>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Argentyna 2016/17

Status
Zamknięty.
slawgo 1,5K

slawgo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzinna: 20:00
Spotkanie: Belgrano - Newells Old Boys ⛔
Typ: 2
Kurs: 2,10
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Korzystając z tabeli dodanej w poście wyżej widzimy dokładnie kto z kim się mierzy. Gospodarze to czerwona latarnia ligi, która dziś gości siódmy zespół tabeli, który nadal walczy i ma szansę na grę w Copa Libetadores. Belgrano to najsłabsza ekipa w lidzę jeśli chodzi o grę na własnym stadionie. W 14 meczach zdobyli 10 punktów, a ich bilans to 1-7-6 w bramkach co ciekawe tylko 7-12! Ja jednak skłaniam się ku Old Boys-om, którzy po dwóch ostatnich niepowodzeniach na wyjazdach będą chcieli się zrehabilitować i wygrać. W ostatnich latach potrafili tam odnosić zwycięstwa.
Niestety w &quot;połe&quot;. Zapewne zlekceważyli rywala.
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera B Metropolitana
Godz: 20:30
Spotkanie: C. A. San Telmo - Deportivo EspaĂąol
Typ: C. A. San Telmo
Kurs: 2.30
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na przedostatnią 35 kolejkę argentyńskiej Primera B Metropolitana.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Osvaldo Baletto zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético San Telmo a w gości pojawi się zespół Club Deportivo EspaĂąol.
C. A. San Telmo w tym sezonie ligowym w swoich 34 meczach zdobyło 46 punktów co daje obecnie 11 miejsce w tabeli ligowej zaś Deportivo EspaĂąol plasuje się na 12 pozycji w tabeli ligowej argentyńskiej Primera B Metropolitana ze zdobytymi 45 oczkami w swoich 34 spotkaniach tego sezonu ligowego.
Gospodarze na swoim terenie 8 zwycięstw, 4 remisy oraz 5 przegranych z bilansem bramkowym 22-15 natomiast goście w delegacjach 3 wygrane, 5 remisów oraz 9 porażek i bilans bramek 13-21.
Moim typem na to bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy wygrywając to spotkanie przy dobrych wiatrach i układzie innych meczy mają jeszcze szansę w ostatnim swoim meczu powalczyć o awans do Play-Offów do tego dobrze grają na swoim terenie a goście na wyjazdach grają słabo i większość swoich ligowych oczek zdobyli na własnym terenie.
⛔ 0:1
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
za chwilę zaczyna się ostatnia kolejka... tak wyglądają pary meczowe:

Wiemy już, że Boca jest mistrzem... ale kto zagra w Copa Libertadores?... kto w Copa Sudamericanie?... Ja będę celował w mecz kolejki wg mnie - Banfield - Racing - widzę tutaj bts. Dodatkowo zapewne coś w stronę San Lorenzo, Independiente i Estudiantes... ale to po przeanalizowaniu dodam posta.​
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
-

Banfield - Racing (1:3)
bts - @1,75 - forbet ✅
Racing gra o Copa Libertadores, Banfield... też właściwie walczy o możliwość gry w CL (im wystarczy remis). A to oznacza, że to goście muszą atakować. W lidze bilansy bramkowe wyglądają następująco - Banfield - 41-32, Racing - 48-39. Jak widać oba zespoły sporo strzelają ale i sporo tracą. Zapowiada się mecz walki i mam nadzieję, że za tą walką pójdą gole.
Warto przypomnieć, że Banfield na swoim stadionie strzelało gole takim zespołom jak:
Lanus (gole 35-24) czy Gimnasia (bramki 26:23)
Racing natomiast w ostatnich meczach jest na sporym gazie - u siebie Colon (wygrana 1:0), wyjazd z River (wygrana 2:3), u siebie Aldosivi (1:1), u siebie z San Lorenzo (wygrana 2:1) ... czyli ciężcy przeciwnicy ale potrafili wygrywać.
i składy - Banfield:
H. Navarro - G. Bettini, L. Civelli, C. Matheu,A. Soto - E. Remedi, E. Cecchini - M. Sperduti, B. Sarmiento, N. Bertolo - D. Cvitanich
Racing:
G. Gómez - I. Pillud, S. Vittor, M. Barbieri, L. Grimi, E. Insúa - D. González, L. Aued, M. AcuĂąa - M. Zaracho o M. Cuadra, L. Martínez
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
J 17

jaskier7

Użytkownik
Cześć. Niewiele się interesuję tą ligą, czasem coś postawie, ale zwykle niskie kursy i gdy grają drużyny bardziej mi znane (Boca, River Plate, Banfield).
Moje pytanie dotyczy meczu Boca Juniors vs Union, które odbędzie się jutro o 21:15.
Z racji tego, że zamierzam zagrać kupon za dość dużą stawkę jak na mnie, chciałbym poznać opinię znawców.
Patrząc na tabelę wysnuwam takie wnioski:
-walka o nic (Boca-mistrz, Union 23 miejsce, możliwość awansu o 3-4 miejsca w przypadku wygranej i w zależności od innych wyników)
-Boca u siebie ma dobry bilans 10-2-2
-Union na wyjeździe jest przedostatni - bilans 1-5-8 (8 punktów w 14 meczach)
Z jednej strony, kurs 1,32 kusi, bo &quot;na papierze&quot; wynik jest jasny. Z drugiej, że to mecz o nic, chciałbym się dowiedzieć waszego zdania. Macie informacje co do składu (zagra pierwszy garnitur, czy trener da szansę rezerwowych/młodzieży)?
Pozdrawiam
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Jaskier7, fajnie, że ktoś pyta i potrafi przedstawić przy okazji swoje zdanie i opinię ;)
W argentyńskich mediach przewidywany jest i podawany pierwszy skład.
Rossi - Jara, Vergini, Tobio, Jonathan Silva - Perez, Barrios, Gago - Pavon, Benedetto, Centurion.
Boca więc nie odpuszcza, zresztą w Argentynie takie słowo nie istnieje. Tam wystarczy zobaczyć jak piłkarze grają w meczach towarzyskich, ile kartek, walki ile agresji. Boca wychodzi więc i gra swoje.
Po meczu odbędzie się wręczenie pucharu i feta z okazji mistrzostwa. La Bombonera oczekuje wygranej! ;) W dodatku jako ciekawoskę warto dodać, że jeżeli Dario Benedetto utrzyma się na pozycji lidera i zdobędzie koronę króla strzelćow to będzie to pierwszy raz od 2007 roku przedstawiciel Boca Juniors z tytułem najlepszego goleadora! Ostatnim był wielki Martin Palermo.
Kurs wiadomo niski, ale Union ostatnio w tragicznej dyspozycji.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
dzięki @Jaskier7 za wpis - fajnie, że ktoś to czyta po za tak naprawdę 5 osobami, które regularnie uczestniczą w temacie. Od razu zapraszam do częstszych wpisów. Co do pytania:
zresztą w Argentynie takie słowo nie istnieje.
nie no - tutaj bym polemizował - czasami istnieje. Jak kluby pokroju NOB, Colon czy któryś ze średniaków &#39;odpali&#39; sjestę - to 90 minut wieje nudą. Ale jedno ostrzejsze starcie, czy kontrowersyjna sytuacja nagle powoduje, że mecz zamienia się w &#39;rzeźnie&#39; - taki to temperament.
Wracając do tematu - Boca nie powinna odpuścić meczu - w końcu to nie klub - to bardziej religia. Drugi fakt - na pewno będą chcieli postawić przysłowiową wisienkę (czy truskawkę jak to ostatnio jest modne) na torcie, efektowni kończąc sezon przed własną publicznością... i trzecie &#39;za&#39; - Benedetto - walczy koronę króla strzelców czyli jest dodatkowo zmotywowany.
Boca jest gotowa na świętowanie tytułu i już wszyscy piszą o wielkiej imprezie - czy Union będzie chciało trochę popsuć humor - nie sądzę.
Podsumowując - wygrana Boca Juniors w tym meczu to nie pewniak - nazwał bym to lokatą. ????
o przygotowaniach do fety:
http://www.ole.com.ar/boca-juniors/Fiesta-campeon-Boca_0_1820218015.html
składy na kolejkę (z czasem powinny sie pojawiać do kolejnych meczy):
http://www.ole.com.ar/futbol-primera/Formaciones_del_domingo_0_1820218022.html

pzdr
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
i trzecie &#39;za&#39; - Benedetto - walczy koronę króla strzelców czyli jest dodatkowo zmotywowany.
W zasadzie można już Benedetto wręczać koronę króla strzelców, bowiem Sebastian Driussi, który jako jeden z nielicznych mógł mu w tym zagrozić nie znalazł się w kadrze meczowej River. A trzeci goniący Sand z Lanus ma tylko 15 bramek więc na 99% Benedetto już golaedorem najlepszym w sezonie będzie ;)

Colon - River Plate

Wracając do braku Driussiego w kadrze River, to ma to związek z aferą dopingową w tym zespole. Oprócz niego wynik testów antydopingowych po meczu z Emelec w Copa Libertadores pozytywny mieli Lucas Martínez Quarta, Camilo Mayada, Jonathan Maidana, Leonardo Ponzio, Ignacio Fernández i Lucas Alario. Z tego grona na mecz z Colon w kadrze znalazł się jedynie Alario... A więc River dziś osłabione mocno.

Tutaj kadra -&gt; https://pbs.twimg.com/media/DDBuCWIUQAA2MWW.jpg:large


Banfield - Racing

Podobnie jak Ty @majekx na ten mecz liczę, ale niestety Racing przyjedzie osłabiony w ofensywie. Spore braki, Gustavo Bou, Licha Lopez, do tego bramkarz Orion też out. W Racingu młodzi będą znowu musieli się wykazać jak Lautaro Martinez i Zaracho, który nawet przeciwko Colon z główki bramkę strzelił.
Ciekawy mecz się szykuje. Banfield ma fajną serię i za cały sezon należy im się Libertadores. Cvitanich świetny sezon, Bertolo takżę, jest komu grać.
Jakoś ten BTS mnie jednak nie przekonuje do tego spotkania. Może te braki w Racingu mnie nieco odstraszają...
Kadra Racingu na dziś -&gt; https://pbs.twimg.com/media/DDF4ZNxXoAAfj6h.jpg:large
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera división
Godzinna: 21:15
Spotkanie: Boca Juniors - Union de Santa Fe
Typ: 1
Kurs: 1,32
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Na początek tak dla formalności tabela ????

Ostatnia kolejka, Boca już z mistrzowskim tytułem ale chce się pożegnać ze swoją publicznością godnie i wygrać to spotkanie patrząc na przewidywany skład na to spotkanie. Dzisiaj na La Bombonera będzie wielkie święto, feta z okazji mistrzowskiego tytułu i nie powinno tutaj być niespodzianki i Boca powinna sobie bez problemu z tym rywalem poradzić tym bardziej, że Union zagra dziś mocno osłabiony. Boca u siebie ma bilans 10 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek, natomiast goście na wyjazdach zanotowali do tej pory 1 zwycięstwo, 5 remisów i 8 porażek i jest drugim najgorzej grającym zespołem na wyjazdach w całej lidze.
Absencje w Boca:
bramkarz Sara (12 występów w tym sezonie), obrońca Insurralde (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i pomocnik Perez (12 występów w tym sezonie)
Absencje w Union:
pierwszy bramkarz Fernandez (27 występów w tym sezonie), obrońca Sanchez (23 występy w tym sezonie, 2 gole na koncie), pomocnik Vadala (19 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie) i napastnicy Soldado (20 występów w tym sezonie, 6 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Andereggen (12 wystepów w tym sezonie)
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
milenium 15

milenium

Użytkownik
Spotkanie: Boca Juniors - Union de Santa Fe
Typ: 1/BTS
Kurs: 2,91
Bukmacher: Fortuna

Zastanawia mnie cały czas czy jest szansa na to, że Boca straci w tym meczu gola? Union ostatnie dwa mecze i ostatnie na wyjeździe bez gola więc może teraz gdy Boca ma zapewnione mistrzostwo. Dodatkowo w meczach między klubami BTS wchodził ostatnimi czasy dość łatwo.

✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Spotkanie: Boca Juniors - Union de Santa Fe
Typ: 1/BTS
Kurs: 2,91
Bukmacher: Fortuna

Zastanawia mnie cały czas czy jest szansa na to, że Boca straci w tym meczu gola? Union ostatnie dwa mecze i ostatnie na wyjeździe bez gola więc może teraz gdy Boca ma zapewnione mistrzostwo. Dodatkowo w meczach między klubami BTS wchodził ostatnimi czasy dość łatwo.
Union dziś bez najlepszego strzelca w drużynie Soldado. Z tym piłkarzem w składzie mają problemy ze zdobywaniem goli a bez niego sytuacja będzie jeszcze cięższa. Jakbym miał obstawiać to dałbym, że nie zdobędą gola ale to jest piłka nożna, jedna akcja jakaś może wyjść, jeden strzał i może paść ta bramka ???? tak więc powodzenia i trafnego typu życzę ????
 
J 17

jaskier7

Użytkownik
Właśnie kolejnymi argumentami, które dzisiaj mi wpadły do głowy są fakty, że Boca jest klubem z kibicami fanatykami, na dodatek dzisiaj wręczenie medali, więc będą chcieli wygrać tym bardziej.
Myślę, że postawie &quot;grubo&quot; 1kę, a skromniej 1 połowę/handicap ;)
PS:pytanie może wydawać się głupie, ale: czemu to jest 30 kolejka, skoro jest 30 drużyn (chyba wiecie o co chodzi :p) ? :O
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
czemu to jest 30 kolejka, skoro jest 30 drużyn (chyba wiecie o co chodzi :p) ? :O
bo jest dodatkowa kolejka z derbami tak sobie dziwnie wymyslili
dokładnie.... zresztą w Argentynie to chyba nic mnie juz nic nie zdziwi... oni te kalendarze i formy rozgrywek to sobie wymyślają jak chcą... po prostu się cieszę, że kolejny sezon się udało zakończyć... bo i z tym może być różnie ????
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna, Primera División
Godzina: 01:15
Spotkanie: Velez Sarsfield - CA Temperley (handicap 0:1)
Typ: 2
Kurs: 1,51
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś w nocy też atakuję ligę argentyńską. Ostatnia kolejka ciekawe spotkanie i próbuję z handicapem 0:1 w stronę gości, bo myślę, że Velez tego meczu nie wygra. Gospodarze już o nic nie grają natomiast Temperley wystarczy remis aby uniknąć degradacji. Wprawdzie na wyjazdach zespół ten bardzo słabo się spisuje notując 3 zwycięstwa, 2 remisy i 9 porażek a Velez u siebie całkiem przyzwoicie wygrywając 8 spotkań, remisując 2 i przegrywając 4 ale więcej motywacji w tym spotkaniu powinno być po stronie gości. Oni walcza o utrzymanie natomiast dla Velez jest to mecz bez większego znaczenia a do tego gospodarze dzisiaj zagrają bez kilku ważnych graczy.
Absencje w Velez:
bramkarz Assmann (14 występów w tym sezonie), obrońcy Nasuti (22 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie) i Caire (20 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie), pomocnicy Diaz (18 występów w tym sezonie) i Canteros (14 występów w tym sezonie) i napastnicy Pavone (26 występów w tym sezonie, 13 goli na koncie, najlepszy strzelec w drużynie) i Martinez (12 występów w tym sezonie, 1 gol na koncie)
Absencje w Temperley:
pierwszy bramkarz Ibanez (25 występów w tym sezonie) i pomocnik Gonzalez (12 występów w tym sezonie)
✅ 0-0
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
no to sezon 2016-2017 za nami... sezon trochę z problemami na półmetku - ale zakończony... tabela końcowa wygląda następująco:

Bez niespodzianek River i Boca w czołówce... niespodzianką in plus jest na pewno wysoka pozycja Estudiantes. Niespodzianką in minus jest pozycja San Lorenzo i Independiente...
A jakie są Wasze wnioski po sezonie? które kluby zaskoczyły, które rozczarowały?
ps.
Dziękuję wszystkim udzielającym się w temacie - jak by nie było bez Was temat był by martwy - a dużo lepiej się typuje jak można dowiedzieć się o spotkaniu z innego punktu widzenia. ????
Zwłaszcza @Robson_United, @Wielki_gracz - dzięki Panowie za celne rady, dobre pomysły i mądre wnioski.
Pozdrawiam​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Argentyna, Primera B Metropolitana
Godzina: 20:00
Spotkanie: CA Acassuso - CA Atlanta
Typ: X
Kurs: 2,86
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z odpowiednika 3 ligi w Argentynie. Tabela na początek:

Acassuso to zespół, który w ogólnym rozrachunku jest najczęściej remisującym zespołem z całej ligi. W 35 spotkaniach drużyna ta zremisowała aż 22 razy. Również w meczach na własnym stadionie zespół ten jest najbardziej remisowym klubem z całej ligi notując 3 zwycięstwa, 10 remisów i 4 porażki. Goście na wyjazdach z kolei są najlepiej grającym zespołem z całej ligi notując 8 zwycięstw, 5 remisów i 4 porażki. Ja jednak w tym spotkaniu idę w stronę remisu. Gospodarze dzisiaj zagrają w praktycznie najmocniejszym składzie natomiast Atlanta zagra dzisiaj rezerwowym składem. Goście mają już zapewniony udział w fazie play off o awans do wyższej ligi, więc dzisiaj w tej ostatniej kolejce trener nie będzie forsował swoich najlepszych piłkarzy tylko da im odpocząć. Z tego względu szanse Acassuso w tym spotkaniu rosną ale czy będą w stanie wygrać ? Ja myślę, że nie i ostatecznie będziemy tutaj świadkami remisu. Więcej o sytuacji przed tym spotkaniem pod poniższym linkiem:
http://www.ole.com.ar/futbol-ascenso/primera-b/atlanta-duro_0_1823217759.html
⛔ 2-1
 
maer 254,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera C Metropolitana
Godz: 20:00
Spotkanie: Argentino de Quilmes - San Miguel
Typ: Argentino de Quilmes
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na Play Offy do argentyńskiej Primera C Metropolitana.
W bardzo ciekawym spotkaniu o awans do półfinałów na Argentino de Quilmes zmierzą się ze sobą miejscowe Club Atlético Argentino de Quilmes a gościem będzie drużyna Club Atlético San Miguel.
Jest tylko jeden mecz w tej fazie Play Off u zespołu który w tabeli ligowej zajął wyższe miejsce.
Moim faworytem w tym spotkaniu są gospodarze którzy u siebie w sezonie zasadniczym rozgrywali dobre spotkania tracąc mało bramek do tego grając równo i u siebie i na wyjazdach czego nie można powiedzieć o gościach którzy większość swojego dorobku ligowego zdobyli u siebie na wyjazdach nie grając już tak skutecznie co może dla nich w tym spotkaniu skończyć się porażką.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
gospodarze którzy u siebie w sezonie zasadniczym rozgrywali dobre spotkania tracąc mało bramek do tego grając równo i u siebie i na wyjazdach
tak optymistycznie, biorąc pod uwagę ich porażkę z de Merlo (spadkowicz) czy ostatnie 2 mecze z San Miguel gdzie stracili 5 bramek nie strzelając żadnej... ja bym mocno uważał z tym typem, zwłaszcza po takim kursie. Ale życzę powodzenia ????
pozdrawiam

//edit
- i skończyło się 2:3 - mam nadzieję, że nikt nie zaszalał ze stawką...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom