci dzień pod rząd podam dobry typ z egzotycznych lig to jeszcze się w końcu przerzucę na nie na stałe.
Widzę w tym meczu kartki. Gospodarze grają o fotel lidera, a goście mogą się już skupić tylko na lidze i z pewnością aktualne miejsce w tabeli im nie odpowiada.
Sędzia do kartek taki średni, pokazuje około 5 na mecz. Mimo to uważam że dzisiaj będzie musiał od początku meczu często karać piłkarzy. Spodziewam się meczu brutalnego, meczu walki, nikt nogi tu nie będzie odstawiał . Powinno być żółto od początku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1324
versa 397,5K

versa

Typer
Copa Argentina - Półfinał
Boca Juniors - Estudiantes
Obie strzelą i powyżej 2.5 goli

Fortuna @2.90
Kiepski dzień pod analizy dla mnie, stąd propozycja na puchar w argentyńskiej piłce nożnej.
Boca Juniors jest nieznacznym faworytem tego spotkania, można powiedzieć że ostatnio nie idzie im za rewelacyjnie 4 przegrane, 2 remisu, 4 wygrane (w tym dwa razy po serii rzutów karnych). Z punktu widzenia na moją propozycję typu na ten mecz, w ostatnich dziesięciu meczach Boca Juniors tracili gole w aż 8 meczach, jednakże powyżej 2.5 goli wraz z bttsem widzieliśmy tylko trzykrotnie.
Z drugiej strony Estudiantes, 5 wygranych, 3 remisy i 2 porażki w ostatnich dziesięciu spotkaniach, w ligowej tabeli wraz z dzisiejszym przeciwnikiem zajmują niemal te same lokaty z bardzo zbliżonym bilansem bramkowym.
Patrząc na te ich mecze też tylko 3krotnie mój typ zostałby pokryty, ogólnie w tych 10 spotkaniach stracili również zaledwie tylko 3 gole.
Zważywszy na styl gry i jakość ofensywną w obu ekipach mam przeczucie, że jedna jak i druga drużyna znajdą drogę do bramki przeciwnika, a też wydaje mi się, że Boca Juniors ten mecz wygra.
Przewidywany wynik 2:1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +989
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaArgentyna, 2 liga playoff
Godzinna: 23:00
Spotkanie: Estudiates Rio Cuarto- CD Maipu
Typ: over 3.5
Kurs: 5.00
Bukmacher: superbet
Post w dziale:https://forum.bukmacherskie.com/thr...sy-zakłady-długoterminowe.157559/post-7228048
Analiza:


Szanse na jakiegokolwiek nagrody w tym miesiącu mam już chyba tylko iluzoryczne, ale jeszcze powalczę. Miesiąc temu taka egzotyka dobrze mi wchodziła gdy podawałem ja w typach dnia.
Nie znam się na tej lidze. Idę w over za którym w sumie nie przemawia za dużo, dlatego też ta analiza będzie bardzo krótka. Gospodarze ostatnie 2 mecze wynik 0:0 . Liczę na to, że przełamią się w ofensywie i strzela tak ze 2 bramki bo przed tymi 2 remisami strzelali bramki ostatnimi czasy .
Goście na wyjazdach strzelać potrafią i strzelali w 4 z 5 ostatnich meczy, tracili też w nich sporo bramek . Liczę na to, że w tym meczu szybko padnie gol i spotkanie będzie otwarte, a over pokryty. Kurs naprawdę warty ryzyka.
 
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna , 3 liga baraże
Godzina: 21:00
Spotkanie: CA San Miguel- Argentino Quilmes
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

Tak się składa, że oglądałem pierwszy mecz tych ekip w którym było 0:0. I mimo takiego wyniku okazji do strzelenia bramki było mnóstwo. Rzadko kiedy zdarza się żeby w dwumeczu 2 razy padało 0:0. Uważam że jeśli w pierwszych minutach padnie bramka to Zobaczymy otwarte spotkanie . Nie będę tu podawał statystyk z h2h bo one na pewno nie popierają mojego typu, gdyż obie drużyny strzelają mało. Jednakże tak jak mówię, widziałem poprzedni mecz i bramek mogło być dużo, a kurs dziś na to bardzo duży.
 
Do góry Bottom