>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

AFC Champions League 2016/2017

Status
Zamknięty.
H 81,9K

hagi84

Użytkownik
jak mozna z tak oslabionym Shanghaiem grac taka chuj.nie?
Strasznie slaba jest ta liga australijska. Nie da sie tego gowna ogladac niestety.
 
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
Ja tam mam obawy o ten najwyższy kurs ???? A póki co w obecnej sytuacji live przy prowadzeniu Suwonu i remisie w Sydney to Blue Sky jest poza zawodami. Taka to matematyczna rozgrywka ????
nawet przy wygranej SFC w tym momencie są po za turniejem.
Strasznie slaba jest ta liga australijska. Nie da sie tego gowna ogladac niestety.
oglądać się da.. ale jak grają w lidze... na arenie międzynarodowej &#39;mają problemy&#39; - mówiąc delikatnie. Dla porównania ekstraklasa też na arenie międzynarodowej ma problemy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
majekx 840,5K

majekx

Znawca A-League
będą czerwone? ????

\\edit - jednak nie... sędzia tez nie wysokich lotów - widocznie postawił, że nie będzie czerwonej w meczu
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Live
Teraz jak Buriram prowadzi, a Chińczycy utrzymają remis z Osaką, to Tajowie idą dalej ????
Update
Chińczycy i Tajowie na prowadzeniu (odpowiednio 2-1 i 0-1) i w takiej sytuacji to te oba teamy &quot;idą&quot; dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Oni juz wiedzieli,ze Suwon prowadzi wiec nawet sie nie starali.jasne.
Brawo Buriram!niespodzianka fazy grupowej in plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro w AFC pojedynek Jeleni z Suwon. Jak formę utrzymają Suzuki, Silva i Serginho (trzeba sprawdzić czy zagrają!) to nawet handicap możliwy. Koreańczycy ostatnio mieli już szczęście (w bratobojczym thrillerze zakończonym karnymi), w lidze nie powalają, słowem Japsi powinni dać radę.
PS Może ktoś poda składy bo ja naprawdę nie mam czasu się tu udzielać...GL!
Edit
Kursy na 1 rosły, Silvy nie ma, live 2 ht wynik 1-2 (w tym 2 samobóje) nie wiem, czy remis choćby Jelenie wyciągną. O handicapie, czy 1 to nie wspomnę. Pan Li ma dziś pewnie niezły humor...
Edit2
85min. i 2-2, dobre i to...
 
qowalsky6 1,2M

qowalsky6

Znawca A-League
Jutro w AFC pojedynek Jeleni z Suwon. Jak formę utrzymają Suzuki, Silva i Serginho (trzeba sprawdzić czy zagrają!) to nawet handicap możliwy. Koreańczycy ostatnio mieli już szczęście (w bratobojczym thrillerze zakończonym karnymi), w lidze nie powalają, słowem Japsi powinni dać radę.
PS Może ktoś poda składy bo ja naprawdę nie mam czasu się tu udzielać...GL!
Edit
Kursy na 1 rosły, Silvy nie ma, live 2 ht wynik 1-2 (w tym 2 samobóje) nie wiem, czy remis choćby Jelenie wyciągną. O handicapie, czy 1 to nie wspomnę. Pan Li ma dziś pewnie niezły humor...
Edit2
85min. i 2-2, dobre i to...
Uchida na 3-2 w 93 min. więc wymeczyli na koniec. Pan Li na pewno się tym nie zmartwil - łamak jak malowany ???? @ musiał być niezły...
 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Godzina: 12:00
Spotkanie: Suwon Bluewings - Kashima Antlers
Typ: Obydwie strzelą/tak

Kurs: 1.72
Analiza:
Składy potwierdzone także zagrane mocniej i polecam tutaj. Kilka słów bo nie ma czasu a chce coś jeszcze napisać w dziale Japoni. Mecz rewanżowy pomiędzy Suwon Bluewings a Kashima Antlers. Pierwsze spotkanie jak kolega wyżej wspomniał zakończyło się magicznym wynikiem 3:2 dla Kashimy (1:2 HT). Według mnie nie ma innej opcji jak obydwie strzelą a śmiem twierdzić że Kashima może zrobić over 1.5 goli @2.70 bo przy obecnej formie i składzie jest to bardzo możliwe. Zapowiada się ciekawe spotkanie.
Marna analiza - za mało czasu, ważne by typ był trafiony.
Powodzenia wszystkim, którzy zagrają

edit.
✅
3:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Godzina: 7:00
Spotkanie: Kashima Antlers - Persepolis
Typ: Kashima over 1.5 goli

Kurs: 1.92 Lvbet
Analiza:
Analiza krótka bo tuż przed meczem, myślę że można grać grubiej dlatego wstawiam.
Pierwszy mecz finałowy ( rewanż za tydzień - trochę bez sensu ale cóż mogę, jedynie co to ograć buka 2 razy ???? )
Składy potwierdzone zatem nie pozostaje mi nic innego jak polecić Wam te spotkanie - mój typ. Kashima w idealnym składzie aby strzelić conajmniej 2 gole u siebie - zrobić zaliczkę na rewanż. Z drugiej strony trochę nieobliczalne Persepolis, a jeżeli dodamy jeszcze fakt iż Kashima traci ostatnio sporo to całkiem możliwy i btts - jeszcze lepiej dla spotkania. Natomiast ja wchodzę grubiej i polecam Wam tutaj over 1.5 goli drużyny z Japonii, a jak się przyłożą to i wyższy over pokryją.
GL
edit
✅ (2:0)
Made in Japan ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom