>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AKO na 2-3 zdarzenia live na faworyta prowadzącego

M 8

mgawo

Użytkownik
Hej, testowaliscie może system gry live na np piłkę nożną, gdzie jest faworyt który prowadzi w meczu (kurs około 1,3) i dobór około 3 takich zdarzeń płaską stawką? Kurs ako jak testowałem to wczoraj to mniej więcej 2-3, wyniki obiecujące ale to na razie żadna skala, stąd to pytanie.
Pozdrawiam!
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Nawet tego systemu nie zaczynaj bo wtopisz kase, nie jeden już tego próbował. Żeby wyjść na plus po kursie 1.3 musisz trafić 3 mecze na jednym kuponie lub 4 mecze stawiając je pojedyńczo grając stałą stawką.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
A co teraz jest warte uwagi? Jak kiedyś grałem to najlepszy wydawał mi się system na gola do xX minuty, ale teraz niestety nie ma już bet365 w Polsce a na niczym innym nie da się tego grać
Post automatycznie złączony:

Kiedyś jeszcze testowałem progresję na przełamanie faworyta w tenisie, to takie 2 najlepsze które pamiętam
 
Ostatnia edycja:
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
A co teraz jest warte uwagi? Jak kiedyś grałem to najlepszy wydawał mi się system na gola do xX minuty, ale teraz niestety nie ma już bet365 w Polsce a na niczym innym nie da się tego grać
Post automatycznie złączony:

Kiedyś jeszcze testowałem progresję na przełamanie faworyta w tenisie, to takie 2 najlepsze które pamiętam
Nie wiem jaka oferta jest w PL bo mieszkam w UK i tutaj dodatkowo nie ma złodziejskego podatku 12% od zakładu. Sprawdź czy buki mają w ofercie zakład "która drużyna zdobędzie kolejny rzut rożny" gram to już jakiś czas i jestem na sporym plusie. Ten zakład nie jest w każdym buku oraz dotyczy tylko najlepszych lig Europejskich oraz pucharów. Musisz oglądać mecz na żywo i kiedy któraś z drużyn przeważa wtedy jest większa szansa na zdobycie przez nią rzutu rożnego a jeśli dodatkowo wygrywa to kurs jest o wiele wyższy i czasami sięga 3.5 tak jak to było w meczu Fiorentina Lech kiedy Lech wygrywał 0:2 i dalej atakował, zrobił się wtedy ładny value bet.
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Na początku zaczynam progresją do 3 progu tak jak piszesz a później różnie. Mam jeszcze jeden system gry ale o nim to musiałbym się dość długo rozpisać.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
W pl chyba nie ma buków oferujących zakład o którym piszesz jak sprawdziłem (ew na ostatni rzut ale to nie to samo), trudno, ale dzięki za informacje
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Myślę że nie do końca, bo np są 2 rzuty zdobyte i zakład jest na 4 rzut rożny a nie na następny, chyba że widziałeś konkretnie na następny a ja to przegapiłem?
Post automatycznie złączony:

A jest faktycznie, dzięki :)
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Myślę że nie do końca, bo np są 2 rzuty zdobyte i zakład jest na 4 rzut rożny a nie na następny, chyba że widziałeś konkretnie na następny a ja to przegapiłem?
Post automatycznie złączony:

A jest faktycznie, dzięki :)
Tylko w fortunie ten zakład jest trochę inny bo jeśli postawisz na rożny i nie będzie żadnego to przegrywasz a u mnie jest zwrot kasy, ale z drugiej strony u ciebie przez to są wyższe kursy typowo pod koniec spotkania.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Coś mi się trochę nie kleją te kursy. Jak sobie wczoraj kilka meczy patrzyłem, to faworyt/prowadzący w meczu miał kurs 1.57 - 1.84

Grasz takie kursy? Z tego by wychodziło że musisz bardzo dużo zakładów wygrać żeby odrobić 1 stratę
Post automatycznie złączony:

1 stratę progresji*
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Coś mi się trochę nie kleją te kursy. Jak sobie wczoraj kilka meczy patrzyłem, to faworyt/prowadzący w meczu miał kurs 1.57 - 1.84

Grasz takie kursy? Z tego by wychodziło że musisz bardzo dużo zakładów wygrać żeby odrobić 1 stratę
Post automatycznie złączony:

1 stratę progresji*
Nie chodzi o faworyta tylko o drużynę która przeważa w meczu i najlepiej jak wygrywa. Wczoraj stawiałem na Western United w lidze Australijskiej po kursie 2.2, trafiłem 2 zakłady chodź trafiłbym co najmniej 4 ale byłem w pracy. Później AC Milan wszedł po kursie 1.9. Ważne jest żebyś oglądał mecz na żywo żeby wyczaić moment kiedy któraś z drużyn zaczyna przeważać. Takich meczy jest bardzo dużo wystarczy że przejrzysz statystyki na rożne z ostatniego tygodnia i zobaczysz że jest wiele meczy gdzie słabsza drużyna ma więcej zdobytych rożnych, wczoraj Wolvsi zdobyli 3 rożne więcej niż Brighton a przegrali 6:0.
Post automatycznie złączony:

Powinno być "Nie chodzi o faworyta tylko o drużynę która jest uważana przez bukmachera jako słabsza"
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Na dzisiaj polecam ci mecz Sevilla Girona. Na Girone jest kurs 4 więc będzie wysoki kurs na nich na rożne tylko pamiętaj żeby oglądać.
Post automatycznie złączony:

Do tego w międzyczasie Leicester Everton obie drużyny walczą o utrzymanie a kurs na Everton wynosi 3.8.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Dzięki wielkie za polecenie, dzisiaj niestety nie mogę zagrać ale chętnie będę kontynuował tutaj ten wątek, wszystkiego dobrego!
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Dzięki wielkie za polecenie, dzisiaj niestety nie mogę zagrać ale chętnie będę kontynuował tutaj ten wątek, wszystkiego dobrego!
Szkoda, Everton jak narazie w 25 minucie ma 5 rzutów różnych do 0 Leicester a ja z £70 mam już £150. Girona zdobyła pierwszy rzut rożny po kursie 2.8 teraz na następny Girony jest 3.3.
 
M 8

mgawo

Użytkownik
Strasznie mało tych opcji do grania jest. Jak już coś jest na fortunie, to kursy w granicach 2 :/ wczoraj wieczorem np nic nie było do zagrania, u Ciebie też tak to wyglądało, czy coś pobrałeś?
Post automatycznie złączony:

Albo np niektórych męczy się nie dało, bo zakład nie był na następny rożny tylko na następny po następnym
 
R 3,6K

rafi.g

Użytkownik
Strasznie mało tych opcji do grania jest. Jak już coś jest na fortunie, to kursy w granicach 2 :/ wczoraj wieczorem np nic nie było do zagrania, u Ciebie też tak to wyglądało, czy coś pobrałeś?
Post automatycznie złączony:

Albo np niektórych męczy się nie dało, bo zakład nie był na następny rożny tylko na następny po następnym
No właśnie widzę że w Fortunie nie ma tego zakładu na mecz Lionu z Marsylią a u mnie jest. U mnie wszystko jest tak jak pisałem tylko że zauważyłem że mi limit wprowadzili max £63 na rożny. Kurde szkoda bo byś fajnie mógł na tym zarobić.
Post automatycznie złączony:

Bet365 ma najbardziej dopasowaną ofertę i tam właśnie jest ten zakład "która drużyna zdobędzie drugi z kolei rzut rożny" ja tego nie stawiam bo tego już tak łatwo nie można przewidzieć.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom