>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Arabia Saudyjska

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Al-Qadasiya - Dhamk ---&gt; x2 @@ 2,25 Bwin
Gospodarze tego spotkania ostatnio spisują się fatalnie na własnym terenie nie wygrali od 5 spotkań , podobno bardzo kiepsko u nich z pieniędzmi są liderem po 10 kolejkach , goście wicelider gdyby dziś udało im się zwyciężyć mogą zaniżyć swoją stratę do Al-Qadasiya wszystko zależy od dzisiejszego spotkania które według mnie będzie pod dyktando gości. Znakomicie pookładany zespół wystartował ostatnio jak z &#39;&#39;procy&#39;&#39; i nie wyobrażam sobie aby przegrali.
-----------------------------------------------------------------------------------

Al-Orubah - Al-Faysaly -----&gt; 2 @@ 1,70 Bwin
Ostatnia ekipa Orubah radząca sobie w lidze najgorzej straciła najwięcej bramek. Goście 3 ekipa tracą 1 pkt. do Dhamk dziś muszą zwyciężyć jeżeli chcą włączyć sie do walki o mistrzostwo , Ich bilans wyjazdów jest wyśmienity z 8 wyjazdów wygrali 6 , 1 remis i 1 porażka , gospodarze na własnym terenie radzą sobie słabiurko na 5 spotkań 4 porażki 1 wygrana . Także jak widać wszystko przemawia za gośćmi jednak czy tak faktycznie będzie zwerfikuje boisko.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Al-Hazm - Al-Shabab --------&gt; 2 @@ 1,70 Bwin. ⛔
Al Shabab to zdecydowany lider w Arabii z przewagą 1 pkt. nad drugim zespołem prowadzi w tabelii , Dziś przyjdzie im się zmierzyć z zespołem Al - Hazm który lokuję się na 7 miejscu i gra bardzo słabo w zespole Shabab występuję zawodnik Al Shramani który walczy w tym sezonie o koronę króla strzelców na jego koncie już 12 trafień. W tym sezonie zdecydowanie najlepiej i najrówniej gra właśnie zespół Shabab który zasługuje w pełni na koronę mistrza Arabii jednak czy tego dokona to czas pokaże ponieważ jeszcze parę kolejek zostało i jeżeli dziś wygrają mają bardzo duże szansę na zdobycie tego trofeum.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Al-Shabab - Al-Ittihad
Dzisiaj pojedynek na szczycie Arabii Saudyjskiej 3 w tabelii Al Shabab zmierzy się z drugim Al Ittihad , Goście dziś mogą objąć prowadzenie w lidze jeżeli wygrają , Al Shabab traci już 10 pkt. właśnie do Al Ittihad . Ekipy regularnie walczą w tym roku o mistrzostwo jednak Al Shabab już sie nie liczy o zdobycie mistrzostwa , spodziewam się tutaj małego odpuszczenia spotkania dla gości którzy walczą trwale z Al Hilal o mistrzostwo a mają dziś ciężki mecz z Al Ahli. Dodatkowo będzie to pojedynek strzelców gospodarze mają w swoich szeregach Al Shramani który ma na swoim koncie 12 trafień goście natomiast mają duet napastników pierwszy z nich Aboucherouane który ma na koncie trafień 8 drugi natomiast Mutab który również ma 8 bramek. zdecydowanie faworytem tej potyczki są goście.
Moje propozycję :
Al-Shabab - Al-Ittihad 2 @@ 2,30 bwin ✅
Al-Shabab - Al-Ittihad x2 @@ 1,36 bwin ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom