>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Anastazi

Status
Zamknięty.
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Czy ten typ coś do Was wypisuje?
Dostaje mnóstwo spamu o tym, że Szakal to oszust, naciągać itd - jakaś drama:

Panowie z tytułu są oszustami i ktoś im tu pomaga i kryje nawet Gawronixowi

Ktoś mu ma forum ewidentnie pomaga i usunął jego post bez bana ale mam screen
http://i67.tinypic.com/2i0tdzm.jpg


Obaj są z jednego miasta (Siedlce woj mazowieckie) ustaliłem to i od 10 lat wybrali sobie sposób na życie oszukiwać dzieciaków na nic nie warte typy po 40 pln bo uczciwie na sprzedaży typow nie zarobią bo jak oni typują, do roboty lewi a liczą na darmowy hajs w sieci

AkaShakal po założeniu konta w 2009 roku bodajże sam z 50 multi kont bił sobie repute, zwykły scamer i się tylko u Was promuje i niby pilnuje porządku na forum swoimi donosami a tu chodzi jak ktoś go zdekonspiruje to on jest zły

On nie jest uczciwy, a czy Wy jesteście uczciwi ? Raczej też nie !
I jeszcze więcej tego typu wiadomości &quot;demaskujących&quot;.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
To jakaś płotka. Zbanowaliśmy go z Maćkiem, bo kombinował, zakładał mnóstwo nowych kont i pomimo ostrzeżeń dalej to robił. W końcu pojawił się ten post ze skrina, że to ostatni wpis na forum.
Z tego co wiem to przeniósł się na be.tsample.
Aka shakal raczej nie ma z nim spółki, bo sam na niego nadaje. Pozwolę sobie wkleić pw, bo jesteśmy w swoim gronie.
O Gawronixie i paleniu przez niego dopalaczy z gimbusami mógłbym Ci napisać elaborat, on nawet był na odwyku, ale to zupełnie już dział zamknięty. Zabawne jest czasami jak ktoś struga eksperta z siebie, a znasz go z realu i wiesz, że w wieku 27 lat mieszka z matką, nie pracuje, wyrzucili go z pracy, jest ćpunem i zagorzałym hazardzistą z kredytami , mniejsza oto.
Dziś chyba po raz kolejny próbował założyć konto, ale prędzej czy później i tak odpuści. Od początku jego istnienia na forum zamysłem było kombinowanie - jakieś doładowania, typy etc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom